Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Prezidentė pasveikino kanojininką V. Korobovą

2016-07-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino kanojininką Vadimą Korobovą pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Baltarusijoje, vienviečių kanojų 200 metrų distancijoje iškovojus sidabro medalį. „Jūsų ir visos Lietuvos garbei tarptautinėje sporto arenoje kylanti Trispalvė dovanoja visiems pačias geriausias emocijas, įkvepia dar labiau vertinti savo šalį ir ja didžiuotis“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Jubiliejaus proga Prezidentė pasveikino kino operatorių A. Mockų

2016-07-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino kino operatorių Algimantą Mockų 85-mečio proga. Šalies vadovės teigimu, A. Mockaus darbai įspaudė ryškų pėdsaką Lietuvos kino istorijoje – kartu su pirmąja profesionalia Lietuvos kinematografininkų karta A. Mockus kūrė lietuviško vaidybinio kino legendas. Prezidentė pabrėžė, kad kino operatoriaus talentą ir aukštą meistriškumą liudija tokie aukso fondo kino filmai kaip „Velnio nuotaka“ ir „Riešutų duona“.

Jubiliejaus proga šalies vadovė pasveikino violončelininką D. Geringą

2016-07-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino violončelininką maestro Davidą Geringą 70-mečio proga. Šalies vadovė pabrėžė, kad D. Geringas pasaulinį įvertinimą pelnė kaip talentingas klasikinės ir šiuolaikinės muzikos interpretatorius, aukšto meistriškumo dirigentas ir gerbiamas pedagogas.

Prezidentė pasveikino dirigentą J. Domarką jubiliejaus proga

2016-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino dirigentą Maestro Juozą Domarką 80-ojo gimtadienio proga. „Esate Lietuvos muzikos kultūros legenda. Jūsų darbo ir kūrybos laikotarpis – ištisa epocha šalies muzikos kultūros istorijoje. Lietuvos meno ir muzikos pasaulis augo kartu su Jūsų asmeniniais ir profesiniais laimėjimais“, – rašoma sveikinime.

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadorei Danijoje

2016-07-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadorei Danijoje Gintei...

Socialinę atskirtį mažina sutelktos pastangos

2016-07-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Ukmergės rajone, Tulpiakiemio kaime, kur susitiko su...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl išpuolio Japonijoje

2016-07-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Japonijos Imperatoriui Akihito dėl tragiško išpuolio Sagamiharoje, pareikalavusio dešimčių žmonių gyvybių ir palikusio daug sužeistųjų. Šiuo sunkiu metu Prezidentė palinkėjo tvirtybės ir ištvermės aukų šeimoms ir artimiesiems bei vienybės ir santarvės visiems Japonijos žmonėms.

Prezidentės vizitas Tulpiakiemyje: kaip mažinti socialinę atskirtį

2016-07-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį, liepos 26 d., 11 val. lankysis Ukmergės rajone, Tulpiakiemio kaime, kur domėsis socialinės atskirties problemomis bei aptars, kokių priemonių reikia imtis, siekiant mažinti socialinės rizikos šeimų skaičių ir užtikrinti jose augančių vaikų saugumą. Šalies vadovė gavo laišką iš Tulpiakiemyje neseniai įsikūrusio vaikų dienos centro, prašantį kartu su kampanijos ,,Už saugią Lietuvą“ ambasadoriais padėti šiame kaime gyvenantiems vaikams. Siesikų seniūnija, kurioje yra Tulpiakiemio kaimas, išsiskiria kaip itin sudėtinga seniūnija Ukmergės rajone. Dėl...

Prezidentė pasveikino jaunuosius Lietuvos krepšininkus

2016-07-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos rinktinę Europos jaunimo iki 20 metų vaikinų krepšinio čempionate iškovojus sidabro medalius. „Jūsų laimėjimas – įkvepiantis pavyzdys, kad tik iš vienybės ir susitelkimo gimsta pačios didžiausios pergalės. Šie medaliai yra Jūsų atkaklios kovos ir talento įvertinimas, pradžiuginęs Lietuvą“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl brutalaus išpuolio Miunchene

2016-07-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareškė užuojautą Vokietijos Federacinės Resublikos Prezidentui Joachimui Gauckui dėl brutalaus išpuolio Miunchene, nusinešusio nekaltų žmonių gyvybes. Pasak Prezidentės, aukų nesirenkantis smurtas yra niekaip nepateisinamas ir privalo sulaukti paties griežčiausio pasmerkimo.

Informacija atnaujinta 2021.12.04 13:27