Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Izraelio Valstybės Prezidentui Reuvenui Rivlinui nacionalinės šventės proga

2019-05-09

Jūsų Ekscelencija,

nuoširdžiai sveikinu Jus ir visus Izraelio piliečius Yom Haatzmaut šventės proga, minint 71-ąsias Izraelio Valstybės nepriklausomybės metines. Jūsų šaliai ir visiems jos gyventojams linkiu taikos, vienybės ir visapusės gerovės.

Izraelis Lietuvai – svarbi ir artima valstybė, su kuria mus sieja ne tik stiprūs žmogiškieji ir istoriniai ryšiai, bet ir aktyvus bendradarbiavimas daugelyje mums aktualių sričių. Vertiname tiek augančius dvišalius Lietuvos ir Izraelio ryšius, tiek darbą santykių su Europos Sąjunga lygiu.

Neabejoju, kad abipuse pagarba ir pasitikėjimu vystomi šalių santykiai ir toliau puoselėjamas glaudus abiejų tautų dialogas prisidės ateityje prie naujų galimybių mūsų piliečiams ir dar dinamiškesnio verslo, inovacijų, mokslo, švietimo, turizmo, kultūros bendradarbiavimo, taip pat prie valstybių augimo, visapusės gerovės ir saugumo stiprinimo.

Jūsų Ekscelencija, dar kartą nuoširdžiai sveikinu Nepriklausomybės dienos proga ir linkiu džiugaus šventės minėjimo Izraelio žmonėms. Prašau priimti mano nuoširdžią pagarbą ir linkėjimus.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2019.05.08 13:56

Atgal