Lietuvos Respublikos Prezidentė

Specialiosios olimpiados rinktinė – kovingumo ir pasiaukojimo pavyzdys
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagerbė sportininkus ir jų trenerius, Pasaulio specialiosiose olimpinėse žiemos žaidynėse iškovojusius medalius.
Amžinajame mieste – įsipareigojimas ES ateičiai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Romoje dalyvauja Europos Sąjungos 60-mečio iškilmėse. Kapitolijaus rūmuose, kur prieš 6 dešimtmečius buvo įsteigta Europos Bendrija, 27 ES šalių lyderiai pasirašė Romos deklaraciją ir nubrėžė gaires ES ateičiai.
ES ateičiai – Popiežiaus palaiminimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų ES šalių lyderiais Siksto koplyčioje, Vatikane, susitiko su Popiežiumi Pranciškumi. Audiencijos metu Popiežius akcentavo, jog spręsdama šiandienos iššūkius Europa turi atsigręžti į savo praeitį ir pamatines vertybes. Būtina branginti taiką, nes be jos neįmanoma jokia ateitis.
Profesionali žvalgyba padeda apsaugoti valstybę
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Valstybės saugumo departamento (VSD) naujojo pastato atidaryme ir palinkėjo, kad nauji žvalgybos namai taptų nauja skaidrumo, efektyvumo ir tarnystės valstybei pradžia. Iki šiol VSD pastatas neatitiko saugumo reikalavimų, atskiri padaliniai buvo išsklaidyti po visą miestą, buvo sudėtinga užtikrinti informacijos apsaugą.
Suomijos verslo milžinas pasirinko Vilnių
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė Suomijos įmonės „Outokumpu“ globalių paslaugų centrą. Tai pirmasis ir vienintelis didžiausio Europoje nerūdijančiojo plieno gamintojo paslaugų centras senajame žemyne.

Naujienos

Specialiosios olimpiados rinktinė – kovingumo ir pasiaukojimo pavyzdys

2017-03-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagerbė sportininkus ir jų trenerius, Pasaulio specialiosiose olimpinėse žiemos žaidynėse iškovojusius medalius. Šiemet Lietuvos delegaciją sudarė 38 nariai. Austrijoje vykusioje olimpiadoje Lietuvos sportininkai iškovojo rekordinį skaičių apdovanojimų. Į Lietuvą buvo atvežti 13 aukso, 7 sidabro ir 3 bronzos medaliai. Apdovanojimus laimėjo slidininkai, sniegbridininkai ir grindų ritulio sportininkai.

Šalies vadovė priėmė Kipro ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2017-03-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Kipro Respublikos ambasadoriaus Petros Kestoras...

Bevizio režimo pradžiai – Lietuvos ir Gruzijos prezidentų susitikimas

2017-03-28 ANONSAS

Oficialiai įsigaliojus Europos Sąjungos beviziam režimui Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė...

Amžinajame mieste – įsipareigojimas ES ateičiai

2017-03-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Romoje dalyvauja Europos Sąjungos 60-mečio iškilmėse. Kapitolijaus...

Šalies vadovė pasveikino Graikiją Nepriklausomybės dienos proga

2017-03-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Graikijos Respublikos Prezidentą Prokopą Pavlopoulą šalies 196-ųjų Nepriklausomybės metinių proga ir visai Graikijai palinkėjo visokeriopos sėkmės, klestėjimo ir vienybės. Prezidentė taip pat pasveikino abiejų šalių žmones šiemet minint 25-ąsias atkurtų Lietuvos ir Graikijos diplomatinių santykių metines. Šalies vadovė pabrėžė, kad per šiuos metus mūsų valstybės ir piliečiai ypač suartėjo. Anot Prezidentės, šiandien pagrįstai laikome Graikiją mūsų drauge ir sąjungininke tiek siekdami ilgalaikių europinių tikslų,...

ES ateičiai – Popiežiaus palaiminimas

2017-03-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų ES šalių lyderiais Siksto koplyčioje, Vatikane,...

Prezidentė pasveikino specialiųjų olimpinių žiemos žaidynių medalininkus

2017-03-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Pasaulio specialiosiose olimpinėse žiemos žaidynėse Austrijoje 23 medalius iškovojusius Lietuvos sportininkus. „Esate įkvepiantis ir padrąsinantis pavyzdys visai šaliai. Iš Jūsų semiamės stiprybės ir ištvermės, mokomės darbštumo ir atsakomybės. Tvirta Jūsų valia ir atkaklumas siekiant pergalių – geriausias paskatinimas nenuleisti rankų, ryžtingai kovoti ir nugalėti“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė Romoje dalyvaus ES 60-mečio iškilmėse

2017-03-23 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, kovo 24 d., išvyksta darbo vizito į Romą, kur dalyvaus...

Profesionali žvalgyba padeda apsaugoti valstybę

2017-03-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Valstybės saugumo departamento (VSD) naujojo pastato...

Prezidentė pasmerkė teroro išpuolį Londone

2017-03-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą Jos Didenybei Didžiosios Britanijos Karalienei Elžbietai II dėl kruvinos teroristinės atakos Londone, Vestminsterio širdyje. Šalies vadovė griežtai pasmerkė šį žiaurų ir nepateisinamą išpuolį bei pareiškė tvirtą solidarumą su Jungtinės Karalystės žmonėmis.

Suomijos verslo milžinas pasirinko Vilnių

2017-03-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė Suomijos įmonės „Outokumpu“ globalių paslaugų centrą....

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

11:30

Oficialus Prezidentės ir Gruzijos Prezidento Georgijaus Margvelašvilio susitikimas (Prezidentūra, S.Daukanto a.3)

12:25

Prezidentės ir Gruzijos Prezidento spaudos konferencija (Prezidentūra, S.Daukanto a.3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata