Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė išlydėjo Popiežių Pranciškų
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išlydėjo Popiežių Pranciškų. Su valstybiniu vizitu Baltijos šalyse viešėjęs Šventasis Tėvas visą laiką gyveno Vilniuje. Šiandien jis išskrenda į vienos dienos vizitą Estijoje, o po to – į Romą.
Kainas mažins efektyvesnė konkurencija
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Konkurencijos tarybos pirmininku Šarūnu Keserausku aptarė augančių kainų ir konkurencijos stiprinimo bei vartotojų teisių gynimo problemas.
Prezidentė lydi Šventąjį Tėvą kelionėje per Lietuvą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kaune, Santakos parke, dalyvauja Popiežiaus Pranciškaus aukojamose šv. Mišiose.
Prezidentė su Popiežiumi aptarė Lietuvai ir Europai svarbius iššūkius
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su valstybės vizito atvykusiu Popiežiumi Pranciškumi dvišaliame susitikime Prezidento rūmuose aptarė Lietuvai, Baltijos regionui, taip pat Europai ir pasauliui aktualius klausimus.
Popiežius Pranciškus atvyko į Lietuvą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasitiko su valstybiniu apaštaliniu vizitu į Lietuvą atvykusį Popiežių Pranciškų. Šventasis Tėvas Lietuvoje vieši Prezidentės, Katalikų bažnyčios ir Lietuvos žmonių kvietimu.

Naujienos

Prezidentė kvies pasaulį keisti Jungtines Tautas

2018-09-26 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyko darbo vizito į Niujorką, kur sakys kalbą 73-iojoje Jungtinių Tautų (JT) Generalinės Asamblėjos sesijoje, vadovaus aukšto lygio pasaulio moterų lyderių diskusijai „Ekonominis augimas per moterų įgalinimą“, susitiks su JAV senatoriaus Johno McCaino našle Cindi ir perduos jai senatoriui skirtą Lietuvos valstybinį apdovanojimą. Šių metų debatų tema – „Kaip paversti Jungtines Tautas reikalingas visiems: globali lyderystė ir įsipareigojimai taikioms, teisingoms ir tvarioms visuomenėms“. Čia ketina pasisakyti 108 pasaulio valstybių ir 46 vyriausybių vadovai. Pasak Prezidentės, iš tarptautinių institucijų tikimasi, kad jos padės apsaugoti tarptautinę teisę, šalių suverenitetą, teritorinį vientisumą, atremti ekonomines audras. Tačiau pasaulyje kylant karinei agresijai, globaliai prekybinei įtampai, neslopstant ginkluotiems konfliktams, akivaizdu – daugiašalė diplomatija išgyvena krizę.

Prezidentė išlydėjo Popiežių Pranciškų

2018-09-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išlydėjo Popiežių Pranciškų. Su valstybiniu vizitu Baltijos šalyse...

Prezidentė priėmė Japonijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2018-09-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Japonijos ambasadoriaus Shiro Yamasaki skiriamuosius...

Kainas mažins efektyvesnė konkurencija

2018-09-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Konkurencijos tarybos pirmininku Šarūnu Keserausku aptarė...

Prezidentė lydi Šventąjį Tėvą kelionėje per Lietuvą

2018-09-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kaune, Santakos parke, dalyvauja Popiežiaus Pranciškaus aukojamose...

Prezidentė pasveikino Saudo Arabiją Nacionalinės dienos proga

2018-09-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Saudo Arabijos Karalių Salmaną bin Abdulazizą al Saudą minint Nacionalinę dieną. Šalies vadovės teigimu, Saudo Arabija yra svarbi Europos partnerė Vidurio Rytų regione, su kuria mus sieja ne tik sėkmingas ekonominis bendradarbiavimas ir bendri interesai, bet ir svarbūs saugumo iššūkiai. Prezidentė išreiškė viltį, kad nuosekliai stiprėjantis Lietuvos ir Saudo Arabijos dialogas dvišalių santykių ir ryšių su Europos Sąjunga lygiu prisidės tiek prie visapusio mūsų piliečių saugumo ir gerovės didinimo, mūsų modernių...

Prezidentė su Popiežiumi aptarė Lietuvai ir Europai svarbius iššūkius

2018-09-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su valstybės vizito atvykusiu Popiežiumi Pranciškumi dvišaliame...

Popiežius Pranciškus atvyko į Lietuvą

2018-09-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasitiko su valstybiniu apaštaliniu vizitu į Lietuvą atvykusį...

Šalies vadovė pasveikino Bulgariją Nepriklausomybės metinių proga

2018-09-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Bulgarijos Respublikos Prezidentą Rumeną Radevą šalies 110-ųjų nepriklausomybės metinių proga. Pasak Prezidentės, Lietuvos ir Bulgarijos dialogas ir visapusis žmonių bendradarbiavimas kasmet auga, vis daugiau plėtojama bendrų iniciatyvų, naudingų verslo projektų. Žymiai sutvirtėjo abiejų valstybių ir piliečių ryšiai bei tarpusavio pasitikėjimas per metus, esant Europos Sąjungos ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos narėmis. Anot šalies vadovės, šiandien Bulgarija yra svarbi Lietuvos partnerė, su kuria...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl kelto katastrofos Tanzanijoje

2018-09-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuoajutą Tanzanijos žmonėms dėl daugybę gyvybių nusinešusios tragiškos kelto katastrofos Viktorijos ežere. Šio tragiško įvykio akivaizdoje šalies vadovė palinkėjo visokeriopos ištvermės ir stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems, taip pat susitelkimo ir vienybės Jūsų šaliai tęsiant išgyvenusių žmonių paiešką.

Prezidentės dovana Popiežiui – Laisvės varpas

2018-09-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvoje viešėsiančiam Popiežiui Pranciškui dovanos Lietuvos...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

Prezidentės vizitas į Jungtinių Tautų Generalinę Asamblėją Niujorke

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata