Lietuvos Respublikos Prezidentas

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas šalies bibliotekininkams Nacionalinės bibliotekų savaitės proga

2012-04-23

Mieli bibliotekininkai ir knygos bičiuliai,

prasideda labai reikšmingas Lietuvos kultūrai įvykis - Bibliotekų savaitė. Todėl kreipiuosi į Jus iš nedidelės, bet labai jaukios Prezidentūros bibliotekėlės.

Šalies žmonės vis aktyviau sugrįžta prie knygų ir į bibliotekas. Ir tai yra neįkainojamas kiekvienos bibliotekos ir kiekvieno bibliotekininko išradingumo nuopelnas.

Ši savaitė, neabejoju, taps dar viena proga atkreipti dėmesį į knygos, gimtosios kalbos ir bibliotekininko vaidmens svarbą.

Skatindami šalies žmones, o ypač jaunimą, skaityti, padėdami pasirinkti knygą, būtinai sudominkite ir lietuvių autoriaus kūriniu, ne tik pasaulio literatūros naujienomis.

Deramas dėmesys nacionalinei literatūrai - garantija, kad bus išsaugota unikali lietuvių kalba.

Šiandien biblioteka - tai ne tik knygų pilnos lentynos. Tai vieta, kur telkiasi bendruomenė, kur vyksta gražiausi kultūros renginiai, puoselėjamos tradicijos.

Projektas „Bibliotekos pažangai" bibliotekas pavertė ir kompiuterinio raštingumo mokymo centrais, padedančiais žmonėms išmokti naudotis šiuolaikinėmis technologijomis.

Dar kartą nuoširdžiai dėkoju Jums, mieli bibliotekininkai ir linkiu naujų idėjų, kūrybiško požiūrio į savo darbą ir Jūsų krašto žmonių palaikymo.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2015.02.06 09:48

Atgal