Lietuvos Respublikos Prezidentė

Pasaulio lietuvių jaunimas – laukiamas Lietuvoje
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su pasaulio lietuvių jaunimo atstovais, pasirinkusiais mūsų šalį vasaros stažuotėms pagal programą „Jungtis Lietuvai“, su kuriais kalbėta apie jaunimo galimybes Lietuvoje, tautiškumo, tapatybės, lietuvybės saugojimą užsienyje.
Naujoji ligoninė – įgyvendinta pareiga Lietuvos žmonėms
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Santaros klinikose apžiūrėjo baigiamą statyti Infekcinių ligų ir tuberkuliozės ligoninę. Šalies vadovė, 2014 m. apsilankiusi senojoje, dar 1905 m. statytoje ligoninėje, pavadino ją nusikalstamo aplaidumo ir neefektyvaus valstybės lėšų naudojimo pavyzdžiu.
Birželio 14-osios atmintis įkvepia būti stipriems
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagerbė okupacijos, genocido ir sovietmečio represijų aukas.
Prezidentei įteiktas Lietuvos bibliotekininkų apdovanojimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvos bibliotekininkų draugija ir priėmė jos įsteigtą apdovanojimą – bibliotekininkų padėką už prasmingą bendradarbiavimą, inicijuotą akciją „Knygų Kalėdos“, Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės ir Bibliotekų metų globojimą.
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas
Mieli Lietuvos žmonės, Seimo nariai, visi svečiai, diplomatai, džiaugiuosi, kad galiu šiandien įvykdyti konstitucinę pareigą – skaityti metinį pranešimą apie padėtį Lietuvoje ir Lietuvos vidaus ir užsienio politiką. Taip numato Konstitucijos 84 straipsnis. Likus mėnesiui iki darbų perdavimo naujam šalies vadovui noriu aptarti mūsų valstybės, demokratijos, visuomenės ir politikos brandą, kurios siekėme visi kartu, visus šiuos 10 metų.

Naujienos

Pasaulio lietuvių jaunimas – laukiamas Lietuvoje

2019-06-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su pasaulio lietuvių jaunimo atstovais, pasirinkusiais mūsų šalį vasaros stažuotėms pagal programą „Jungtis Lietuvai“, su kuriais kalbėta apie jaunimo galimybes Lietuvoje, tautiškumo, tapatybės, lietuvybės saugojimą užsienyje. Šie metai paskelbti Pasaulio lietuvių metais, lietuvių vienybė pasaulyje ir darbai Lietuvai visada yra labai svarbūs. Prezidentės teigimu, sveikintinos visos iniciatyvos, kurios suteikia galimybę jaunosios kartos užsienio lietuviams iš arti susipažinti su modernėjančia Lietuva, padeda jiems išlaikyti ryšį su tėvų gimtine, palengvina apsisprendimą sugrįžti.

Prezidentė pasveikino rašytoją G. Kanovičių 90-mečio proga

2019-06-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino rašytoją Grigorijų Kanovičių 90-ojo gimtadienio proga. „Jūsų kūryboje išgyveno amžiams dingusi mūsų valstybės dalis – Lietuvos žydų bendruomenė. Jūs kuriate iškilų paminklą amžinosioms žmogiškumo vertybėms – tiesai, teisingumui, santarvei, gėriui. Tai patirčių ir prisiminimų metraštis, padedantis naujoms kartoms išsaugoti žydų tautos gyvenimą ir likimą Lietuvoje liudijančią istorinę atmintį. Ji tampa mums tvirta atrama suvokiant praeitį, mokantis pagarbos savo šaknims, šeimai ir protėvių žemei“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Naujoji ligoninė – įgyvendinta pareiga Lietuvos žmonėms

2019-06-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Santaros klinikose apžiūrėjo baigiamą statyti Infekcinių ligų ir...

Šalies vadovė pasveikino Islandiją nacionalinės šventės proga

2019-06-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Islandijos Respublikos Prezidentą Guðnį Th. Jóhannessoną 75-ųjų Islandijos Nepriklausomybės metinių proga ir visiems Islandijos gyventojams palinkėjo džiugios šventės, daug sėkmės, laimės ir klestėjimo. „Lietuvius ir islandus sieja ypatingas ryšys, kurį sutvirtino visokeriopa Jūsų žmonių parama Lietuvos laisvei, kai prieš 29-erius metus drąsi Islandija pirmoji pripažino mūsų šalies nepriklausomybės atkūrimą. Vertiname, kaip per šį laikotarpį išaugo tiek politinis valstybių dialogas, tiek visapusė mūsų žmonių...

Prezidentės iniciatyva – moderni ligoninė šalies žmonėms

2019-06-14

Pirmadienį, birželio 17 d., 12 val., Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankysis Santaros klinikose ir apžiūrės baigiamą statyti ir įrengti Infekcinių ligų ir tuberkuliozės ligoninę. Tik šalies vadovės paraginta Sveikatos apsaugos ministerija ir Vyriausybė prieš penkerius metus pradėjo ieškoti sprendimų, kaip atnaujinti Infekcinę ligoninę. Dar pirmosios kadencijos pabaigoje apsilankiusi senojoje ligoninėje, šalies vadovė ją pavadino nusikalstamo aplaidumo ir neefektyvaus valstybės lėšų naudojimo pavyzdžiu. Nors į šią ligoninę buvo guldomi itin sunkūs ligoniai, jų gydymo sąlygos kėlė grėsmę...

Birželio 14-osios atmintis įkvepia būti stipriems

2019-06-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagerbė okupacijos, genocido ir sovietmečio represijų aukas....

Priimtos Prezidentės inicijuotos įstatymų pataisos – vartotojų naudai

2019-06-13

Seimas priėmė Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas Konkurencijos, Teisėkūros pagrindų, Nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo bei Reklamos įstatymų pataisas, kurios paskatins sąžiningą konkurenciją, mažins verslo piktnaudžiavimą dominuojančia padėtimi bei stiprins vartotojų apsaugą. Prezidentės inicijuotomis ir Seimo priimtomis Reklamos įstatymo ir Nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymo pataisomis nustatytos adekvačios ir nuo vartotojų apgaudinėjimo atgrasančios baudos. Jos susietos su įmonės pajamomis – bauda sieks iki 3 proc. metinių...

Prezidentė pasveikino Rumunijos vadovą jubiliejaus proga

2019-06-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Rumunijos Prezidentą Klausą Iohannisą 60-ies metų jubiliejaus proga. „Jubiliejų pasitinkate kaip šalies vadovas, užsitikrinęs plačią Rumunijos piliečių paramą. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės ir jėgų tęsiant darbus, siekiant užsibrėžtų tikslų, ginant Rumunijos piliečių ir visų europiečių interesus ir vedant šalį visapusės gerovės ir saugumo keliu“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentei įteiktas Lietuvos bibliotekininkų apdovanojimas

2019-06-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvos bibliotekininkų draugija ir priėmė jos...

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas

2019-06-11

Mieli Lietuvos žmonės, Seimo nariai, visi svečiai, diplomatai, džiaugiuosi, kad galiu šiandien įvykdyti...

Prezidento rūmų parke atgims laisvės kovų ir tremties istorija

2019-06-10 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas atvirų Prezidento rūmų ansamblio erdvių visuomenei...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

11:00

Prezidentė susitiks su pasaulio lietuvių jaunimo atstovais (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata