Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Lietuvos kriminalinės policijos biuro 20-ųjų įkūrimo metinių proga

2021-10-07

Gerbiami Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai ir darbuotojai,

nuoširdžiai sveikinu Jus institucijos įkūrimo 20-ųjų metinių proga. Kartu su Jumis džiaugiuosi per šį laikotarpį nuveiktais darbais ir sukaupta neįkainojama patirtimi.

Šiandien galiu nedvejodamas pasakyti, kad Lietuvos kriminalinės policijos biuras išaugo į elitinę tarnybą, kurioje dirba geriausieji iš geriausių Lietuvos policijos tyrėjų.

Kiekvieną dieną kovodami su organizuotu nusikalstamumu, aiškindamiesi korupcijos atvejus ir tirdami rezonansinius nusikaltimus, Jūs demonstruojate išskirtinę kompetenciją, išradingumą ir drąsą. Jūsų dėka tapome patikimais partneriais kovoje su tarptautiniais nusikaltėlių tinklais. Kiekviena Jūsų pergalė yra Lietuvos pergalė. Kiekvienas Jūsų išaiškintas nusikaltimas didina visuomenės pasitikėjimą Lietuvos teisėsauga ir visa valstybe.

Vis dėlto Jūsų laukia ir nauji iššūkiai. Spartūs informacinių technologijų pokyčiai atvėrė pasauliui daug galimybių, tačiau kartu atnešė ir naujų grėsmių, taip pat vien XXI amžiui būdingų nusikaltimų. Šiuos pokyčius, deja, išnaudoja ir sparčiai kintantis, valstybių sienų nepaisantis, smurtą ir korupciją savo tikslams pasitelkiantis tarptautinis organizuotas nusikalstamumas.

Šios grėsmės neleis Jums atsipalaiduoti ir pareikalaus iš Jūsų dar daugiau išminties, atsidavimo bei nekasdieniškų veiksmų ir sprendimų.

Tikiu, kad novatoriškas ir principingas Lietuvos kriminalinės policijos biuro kolektyvas sėkmingai įveiks visus išbandymus ir leis Lietuvos žmonėms džiaugtis tvaria, saugia ir nepriklausoma demokratine valstybe! Tegul Jus lydi didžiausia sėkmė!

Gitanas Nausėda, Lietuvos Respublikos Prezidentas

Informacija atnaujinta 2021.10.07 13:20

Atgal