Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Viešieji pirkimai turi būti skaidrūs ir nepolitizuoti

2019-01-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Viešųjų pirkimų tarnybos direktore Diana Vilyte ir...

Prezidentūroje – susitikimas dėl viešųjų pirkimų skaidrinimo

2019-01-30 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį, sausio 31 d., 10 val. susitiks su Viešųjų pirkimų tarnybos direktore Diana Vilyte. Susitikime bus aptariamos viešuosiuose pirkimuose iškylančios problemos, susijusios su nesąžiningo verslo dalyvavimu, per dažnu kliovimusi mažiausia kaina ir gebėjimų pasinaudoti įstatymo teikiamomis galimybėmis trūkumu. Iškyla faktų, kai viešuosius pirkimus laimi tiekėjai, kurie įsteigiami tik siekiant išvengti nepatikimų tiekėjų sąrašo, taip pat atvejų, kai už mažiausią kainą perkamos lūkesčių neatitinkančios prastos kokybės prekės ir paslaugos.

Šalies vadovė priėmė Korėjos ambasadorės skiriamuosius raštus

2019-01-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Korėjos Respublikos ambasadorės Lietuvai Miros Sun...

Prezidentė pasveikino kompozitorių A. V. Raudonikį jubiliejaus proga

2019-01-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino kompozitorių Algimantą Vincentą Raudonikį 85-erių metų jubiliejaus proga. Pasak šalies vadovės, kompozitorius sukūrė unikalią muzikos legendą – daugybę visai Lietuvai puikiai pažįstamų melodijų, plačiai skambėjusių ir vis dar skambančių dainų šventėse, koncertuose, festivaliuose. Į lietuviškos muzikos aukso fondą įrašyta, žmones įkvepianti įvairiažanrė kūryba ir šiandien yra su malonumu atliekama ir klausoma, ją iš naujo atranda jaunoji karta.

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl užtvankos griūties Brazilijoje

2019-01-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Brazilijos Federacinės Respublikos Prezidentui Jairui Bolsonaro dėl užtvankos griūties Brazilijos Minas Žeraiso valstijoje nusineštų gyvybių. Savo ir Lietuvos žmonių vardu šalies vadovė palinkėjo didžiausios stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems, taip pat susitelkimo ir vienybės Brazilijai tęsiant dingusių žmonių paiešką ir įveikiant šios skaudžios nelaimės padarinius.

Prezidentė pasveikino Australiją nacionalinės dienos proga

2019-01-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Australijos Generalinį Gubernatorių Peterį Cosgrove šalies nacionalinės šventės – Australijos dienos – proga. Šalies vadovė pabrėžė, kad Australija Lietuvai ir Europai yra artima ir svarbi valstybė, su kuria sieja draugiška ir dinamiška partnerystė, taip pat įsipareigojimas ginti laisvę ir lygybę, demokratiją ir žmogaus teises, taiką ir saugumą. Todėl labai svarbu ir toliau stiprinti atvirą dialogą tarp mūsų bendraminčių valstybių, ieškoti bendro atsako į aktualius tarptautinės darbotvarkės iššūkius, plėsti...

Šalies vadovė pasveikino Indiją Respublikos dienos proga

2019-01-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Indijos Respublikos Prezidentą Ramą Nathą Kovindą nacionalinės šventės – Respublikos dienos – 69-ųjų metinių proga. Indijos vaidmeniui regione ir pasaulyje nuolat augant, šalies vadovė palinkėjo, kad šalies Konstitucijoje įtvirtinti demokratijos, laisvės, lygybės ir žmogaus teisių idealai išliktų pavyzdžiu ir įsipareigojimu saugant ir stiprinant šias svarbias vertybes, remiant atsakingą vystymąsi ir tvarų augimą visame regione.

Davose – galutinis sprendimas dėl CERN verslo inkubatorių Lietuvoje

2019-01-25

Pasaulio ekonomikos forume dalyvaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Europos branduolinių...

Davose – dvišaliai susitikimai su užsienio šalių vadovais

2019-01-24

Pasaulio ekonomikos forumo Davose paraštėse Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dvišalių pokalbių...

Moterų lyderystė – valstybės gerovės pamatas

2019-01-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Davose dalyvavo įtakingo JAV leidinio „The New York Times“...

Informacija atnaujinta 2021.09.25 14:45