Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Šalies vadovė paskyrė Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoją ir valdybos narį

2019-04-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Lietuvos banko įstatymu ir atsižvelgdama į Lietuvos banko valdybos pirmininko Vito Vasiliausko teikimą, Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja paskyrė Astą Kuniyoshi, o valdybos nariu – Marių Jurgilą. Šešerių metų kadencijai Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja paskirta A. Kuniyoshi yra sukaupusi didelę patirtį Lietuvos ir Europos Sąjungos viešųjų finansų valdymo srityje.

Prezidentė pasveikino akademiką J. Brėdikį jubiliejaus proga

2019-04-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino akademiką Jurgį Brėdikį garbingo 90-ojo jubiliejaus proga. „Naujausioje Lietuvos medicinos istorijoje ir daugybės pacientų likimuose įrašytas Jūsų vardas yra tariamas su didele pagarba ir dėkingumu už ypatingą širdies chirurgo talentą ir žmogiškąją šilumą, už ištikimybę profesiniam pašaukimui“, - rašoma šalies vadovės sveikinime.

Valstybės vadovė pasveikino operos solistę A. Grigorian

2019-04-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino operos solistę Asmik Grigorian pelnius Tarptautinį operos apdovanojimą – geriausios metų operos solistės pripažinimą. Pasak šalies vadovės, Lietuva didžiuojasi, turėdama tokio didelio talento menininkę ir kartu su ja džiaugiasi šiuo laimėjimu.

Prezidentūroje – diskusija apie Gegužės 3 d. Konstitucijos reikšmę

2019-04-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį, gegužės 2 d. 10 val. atidarys bendrą Lietuvos ir...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą, mirus kompozitoriui V. Laurušui

2019-04-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl kompozitoriaus, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Vytauto Laurušo mirties. Kaip teigiama užuojautoje, šalies muzikos pasaulyje V. Laurušo vardas jau seniai turi išskirtinę reikšmę. Dėl savito braižo kūrybos, pelniusios pripažinimą Lietuvoje bei pasaulyje, taip pat ir dėl įvairiapusės veiklos, vadovaujant Lietuvos nacionaliniam operos ir baleto teatrui, Kompozitorių sąjungai, Muzikos akademijai.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl spaustuvininko P. Kalibato mirties

2019-04-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą, mirus spaustuvininkui, leidėjui ir mecenatui Petrui Kalibatui. Pasak šalies vadovės, Lietuvos knygų pasaulis neteko savo spaudos Atlanto – didelės asmenybės, spaustuvininko pašaukimą atradusios Atgimimo metais, pradedant disidentų kūriniais ir kita Nepriklausomybės atkūrimo laikotarpio leidyba. Užuojautoje teigiama, kad P. Kalibato įsteigta spaustuvė išaugo į reikšmingą poligrafijos bendrovę, kurios išleistos knygos buvo ir skaitomos, ir gėrimasi jų kokybe, pelniusia daug apdovanojimų.

Prezidentė kviečia į šventę ES narystės 15 metų paminėti

2019-04-29

Minint 15-ąsias Lietuvos narystės Europos Sąjungoje metines, trečiadienį, gegužės 1 d., 12 val., S. Daukanto aikštėje...

Prezidentė pasveikino Nyderlandų Karalių nacionalinės šventės proga

2019-04-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų šalies žmonių vardu pasveikino Nyderlandų Karalių Willemą-Alexanderį gimtadienio proga, o visą šalį – minint nacionalinę Nyderlandų Karalystės šventę – Karaliaus dieną. Pasak šalies vadovės, Nyderlandų Karalystė vertinama kaip svarbi Lietuvos partnerė ir bendramintė, dirbant drauge tiek dvišaliu lygiu, tiek Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje.

Prezidentė susitiko su „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ nugalėtojais

2019-04-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko televizijos žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio...

Šalies vadovė kviečia į atviras Prezidento rūmų erdves

2019-04-26 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas Atvirų erdvių visuomenei projektas tradiciškai...

Informacija atnaujinta 2021.09.25 14:45