Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos saugumas išlieka užsienio politikos prioritetu
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su užsienio šalių ambasadoriais.
Prezidentė apdovanota už nuopelnus prokuratūros sistemai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, minint prokuratūros įsteigimo 100 metų sukaktį, jubiliejinėje konferencijoje apdovanota prokuroro garbės ženklu „Už ypatingus nuopelnus“.
Šimtmetį mininti prokuratūra įtvirtina nepriklausomumą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo prokuratūros 100-mečiui skirtoje konferencijoje „Prokuratūra dirbtinio intelekto amžiuje. Kokių iššūkių tikėtis?“ ir pasveikino šalies prokurorus su institucijos jubiliejumi.
Prezidentė paskyrė naują švietimo, mokslo ir sporto ministrą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Ministro Pirmininko teikimą, paskyrė Algirdą Monkevičių į švietimo, mokslo ir sporto ministro pareigas.
„Knygų Kalėdos“ sustiprino bibliotekas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, susitikusi su akcijos „Knygų Kalėdos“ partneriais ir bičiuliais, padėkojo jiems už bendrą, net aštuonerius metus trukusį darbą, padėjusį suvienyti jėgas stiprinant mūsų šalies bibliotekas.

Naujienos

Lietuvos saugumas išlieka užsienio politikos prioritetu

2019-01-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su užsienio šalių ambasadoriais. Tai kasmetinis susitikimas, į kurį atvyksta Lietuvoje reziduojantys ir mūsų šaliai akredituoti užsienio valstybių nepaprastieji bei įgaliotieji atstovai. Jame Prezidentė tradiciškai įvertina praėjusių metų Lietuvos pasiekimus ir nubrėžia pagrindines užsienio politikos kryptis ateinantiems metams. Šalies vadovės teigimu, nepaisant iššūkių, praėję šimtmečio metai buvo išskirtiniai Lietuvai. Mūsų valstybė pati ir su NATO sąjungininkų pagalba stiprino savo saugumą, tapo elitinės tarptautinės Ekonominės plėtros ir bendradarbiavimo organizacijos nare, sulaukė neeilinių užsienio vizitų.

Prezidentė pasirašė dekretus dėl Apeliacinio teismo teisėjų skyrimo

2019-01-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Teismų įstatymu ir atsižvelgdama į Teisėjų tarybos patarimą ir Seimo pritarimą, pasirašė dekretus, kuriais Lietuvos apeliacinio teismo teisėjomis paskyrė Astą Radzevičienę ir Jūratę Varanauskaitę. A. Radzevičienė yra patyrusi civilinės teisės ir civilinio proceso specialistė, turinti daugiau nei 23 metų teisėjo darbo patirtį skirtingų grandžių teismuose. Teisėjos karjerą ji pradėjo 1995 m. Kauno miesto apylinkės teisme, 1996 m. paskirta Vilniaus miesto 2-ojo apylinkės teismo teisėja, o nuo 2004 m. dirbo teisėja Vilniaus...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl sprogimo Bogotoje

2019-01-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų šalies žmonių vardu pareiškė užuojautą Kolumbijos Respublikos Prezidentui Ivánui Duque Márquezui dėl dešimtis gyvybių nusinešusio ir daug sužeistųjų palikusio sprogdinimo policijos akademijoje Bogotoje. Šio žiauraus ir niekaip nepateisinamo išpuolio akivaizdoje šalies vadovė palinkėjo didžiausios stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems, sveikatos sužeistiesiems, vienybės ir susitelkimo visiems Kolumbijos žmonėms.

Prezidentė pasveikino Airijos premjerą jubiliejaus proga

2019-01-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Airijos Ministrą Pirmininką Leo Varadkarį asmeninio jubiliejaus proga. Pasak šalies vadovės, savo jubiliejų Ministras Pirmininkas pasitinka eidamas svarbias ir atsakingas Taoiseach pareigas, savo šaliai stojęs dirbti įdomiu ir iššūkių kupinu laikotarpiu. L. Varadkaris yra įkvepiantis jauno ir iniciatyvaus politiko pavyzdys, atkakliu darbu, tvirtu ir išmintingu Airijos piliečių interesų gynimu pelnęs šalies gyventojų ir Europos lyderių paramą ir pasitikėjimą.

Šalies vadovė pasveikino Austrijos Prezidentą jubiliejaus proga

2019-01-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Austrijos Respublikos Prezidentą Alexanderį Van der Belleną asmeninio jubiliejaus proga. Šalies vadovė pabrėžė, kad šią progą Prezidentas sutinka garbingai tarnaudamas Austrijai ir jos žmonėms, pelnęs didelį jų pasitikėjimą ir palaikymą. Prezidentė Austrijos vadovui palinkėjo neblėstančios energijos ir išminties, ginant šalies piliečių ir visų europiečių interesus bei vedant Austriją visapusio klestėjimo ir gerovės keliu.

Šalies vadovė pareiškė užuojautą Sakartvelo Prezidentei dėl sprogimo Tbilisyje

2019-01-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų šalies žmonių vardu pareiškė užuojautą Sakartvelo Prezidentei Salomei Zurabišvili dėl per sprogimą gyvenamajame name Tbilisyje žuvusių žmonių. Šios tragiškos nelaimės akivaizdoje šalies vadovė palinkėjo visokeriopos stiprybės ir ištvermės aukų šeimoms ir artimiesiems, taip pat sveikatos ir spartaus gijimo visiems sužeistiesiems.

Šalies vadovė priėmė Portugalijos ambasadorės skiriamuosius raštus

2019-01-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Portugalijos ambasadorės Lietuvai Ritos Laranjinhos...

Prezidentė priėmė Azerbaidžano ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2019-01-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Azerbaidžano Respublikos ambasadoriaus Tamerlano Garayevo...

Prezidentė apdovanota už nuopelnus prokuratūros sistemai

2019-01-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, minint prokuratūros įsteigimo 100 metų sukaktį, jubiliejinėje...

Šimtmetį mininti prokuratūra įtvirtina nepriklausomumą

2019-01-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo prokuratūros 100-mečiui skirtoje konferencijoje...

Prezidentė pasveikino aktorių V. Bagdoną jubiliejaus proga

2019-01-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino aktorių Vladą Bagdoną jubiliejaus proga. Pasak šalies vadovės, V. Bagdonas yra žmonių mylimas ir vertinamas teatro ir kino, autorinės muzikos kūrėjas, apdovanotas unikaliu talentu įkūnyti vaidmenis, reikalaujančius gilaus įsijautimo ir ypatingos aktorinės meistrystės. Nuo pat pirmųjų darbų teatre ne vieną dešimtmetį aktorius džiugino žiūrovus brandžia, jautriai ir įtaigiai išgyventa kūryba.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata