Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Rugsėjo 1-ąją Prezidentė lankysis Ignalinoje

2016-08-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį, rugsėjo 1 d., vyks į Ignaliną, kur dalyvaus bendroje miesto mokyklų Rugsėjo 1-osios šventėje. Šiemet mokslo metų pradžią Ignalinoje pirmą kartą švęs visos miesto mokyklos. Prezidentė pasveikins Ignalinos moksleivius, jų tėvus, mokytojus ir visą miesto bendruomenę Mokslo ir žinių dienos proga. Į mokyklą pradėsiantiems eiti vaikams šalies vadovė įteiks Pirmoko pasus. Prezidentė taip pat apsilankys Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje, kur bendraus su pirmokais ir ves pirmąją mokslo metų pamoką „Kur prasideda saugi Lietuva“.

Prezidentė priėmė Estijos ambasadorės skiriamuosius raštus

2016-08-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Estijos ambasadorės Janos Vanaveski skiriamuosius raštus....

Šalies mokiniams perduoti geltonieji autobusiukai

2016-08-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė tradicinėje geltonųjų autobusiukų perdavimo mokykloms šventėje...

Prezidentė pasveikino Malaiziją nacionalinės šventės proga

2016-08-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Malaizijos Karalių Abdulą Halimą šalies nacionalinės šventės – Hari Merdeka – proga. Pasak Prezidentės, Lietuvos ir Malaizijos žmonių domėjimasis šalimis ir jų kultūra, noras plėtoti veiklą verslo, turizmo, visuomeninio bendradarbiavimo ar švietimo mainų srityse patvirtina, kad valstybės turi atliepti piliečių lūkesčius, aktyviau stiprinti visapusius Lietuvos ir Malaizijos ryšius bei draugystę.

Prezidentė: labdaros akcijos moko dalintis

2016-08-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo mokyklinių prekių rinkimo akcijoje „Mažoj širdelėj –...

Prezidentė pagerbė Holokausto aukų atminimą

2016-08-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Izraelio ambasadoriumi Amiru Maimonu aplankė prieš 75...

Prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“ jungiasi užsienio šalių diplomatai

2016-08-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė aplankė Dubingių žirgyne (Molėtų r.) stovyklaujančius vaikų dienos...

Aukso medalį iškovojusiam irkluotojui A. Kelmeliui – Prezidentės sveikinimas

2016-08-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Armandą Kelmelį, pasaulio jaunių ir jaunimo irklavimo čempionate Roterdame iškovojus aukso medalį. „Tegul Jūsų sporto kelyje netrūksta pergalių – skambių, svarių ir garsinančių mūsų šalį. Tegul pelnytas čempiono vardas būna Jums paskatinimas tikėti savimi, dirbti, siekti ir ateityje kovoti dėl medalių“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė pasveikino Moldovą Nepriklausomybės dienos proga

2016-08-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Moldovos Respublikos Prezidentą Nicolae Timofti šalies Nepriklausomybės dienos proga ir palinkėjo susiklausymo, visokeriopos sėkmės ir klestėjimo. Šalies vadovės teigimu, minint reikšmingą valstybės Nepriklausomybės dvidešimt penkerių metų sukaktį, Lietuva išlieka tvirta europinio Moldovos pasirinkimo rėmėja ir partnere. Prezidentė pabrėžė, kad mūsų šalis yra pasirengusi ir toliau teikti visokeriopą paramą tęsiant šiuo metu sėkmingai kartu vykdomą ekspertų ir visuomeninio bendradarbiavimo veiklą, stiprinant pilietinę visuomenę ir demokratines...

Prezidentė pasveikino irkluotoją I. Adomavičiūtę, iškovojusią aukso medalį

2016-08-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Ievą Adomavičiūtę, pasaulio jaunimo (iki 23-ejų metų) irklavimo pirmenybėse padovanojus Lietuvai auksą. Prezidentė sportininkei padėkojo už pasaulyje skambantį mūsų šalies vardą, už įsimintinas džiaugsmo akimirkas stebint kylančią trispalvę bei už ilgą ir atkaklų kelią iki šio medalio.

Informacija atnaujinta 2021.12.04 13:27