Lietuvos Respublikos Prezidentas

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba savaitraščio „Veidas“ rengiamo konkurso „Metų vadovas“ laureatų apdovanojimo ceremonijoje

2012-02-27

Yra metų metus vadovaujantys ir yra Metų vadovai. Pirmi džiaugiasi būdami, antri - veikdami. Šiandien aš džiaugiuosi galėdama pasveikinti tuos, kurie poziciją pavertė galimybe savo komandai, verslui ir netgi Lietuvai.

Metų vadovų sunkmetis negąsdina, jie visada siekia maksimumo. Nežinojimas, nuovargis, bloga nuotaika ar įkvėpimo stoka - šių sąvokų lyderių žodyne nėra. Jūsų sąvokos yra atsakomybė, drąsa spręsti ir drąsa klysti. Gerbiu Jus už tai.

Šiandien „Veido" dėka mes išvysime šių metų Metų vadovo veidą. Tai viešas ir svarbus ilgalaikių pastangų pripažinimas.

Tačiau tiek laimėtojas, tiek kiti nominantai, manau, laimi daug daugiau kasdien jausdami vidinį pasitenkinimą, turėdami galimybę keisti dalykus aplink save, dirbti mėgstamą darbą ir burti žmones.

Kviečiu ir toliau būti atsakingais lyderiais versle ir visuomenėje. Būti ne tik vedliais į pelną, bet ir tiltais į glaudžiais ryšiais susijusią visuomenę. Toks lyderis pavaizduotas apdovanojimo skulptūroje. Neatsitiktinai jos centre yra žmogus, visada prisiminkime tai.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2015.02.06 09:49

Atgal