Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Prezidentūroje diskutuota apie Lietuvos miškų politikos ateitį

2020-02-28

Prezidentūroje penktadienį įvyko Aplinkos ministerijos kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija...

Prezidentas: institucijos yra pasirengusios suvaldyti ekstremalią situaciją

2020-02-28

Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centras imasi reikiamų veiksmų, kad būtų suvaldyta ekstremali situacija, susijusi su koronaviruso (COVID-19) plitimu, įsitikinęs Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. „Pasitvirtinus informacijai apie pirmąjį susirgimą, noriu aiškiai pareikšti, kad galime pasitikėti dirbančių specialistų kompetencija ir institucijų gebėjimu suvaldyti ekstremalią situaciją“, – sakė šalies vadovas.

Prezidentas: svarbu įsiklausyti į savivaldybių ir vietos bendruomenių balsą

2020-02-26

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su savo komandos nariais trečiadienį dirbo Kazlų Rūdoje,...

Prezidentas trečiadienį dirbs Kazlų Rūdoje

2020-02-24 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį, vasario 26 d., dirbs Marijampolės regione, kur susitiks su apskrities merais, vietos bendruomenių atstovais. Tai trečias kartas, kai Prezidentas ir jo komanda dirbs regione. Prezidentas Kazlų Rūdos savivaldybėje susitiks su Kazlų Rūdos, Marijampolės, Kalvarijos savivaldybių, Šakių ir Vilkaviškio rajonų savivaldybių merais. Bus aptarti ir visam regionui, ir atskiroms savivaldybėms aktualūs klausimai.

Prezidentas pasveikino Estiją 102-ųjų Nepriklausomybės metinių proga

2020-02-24

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda visos šalies vardu pasveikino Baltijos šalių kaimynę Estiją 102-ųjų Nepriklausomybės metinių proga. Sveikinime, adresuotame Estijos Respublikos Prezidentei Kersti Kaljulaid ir visos Estijos žmonėms, linkima visokeriopos sėkmės, gerovės ir klestėjimo.

Prezidentas pasveikino Japoniją nacionalinės šventės proga

2020-02-23

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Japonijos Imperatorių Naruhito gimimo dienos ir Japonijos nacionalinės šventės proga. Pasak Prezidento, Lietuvos ir Japonijos dvišaliai ryšiai tampa vis glaudesni, o šalis sieja bendros vertybės ir požiūris į globalias problemas.

Prezidentas: sutarimui dėl ES biudžeto reikia daugiau laiko

2020-02-21

Pasibaigus Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikimui, lyderiai sutarė toliau tęsti diskusijas dėl Daugiametės...

Diana Nausėdienė parodos „Laisvės kariai“ atidaryme: istorinė atmintis yra lyg laisvės vėliava, perduodama ateities kartoms

2020-02-20

Ketvirtadienį Diana Nausėdienė lankėsi parodos „Laisvės kariai“ atidaryme Vilniaus dailės akademijos parodų salėje...

Prezidentas: prieš derybas dėl ES biudžeto – susitikimai su Šiaurės ir Baltijos šalių vadovais

2020-02-20

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su darbo vizitu vieši Briuselyje, Europos Vadovų Taryboje (EVT), kur...

Prezidentas siekia efektyvesnių viešųjų pirkimų ir veiksmingos korupcijos prevencijos

2020-02-20

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda siūlo į Seimo pavasario sesijos darbotvarkę įtraukti devynias teisėkūros iniciatyvas, tarp kurių – siūlymai didinti viešųjų pirkimų sistemos efektyvumą, mažinti korupcijos pasireiškimo galimybes, kurti patikimesnę mokesčių sistemą. Atsižvelgdamas į tai, kad kasmet viešiesiems pirkimams išleidžiama apie 5–6 mlrd. eurų, kas sudaro apie trečdalį visų viešųjų išlaidų, šalies vadovas siekia, kad šios viešosios lėšos būtų panaudojamos atsakingai ir racionaliai. Šiuo tikslu Seimui bus teikiamos anksčiau viešai konsultacijai paskelbtos Viešųjų pirkimų įstatymo pataisos.

Informacija atnaujinta 2021.12.09 13:12