Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos patirtis kovojant su propaganda – pavyzdys Europai
Antrajame pagal dydį Švedijos mieste Geteborge susirinkę ES šalių vadovai aptaria, kaip švietimas ir kultūra gali prisidėti prie ES vertybių apsaugos. Susitikime ypatingas dėmesys skiriamas kovai su melagingomis naujienomis ir antieuropine propaganda, todėl šalies vadovė Europos lyderiams pristatė ir Lietuvos patirtį.
Socialinė atskirtis – visos ES rūpestis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Europos Sąjungos vadovų susitikime, kur tariamasi, kokių priemonių turi imtis ES ir valstybės narės kovodamos su socialine atskirtimi, mažindamos nedarbą ir užtikrindamos geresnes darbo sąlygas Europos žmonėms.
Prezidentės knygos – savo rajono bibliotekai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos Antakalnio filiale, kur susitiko su mažaisiais skaitytojais ir bibliotekos darbuotojais. Šalies vadovė pakvietė visus Lietuvos žmones šiemet jau 7-ąjį kartą vyksiančios „Knygų Kalėdų“ akcijos metu dovanoti naujas knygas savo bibliotekoms.
Grįžtantiems emigrantams svarbus savivaldybių palaikymas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Tauragėje susitiko su iš emigracijos grįžusiais žmonėmis ir domėjosi, kaip jiems sekasi kurtis gimtinėje. Taip pat Prezidentė davė startą kampanijai „Globali Tauragė“, kuri burs emigracijoje gyvenančius tauragiškius ir kvies juos grįžti namo.
Lietuvos ateitis – jaunų ir kūrybingų žmonių rankose
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo geriausių 2016 metų mokslinių disertacijų autorius ir pasveikino visą Lietuvos mokslininkų bendruomenę su Pasauline mokslo diena. Prezidentė pabrėžė, kad mokslas yra ta sritis, pagal kurią sprendžiama apie kiekvienos valstybės pasiektą pažangą, o Lietuvos ateitis ir pažanga yra būtent jaunų ir kūrybingų žmonių rankose.

Iki valstybės atkūrimo šimtmečio liko:

dienos
:
valandos
:
minutės
:
sekundės

Naujienos

Prezidentė pasveikino Latviją Nepriklausomybės dienos proga

2017-11-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Latvijos Respublikos vadovą Raimondą Vėjuonį su 99-osiomis šalies Nepriklausomybės metinėmis. Sveikinime pažymima, kad kitąmet Lietuva ir Latvija minės savo valstybių šimtmečius. Ši sukaktis ypač svarbi ir lietuviams, ir latviams – tai bendra šventė, puikiai įprasminanti, kiek daug abi šalys pasiekė tiek tarpukariu, tiek ir atkūrusios savo valstybių nepriklausomybę. Pasak šalies vadovės, Lietuva ir Latvija kartu tapo Europos Sąjungos ir NATO narėmis, drauge siekia puoselėti abiejų šalių, Baltijos jūros regiono ir viso žemyno valstybių vienybę ir saugumą, kad bendri iššūkiai būtų įveikti.

Lietuvos patirtis kovojant su propaganda – pavyzdys Europai

2017-11-17

Antrajame pagal dydį Švedijos mieste Geteborge susirinkę ES šalių vadovai aptaria, kaip švietimas ir kultūra gali...

Socialinė atskirtis – visos ES rūpestis

2017-11-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Europos Sąjungos vadovų susitikime, kur tariamasi, kokių...

Socialinis saugumas ir atsparumas „fake news“ – ES vadovų dėmesio centre

2017-11-16 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį, lapkričio 17 d., išvyksta į Geteborgą, Švediją, kur...

Prezidentės knygos – savo rajono bibliotekai

2017-11-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos...

Grįžtantiems emigrantams svarbus savivaldybių palaikymas

2017-11-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Tauragėje susitiko su iš emigracijos grįžusiais žmonėmis ir...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl žemės drebėjimo Irake ir Irane

2017-11-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Irako Respublikos Prezidentui Fuadui Masumui ir Irano Islamo Respublikos Prezidentui Hassanui Rouhani dėl daugybę žmonių gyvybių nusinešusio, daug sužeistųjų palikusio ir abiejų šalių gyvenvietes nuniokojusio žemės drebėjimo. Šiuo sunkiu metu šalies vadovė palinkėjo didžiausios stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems, taip pat susitelkimo Irakui ir Iranui tęsiant nukentėjusiųjų paiešką ir kuo greičiau įveikiant šios skaudžios nelaimės padarinius.

Šalies vadovė pasveikino perrinktą Slovėnijos Prezidentą

2017-11-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Slovėnijos Respublikos Prezidentą Borutą Pahorą perrinkimo Slovėnijos Prezidentu proga ir palinkėjo visokeriopos sėkmės toliau einant šias svarbias ir atsakingas pareigas. Sveikinimo laiške šalies vadovė pabrėžė, kad per pastarąjį dešimtmetį Lietuva ir Slovėnija ypač sutvirtino savo partnerystę ne tik kartu dirbdamos Europos Sąjungoje ir NATO, bet ir plėsdamos dvišalius ryšius.

Prezidentė pasveikino Lenkiją Nepriklausomybės dienos proga

2017-11-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Lenkijos Prezidentą Andrzejų Dudą ir visus šalies žmones Nepriklausomybės dienos proga. Prezidentės teigimu, ruošdamosi kitais metais minėti savo valstybių nepriklausomybės šimtmečius, Lietuva ir Lenkija kartu išlieka ištikimos tikslui toliau stiprinti ir įtvirtinti šalių ir piliečių nepriklausomybę. Anot valstybės vadovės, Lenkija yra mūsų sąjungininkė ir partnerė regione, Europos Sąjungoje ir NATO, patikima bendramintė, su kuria drauge dirbame, kad aktualūs politiniai, ekonominiai ir saugumo...

Prezidentė susitiks su sugrįžusiais Tauragės emigrantais

2017-11-10 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, lapkričio 13 d., 11 val. lankysis Tauragėje, kur domėsis sugrįžusių emigrantų patirtimi ir savivaldybės iniciatyvomis, siekiant susigrąžinti savo žmones namo. Prezidentė apsilankys Tauragės industriniame parke įsikūrusioje įmonėje „Ansell“, bendraus su iš emigracijos grįžusiais ir čia dirbančiais tauragiškiais bei duos startą projektui „Globali Tauragė“. Šios iniciatyvos tikslas – palaikyti ryšį su iš regiono emigravusiais žmonėmis ir informuoti juos apie grįžimo į gimtąjį miestą galimybes. „Globalios Tauragės“ internetinėje platformoje nuo...

Lietuvos ateitis – jaunų ir kūrybingų žmonių rankose

2017-11-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo geriausių 2016 metų mokslinių disertacijų autorius ir...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata