Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas
*gestu_kalba* Easy to read

Naujienos

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas šalies žmonėms Naujųjų metų proga

2017-12-31

Mieli Lietuvos žmonės, prieš mus – istorinė dviejų šimtmečių sandūra! Vienoje jos pusėje – ilgiausias išbandymų...

Globalios Lietuvos apdovanojimai – sugrįžusiems ir dirbantiems Lietuvai

2017-12-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šeštą kartą įteikė Globalios Lietuvos lyderių apdovanojimus....

Prezidentė pasirašė Profesinio mokymo įstatymą

2017-12-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Profesinio mokymo, Švietimo, Užimtumo, Mokslo ir studijų, Viešųjų įstaigų įstatymų pataisas, kurios atvers kelią profesinio mokslo pertvarkai. Prezidentės inicijuotomis pataisomis bus keičiama mokymo sistema, profesinio mokymo įstaigų valdymo bei finansavimo tvarka, bus įvedami nauji kokybiniai reikalavimai ugdymui. Po pertvarkos visos profesinės mokyklos taps viešosiomis įstaigomis. Tai įtrauks verslą ir savivaldybes į ugdymo procesą, o mokyklos turės galimybę teikti įvairesnes profesinio mokymo paslaugas. Už mokyklos valdymą bus atsakinga taryba,...

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas šalies žmonėms šv. Kalėdų proga

2017-12-24

Mieli Lietuvos žmonės, lauktas Kūčių vakaras – jau su mumis. Į šias stebuklingas valandas telpa visa, kas...

Prezidentė pasveikino avangardininką J. Meką jubiliejaus proga

2017-12-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė nuoširdžiai pasveikino avangardinio kino kūrėją, poetą ir rašytoją Joną Meką 95-ojo gimtadienio proga. „Esate laisvės žmogus – atviras pasauliui, savas ir brangus Lietuvai. Jūsų balsas yra girdimas ir vertinamas tiek pasaulio menininkų, tiek Jūsų tautiečių visame pasaulyje. Mes didžiuojamės Jūsų darbais“, – rašoma sveikinime. Valstybės vadovės teigimu, J. Mekas yra ne tik kūrėjas, bet ir žmogiškosios atminties saugotojas, kurio talentas ir jautrumas supančiai aplinkai sukūrė savitą, todėl gerai atpažįstamą meninę raišką. Sveikinime teigiama, kad ji,...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl daugybę gyvybių nusinešusios audros Filipinuose

2017-12-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Filipinų Respublikos Prezidentui Rodrigo Duterte dėl daugybę gyvybių nusinešusios ir šalies gyvenvietes nusiaubusios audros. Valstybės vadovė išreiškė Lietuvos žmonių paramą ir palinkėjo visokeriopos stiprybės aukų šeimoms, taip pat susitelkimo tęsiant gelbėjimo darbus bei kuo greičiau įveikiant šios skaudžios nelaimės padarinius.

Prezidentė pasveikino Japonijos Imperatorių nacionalinės šventės proga

2017-12-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Japonijos Imperatorių Akihito gimimo dienos ir šalies Nacionalinės šventės progomis. Anot šalies vadovės, Japonija yra labai svarbi, bendrų demokratinių vertybių siejama Lietuvos partnerė. Tai, Prezidentės teigimu, lemia sėkmingą mūsų valstybių bendradarbiavimą ne tik dvišaliu lygiu, bet ir tarptautinėse organizacijose ar santykių su Europos Sąjunga ir NATO kontekste – ypač ieškant būdų, kaip spręsti bendrus saugumo iššūkius, ar ryžtingai stiprinant prekybos ryšius.

Prezidentė suteikė malonę 6 asmenims

2017-12-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgdama į Malonės komisijos rekomendacijas, pasirašė dekretą dėl malonės suteikimo 6 asmenims. Rolandui Ereminui teismo paskirta piniginė bauda sumažinta 2500 eurų. Priimant sprendimą buvo atsižvelgta į tai, kad asmuo išlaiko nepilnametę dukrą, ir į sunkią nuteistojo šeimos materialinę padėtį. Edgarui Juknevičiui laisvės atėmimo bausmė sumažinta 6 mėnesiais. Nuteistojo priežiūra reikalinga dalies darbingumo netekusiai jo motinai ir sunkia širdies liga sergančiam tėvui.

Prezidentės kalėdinė dovana Popiežiui – unikali nanoprakartėlė

2017-12-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė perdavė Popiežiui Pranciškui lietuvių mokslininkų ir studentų...

Betliejaus ugnies šiluma kviečia skleisti taiką

2017-12-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė tradiciškai priėmė šalies skautų ir ateitininkų organizacijų...

Informacija atnaujinta 2022.05.16 07:14