Lietuvos Respublikos Prezidentas

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimo kalba Policijos (Angelų sargų) dienos proga

2009-10-02

Gerbiamieji Lietuvos policijos pareigūnai,

Nuoširdžiai sveikinu Jus profesinės šventės - Angelų sargų dienos - proga. Ištikus bėdai ar nelaimei, mes kreipiamės į Jus. Jūs kiekvieną dieną akis į akį susiduriate su visuomenės skauduliais.

Galima būtų išvardinti šimtus atvejų, kai Jūs išgelbėjote gyvybę, užkirtote kelią nusikaltimui ar padėjote jį išaiškinti, sulaikėte pavojingus nusikaltėlius, kontrabandininkus, kitus įstatymo pažeidėjus. Atsakingas, o kartais ir labai pavojingas Jūsų darbas ne visuomet susilaukia dėkingumo ir deramo įvertinimo.

Šiomis dienomis, kai problemų daugėja, didėja ir Jūsų atsakomybė, nes esate ta grandis, kuri užtikrina visuomenės stabilumą ir piliečių saugumą sunkmečio sąlygomis.

Itin svarbus ir Jūsų bendradarbiavimas su visuomene. Tokie projektai, kaip saugios kaimynystės programa, darbas su vaikais ir moksleiviais, bendradarbiavimas su Lietuvos Anoniminių alkoholikų draugija, išgyvendinant alkoholizmą visuomenėje, -neabejotinai duoda didelę naudą. Norėtųsi dar didesnės visuomenės paramos policijai, nes saugoti ir ginti mūsų valstybės piliečius - visų mūsų bendras interesas.

Dėkoju visiems pareigūnams, sąžiningai atliekantiems savo darbą. Linkiu Jums didelės kantrybės, ištvermės ir pasišventimo.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2015.02.06 11:00

Atgal