Lietuvos Respublikos Prezidentas

Lietuvos kariuomenė - patriotizmo ir pagarbos savo šaliai pavyzdys

2011-11-23

Trečiadienis, lapkričio 23 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Lietuvos karinių pajėgų paradą ir stebėjo kariuomenės vėliavų pakėlimo ceremoniją Katedros aikštėje.

Sveikindama susirinkusiuosius Karių dienos proga, šalies vadovė teigė, kad Lietuvos kariuomenė įkūnija atminimą apie sunkią, bet didingą mūsų krašto praeitį nuo valstybės kūrimo, sukilimų, Nepriklausomybės kovų iki valstybingumo atkūrimo. Pasak Prezidentės, šiandien kariuomenė įrodo, kad Lietuva yra lygiavertė didžiausio ir stipriausio gynybinio aljanso - NATO - narė.

Šalies vadovės teigimu, ypatingas kariuomenės pasirengimas bei susitelkimas leidžia sėkmingai vykdyti gynybą ne tik prie šalies sienų, bet ir užtikrinti saugumą bei atremti iššūkius toli.

„Kariuomenė įkūnija pasididžiavimą ir pagarbą savo šaliai ir tarnybai. Būtent ši pagarba uždega ir palaiko kario ryžtą ginti Tėvynę. Ir toliau būkite Tėvynės meilės, drąsos ir patriotizmo pavyzdys - tai daro mus visus stipresnius", - sakė Lietuvos Prezidentė.

Prezidentė padėkojo kariams už tvirtą pasiryžimą ginti Lietuvą ir garbingą tarnybą Tėvynės labui bei pakvietė visus Lietuvos žmones palaikyti kariuomenę ir prisijungti prie kario priesaikos kasdieniniu pilietišku elgesiu.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2011.11.23 12:31

Atgal