Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos ir Norvegijos verslui – inovatyvios perspektyvos
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Norvegijos sosto įpėdiniu kronprincu Haakonu ir kronprincese Mette-Marit atidarė Lietuvos ir Norvegijos verslo forumą. Renginyje, kuriame dalyvauja per 200 abiejų šalių verslo atstovų, daugiausia dėmesio skiriama technologijoms, skatinančioms augimą ir pažangą.
Lietuvą su Norvegija vienija regiono gynyba ir pažanga
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Norvegijos sosto įpėdiniu kronprincu Haakonu ir kronprincese Mette-Marit. Būsimasis Norvegijos karalius ir princesė Lietuvoje lankosi su oficialiu vizitu. Tai pirmasis karališkosios poros vizitas mūsų šalyje. Šalies vadovė pabrėžė, jog karališkosios poros vizitas simbolizuoja glaudžią Lietuvos ir Norvegijos draugystę ir partnerystę.
„Už saugią Lietuvą“ gimtadieniui – Prezidentės pietūs su globos namų vaikais
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai susitiko šventinių pietų su globos namų vaikais. Taip paminėtas antrasis kampanijos gimtadienis ir pratęsta Tarptautinio Vilniaus klubo iniciatyva dovanoti turiningą laiką sunkumus patiriantiems vaikams. Į vieną iš sostinės kavinių atvykę šventės dalyviai bendravo su šalies vadove, vėliau valgė šventinius pietus, ragavo kampanijos gimtadienio tortą.
Prezidentei – Popiežiaus Pranciškaus laiškas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė gavo Popiežiaus Pranciškaus laišką. Juo Šventasis Tėvas dėkoja Prezidentei už sveikinimus penktųjų išrinkimo Popiežiumi metinių proga. „Šiltai laukiu savo artėjančio vizito į Lietuvą, – rašoma Popiežiaus laiške, – ir laiminu Jus bei visus Lietuvos žmones Visagalio Dievo vardu.“
Prezidentė kviečia sodinti šimtmečio ąžuoliukus
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kviesdama visus prisijungti prie pavasarinių aplinkos tvarkymo ir medžių sodinimo iniciatyvų, Prezidento rūmų parke pasodino ąžuoliuką valstybės atkūrimo šimtmečio garbei.

Prieš šimtą metų atkurtos Lietuvos valstybės Taryba balandžio 25-ąją kaip tautinę vėliavą patvirtino Trispalvę su Vyčiu. Nuo tada geltona, žalia ir raudona – tai spalvos, kurios simbolizuoja mūsų laisvą ir gerbiamą valstybę, darbščius ir atkaklius Lietuvos žmones, mūsų sąžinę, išmintį ir unikalią kalbą.“ 

Naujienos

Lietuvos ir Norvegijos verslui – inovatyvios perspektyvos

2018-04-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Norvegijos sosto įpėdiniu kronprincu Haakonu ir kronprincese Mette-Marit atidarė Lietuvos ir Norvegijos verslo forumą. Renginyje, kuriame dalyvauja per 200 abiejų šalių verslo atstovų, daugiausia dėmesio skiriama technologijoms, skatinančioms augimą ir pažangą. Prezidentės teigimu, Norvegijos verslas vienas pirmųjų įžengė į atgimusią Lietuvą – su gerokai didesne misija nei tik gauti pelną. Jis atėjo pasidalyti savo patirtimi, vertybėmis ir verslo etika. Šiandien Lietuva ir Norvegija yra lygiavertės partnerės, kurias sieja brandūs verslo ryšiai, pasitikėjimas ir bendra atviros, inovatyvios, dinamiškos ateities ekonomikos vizija.

Lietuvą su Norvegija vienija regiono gynyba ir pažanga

2018-04-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Norvegijos sosto įpėdiniu kronprincu Haakonu ir...

