Lietuvos Respublikos Prezidentas
Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Prezidentūroje vyks diskusija-konferencija „Lietuvos miškai po 2020 metų“

2020-02-27 ANONSAS

Rytoj, vasario 28 d., 10 val. Prezidento rūmų Kolonų salėje vyks Aplinkos ministerijos kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija organizuojama įžanginė diskusija-konferencija „Lietuvos miškai po 2020 metų“. Konferencija skirta aptarti Lietuvos miškų politikos kryptims ir iššūkiams po 2020 metų. Šiais metais baigiant galioti Nacionalinės miškų ūkio strategijos sektoriaus plėtros programai, būtina pradėti diskusiją dėl naujo miškų politikos strateginio dokumento turinio, kuris atlieptų šiandienos visuomenės poreikius miškams, aplinkosaugos problemas ir klimato kaitos iššūkius.

Prezidentas: svarbu įsiklausyti į savivaldybių ir vietos bendruomenių balsą

2020-02-26

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su savo komandos nariais trečiadienį dirbo Kazlų Rūdoje,...

Prezidentas trečiadienį dirbs Kazlų Rūdoje

2020-02-24 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį, vasario 26 d., dirbs Marijampolės regione, kur susitiks su apskrities merais, vietos bendruomenių atstovais. Tai trečias kartas, kai Prezidentas ir jo komanda dirbs regione. Prezidentas Kazlų Rūdos savivaldybėje susitiks su Kazlų Rūdos, Marijampolės, Kalvarijos savivaldybių, Šakių ir Vilkaviškio rajonų savivaldybių merais. Bus aptarti ir visam regionui, ir atskiroms savivaldybėms aktualūs klausimai.

Prezidentas pasveikino Estiją 102-ųjų Nepriklausomybės metinių proga

2020-02-24

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda visos šalies vardu pasveikino Baltijos šalių kaimynę Estiją 102-ųjų Nepriklausomybės metinių proga. Sveikinime, adresuotame Estijos Respublikos Prezidentei Kersti Kaljulaid ir visos Estijos žmonėms, linkima visokeriopos sėkmės, gerovės ir klestėjimo.

Prezidentas pasveikino Japoniją nacionalinės šventės proga

2020-02-23

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Japonijos Imperatorių Naruhito gimimo dienos ir Japonijos nacionalinės šventės proga. Pasak Prezidento, Lietuvos ir Japonijos dvišaliai ryšiai tampa vis glaudesni, o šalis sieja bendros vertybės ir požiūris į globalias problemas.

Prezidentas: sutarimui dėl ES biudžeto reikia daugiau laiko

2020-02-21

Pasibaigus Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikimui, lyderiai sutarė toliau tęsti diskusijas dėl Daugiametės...

Diana Nausėdienė parodos „Laisvės kariai“ atidaryme: istorinė atmintis yra lyg laisvės vėliava, perduodama ateities kartoms

2020-02-20

Ketvirtadienį Diana Nausėdienė lankėsi parodos „Laisvės kariai“ atidaryme Vilniaus dailės akademijos parodų salėje...

Prezidentas: prieš derybas dėl ES biudžeto – susitikimai su Šiaurės ir Baltijos šalių vadovais

2020-02-20

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su darbo vizitu vieši Briuselyje, Europos Vadovų Taryboje (EVT), kur...

Prezidentas siekia efektyvesnių viešųjų pirkimų ir veiksmingos korupcijos prevencijos

2020-02-20

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda siūlo į Seimo pavasario sesijos darbotvarkę įtraukti devynias teisėkūros iniciatyvas, tarp kurių – siūlymai didinti viešųjų pirkimų sistemos efektyvumą, mažinti korupcijos pasireiškimo galimybes, kurti patikimesnę mokesčių sistemą. Atsižvelgdamas į tai, kad kasmet viešiesiems pirkimams išleidžiama apie 5–6 mlrd. eurų, kas sudaro apie trečdalį visų viešųjų išlaidų, šalies vadovas siekia, kad šios viešosios lėšos būtų panaudojamos atsakingai ir racionaliai. Šiuo tikslu Seimui bus teikiamos anksčiau viešai konsultacijai paskelbtos Viešųjų pirkimų įstatymo pataisos.

Prezidentas su Europos Komisijos Pirmininke Ursula von der Leyen aptarė Lietuvos prioritetus derybose dėl ES biudžeto

2020-02-20

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda darbo vizito atvyko į Briuselį, kur dalyvaus Europos Vadovų Tarybos...

Informacija atnaujinta 2020.02.28 09:30