Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Vaikų apklausoms – privalomas psichologas

2017-01-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė teikia Seimui Baudžiamojo proceso kodekso pataisas, kuriomis...

Prezidentė pasveikino aktorių R. Adomaitį 80-mečio proga

2017-01-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino aktorių Regimantą Adomaitį 80-ies metų jubiliejaus proga. Šalies vadovės teigimu, R. Adomaitis yra mylimas ir gerbiamas aktorius, kurio talentas įvertintas žiūrovų, kritikų ir kolegų. Save sveikinime Prezidentė pabrėžė, kad skirtingoms teatro ir kino žiūrovų kartoms R. Adomaitis yra aktorinės meistrystės simbolis, o aktoriaus kurti vaidmenys kine ir teatro scenoje – svarbi Lietuvos kultūros dalis.

Prezidentė pasveikino Jordanijos Karalių jubiliejaus proga

2017-01-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jordanijos Hašimitų Karalystės Karalių Abdullah II ibn Al Husseiną jubiliejaus proga. Prezidentės teigimu, Jordanijos valdovas savo atsakingu darbu, demokratiškomis vertybėmis, aktyviu ne tik Jordanijos, bet ir viso regiono vienybės stiprinimu pelnė savo šalies žmonių paramą ir daugelio Jordanijos partnerių ir sąjungininkų pagarbą.

Vaikų saugumas – valstybės pareiga

2017-01-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kaune susitiko su miesto valdžia, nevyriausybinių organizacijų...

Prezidentė domėsis vaikų saugumo ir globos pertvarka Kaune

2017-01-26 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį, sausio 27 d., 11 val. lankysis Kaune, kur domėsis socialinio saugumo situacija, vaikų globos pertvarka ir aptars, kaip pasiruošta įgyvendinti šiemet įsigaliojusį įstatymą, draudžiantį vaikus iki trejų metukų atiduoti į globos namus. Siekiant atsikratyti vis dar nuo sovietmečio puoselėjamų vaikų globos namų, Prezidentės iniciatyva nuo sausio įsigaliojo įstatymas, užtikrinantis, kad patys mažiausi vaikai net ir netekę tėvų globos gyventų šeimose, o ne įstaigose. Tačiau apie du trečdaliai savivaldybių net nesiruošė šio įstatymo įsigaliojimui...

Prezidentė pasveikino Australiją nacionalinės dienos proga

2017-01-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Australijos Generalinį Gubernatorių Peterį Cosgrove šalies nacionalinės šventės proga. Prezidentės teigimu, Lietuva ir Australija yra tų pačių demokratijos vertybių vienijamų valstybių bendruomenės narės. Šalies vadovė pabrėžė, kad būtent šiomis vertybėmis yra grindžiamas dialogas, sprendžiant aktualius globalios darbotvarkės iššūkius daugiašaliais formatais ir bendradarbiaujant su Europos Sąjunga.

Šalies vadovė pasveikino Indiją Respublikos dienos proga

2017-01-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Indijos Respublikos Prezidentą Pranabą Mukherjee nacionalinės šventės – Respublikos dienos – proga ir visiems Indijos žmonėms palinkėjo sėkmės, klestėjimo ir vienybės. Prezidentė taip pat pasveikino Indiją šiais metais minint ir septyniasdešimtąsias valstybės nepriklausomybės metines. Šalies vadovė palinkėjo, kad demokratijos dvasia, įkvėpusi Indijos žmones patiems kurti savo valstybę, išliktų įkvėpimo šaltiniu ir šiandien, siekiant didesnės gerovės, laisvės ir saugumo visiems Indijos piliečiams.

Už vaistus mokame nepagrįstai daug

2017-01-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga, Konkurencijos...

Prezidentė aptars, kaip užtikrinti mažesnes vaistų kainas

2017-01-23 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, sausio 24 d., 9 val. su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga, Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotoja Jūrate Šoviene bei kompensuojamų vaistų auditą atlikusiomis Valstybės kontrolės ekspertėmis aptars, kaip Lietuvos žmonėms užtikrinti mažesnes vaistų kainas ir skaidresnę jų kompensavimo tvarką. Kaip atskleidė Konkurencijos tarybos ir Valstybės kontrolės tyrimai, Lietuvos gyventojai už vaistus permoka, o vaistų kompensavimo sistema, sudarydama prielaidas korupcijai ir neteisėtam lobizmui, tarnauja ne žmonėms, bet gamintojams ir vaistų...

Prezidentė priėmė Gvatemalos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2017-01-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Gvatemalos Respublikos ambasadoriaus Lietuvai Francisco...

Informacija atnaujinta 2021.08.05 22:25