Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Paskirti nauji Lietuvos apeliacinio teismo teisėjai

2019-07-31

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, atsižvelgdamas į Teisėjų tarybos patarimą ir gavęs Seimo pritarimą, pasirašė dekretus, kuriais teisėjai skiriami į pareigas aukštesnės grandies teisme. Teisėjai Virginija Liudvinavičienė, Vilija Mikuckienė, Alenas Piesliakas ir Vytautas  Zelianka atleidžiami iš Vilniaus apygardos teismo teisėjų pareigų ir skiriami Lietuvos apeliacinio teismo teisėjais.

Prezidentas pagerbė Medininkų žudynių aukas

2019-07-31

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda dalyvavo Medininkų tragedijos 28-ųjų metinių minėjime Medininkų...

Šalies vadovas kreipėsi į Teisėjų tarybą dėl dviejų teisėjų atleidimo

2019-07-30

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, pasirašė dekretus, kuriais kreipiasi į Teisėjų tarybą su prašymu patarti dėl teisėjų atleidimo iš užimamų pareigų. Šalies vadovas prašo patarimo dėl teikimo Seimui atleisti teisėją Egidijų Laužiką iš Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjo pareigų, savo poelgiu pažeminus teisėjo vardą.

Prezidentas kviečia diskutuoti apie nacionalinę atminties politiką

2019-07-30

Pastarojo meto Vilniaus miesto savivaldybės sprendimai sukėlė rezonansą visuomenėje ir dar kartą parodė, kad istorinė atmintis neturėtų būti vieno kurio nors miesto ar savivaldybės spręstinas klausimas, o nacionaliniu lygiu priimama nutartis. Norėdamas, kad problema būtų išties sprendžiama, o ne aštrinama priešprieša tarp skirtingą požiūrį turinčių visuomenės grupių, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda kviečia institucijas ir specialistus burtis diskusijoms, duosiančioms pradžią nacionalinės atminties politikos principų ir reglamento suformulavimui, kuo turėtų vadovautis atsakingi asmenys,...

Prezidentas pasveikino Maroką nacionalinės šventės proga

2019-07-30

Jūsų Didenybe, nuoširdžiai sveikinu Jus ir visus Maroko žmones su nacionaline šalies švente ir jubiliejinėmis, dvidešimtosiomis, Jūsų karūnavimo metinėmis. Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu norėčiau palinkėti Jūsų šaliai ir žmonėms klestėjimo, augimo bei puikios ateities būsimoms kartoms.

Prezidentui nacionalinio saugumo klausimais patars J. V. Žukas

2019-07-29

Nuo šiandien, liepos 29 d., Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos vyriausiojo patarėjo nacionalinio saugumo klausimais pareigas pradeda eiti generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas. Prezidentas džiaugiasi, jog prie jo komandos prisijungė toks kompetentingas ir didžiulę patirtį sprendžiant nacionalinio saugumo klausimus turintis specialistas.

Prezidentas pasveikino Tailando Karalių ir žmones nacionalinės šventės proga

2019-07-28

Jūsų Didenybe, savo ir visos Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai reiškiu pagarbą ir sveikinu Jus minint asmeninį gimtadienį ir Tailando nacionalinę šventę. Linkiu sveikatos ir laimės, o šaliai ir Tailando žmonėms – visokeriopos sėkmės ir klestėjimo. Naudodamasis šia proga, norėčiau pasveikinti Tailando žmones su šių metų kovą įvykusiais Parlamento rinkimais, kurie sugražino šalį į demokratijos kelią. Naujai šalies Vyriausybei linkime produktyvaus ir sklandaus darbo.

Sveikinimas Peru Prezidentui Martinui Vizcarrai nacionalinės šventės proga

2019-07-28

Jūsų Ekscelencija, nuoširdžiai sveikinu Jus nacionalinės Peru šventės „Fiestas Patrias“ proga. Linkiu Jums sveikatos ir visokeriopos sėkmės, o Jūsų šaliai ir jos gyventojams ilgų klestėjimo ir gerovės metų. Džiugu matyti, kad dvišalis bendradarbiavimas bei abipusė pagarba laikui bėgant stiprėja. Esu tikras, kad dvišaliai santykiai turi daug neišnaudoto potencialo ekonomikos, kultūros ir mokslo srityse. Esame pasiruošę tolesniam mūsų šalių ir tautų santykių plėtojimui su pagarbos ir draugystės dvasia.

Šalies vadovo pagarba – žuvusiems jūroje

2019-07-27

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su žmona lankėsi Jūros šventėje. Prezidentas Gitanas Nausėda su...

Prezidentas Palangoje palydėjo vaikus pirmąsyk pamatyti jūros

2019-07-27

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Diana Nausėdiene pajūryje dalyvavo socialinėje akcijoje...

Informacija atnaujinta 2021.09.25 14:45