Lietuvos Respublikos Prezidentas

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba renginyje "Vokietijos ūkio apdovanojimai 2013"

2013-06-19

Šiandien susirinkome paskatinti drąsių, sumanių ir verslių žmonių. Atsakingai ir kruopščiai kuriančių kokybę ir ilgalaikę vertę.

Tai, kad mūsų šalies ir užsienio organizacijos Lietuvoje rengia vis daugiau verslo apdovanojimų, rodo - mūsų verslas yra svarbus tiek Lietuvai, tiek Europai.

Laimintys verslo sprendimai nulemia mūsų ateities gerovę. Ir Lietuvai, 

ir Europai sėkmingas gali būti tik vienas kelias - grįstas konkurencingumu, dinamiškumu ir inovacijomis.

Visa tai neįmanoma be privačios iniciatyvos ir reiklumo sau. Turime daug talentingų žmonių, tačiau vien to nepakanka. Gerovę galime susikurti, tik pavertę savo idėjas paklausiomis 

prekėmis. Nebijodami rizikuoti ir klysti.
 
To Lietuvoje vis dar mokomės, tačiau jau turime įkvepiančių pavyzdžių. Tokių, kaip šiandienos laureatų sėkmės istorijos.

Šiemet Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai siekia atkreipti dėmesį į jauną verslą. Džiaugiuosi, kad turime kuo didžiuotis. Nepriklausomoje Lietuvoje išaugo nauja verslo profesionalų karta.

Tai - žmonės, turintys viziją ir drąsos. Pasiryžę patys susikurti darbo vietas ir nustebinti pasaulį. Jie nesėkmes priima kaip pamokas, neišvengiamai vedančias į sėkmę.

Šių ambicingų verslininkų dėka Lietuvos verslas tampa Europos verslu. Jie prisideda, kad Lietuva būtų konkurencinga globalioje rinkoje.

Linkiu Jums išskirtinių idėjų ir sėkmės jas įgyvendinant.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2015.02.05 16:42

Atgal