Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Prezidentė paskelbs akcijos „Padovanok vaikui vasarą“ pradžią

2017-05-31 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, birželio 1 d., 6.50 val. Vilniaus geležinkelio stotyje paskelbs akcijos „Padovanok vaikui vasarą“ pradžią. Pirmoji kelionė traukiniu ir pramogos pajūryje bus skirtos 100-ui auklėtinių iš dienos centrų visoje šalyje. Maršrutu „Vilnius–Klaipėda“ kartu su vaikais traukiniu važiuos ir šalies vadovė. Nors šiemet vaikų vasaros atostogoms savivaldybės skiria 200 tūkstančių eurų daugiau nei pernai, tačiau šių pinigų atostogauti užteks tik vos daugiau nei 11 procentų visų Lietuvos mokinių. Į šį skaičių nepakliūnančioms, socialinėje atskirtyje esančioms ir...

Lietuvos saugumui JAV vaidmuo – kertinis

2017-05-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų Kongreso delegacijos...

Prezidentė valstybinio vizito vyks į Estiją

2017-05-31 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė birželio 5–6 d. su valstybiniu vizitu lankysis Estijoje. Šalies...

Prezidentė priėmė teisėjų ir generalinio prokuroro pavaduotojo priesaikas

2017-05-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vadovaudamasi Konstitucija, Teismų įstatymu ir atsižvelgdama į...

Generalinio prokuroro pavaduotoju skiriamas Darius Karčinskas

2017-05-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, gavusi generalinio prokuroro Evaldo Pašilio teikimą, susitiko su...

Valstybės vadovė pasveikino sportininkus, Europos irklavimo čempionate iškovojusius auksą

2017-05-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino irkluotojus Dovydą Nemeravičių, Martyną Džiaugį, Rolandą Maščinską ir Aurimą Adomavičių Europos irklavimo čempionate Čekijoje iškovojus auksą. Pasak šalies vadovės, iškovotas medalis liudija ištvermę, ryžtą ir valios stiprybę. Pergalei pasiekti sportininkai atidavė visas jėgas, o jų talentas garsina Lietuvą visame pasaulyje.

Šalies vadovė pasveikino Azerbaidžaną Respublikos dienos proga

2017-05-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Azerbaidžano Respublikos Prezidentą Ilhamą Alijevą ir visus šalies žmones nacionalinės šventės – Respublikos dienos – 99-ųjų metinių proga. Šalies vadovė palinkėjo, kad atviras Lietuvos ir Azerbaidžano dialogas tiek dvišalių santykių, tiek visapusio bendradarbiavimo su Europos Sąjunga lygiu artimiausiais metais atvertų abiejų valstybių žmonėms daugiau galimybių kartu plėtoti naudingas veiklas.

Prezidentė pasveikino Armėniją Respublikos dienos proga

2017-05-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Armėnijos Respublikos Prezidentą Seržą Sargsianą ir visus šalies žmones nacionalinės šventės – Respublikos dienos – 99-ųjų metinių proga. Šalies vadovės teigimu, dvišalis Lietuvos ir Armėnijos dialogas, bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose ar ryšių su Europos Sąjunga lygiu prisidės prie efektyvaus abiejų valstybių piliečių interesų gynimo politikos, saugumo ir ekonomikos srityse.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl akademiko Zbigniew Brzezinski mirties

2017-05-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl iškilaus akademiko, buvusio Jungtinių Amerikos Valstijų valstybės tarnautojo Zbigniew Brzezinski mirties. Pasak šalies vadovės, profesorius Z. Brzezinski buvo išskirtinė asmenybė, nuoseklus laisvės ir demokratijos vertybių gynėjas, savo šalies patriotas, ištikimas Lietuvos ir Europos draugas, siekęs stiprinti JAV ir Europos partnerystę.

Biudžetinių įstaigų vadovai taip pat negali būti amžini

2017-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Biudžetinių įstaigų įstatymo pataisas. Seimo priimtos įstatymo pataisos numato, kad biudžetinių įstaigų vadovai į pareigas priimami konkurso būdu 4 metų kadencijai, neribojant kadencijų skaičiaus. Pasibaigus pirmajai kadencijai darbo sutartis pratęsiama antrajai, po kurios iš pareigų atleistas vadovas turi teisę iš karto vėl dalyvauti konkurse.

Informacija atnaujinta 2021.07.27 14:27