Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė teikia Apeliacinio teismo teisėjų kandidatūras
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Teisėjų tarybos patarimą, pasirašė dekretus, kuriais teikia Seimui svarstyti Vilniaus apygardos teismo teisėjų Sigitos Bieliauskienės ir Romualdos Janovičienės kandidatūras į Lietuvos apeliacinio teismo teisėjus.
Savivaldos sėkmė – realus problemų sprendimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, susitikusi su naujos kadencijos savivaldybių vadovais, aptarė regionų problemas ir pagrindinius naujų merų darbus. Šiemet pirmą kartą Lietuvos istorijoje vykusiuose tiesioginiuose merų rinkimuose išrinkti 24 nauji ir perrinkti 33 buvę savivaldybių vadovai.
Akcija „Darom“ sutelkia visą Lietuvą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, prisijungdama prie tradicinės gamtos švarinimo akcijos „Darom“, tvarkė Naujojoje Vilnioje esantį Gerovės parką.
Lietuva prisidės sprendžiant migrantų antplūdžio problemą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja neeiliniame Europos Vadovų Tarybos posėdyje, kuriame svarstomos priemonės migracijos antplūdžiui pažaboti. Neeilinis EVT posėdis sušauktas skubos tvarka reaguojant į išaugusius nelegalios migracijos srautus ir nesiliaujančias tragedijas Viduržemio jūroje.
Prezidentei įteiktas aukščiausias Moldovos valstybinis apdovanojimas
Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei už asmeninį indėlį stiprinant dvišalius Lietuvos ir Moldovos santykius bei nuolatinę paramą Moldovos integracijai į Europos Sąjungą įteiktas aukščiausias Moldovos valstybinis apdovanojimas – Moldovos Respublikos ordinas. Apdovanojimą Lietuvos vadovei įteikė šios šalies Prezidentas Nicolae Timofti.

Naujienos

Prezidentė teikia Apeliacinio teismo teisėjų kandidatūras

2015-04-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Teisėjų tarybos patarimą, pasirašė dekretus, kuriais teikia Seimui svarstyti Vilniaus apygardos teismo teisėjų Sigitos Bieliauskienės ir Romualdos Janovičienės kandidatūras į Lietuvos apeliacinio teismo teisėjus. Pretendentų į teisėjus atrankos komisija teisėjas S. Bieliauskienę ir R. Janovičienę įvertino kaip tinkamiausias Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų pareigoms eiti.

Savivaldos sėkmė – realus problemų sprendimas

2015-04-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, susitikusi su naujos kadencijos savivaldybių vadovais, aptarė...

Prezidentė pasveikino Nyderlandų Karalių nacionalinės šventės proga

2015-04-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Nyderlandų Karalių Willemą- Alexanderį nacionalinės šventės – Karaliaus dienos – proga. „Mūsų šalys, vienijamos bendrų vertybių ir tikslų, yra vienos artimiausių partnerių ir sąjungininkių Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje. Džiaugiuosi, kad mums kylančius iššūkius ekonomikos, politikos ir saugumo srityse sėkmingai sprendžiame vadovaudamiesi vienybės ir abipusio supratimo dvasia – Lietuvoje ypač vertiname Jūsų šalies indėlį prisidedant prie saugumo Baltijos valstybių regione užtikrinimo“, – sakoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentūroje – Naujojo teatro spektaklis

2015-04-26

Šiandien Prezidentūroje buvo rodomas spektaklis „Beauštanti“, interpretuojantis Maironio kūrybą. Spektaklyje vaidino...

Prezidentė susitiks su Lietuvos merais

2015-04-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, pirmadienį (balandžio 27 d.) 13 val. susitiks su savivaldybių merais. Susitikime bus aptartos pagrindinės regionų problemos bei svarbiausi naujos kadencijos savivaldybių vadovų darbai.

Akcija „Darom“ sutelkia visą Lietuvą

2015-04-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, prisijungdama prie tradicinės gamtos švarinimo akcijos „Darom“,...

Lietuva prisidės sprendžiant migrantų antplūdžio problemą

2015-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja neeiliniame Europos Vadovų Tarybos posėdyje, kuriame...

Prezidentė pasveikino Izraelį nacionalinės šventės proga

2015-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Izraelio Valstybės Prezidentą Reuveną Rivliną nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Anot Prezidentės, draugystės, pagarbos ir tarpusavio supratimu grįstas Lietuvos ir Izraelio bendradarbiavimas lėmė, kad abiejų šalių žmonės vis geriau pažįsta vieni kitus bei noriai plėtoja naujus abipusiškai naudingus projektus. „Pastarieji du Lietuvos ir Izraelio dvišalių santykių dešimtmečiai pasižymėjo aktyviais ir nuosekliai stiprėjančiais mūsų šalių santykiais politikos, ekonomikos, kultūros ir švietimo srityse. Tikiuosi, kad, šiemet Vilniuje veiklą pradėjus Jūsų šalies ambasadai, mūsų bendradarbiavimas dar...

Prezidentė dalyvaus neeilinėje EVT nelegalios migracijos klausimais

2015-04-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, balandžio 23 d., išvyksta į Briuselį, kur dalyvaus neeilinėje Europos Vadovų Taryboje. EVT posėdis šaukiamas skubos tvarka dėl masinio nelegalių migrantų antplūdžio iš Šiaurės Afrikos ir besitęsiančios tragedijos Viduržemio jūroje, per kurią vien per kelis mėnesius žuvo 1500 žmonių.Prezidentės teigimu, tai ne tik pietinių ES šalių, bet ir visos Europos Sąjungos problema, kuriai reikalingi kompleksiniai sprendimai ir sutelktos ES bei visos tarptautinės bendruomenės pastangos.

Prezidentei įteiktas aukščiausias Moldovos valstybinis apdovanojimas

2015-04-22

Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei už asmeninį indėlį stiprinant dvišalius Lietuvos ir Moldovos...

Lietuva remia Moldovos europinį pasirinkimą

2015-04-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Moldovos Prezidentu Nicolae Timofti. Artėjant Rytų...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

 

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata