Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvai būtina miškų ūkio pertvarka
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus prašymu, grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Miškų įstatymo pataisas. Šios Seimo pataisos, pasak Prezidentės, varžo konstitucines Vyriausybės galias efektyviai valdyti miškų ūkį.
Didelės ir darnios šeimos – Lietuvos ateitis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė artėjančios Motinos dienos proga pasveikino ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo daugiavaikes motinas. Jau tradicija tapusiame renginyje valstybės apdovanojimai buvo įteikti 47 mamoms iš visos Lietuvos, išauginusioms ir gerai išauklėjusioms septynis ir daugiau vaikų.
Prezidentė teikia Apeliacinio teismo teisėjų kandidatūras
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Teisėjų tarybos patarimą, pasirašė dekretus, kuriais teikia Seimui svarstyti Vilniaus apygardos teismo teisėjų Sigitos Bieliauskienės ir Romualdos Janovičienės kandidatūras į Lietuvos apeliacinio teismo teisėjus.
Savivaldos sėkmė – realus problemų sprendimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, susitikusi su naujos kadencijos savivaldybių vadovais, aptarė regionų problemas ir pagrindinius naujų merų darbus. Šiemet pirmą kartą Lietuvos istorijoje vykusiuose tiesioginiuose merų rinkimuose išrinkti 24 nauji ir perrinkti 33 buvę savivaldybių vadovai.
Akcija „Darom“ sutelkia visą Lietuvą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, prisijungdama prie tradicinės gamtos švarinimo akcijos „Darom“, tvarkė Naujojoje Vilnioje esantį Gerovės parką.

„Pirmasis gegužės sekmadienis – dar viena proga padėkoti Mamoms už jų meilę, už motinystės stebuklą ir pasiaukojimą. Esate mūsų stiprybės šaltinis. Be Jūsų, mielosios Mamos, neįsivaizduojame Lietuvos ir savo namų. Su Motinos diena!"

Naujienos

Prezidentė pasveikino Lietuvos baidarininkus iškovojusius bronzos medalius

2015-05-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino baidarininkus Igną Navakauską, Aurimą Lanką ir Edviną Ramanauską Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate iškovojus bronzos medalius. Šalies vadovės teigimu, įveikę daugybė pajėgių varžovų ir iškovoję medalius, šie sportininkai pradžiugino ne tik savo trenerius, artimuosius, bet ir visą Lietuvą – palaikiusią, tikėjusią ir kovojusią kartu.

Prezidentė pasveikino Lenkijos vadovą Gegužės 3-iosios Konstitucijos dienos proga

2015-05-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Lenkijos Respublikos Prezidentą Bronislawą Komorowskį Gegužės 3-iosios Konstitucijos dienos proga. Šalies vadovė pabrėžė, jog 1791 m. priimta bendra Lietuvos ir Lenkijos Gegužės 3-iosios Konstitucija simbolizavo abiejų tautų siekį puoselėti tvirtas laisvės ir demokratijos idealais paremtas valstybingumo tradicijas. „Lietuvai ir Lenkijai tekę sunkūs istorijos iššūkiai parodė laisvės ir demokratijos vertę, todėl šiandien abiejų šalių žmonės negali likti abejingi, kai vėl grasinama tautų suverenitetui ir teisei laisvai spręsti savo šalies likimą, o artimiausioje kaimynystėje kyla pavojus žmogaus orumui ir laisvėms“, –...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl balerinos M. Pliseckajos mirties

2015-05-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą dėl balerinos Majos Pliseckajos mirties. „Tai buvo ypatingu talentu apdovanota asmenybė, baleto legenda, užkariavusi garsiausias pasaulio scenas ir tūkstančių gerbėjų širdis. M. Pliseckaja niekada nepamiršo Lietuvos – čia sukūrė savo namus, domėjosi ir vertino mūsų kultūrą, didžiavosi esanti jos dalimi", - sakoma Prezidentės užuojautoje.

Prezidentė pasveikino Jos Didenybę Karalienę Elžbietą II proanūkės gimimo proga

2015-05-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Jos Didenybę Karalienę Elžbietą II ir visus Jungtinės Karalystės žmones gimus Kembridžo Kunigaikščio Viljamo ir Kunigaikštienės Katerinos naujagimiui. „Sveikinu Jus ir visus Jungtinės Karalystės žmones šio gražaus įvykio proga. Linkiu spartaus stiprėjimo naujagimei ir kuo didžiausios sveikatos ir laimės visai Karališkai šeimai", – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentūros kiemas vėl atveria vartus

2015-04-30

Nuo gegužės 2 d. Prezidentūra vėl kviečia visus vilniečius ir miesto svečius apsilankyti vidinėse Prezidentūros...

Lietuvai būtina miškų ūkio pertvarka

2015-04-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus prašymu, grąžino Seimui...

Didelės ir darnios šeimos – Lietuvos ateitis

2015-04-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė artėjančios Motinos dienos proga pasveikino ir ordino „Už...

Prezidentė teikia Apeliacinio teismo teisėjų kandidatūras

2015-04-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Teisėjų tarybos...

Savivaldos sėkmė – realus problemų sprendimas

2015-04-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, susitikusi su naujos kadencijos savivaldybių vadovais, aptarė...

Prezidentė pasveikino Nyderlandų Karalių nacionalinės šventės proga

2015-04-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Nyderlandų Karalių Willemą- Alexanderį nacionalinės šventės – Karaliaus dienos – proga. „Mūsų šalys, vienijamos bendrų vertybių ir tikslų, yra vienos artimiausių partnerių ir sąjungininkių Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje. Džiaugiuosi, kad mums kylančius iššūkius ekonomikos, politikos ir saugumo srityse sėkmingai sprendžiame vadovaudamiesi vienybės ir abipusio supratimo dvasia – Lietuvoje ypač vertiname Jūsų šalies indėlį prisidedant prie saugumo Baltijos valstybių regione užtikrinimo“, – sakoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentūroje – Naujojo teatro spektaklis

2015-04-26

Šiandien Prezidentūroje buvo rodomas spektaklis „Beauštanti“, interpretuojantis Maironio kūrybą. Spektaklyje vaidino...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

 

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata