Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė: būtina ryžtingiau mažinti socialinę atskirtį
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos Komisijos nare socialinių reikalų klausimais Marianne Thyssen.
Lietuvos narystės ES 15 metinių proga Prezidentė kviečia į ypatingą šventę
Minint 15-ąsias Lietuvos narystės Europos Sąjungoje metines, trečiadienį, gegužės 1 d., 12 val., S. Daukanto aikštėje prie Prezidento rūmų rengiamas oficialus šios svarbios datos paminėjimas ir šventė visuomenei.
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos žmonėms šv. Velykų proga
Mielieji, mūsų akyse iš naujo skleidžiasi Velykų stebuklas! Kaip laimėjimas prieš tamsą, kaip išsivadavimo ir atgimimo jausmas – toks brangus mūsų tautai ir valstybei. Todėl didžiausia šios dienos dovana – padrąsinimas, skirtas kiekvienam.
Prezidentė su dienos centrų vaikais ruošėsi Velykoms
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su vaikų dienos centrų auklėtiniais dalyvavo velykinėse edukacinėse dirbtuvėse.
Prezidentė priėmė jaunųjų kadetų priesaikas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Istorinės Prezidentūros kieme pasveikino Generolo Povilo Plechavičiaus mokyklos kadetus ir priėmė jų priesaikas. Šiemet kadetų priesaiką davė 75 jaunuoliai.

Naujienos

Prezidentūroje – diskusija apie Gegužės 3 d. Konstitucijos reikšmę

2019-04-25 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė gegužės 2 d. 10 val. atidarys bendrą Lietuvos ir Lenkijos diskusiją „1791 m. gegužės 3 d. Konstitucija: reikšmė ir pamokos“ bei pasveikins jos dalyvius. Prezidentūroje rengiama diskusija, kurioje dalyvaus Lietuvos Konstitucinio Teismo Pirmininkas Dainius Žalimas ir Lenkijos Konstitucinio Tribunolo Pirmininkė Julia Przylebska, siekiama priminti apie Abiejų Tautų Respublikos 1791 m. gegužės 3 d. Konstitucijos reikšmę Lietuvos ir Lenkijos valstybių raidai. Šalies vadovės teigimu, Gegužės 3 d. Konstitucija užima ypatingą vietą Lietuvos ir Lenkijos valstybių istorijoje. Tai pirmoji rašytinė konstitucija Europoje, kuri itin sudėtingomis geopolitinėmis aplinkybėmis siekė išsaugoti Abiejų Tautų Respublikos nepriklausomybę, atsispirti tuometinių didžiųjų imperinių galių įtakai.

Prezidentė: būtina ryžtingiau mažinti socialinę atskirtį

2019-04-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos Komisijos nare socialinių reikalų klausimais...

Lietuvos narystės ES 15 metinių proga Prezidentė kviečia į ypatingą šventę

2019-04-24 ANONSAS

Minint 15-ąsias Lietuvos narystės Europos Sąjungoje metines, trečiadienį, gegužės 1 d., 12 val., S. Daukanto aikštėje...

Prezidentė susitiks su ES socialinių reikalų komisare

2019-04-24 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, ketvirtadienį, 8 val., susitiks su Europos Komisijos nare užimtumo, socialinių reikalų, įgūdžių ir darbo jėgos judumo klausimais Marianne Thyssen. Susitikime ketinama aptarti Europos semestro eigą ir Europos Komisijos vasarį pateiktą Struktūrinių reformų pažangos ataskaitą. Joje įvertinti Lietuvos pasiekimai, įgyvendinant praėjusiems metams skirtas Komisijos rekomendacijas, o vienu didžiausių iššūkiu įvardyta pajamų nelygybė. Taip pat numatyta aptarti mūsų šalies priortetus ES daugiametėje finansinėje perspektyvoje ir joje planuojamo sanglaudos...

Prezidentė priėmė Tadžikistano ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2019-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Tadžikistano Respublikos ambasadoriaus Lietuvai...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl Liuksemburgo Didžiojo Hercogo Jono mirties

2019-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl Liuksemburgo Didžiojo Hercogo Jono mirties. Pasak šalies vadovės, tai didelė netektis ne tik visai Karališkajai šeimai ir Liuksemburgo žmonėms, bet ir visiems europiečiams. Šią sunkią akimirką Prezidentė Liuksemburgui palinkėjo visokeriopos stiprybės.

Šalies vadovė pasveikino išrinktąjį Ukrainos Prezidentą

2019-04-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pergalės Ukrainos Prezidento rinkimuose proga pasveikino Volodymyrą Zelenskį. Pasak šalies vadovės, per pastaruosius metus Ukraina ir jos žmonės patyrė daugybę iššūkių, tačiau kartu parodė ir didelį ryžtą, pasiaukojimą ir dvasios stiprybę, gindami savo šalį ir jos laisvę, dirbdami dėl stiprios ir europietiškos valstybės. Ukrainos piliečių išreikštas didelis pasitikėjimas, anot Prezidentės, yra svarbus įpareigojimas atsakingai stiprinti visos šalies ir jos gyventojų gerovę bei vienyti šalį, telkiant Ukrainos žmones dėl taikos, saugumo ir šalies...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl sprogimų Šri Lankoje

2019-04-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl daugiau nei šimto gyvybių pareikalavusių ir šv. Velykų sekmadienį visiems tikintiesiems aptemdžiusių sprogdinimų Šri Lankos miestuose. Anot šalies vadovės, šie tragiški įvykai ir nepateisinamas smurtas prieš maldininkus keliose Šri Lankos bažnyčiose – didžiulis sukrėtimas šaliai ir visiems jos gyventojams.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos žmonėms šv. Velykų proga

2019-04-21

Mielieji, mūsų akyse iš naujo skleidžiasi Velykų stebuklas! Kaip laimėjimas prieš tamsą, kaip išsivadavimo ir...

Prezidentė su dienos centrų vaikais ruošėsi Velykoms

2019-04-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su vaikų dienos centrų auklėtiniais dalyvavo velykinėse...

Prezidentė reiškia užuojautą dėl autobuso avarijos Madeiroje

2019-04-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą Vokietijos Federacinės Respublikos Prezidentui Frankui-Walteriui Steinmeieriui dėl tragiškos autobuso avarijos Madeiroje, kurios metu žuvo turistai iš Vokietijos. Šiuo sunkiu metu šalies vadovė palinkėjo visokeriopos stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems bei sveikatos ir spartaus gijimo visiems sužeistiesiems.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

08:00

Prezidentė susitiks su Europos Komisijos nare užimtumo, socialinių reikalų, įgūdžių ir darbo jėgos judumo klausimais Marianna Thyssen (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

11:30

Prezidentė susitiks su Europos liaudies partijos frakcijos Europos Parlamente pirmininku Manfredu Weberiu (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

13:00

Prezidentė priims Malio Respublikos ambasadorės Oumou Sall Seck skiriamuosius raštus (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata