Lietuvos Respublikos Prezidentė

„Misija Sibiras“ – istorijos išsaugojimas patikimose rankose
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasitiko iš ekspedicijos po lietuvių tremties vietas Kazachstane sugrįžusius „Misijos Sibiras‘18“ dalyvius ir pakvietė juos pietų.
Prezidentė: Lietuvos kariuomenė stipri tiek, kiek stiprus kiekvienas jos karys
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos absolventams suteikė pirmąjį karininko – leitenanto laipsnį.
Solidi vokiška investicija – paskata inovatyvios ekonomikos vystymui
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą Vokietijos pramonės giganto „Continental“ gamyklos statyboms Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje.
Prezidentei įteiktas garbingiausias skautų apdovanojimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Rumšiškėse vykstančioje Tautinėje skautų stovykloje. Minint skautų judėjimo šalyje šimtmetį, į didžiausią šalies istorijoje jaunimo stovyklą susirinko net 3300 skautų iš visos Lietuvos ir 21 užsienio valstybės.
„Misija Sibiras“ įprasmina valstybės šimtmečio atkūrimą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje susitiko su „Misija Sibiras‘18“ komanda, rytoj išvykstančia į Kazachstaną.

Naujienos

Prezidentė pasveikino Indoneziją Nepriklausomybės dienos proga

2018-08-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Indonezijos Respublikos Prezidentą Joko Widodo šalies nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Šiais metais sukanka 25-osios Lietuvos ir Indonezijos diplomatinių santykių metinės. Anot šalies vadovės, Lietuva vertina per šį trumpą laiką pasiektą pažangą stiprinant abiejų šalių žmonių ryšius ir valstybinį dialogą. Sveikinimo laiške Prezidentė pabrėžė, kad Indonezija iškilo kaip stipri valstybė, viso regiono lyderė, taip pat viena svarbiausių Lietuvos ir Europos Sąjungos partnerių visoje Pietryčių Azijoje.

Šalies vadovė pasveikino Korėją nacionalinės šventės proga

2018-08-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Korėjos Respublikos Prezidentą Moon Jae-in nacionalinės šventės – Išsilaisvinimo dienos – ir 70-ųjų šalies metinių proga. Pasak valstybės vadovės, Korėjos Respublika yra labai svarbi Lietuvos ir Europos Sąjungos partnerė, vertybių ir interesų bendramintė šiandieninių tarptautinės politikos ir prekybos iššūkių kontekste. Prezidentė ir Pietų Korėjos vadovas susitiko šių metų vasario mėnesį ir aptarė dvišalių Lietuvos ir Korėjos ryšių plėtrą. Anot šalies vadovės, mūsų šalis vertina, kaip pastaraisiais metais...

Prezidentė reiškia užuojautą dėl tragedijos Genujoje

2018-08-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų šalies žmonių vardu reiškia nuoširdžią užuojautą Italijos Prezidentui Sergio Mattarella dėl greitkelyje Genujoje įvykusios tragiškos nelaimės, pareikalavusios daugelio žmonių gyvybių ir palikusios daug sužeistųjų. Šiuo sunkiu Italijai metu Lietuvos vadovė palinkėjo visokeriopos stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems bei sveikatos ir spartaus gijimo sužeistiesiems.

Prezidentė pasveikino L. Jasiūnaitę su bronziniu laimėjimu Europos lengvosios atletikos čempionate

2018-08-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sportininkę Livetą Jasiūnaitę Europos lengvosios atletikos čempionate Berlyne ieties metimo rungtyje iškovojus bronzos medalį. Pasak šalies vadovės, lengvaatletė atkakliai didina meistriškumą ir nuosekliai siekia vis geresnių rezultatų, Lietuva didžiuojasi, kad turi tokio aukšto lygio sportininkę. Prezidentė L. Jasiūnaitei padėkojo už padovanotą džiaugsmą ir palinkėjo daug ištvermės ir sėkmės, kad ietis skrietų vis toliau.

Šalies vadovė pasveikino A. Gudžių tapus Europos disko metimo čempionu

2018-08-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sportininką Andrių Gudžių Europos lengvosios atletikos čempionate Berlyne iškovojus aukso medalį ir tapus Europos čempionu. Anot valstybės vadovės, tai apdovanojimas už sunkų darbą treniruotėse ir graži dovana visai Lietuvai. Prezidentė padėkojo disko metikui, kad galime garbingai ir pakylėtai tarti Lietuvos vardą ir palinkėjo dar ne kartą būti tarp geriausių Europos sportininkų ir pradžiuginti visus įspūdingais laimėjimais.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl teatrologės I. Aleksaitės mirties

2018-08-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl žymios teatrologės Irenos Aleksaitės mirties. Pasak šalies vadovės, Lietuvos teatro gerbėjams liks I. Aleksaitės parašytos knygos, straipsniai kuriuose visada galime susitikti su legendiniais spektakliais, garsiais jų kūrėjais, Lietuvos kultūros istorijoje palikusiais ryškų pėdsaką. Prezidentė pabrėžė, kad tokį pėdsaką palieka ir I. Aleksaitė, kaip talentinga, išskirtinės erudicijos asmenybė, sukūrusi ištisą teatrologų mokyklą, teatro menui kėlusi aukščiausius reikalavimus, ieškojusi jame tikrųjų vertybių.

Prezidentė pasirašė dekretus dėl ambasadorių skyrimo ir atšaukimo

2018-08-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretus dėl ambasadorių skyrimo ir atšaukimo. Vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Vyriausybės teikimą, šalies vadovė nuo rugsėjo 3 d. Julių Pranevičių paskyrė nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Indijos Respublikoje, o nuo rugsėjo 17 d. nepaprastąjį ir įgaliotąjį ambasadorių Japonijoje, Naujajai Zelandijai, Malaizijai ir Singapūro Respublikai Gediminą Varvuolį - ambasadoriumi Australijos Sandraugai ir Indonezijos Respublikai.

Šalies vadovė pasveikino plaukiką D. Rapšį Europos čempionate iškovojus sidabrą

2018-08-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino plaukiką Daną Rapšį Europos plaukimo čempionate Glazge, 200 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje iškovojus sidabrą. Šalies vadovė pabrėžė, kad pergalė atėjo lydima atkaklaus darbo, daug jėgų ir ištvermės. Šiandien ji dar kartą patvirtina plaukiko talentą ir stiprų pasirengimą šiam sezonui. Pasak Prezidentės, savo laimėjimu D. Rapšys kuria pergalingą Lietuvos sporto istoriją ir garsina mūsų šalies vardą.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl žemės drebėjimų Indonezijoje

2018-08-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą Indonezijos Respublikos Prezidentui Joko Widodo dėl daugybę žmonių gyvybių nusinešusio žemės drebėjimo. Nelaimės akivaizdoje šalies vadovė palinkėjo aukų šeimoms ir artimiesiems stiprybės, o visai šaliai – ištvermės ir susitelkimo tęsiant nukentėjusiųjų paieškas ir įveikiant žemės drebėjimo padarinius.

Prezidentė pasveikino Rūtą Meilutytę, Europos čempionate iškovojusią sidabro medalį

2018-08-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sportininkę Rūtą Meilutytę, Europos plaukimo čempionate Glazge (Škotijoje) 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje iškovojusią sidabro medalį. Pasak Prezidentės, Lietuva visada susitelkia linkėdama Rūtai Meilutytei didžiausios sėkmės – tų auksinių sekundžių, kaip įkvėpimo ir dar vieno patikinimo, kad tik atkaklus darbas ir kova dėl užsibrėžto tikslo sukuria visų išsiilgtą rezultatą. Plaukikė vienintelė žino tikrąją jo kainą, o mes visi jaučiame jo vertę.

Prezidentė pasveikino irkluotoją M. Griškonį su Europos čempionato sidabru

2018-08-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino irkluotoją Mindaugą Griškonį, Europos irklavimo čempionate Glazge (Škotija) vyrų vienviečių klasėje laimėjusiam sidabrą. Pasak šalies vadovės, puikią sportininko laimėjimų kolekciją papildė dar vienas svarus apdovanojimas, įrodęs ryžtą užtikrintai siekti pergalės ir sportinio charakterio tvirtumą. Prezidentė padėkojo už visai Lietuvai padovanotą džiaugsmą ir patvirtinimą, kad mūsų šaliai atstovauja išskirtinio meistriškumo irkluotojai.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata