Lietuvos Respublikos Prezidentė

Kūrybingi užsieniečiai renkasi Lietuvą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su grupe užsieniečių, apsisprendusių Lietuvoje gyventi, investuoti ir kurti savo verslą. Pasak Prezidentės, Lietuvoje turime nemažai gražių pavyzdžių, kai iš užsienio atvykę investuotojai mūsų šalyje suranda ne tik verslo galimybes, bet ir antrą Tėvynę. Tai – žmonės iš įvairių valstybių, kuriems Lietuva tapo svarbi kaip nauji namai, kaip vieta, kurioje verta gyventi ir kartu su mumis kurti šios valstybės ateitį.
Darbo kodekso pataisos – viešojo sektoriaus skaidrumui
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė teikia Seimui Darbo kodekso pataisas, įtvirtinančias reikalavimą į vadovaujamas ir specialistų pareigas viešajame sektoriuje skelbti viešas atrankas.
Prezidentė aktyvavo dingusių vaikų paieškai skirtą „Facebook“ sistemą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su pasaulinio socialinio tinklo „Facebook“ Saugumo ir patikros departamento vadove Emily Vacher aktyvavo dingusių vaikų paieškai skirtą sistemą „Amber Alert“.
Prezidentė siūlo didinti viešojo sektoriaus skaidrumą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Valstybinės darbo inspekcijos vadovu Jonu Griciumi, „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atstove Ingrida Palaimaite ir viešojo valdymo ekspertais Vitaliumi Nakrošiu bei Viliumi Mačiulaičiu aptarė viešojo sektoriaus skaidrinimo klausimus.
Prezidentė teikia Seimui STT vadovo kandidatūrą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir Specialiųjų tyrimų tarnybos įstatymu, pasirašė dekretą, kuriuo teikia Seimui pritarti Žydrūno Bartkaus kandidatūrai į Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriaus postą.

Naujienos

Jubiliejaus proga Prezidentė pasveikino teatrologę A. Girdzijauskaitę

2018-03-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino teatrologę Audronę Girdzijauskaitę 80-ojo gimtadienio proga. Anot šalies vadovės, daug metų rašydama apie teatrą, apmąstydama jo ištakas, įžvalgiai vertindama dabartį, teatrologė dovanojo Lietuvos visuomenei galimybę geriau pažinti šalies scenos meno istoriją, suprasti teatrinę kūrybą ir atvėrė Lietuvos kultūrai reikšmingų asmenybių portretus.

Šalies vadovė pasveikino aktorę N. Gelžinytę jubiliejaus proga

2018-03-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino kino ir teatro aktorę Nijolę Gelžinytę 80-ojo gimtadienio proga. Šalies vadovės teigimu, už brandžius aktorinius darbus pelnyta publikos pagarba ir pripažinimas – geriausias aktorės artistinio talento įvertinimas. Pasak Prezidentės, teatro istorijos puslapiuose ir žmonių širdyse įrašyti N. Gelžinytės vaidmenys yra didelė dovana Lietuvai, visai kultūros bendruomenei ir kiekvienam žiūrovui.

Prezidentė pasveikino Airiją su Šventojo Patriko diena

2018-03-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Airijos Prezidentą Michaelį D. Higginsą nacionalinės šventės – Šventojo Patriko dienos ‒ proga. Šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva vertina, jog abiejų šalių piliečių bendradarbiavimas ir visapusis valstybių dialogas plečiasi. Anot Prezidentės, prie to prisideda bendras sėkmingas darbas žemyno, ekonomikos ir saugumo darbotvarkės klausimais Europos Sąjungoje.

Kūrybingi užsieniečiai renkasi Lietuvą

2018-03-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su grupe užsieniečių, apsisprendusių Lietuvoje gyventi,...

Prezidentė susitiks su Lietuvą pasirinkusiais užsieniečiais

2018-03-15 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, rytoj, kovo 16 d., penktadienį, 9 val. „Slidinėjimo akademijoje“ susitiks su grupe užsieniečių, apsisprendusių savo gyvenimą kurti Lietuvoje. Šalies vadovė domėsis, kaip naujiesiems Lietuvos gyventojams sekėsi įsikurti ir įsitvirtinti, su kokiais iššūkiais jie susidūrė steigdami verslą, integruodamiesi į mūsų šalies visuomenę. Susitikimo vieta pasirinkta neatsitiktinai. „Slidinėjimo akademija“ – tai Lietuvoje gyvenančio olando Richardo Schrijerio įkurta sporto ir laisvalaikio vieta, skirta slidžių ir snieglenčių sporto mėgėjams. Apie 500 tūkst....

Darbo kodekso pataisos – viešojo sektoriaus skaidrumui

2018-03-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė teikia Seimui Darbo kodekso pataisas, įtvirtinančias reikalavimą į...

Prezidentė pasveikino Vengriją Nacionalinės dienos proga

2018-03-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Vengrijos Prezidentą Jánosą Áderį 170-ųjų Nacionalinės Vengrijos dienos metinių proga. Šalies vadovės teigimu, bendras darbas Europos Sąjungoje ir NATO sutvirtino Lietuvos ir Vengrijos valstybių ir tautų ryšius. Anot Prezidentės, Vengrija yra svarbi Lietuvos partnerė ir sąjungininkė, su kuria sėkmingai bendradarbiaujame ir giname savo piliečių interesus saugumo, ekonomikos ir žemyno darbotvarkės klausimais.

Prezidentė priėmė Peru ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2018-03-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Peru Respublikos ambasadoriaus Thierry Roca-Rey Deladriero...

Prezidentė pasveikino A. Merkel ketvirtą kartą tapus Vokietijos Kanclere

2018-03-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir Lietuvos žmonių vardu pasveikino Angelą Merkel ketvirtą...

Prezidentė aktyvavo dingusių vaikų paieškai skirtą „Facebook“ sistemą

2018-03-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su pasaulinio socialinio tinklo „Facebook“ Saugumo ir...

Šalies vadovė priėmė Ganos ambasadorės skiriamuosius raštus

2018-03-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Ganos Respublikos ambasadorės Ginos Amos Blay skiriamuosius...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata