Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentei įteiktas garbingiausias skautų apdovanojimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Rumšiškėse vykstančioje Tautinėje skautų stovykloje. Minint skautų judėjimo šalyje šimtmetį, į didžiausią šalies istorijoje jaunimo stovyklą susirinko net 3300 skautų iš visos Lietuvos ir 21 užsienio valstybės.
„Misija Sibiras“ įprasmina valstybės šimtmečio atkūrimą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje susitiko su „Misija Sibiras‘18“ komanda, rytoj išvykstančia į Kazachstaną.
Vis daugiau šalies vaikų auga šeimose – mažėja globos namų
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo jau tradicija tapusiame įvaikintus ir globojamus vaikus auginančių šeimų vasaros susitikime. Daugiau nei 300 vaikų, jų globėjų ir tėvų iš visos šalies šventėje dalijosi patirtimi, aptarė globos ir įvaikinimo procesus.
Lietuvai – prestižinė Vestfalijos taikos premija
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė iškilmingoje ceremonijoje Miunsterio miesto rotušėje Lietuvos žmonių vardu atsiėmė prestižinę Vestfalijos taikos premiją. Šiemet šis garbingas apdovanojimas įteiktas trims Baltijos šalims už išskirtinį demokratinio vystymosi pavyzdį ir indėlį į Europos taiką.
Prezidentė paragino stiprinti taiką Europoje
Tarptautinės Vestfalijos taikos premijos įteikimo ceremonijos išvakarėse Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė sakė pagrindinę kalbą per Baltijos šalių garbei surengtą iškilmingą vakarienę.

Naujienos

Vokietijos pramonės milžinė ateina į Lietuvą

2018-07-19 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, liepos 20 d., 10 val. Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (Sergeičikų I kaimas, Kauno r.) duos startą Vokietijos automobilių komponentų pramonės milžinės „Continental“ gamyklos statyboms. Tai didžiausias pastarųjų metų investicinis projektas – įmonė per penkerius metus ketina investuoti 95 mln. eurų ir sukurti tūkstantį naujų darbo vietų. Gamykloje bus gaminami aukštos pridėtinės vertės produktai automobilių pramonei – pažangiausios automobilių valdymo sistemos. Tai atves Lietuvą į automobilių didžiųjų gamintojų pasaulį ir sukurs galimybę išnaudoti mūsų inžinierių potencialą. Numatoma, kad gamykla Lietuvoje pradės veikti 2019 m. antrąjį pusmetį.

Prezidentei įteiktas garbingiausias skautų apdovanojimas

2018-07-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Rumšiškėse vykstančioje Tautinėje skautų stovykloje....

„Misija Sibiras“ įprasmina valstybės atkūrimo šimtmetį

2018-07-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje susitiko su „Misija Sibiras‘18“ komanda, rytoj...

Vis daugiau šalies vaikų auga šeimose – mažėja globos namų

2018-07-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo jau tradicija tapusiame įvaikintus ir globojamus vaikus...

Prezidentūros kiemelyje – įsivaikinusių ir globojančių šeimų susitikimas

2018-07-16 ANONSAS

Rytoj, liepos 17 d., 13.30 val., Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvaus įvaikintus ir globojamus vaikus auginančių šeimų vasaros susitikime. Jau antrą kartą šalies vadovės kvietimu į bendrą šventę Prezidentūros kiemelyje iš visos Lietuvos susirinks daugiau kaip 300 vaikų, jų globėjų ir tėvų. Šioms šeimoms tai – puiki galimybė susipažinti ir pasidalinti patirtimi. Šventės dalyviai taip pat bendraus su kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriais broliais dailininkais Remigijumi ir Algirdu Gataveckais, klausysis atlikėjo Vido Bareikio atliekamų dainų. Susirinkusiųjų lauks įvairūs žaidimai ir...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl pirmosios Vyriausybės ministro V. Antanaičio mirties

2018-07-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl atkurtos Lietuvos Respublikos pirmosios Vyriausybės miškų ūkio ministro, diplomato, mokslininko Vaidoto Antanaičio mirties. Pasak Prezidentės, visada prisiminsime iškilią ir šviesią V. Antanaičio asmenybę, neatsiejamą nuo mūsų Nepriklausomybės istorijos, įžengusią į ją kaip Sąjūdžio žmogus, atidavęs daug jėgų, įtvirtinant savarankišką Lietuvos valstybę.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl signatarės, rašytojos V. Jasukaitytės mirties

2018-07-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl Kovo 11-osios akto signatarės, talentingos poetės, prozininkės ir dramaturgės Vidmantės Jasukaitytės mirties. Šalies vadovės užuojautoje sakoma, kad rašytojos meilė Lietuvai, žmogui atsispindėjo aistringoje kūryboje, kurioje visada atrasdavome neabejingą požiūrį į gyvenimą ir istoriją bei savitą žodį ir mintį. Prezidentė pareiškė nuoširdžią užuojautą signatarės ir kūrėjos vaikams, artimiesiems ir bičiuliams.

Lietuvai – prestižinė Vestfalijos taikos premija

2018-07-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė iškilmingoje ceremonijoje Miunsterio miesto rotušėje Lietuvos...

Prezidentė pasveikino E. Macroną Bastilijos dienos proga

2018-07-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino...

Prezidentė paragino stiprinti taiką Europoje

2018-07-13

Tarptautinės Vestfalijos taikos premijos įteikimo ceremonijos išvakarėse Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia...

Savaitgalį – išskirtiniai renginiai Prezidento rūmų parke

2018-07-13 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas Atvirų erdvių visuomenei projektas kviečia...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

10:30

Prezidentė lankysis Tautinėje šimtmečio skautų stovykloje (Lietuvos liaudies buities muziejus, L. Lekavičiaus g. 2, Rumšiškės, Kaišiadorių r.)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata