Lietuvos Respublikos Prezidentas

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Konstitucijos egzamino laimėtojams

2012-10-25

Gerbiamieji Konstitucijos žinovai,

džiaugiuosi galėdama pasveikinti Jus būtent šiandien, kai sukanka lygiai 20 metų mūsų Konstitucijai. Esate aktyvūs ir išmintingi, puikiai išmanantys pagrindinį Lietuvos įstatymą.

Konstitucijos egzaminas - žinių ir pilietiškumo mokykla, ugdanti pagarbą mūsų valstybės santvarkai ir žmogaus teisėms. Todėl dėkoju visiems, kurie prisideda prie šio konkurso organizavimo. Išmanydami svarbiausią Lietuvos įstatymą ir gyvendami pagal jį, kuriame teisingesnę ir geresnę Lietuvą, kurioje norime gyventi ir augti, dirbti, tobulėti ir džiaugtis.

Todėl noriu padėkoti kiekvienam vaikui ir suaugusiam, dalyvavusiam Konstitucijos egzamine. Jūs esate sektinas pavyzdys domėtis šiuo dokumentu ir gilintis į jį. Jūs įrodėte, kad esate atsakingi piliečiai, atsakingi žmonės, kuriems rūpi, kokioje valstybėje gyvena.

Mielieji laureatai, todėl nuoširdžiai sveikinu Jus, nugalėjusius šiame svarbiame konkurse. Ir tikiu, kad Jūs siekiate ne tik suprasti Konstituciją, bet ir laikytis jos nuostatų. Linkiu Jums išlikti tokiems pat aktyviems ir smalsiems.

Būkite tikrieji Lietuvos Respublikos Konstitucijos šviesuliai savo aplinkoje.

Linkiu Jums visokeriopos sėkmės!

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2015.02.06 09:36

Atgal