Lietuvos Respublikos Prezidentas

Lietuvos vadovas pasveikino Albaniją nacionalinės šventės proga

2019-11-28

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Albanijos Respublikos Prezidentą Ilirą Metą nepriklausomos valstybės įkūrimo metinių proga.

Lietuva ir Albanija jau daugiau nei du dešimtmečius plėtoja draugiškus dvišalius santykius. Abi šalis sieja glaudus bendradarbiavimas Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje sprendžiant aktualius žemyno saugumo užtikrinimo klausimus. Pasak Prezidento, Lietuva palaiko Albanijos ryžtą prisijungti prie Europos Sąjungos šeimos ir tikisi, kad derybos dėl narystės joje bus pradėtos artimiausioje perspektyvoje.

„Tikiu, kad, stiprėjant Albanijos visapusiškam bendradarbiavimui su Europos Sąjunga, tvirtės ir mūsų šalių žmonių draugystė bei vystysis nauji santykiai verslo, prekybos, kultūros, turizmo, švietimo ir mokslo srityse“, – rašoma šalies vadovo sveikinime.

Prezidentas pabrėžė, jog tiki, kad, stiprėjant dvišaliams santykiams, abiejų valstybių žmonėms atsivers dar daugiau galimybių plėtoti verslo, kultūros, turizmo ir mokslo ryšius.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2019.11.28 09:07

Atgal