Lietuvos Respublikos Prezidentas

NVO mugėje Prezidentūroje – rekordinis dalyvių skaičius

2013-12-02

Pirmadienis, gruodžio 2 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šalies gyventojus ir svečius ateinantį sekmadienį, gruodžio 8 d. 13 val., kviečia į Prezidentūros kiemą, kuriame vyks tradicinė kalėdinė nevyriausybinių organizacijų (NVO) labdaros mugė.

Ketvirtus metus vyksiančioje mugėje dalyvaus 43 nevyriausybinės organizacijos ir bendruomenės. Tai - didžiausias dalyvių skaičius per visą renginio istoriją.

Mugės metu nevyriausybinės organizacijos ir bendruomenės pristatyts savo darbus, pagalbos vieni kitiems projektus ir kvies prisijungti prie savanoriškos veiklos. Šventėje taip pat bus galima įsigyti mugės dalyvių sukurtų gaminių, atvirukų ir kitų suvenyrų bei drauge su sostinės gyventojais ir miesto svečiais pasivaišinti sriuba, karšta arbata ir kalėdiniais meduoliais.

Visos mugės dalyvių surinktos lėšos bus skirtos vienišiems pagyvenusiems žmonėms, sergantiems vaikams ir kitiems šalies gyventojams, kuriems labiausiai reikia pagalbos.

Labdaringą NVO mugę 15 valandą vainikuos šventinis koncertas, kuriame kalėdine nuotaika dalysis Jurgis ir Erica Didžiuliai, Šorena, Girmantė Vaitkutė, Julija Jegorova, Feral, AGATA stovyklos dalyviai ir kiti. Koncertą tiesiogiai transliuos „LRT Kultūra". 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2013.12.02 13:26

Atgal