Lietuvos Respublikos Prezidentas

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba metų „Gazelė 2011“ apdovanojimų įteikimų ceremonijoje

2012-01-20

Laba diena, brangūs verslininkai, organizatoriai ir renginio svečiai,

Prieš tris dešimtmečius mintis apie liberalią ekonomiką Lietuvoje atrodė tiek pat reali, kiek mintis apie Lietuvoje plintančias gazeles.

Akivaizdu, kad paneigėme abu mitus ir šiandien sveikiname didelius smulkiojo verslo laimėjimus. Smulkusis ir vidutinis verslas yra valstybės vidaus produkto varomoji jėga. Ir žvelgiant į apdovanojimus kandidatuojančių įmonių pelno rodiklius matyti, kokia galinga ši jėga gali būti.

Kažin, ar nors viena Europos valstybė galėtų pretenduoti į šį apdovanojimą pagal pastarųjų ketverių metų duomenis. O Jūs sugebėjote sunkmetį paversti galimybe.

Tačiau šiandien išskirti norėčiau atsakomybę. Ypač džiugu, kad prisiimate atsakomybę už save ir artimuosius. Taip Jūs kartu prisidedate prie bendruomenės, regiono ir visos šalies gerovės.

Būtent asmeninė iniciatyva ir atsakomybė yra tas pavyzdys, kuriam skleisti savo greitumą, tikiuosi, išnaudos naujosios Gazelės.

Tikiu, kad Jūsų verslo kūrimo istorijoje buvo įvairių etapų. Tačiau tai, kad esate čia, rodo, kad „bandyti dar kartą" buvo verta.

Noriu pakviesti Jus aktyviau dalintis savo įkvepiančia patirtimi šviečiant visuomenę, ypač jaunimą, apie verslumo ir asmeninės iniciatyvos naudą ir būtinumą.

Taip pat noriu padėkoti „Verslo žinioms" už šią galimybę pasveikinti sparčiausiai besivysčiusius verslininkus ir už verslumo idėjų skleidimą Lietuvoje.

Brangūs verslininkai,

Žinau, kad kelyje iki gazelių Jums teko pabūti ir įnirtingais tigrais, ir naktimis nemiegančiomis pelėdomis. Tačiau svarbiausia, kad išliktumėte žmonėmis, atsakingai siekiančiais savo tikslų.

Linkiu Jums toliau griauti mitus ir kurti atsakingo verslo realybę.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2015.02.06 09:51

Atgal