Lietuvos Respublikos Prezidentas

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba jaunųjų muzikos laureatų pagerbimo ceremonijoje

2012-02-28

Gerbiami muzikantai, pedagogai, svečiai,

šiandien - talentingos jaunystės šventė. Pagerbiame jaunuosius tarptautinių konkursų laureatus. Gerbiami laureatai, daugelis Jūsų gimė ir augo jau nepriklausomoje Lietuvoje. Toks gausus čia susirinkusių laureatų būrys - tai patvirtinimas, kad esame teisingame kelyje. Kartu tai ir įrodymas, kokioje žemėje, turtingoje talentų, gyvename.

Ne veltui sakoma, kad talentas - tai ir išskirtiniai gebėjimai, ir darbas, ir pasiaukojimas . Tačiau sunku būtų įsivaizduoti gabaus jaunuolio ateitį be pedagogo. Be talentingo ir įžvalgaus pedagogo. Sugebančio ne tik pastebėti šį talentą, bet ir padedančio jam atsiskleisti. Ačiū Jums visiems. Visiems, prisidėjusiems, kad tarptautinė muzikos gerbėjų bendruomenė įvertintų mūsų jaunus kūrėjus.

Ypač norėčiau padėkoti Lietuvos muzikų rėmimo fondui, kurio dvidešimtmetį neseniai paminėjome. Už jo nuolatinį rūpinimąsi jaunaisiais talentais ir už viso Lietuvos muzikinio gyvenimo puoselėjimą. Jūs suteikiate sceną šimtams atlikėjų, o tūkstančiams muzikos gerbėjų atveriate duris į stulbinantį muzikos pasaulį. Kilni Jūsų misija, plėtojant muzikinę kultūrą ir užtikrinant jos sklaidą, verta didžiausios pagarbos ir dėkingumo.

Ačiū visiems muzikams ir rėmėjams už indėlį, praturtinantį tautos dvasinį gyvenimą, ir mūsų kultūros sklaidą pasaulyje.

Linkiu neblėstančios energijos, įkvepiančių kūrybinių sumanymų ir garsiausių pasaulio scenų.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2015.02.06 09:49

Atgal