Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Šveicarijos Konfederacijos Prezidentui Ueliui Maureriui, pradedančiam eiti pareigas

2019-01-01

Jūsų Ekscelencija,

nuoširdžiai Jus sveikinu jau antrą kartą pradėjus eiti Šveicarijos Konfederacijos Prezidento pareigas ir linkiu Jums visokeriopos sėkmės ir išminties dirbant savo šalies ir jos žmonių labui.

Prisimename Jūsų vizitą Lietuvoje 2013-aisiais, Jums pirmą kartą einant Šveicarijos Konfederacijos Prezidento pareigas, o Lietuvos Respublikai – pirmininkaujant Europos Sąjungos Tarybai. Mūsų susitikimas patvirtino dideles galimybes ir pasiryžimą plėsti dvišalį Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimą, ypač ekonomikos, kultūros, mokslo ir inovacijų srityse, taip pat ir bendrą įsipareigojimą siekti dar didesnio mūsų žemyno klestėjimo ir saugumo.

Šveicarija – labai svarbi Lietuvos ir Europos Sąjungos partnerė. Naudodamasi šia galimybe, norėčiau patvirtinti apsisprendimą toliau stiprinti visapusį abiejų valstybių dialogą – dvišaliu ir santykių su Europos Sąjunga lygiu – siekiant dar didesnių galimybių mūsų piliečiams ir visiems europiečiams. Taip pat norėčiau palinkėti, kad pastaraisiais metais suaktyvėję naudingi Lietuvos ir Šveicarijos piliečių ryšiai, verslo ir mokslo bendradarbiavimas neprarastų pagreičio, prisidėtų prie šalių gerovės užtikrinimo.

Jūsų Ekscelencija, dar kartą sveikinu Jus antrą kartą pradėjus eiti svarbias ir atsakingas šalies Prezidento pareigas. Prašau priimti mano nuoširdžią pagarbą ir linkėjimus.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2018.12.31 10:00

Atgal