Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Diana Nausėdienė Tarptautinę žmonių su negalia dieną lankėsi Šalčininkų sutrikusio intelekto žmonių dienos centre

2021-12-03

Ponia Diana Nausėdienė penktadienį, Tarptautinę žmonių su negalia dieną, lankėsi Šalčininkų rajono sutrikusio intelekto žmonių dienos užimtumo centre.

Pirmoji ponia bendravo su centro darbuotojais ir klientais, susipažino su jų veikla, stebėjo meninį pasirodymą.

„Dienos užimtumo centrai atlieka nepaprastai svarbų vaidmenį, padėdami žmonėms su negalia integruotis visuomenėje. Tarptautinės žmonių su negalia dienos proga linkiu, kad mes visi dažniau peržengtume mus skiriančias sienas“, – sakė Diana Nausėdienė.

Ponia pabrėžė, kad, plėtojant kokybiškas socialines paslaugas, labai svarbios savivaldybių pastangos spręsti žmonių su negalia problemas, ypač infrastruktūros ir informacijos pritaikymo srityje.

Šalčininkų rajono sutrikusio intelekto žmonių dienos užimtumo centrą lanko vaikai nuo 6 metų ir suaugę asmenys, kurių amžius neribojamas. Kasdien čia apsilanko nuo 8 iki 18 klientų, kuriems sudaromos sąlygos įgyti socialinių, buitinių, darbinių, meninių įgūdžių, lavinti motoriką ir judesius, gauti logopedo, konsultavimo, transporto, maitinimo ir kitas paslaugas.

Vėliau penktadienį ponia D. Nausėdienė Šalčininkų kultūros centre susitiko su kalėdinės „Baltojo paukščio“ akcijos dalyviais ir įteikė jiems padėkas, taip pat dalyvavo susitikime su Šalčininkų rajono bendruomene.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2021.12.03 19:04

Atgal