Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Visų Šventųjų dienos išvakarėse Prezidento vardu padėta gėlių

2019-10-31

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos vardu Visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo dienos – Vėlinių –...

Diana Nausėdienė dalyvavo akcijoje „Renkuosi gyvybę“

2019-10-30

Diana Nausėdienė dalyvavo jau tradicija tapusioje akcijoje „Renkuosi gyvybę“, kuri prasidėjo šv. Mišiomis Vilniaus...

Prezidento veto: Seimas nepagrindė strateginės įmonių reikšmės

2019-10-30

Lietuvos Respublikos Prezidentas, vadovaudamasis Konstitucija, pasirašė dekretą, kuriuo grąžina Lietuvos Respublikos Seimui pakartotinai svarstyti Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos įstatymo pataisas. Pasak šalies vadovo, Seimo spalio 17 d. priimtas įstatymas, kuriuo akcinės bendrovės „Problematika“ ir „Kelių priežiūra“ įtrauktos į antros kategorijos nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių įmonių sąrašą, prieštarauja konstituciniams atsakingo valdymo ir teisinės valstybės principams.

Prezidentas susitiks su Seimo opozicijos partijų frakcijų vadovais

2019-10-29 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda spalio 30 d., susitiks su Seimo opozicijos partijų frakcijų vadovais. Tai bus vienas iš darbinių Prezidento susitikimų su Seimo partijų vadovais. Kitą savaitę yra numatytas susitikimas su valdančiųjų partijų atstovais. Tokių susitikimų metu Prezidentas su partijų vadovais aptaria aktualiausius klausimus. Trečiadienį susitikimo metu ketinama aptarti politinę situaciją šalyje, biudžeto svarstymo eigą, Prezidento Seimui pateiktus įstatymų projektus, galimus pirmalaikius rinkimus bei galimą urėdijų skaidymą.

Prezidentūroje vyko Dianos Nausėdienės inicijuota konferencija „Žmogaus orumo klausimas. Su kokiomis problemomis susiduriame Lietuvoje?“

2019-10-29

Šiandien Lietuvoje žmogaus orumo klausimas yra labai aktualus. Išgyvename ne tik didelę socialinę atskirtį, bet ir...

Prezidentūroje aptartos svarbiausios gaisro Alytuje pamokos

2019-10-29

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda per susitikimą su atsakingų institucijų vadovais aptarė per gaisrą...

Prezidentas paskyrė naują Konkurencijos tarybos narę

2019-10-29

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Konkurencijos įstatymu ir atsižvelgdamas į Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo skiria Medeiną Augustinavičienę Konkurencijos tarybos nare. M. Augustinavičienė turi ilgametę tiek vadovaujamo, tiek ekspertinio darbo patirtį viešajame sektoriuje. Ji yra dirbusi Konkurencijos taryboje, Ryšių reguliavimo tarnyboje, nuo 2015 m. eina Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos vyriausiosios patarėjos pareigas.

Šalies vadovas pasveikino Turkiją Respublikos dienos proga

2019-10-29

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Turkijos Respublikos Prezidentą Recepą Tayyipą Erdoğaną nacionalinės šventės – Respublikos dienos – proga. „Tikiuosi, kad Lietuvos ir Turkijos dvišalis bendradarbiavimas ir abiejų šalių bendra narystė NATO prisidės prie mūsų valstybių saugumo užtikrinimo. Linkiu, kad artimiausiais metais mūsų piliečiams atsivertų dar daugiau galimybių įgyvendinti bendras idėjas ir plėtoti naujas veiklas verslo, turizmo, kultūros, švietimo ir mokslo srityse“, – teigiama šalies vadovo sveikinime.

Prezidentas: Raudonojo Kryžiaus veikla sutelkia visuomenę

2019-10-28

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė susitiko su Tarptautinės Raudonojo...

Prezidentas apdovanojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus

2019-10-28

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus. „Ypač džiugu čia...

Informacija atnaujinta 2021.09.25 14:45