Lietuvos Respublikos Prezidentė

Dekretai

2011-03-29
Dėl Aleksandrijos herbo tvirtinimo
2011-03-29
Dėl Viešvilės herbo tvirtinimo
2011-03-29
Dėl apylinkės teismo teisėjos atleidimo ir jos skyrimo apygardos teismo teisėja
2011-03-29
Dėl apylinkės teismo pirmininkės skyrimo
2011-03-29
Dėl apylinkės teismo pirmininko atleidimo
2011-03-29
Dėl apylinkės teismo pirmininkės atleidimo
2011-03-29
Dėl teikimo Lietuvos Respublikos Seimui skirti R.K. Urbaitį Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo pirmininku
2011-03-28
Dėl Vilniaus apygardos teismo teisėjo Z. Birštono atleidimo
2011-03-28
Dėl Kauno apygardos teismo teisėjo A. Stankaus atleidimo
2011-03-23
Dėl kreipimosi į Teisėjų tarybą
2011-03-23
Dėl Norvegijos Karalystės piliečių apdovanojimo Lietuvos valstybės ordinais
2011-03-23
Dėl Jų Karališkųjų Prakilnybių Norvegijos Kronprinco Haakono ir Kronprincesės Mette-Marit apdovanojimo Vytauto Didžiojo ordino Didžiuoju kryžiumi
2011-03-23
Dėl Jo Didenybės Norvegijos Karaliaus Haraldo V apdovanojimo Vytauto Didžiojo ordinu su aukso grandine
2011-03-22
Dėl kreipimosi į Teisėjų tarybą
2011-03-22
Dėl kreipimosi į Teisėjų tarybą
2011-03-22
Dėl kreipimosi į Teisėjų tarybą
2011-03-18
Dėl įgaliojimų suteikimo D. Jankauskui
2011-03-17
Dėl Lietuvos Respublikos ūkio ministro skyrimo
2011-03-15
Dėl Lietuvos Respublikos ūkio ministro D. Kreivio atsistatydinimo
2011-03-14
Dėl teikimo Lietuvos Respublikos Seimui atleisti E. Bieliūną iš Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjo pareigų
2011-03-09
Dėl Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamento įstatymo 10 straipsnio pakeitimo įstatymo, Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamento statuto 20 ir 22 straipsnių pakeitimo įstatymo projektų pateikimo svarstyti Lietuvos Respublikos Seimui
2011-03-07
Dėl apylinkės teismo teisėjos atleidimo
2011-03-07
Dėl teikimo Lietuvos Respublikos Seimui skirti Lietuvos banko valdybos pirmininką
2011-03-03
Dėl Lietuvos Respublikos nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus Jungtinėse Amerikos Valstijose Žygimanto Pavilionio skyrimo Lietuvos Respublikos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Meksikos Jungtinėms Valstijoms
2011-03-03
Dėl įgaliojimų suteikimo T. Vaitkevičiui
2011-03-03
Dėl Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko pavadavimo