Lietuvos Respublikos Prezidentas

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba knygos "Auksinis Lietuvos jaunimas. Prisiminti negalima pamiršti" pristatyme

2012-04-17

Sveika, Lietuvos krepšinio jaunyste, treneriai, federacijos vadovai, krepšininkų artimieji ir, žinoma, šios progos kaltininkai - fotografijų albumo "Auksinis Lietuvos jaunimas. Prisiminti negalima pamiršti" autoriai.

Labai džiugu Jus visus vėl matyti. Drauge prisiminti dar tokius nesenus įvykius ir jais pasidžiaugti. O džiaugtis tikrai yra kuo. Tai Jūsų laimėti Europos įvairaus amžiaus grupių čempionatai ir Pasaulio jaunimo krepšinio čempionų titulai.

Tam, kad tikslą pasiektumėte, reikėjo pasiaukojančio darbo, valios, trenerių triūso. Reikėjo išugdyti ir išsiugdyti komandinę dvasią - pergalių garantą. Tačiau didžiausias laimėjimas - tai, kad Jūs suvienijote Lietuvą. Pasiekėte, kad visa Lietuva drauge su Jumis tikėtų pergale ir tą pasitikėjimą su kaupu pateisinote. Dovanojote šventę Lietuvai.

Pasauliui parodėte, kokį šaunų jaunimą augina Lietuva.

Būdami dar tokie jauni, Jūs jau perrašėte sporto istoriją. Šios pergalės aukso raidėmis bus įrašytos ne tik į Jūsų, bet ir į Lietuvos sporto istoriją.

Visa tai užfiksuota šiame albume. Jis ne tik primins mums tas kovas ir pergalių džiaugsmą, bet ir tinkamai reprezentuos Lietuvos krepšinio mokyklą toli už šalies ribų.

Nuoširdus ačiū Jums visiems - ir tas kovas kovojusiems, ir tai užfiksavusiems.

Linkiu, kad ir toliau išliktumėte kovotojais. Kad pateisintumėte auksinės jaunimo kartos vardą ir profesionalaus krepšinio pasaulyje.

Tegul ši knyga įkvepia ir šiandieną taip atkakliai kovojančius, ir tokiomis didelėmis akimis į Jus žiūrinčius mažuosius krepšininkus. Kad jie degtų noru laimėti, kad suprastų, jog didelės pergalės pasiekiamos tik kovojant drauge, komandoje.

Sėkmės Jums.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2015.02.06 09:49

Atgal