Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Indijos Respublikos Prezidentui Ramui Nathui Kovindui nacionalinės šventės – Respublikos dienos – proga

2019-01-26

Jūsų Ekscelencija,

nuoširdžiai sveikinu Jus ir visus šalies žmones Indijos nacionalinės šventės – Respublikos dienos – 69-ųjų metinių proga. Linkiu Indijai ir jos gyventojams visokeriopos sėkmės, laimės, gerovės ir santarvės.

Indijos vaidmeniui regione ir pasaulyje nuolat augant, norėčiau palinkėti, kad šalies Konstitucijoje įtvirtinti demokratijos, laisvės, lygybės ir žmogaus teisių idealai išliktų pavyzdžiu ir įsipareigojimu saugant ir stiprinant šias svarbias vertybes, remiant atsakingą vystymąsi ir tvarų augimą visame regione.

Mūsų valstybėms nuolat atsiveria naujų bendradarbiavimo galimybių tiek plėtojant dvišalius ryšius, tiek stiprinant Europos Sąjungos ir Indijos tarpusavio pasitikėjimą ir dialogą siekiant drauge rasti atsaką į bendrus saugumo, prekybos, klimato kaitos ir kitus globalius klausimus. Esu tikra, kad augantys dvišaliai politiniai Lietuvos ir Indijos santykiai ir ryšiai kultūros, švietimo ir studentų mainų, mokslo, modernių technologijų ir verslo srityse padės mūsų piliečiams atrasti vis daugiau bendros, abipusiškai naudingos veiklos.

Jūsų Ekscelencija, dar kartą sveikinu visus Indijos žmones Respublikos dienos proga ir linkiu gero minėjimo. Prašau priimti mano nuoširdžią pagarbą.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2019.01.25 13:47

Atgal