Oficialaus vizito į Lietuvą atvyksta Norvegijos sosto įpėdinis

2018-04-24 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šiandien susitiks su Norvegijos sosto įpėdiniu kronprincu Haakonu ir kronprincese Mette-Marit. Lydima Norvegijos gynybos ministro ir aukšto lygio verslo delegacijos, karališkoji pora Lietuvoje lankysis su dviejų dienų oficialiu vizitu. Šalies vadovė su būsimuoju Norvegijos karaliumi aptars dvišalius santykius, bendradarbiavimą NATO ir regiono saugumo užtikrinimo klausimus, tarpusavio ryšių stiprinimą ekonomikos, energetikos ir kultūros srityse. Lietuvą su Norvegija sieja itin glaudūs ir tvirti ryšiai beveik visose srityse. Nuo pat pradžių norvegų...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl gyvybes nusinešusio išpuolio Toronte

2018-04-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų šalies žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą Kanados Generalinei Gubernatorei Julie Payette dėl dešimtis nekaltų gyvybių nusinešusio ir daug sužeistųjų palikusio išpuolio Toronte. Šalies vadovė palinkėjo didžiausios stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems, sveikatos sužeistiesiems bei vienybės ir susitelkimo visiems Kanados žmonėms.

Prezidentė pasveikino Karalienę Elžbietą II su proanūkio gimimu

2018-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė nuoširdžiai pasveikino Karalienę Elžbietą II, Kembridžo Kunigaikščiui Viljamui ir Kunigaikštienei Katerinai sulaukus trečiojo vaiko – sūnaus. Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu šalies vadovė palinkėjo sveikatos ir greito stiprėjimo Kunigaikštienei Katerinai ir naujagimiui bei kuo didžiausios sėkmės ir laimės visai karališkajai šeimai. Šio džiugaus įvykio proga Prezidentė taip pat pasveikino visus Jungtinės Karalystės žmones ir palinkėjo jiems visokeriopos gerovės bei klestėjimo.

„Už saugią Lietuvą“ gimtadieniui – Prezidentės pietūs su globos namų vaikais

2018-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai susitiko šventinių...

Prezidentė išsaugojo Lietuvos pilietybę menininkui Žilvinui Kempinui

2018-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenančiam menininkui Žilvinui Kempinui išsaugota Lietuvos Respublikos pilietybė. Sprendimas priimtas vadovaujantis Pilietybės įstatymu ir atsižvelgus į Pilietybės reikalų komisijos rekomendaciją. Pilietybės reikalų komisijos vertinimu, Ž. Kempino veikla laikytina ypatingais nuopelnais Lietuvos valstybei. Ž. Kempinas yra vienas geriausiai pasaulyje žinomų lietuvių kilmės šiuolaikinio vizualiojo meno kūrėjų, garsinančių mūsų šalies vardą. Ž. Kempinas atstovavo Lietuvai prestižinėje Venecijos bienalėje...

Kampanijai „Už saugią Lietuvą“ – dveji

2018-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią...

Prezidentei – Popiežiaus Pranciškaus laiškas

2018-04-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė gavo Popiežiaus Pranciškaus laišką. Juo Šventasis Tėvas dėkoja...

Prezidentė kviečia sodinti šimtmečio ąžuoliukus

2018-04-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kviesdama visus prisijungti prie pavasarinių aplinkos tvarkymo ir...

Šalies vadovė pasveikino Izraelį nepriklausomybės metinių proga

2018-04-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Izraelio Valstybės Prezidentą Reuveną Rivliną minint 70-ąsias valstybės nepriklausomybės metines. Šio svarbaus įvykio minėjimo proga Izraelio Valstybei ir visiems jos žmonėms šalies vadovė palinkėjo taikos, vienybės ir klestėjimo. Tiek Lietuva, tiek Izraelis šiais metais mini reikšmingas sukaktis, kurios ypač brangios abiejų tautų piliečiams. Prezidentė pabrėžė, kad Lietuva vertina Izraelio žmones kaip gerai pažįstamus, artimus ir Lietuvai svarbius partnerius, su kuriais mus sieja daug bendrų interesų, tikslų ir projektų.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

09:00

Prezidentė atidarys Lietuvos ir Norvegijos verslo forumą (Viešbutis „Kempinski“, Universiteto g. 14)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata