Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas
*gestu_kalba* Easy to read

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Lietuvoje 25 metų jubiliejaus proga

2022-05-05

Gerbiami Vokietijos verslo bendruomenės nariai,

Mieli renginio dalyviai ir svečiai iš Lietuvos, Vokietijos ir Ukrainos,

džiaugiuosi galėdamas Jus pasveikinti Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Lietuvoje 25 metų jubiliejaus proga.

Per šį laikotarpį Vokietijos ir Lietuvos verslo bendradarbiavimas ir konkrečiai investicijos iš Vokietijos daug prisidėjo prie teigiamų pokyčių Lietuvoje.

Todėl noriu padėkoti tiems, kurių rūpesčiu Lietuvoje atsirado daugiau inovacijų, dėmesio darbuotojų kvalifikacijai ir verslo socialinės atsakomybės. Noriu padėkoti ir tiems, kurie 25 metus dirbo, kad lietuviškos prekės ir paslaugos lengviau pasiektų Vokietijos rinką.

Dideles viltis sieju su tolesne Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Lietuvoje veikla, nukreipta į Lietuvos pramonės skaitmeninimą. Tikiu, kad jau artimiausiu metu išvysime, kaip Lietuvos profesinio ugdymo sistemoje įsitvirtina Vokietijoje pasiteisinęs pameistrystės modelis.

Galiausiai, esu dėkingas Lietuvos ir Vokietijos verslui už pagalbą, kurią visi kartu ir kiekvienas atskirai skiriate nuo karo kenčiančiai Ukrainai. Kiekvieno indėlis, taip pat ir šios dienos renginio metu, yra nepaprastai svarbus.

Linkiu visiems įdomaus renginio!

Gitanas Nausėda, Lietuvos Respublikos Prezidentas

Informacija atnaujinta 2022.05.06 13:00

Atgal