Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidento kvietimu į Lietuvą atvyksta Europos Vadovų Tarybos Pirmininkas Charles’is Michelis

2021-07-02

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kvietimu liepos 5 dieną į Lietuvą atvyksta Europos Vadovų Tarybos (EVT) Pirmininkas Charles‘is Michelis.

Dvišaliame Prezidento ir EVT Pirmininko susitikime bus kalbama apie santykius su Rusija ir Baltarusija, nelegalios migracijos keliamus iššūkius ir ES rytinių sienų apsaugą, Astravo AE saugumo problemas ir pandemijos suvaldymo priemones.

„Ar tai būtų pandemijos suvaldymas, ar ES laikysena dėl santykių su režimais mūsų kaimynystėje, tik veikdami kartu ir koordinuodami veiksmus Europos Sąjungos lygmeniu esame pajėgūs tinkamai ir efektyviai reaguoti į kylančius iššūkius. Šis vizitas taip pat bus puiki proga su EVT Pirmininku aptarti ir su ES konkurencingumu bei gerovės kūrimu susijusius klausimus“, – sako Prezidentas.

EVT Pirmininkas taip pat dalyvaus Valstybės dienos renginiuose, lankysis Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje.

Informacija žiniasklaidai:

Liepos 5 d. 19.30 val. Prezidento rūmų Baltojoje salėje vyks Prezidento Gitano Nausėdos ir EVT Pirmininko Charles‘io Michelio spaudos konferencija.

Žiniasklaidos atstovai yra kviečiami registruotis el. paštu kristina.belikova@prezidentas.lt nurodant vardą, pavardę, gimimo datą ir žiniasklaidos priemonę.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2021.07.05 18:42

Atgal