Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Prezidentė Strasbūre pagerbs H. Kohlio atminimą

2017-06-30 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, liepos 1 d., Europos Parlamente Strasbūre dalyvaus...

Kiekvienas šalies vaikas privalo augti šeimoje

2017-06-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo vasaros susitikime su įvaikintus ir globojamus vaikus...

Prezidentūros kiemelyje – pirmasis įsivaikinusių ir globojančių šeimų susitikimas

2017-06-29 ANONSAS

Rytoj, birželio 30 d., 14 val. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvaus įvaikintus ir globojamus vaikus auginančių šeimų vasaros susitikime. Prezidentės kvietimu beveik 300 vaikų, jų globėjų ir tėvų iš visos Lietuvos į bendrą šventę susirinks pirmą kartą. Tai puiki galimybė šeimoms pasidalinti patirtimi, aptarti įvaikinimo ir globos procesus.

Jubiliejaus proga šalies vadovė pasveikino muzikantą V. Tarasovą

2017-06-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino muzikantą Vladimirą Tarasovą 70-ojo gimtadienio proga. Šalies vadovės teigimu, unikali ir įvairiapusė V. Tarasovo kūryba išskirtinai reikšminga Lietuvai, ji suformavo stiprius mūsų šalies džiazo mokyklos pagrindus, tapo pasaulyje atpažįstamu laisvos ir brandžios Lietuvos džiazo kultūros simboliu.

Prezidentė pasveikino kompozitorių J. Juozapaitį jubiliejaus proga

2017-06-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino kompozitorių Jurgį Juozapaitį 75-ojo jubiliejaus proga. „Gamtos grožio įkvėpta, iš ypatingo meninio jautrumo gimusi Jūsų muzika turi neįkainojamą vertę mūsų šalies kultūrai. Jūsų kūrinius, kuriuose aidi lietuvių tautos dvasia, groja iškiliausi mūsų šalies ir užsienio atlikėjai“, – rašoma Prezidentės sveikinime. J. Juozapaitis įvertintas garbingais apdovanojimais, tarp jų ir Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija.

Prezidentė priėmė Benino ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2017-06-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Benino Respublikos ambasadoriaus Eusèbe Agbanglos...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl baleto artistės A. Ruzgaitės mirties

2017-06-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl baleto artistės ir teatrologės Aliodijos Ruzgaitės mirties. Šalies vadovės užuojautoje sakoma, kad nacionalinio baleto istorijoje liks įrašyti talentingos šokėjos sukurti vaidmenys ir ne mažiau talentingos teatrologės, baleto istorikės įžvalgos, knygos, parašytos neabejinga ranka ir širdimi.

Lietuva – tarp pažangiausių mokslo valstybių

2017-06-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Lietuvos ir Europos branduolinių tyrimų organizacijos...

Jubiliejaus proga šalies vadovė pasveikino aktorę G. Balandytę

2017-06-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino aktorę Gražiną Balandytę 80-ojo jubiliejaus proga. Šalies vadovės teigimu, aktorės nuoširdumą ir neblėstančią eleganciją myli žiūrovai ir vertina teatro bendruomenė, o kurti vaidmenys praturtino mūsų kultūros lobyną ir tapo išskirtinio talento ženklu. Tai, anot Prezidentės, pelnytas pripažinimas, kuris liudija, kiek daug širdies ir kūrybiškumo G. Balandytė atidavė svarbiausiam savo gyvenimo pašaukimui – aktorystei.

Prezidentė pasveikino rašytoją K. Sają jubiliejaus proga

2017-06-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino rašytoją Kazį Sają 85-osios sukakties proga. Pasak šalies vadovės, šį jubiliejų rašytojas pasitinka nuėjęs ilgą kūrybos kelią, tapusį svarbia lietuvių literatūros, kultūros ir visuomeninio gyvenimo dalimi. Prezidentės teigimu, K. Saja vaikams ir suaugusiesiems atvėrė stebuklingą knygos pasaulį, gyva ir vaizdinga kalba įprasmino amžinąsias vertybes – tiesą ir gėrį, meilę Tėvynei, tautos ir žmogaus laisvę.

Informacija atnaujinta 2021.08.05 22:25