Lietuvos Respublikos Prezidentas

A.M.Brazauskas – dešimtmečių Lietuvos istorija

2012-09-22
Šeštadienis, rugsėjo 22 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė minint Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko 80-ąsias gimimo metines pabrėžė, kad A.M.Brazauskas - dešimtmečių Lietuvos istorija.

„A. M. Brazauskas į istoriją įėjo kaip pirmasis Lietuvos Respublikos Prezidentas po nepriklausomybės atgavimo. Jo svarų indėlį įtvirtinant prieš 20 metų Lietuvos žmonių priimtas Konstitucijos nuostatas ir Lietuvai žengiant pirmuosius žingsnius į NATO ir Europos Sąjungą jaučiame iki šiol. Tarptautinės Prezidento veiklos sėkmę liudija ir prieš 15 metų Prezidentūros kieme kartu su Rytų ir Vidurio Europos valstybių vadovais pasodintas ąžuolas, šiandien išaugęs į tvirtą medį", - teigė Prezidentė.

Pasak šalies vadovės, A. M. Brazauskas visada rasdavo laiko ir noro kalbėtis su žmonėmis, nepaisydamas rango juos išgirsdavo, buvo tvirtas priimant sprendimus ir paprastai žmogiškai jautrus.

Prezidentė palinkėjo visiems prisidėti prie savo šalies solidumo ir stiprybės taip, kaip panaudodamas geriausias asmenines savybes ir patirtį stengėsi dirbti Prezidentas Algirdas Mykolas Brazauskas.
Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2012.09.22 10:05

Atgal