Lietuvos Respublikos Prezidentė

Švedijos karališkasis vizitas – šalių bendrystės įtvirtinimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė 3 dienų valstybinio vizito į Lietuvą atvykusius Švedijos Karalių Karlą XVI Gustavą ir Karalienę Silviją. Susitikime šalies vadovė ir Švedijos karališkoji pora aptarė ilgamečio ir glaudaus bendradarbiavimo rezultatus ir perspektyvas. Tai – antrasis Švedijos Karaliaus ir Karalienės valstybinis vizitas mūsų šalyje, vykstantis po 23 metų pertraukos.
Ryšiai su Šveicarija stiprina Lietuvos konkurencingumą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su oficialiu vizitu lankosi Šveicarijoje. Susitikime su Šveicarijos Prezidente Simonetta Sommaruga daug dėmesio skirta Europos ir nacionalinio saugumo klausimams, pabėgėlių krizei bei Lietuvos ir Šveicarijos mokslo ir verslo bendradarbiavimui.
Pilietiški mokytojai – stipri Lietuva
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Tarptautinės mokytojų dienos proga lankėsi Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje.
Jungtinių Tautų reforma – neišvengiama
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Jungtinių Tautų (JT) Generalinėje Asamblėjoje kreipdamasi į pasaulio lyderius pabrėžė, kad Jungtinės Tautos nebeatitinka laikmečio iššūkių, todėl joms būtina neatidėliotina reforma.
Terorizmas pasaulyje įgauna naujas formas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vizito Niujorke metu susitiko su JAV Prezidentu Baracku Obama ir dalyvavo jo organizuotame renginyje, skirtame kovai su terorizmu.„Terorizmas įgavo naują – dar grėsmingesnį veidą, kurio vardas – ISIS. Vienintelis atsakas jam – sutelktos ir vieningos visų šalių pastangos sustabdyti šios piktos pasaulį naikinančios jėgos sklaidą.

Naujienos

Švedijos karališkasis vizitas – šalių bendrystės įtvirtinimas

2015-10-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė 3 dienų valstybinio vizito į Lietuvą atvykusius Švedijos Karalių Karlą XVI Gustavą ir Karalienę Silviją. Susitikime šalies vadovė ir Švedijos karališkoji pora aptarė ilgamečio ir glaudaus bendradarbiavimo rezultatus ir perspektyvas. Tai – antrasis Švedijos Karaliaus ir Karalienės valstybinis vizitas mūsų šalyje, vykstantis po 23 metų pertraukos. „Lietuva tikslingai pasirinko šiaurės kaimynų kryptį kaip sektiną pažangos, atsakomybės ir europietiškumo pavyzdį. Pirmojo Švedijos karališkosios poros valstybinio vizito metu dar tik kūrėme savo valstybę. Šiandien Lietuva – sėkmingai įsitvirtinusi viename pažangiausių Europos regionų. Su Švedija esame lygiaverčiai partneriai, kartu siekiame užtikrinti savo žmonių saugumą ir gerovę“, – sakė Prezidentė.

Prezidentės kvietimu į Lietuvą atvyksta Švedijos karališkoji pora

2015-10-07

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu į Lietuvą oficialaus valstybinio vizito atvyks...

Ryšiai su Šveicarija stiprina Lietuvos konkurencingumą

2015-10-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su oficialiu vizitu lankosi Šveicarijoje. Susitikime su...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl S. Povilaičio mirties

2015-10-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl Stasio Povilaičio mirties. Pasak Prezidentės, S. Povilaitis buvo visos Lietuvos dainininkas. Jo atliekamas dainas mokėjo kelios kartos, kurių melodijos kiekvienam kelia daugybę prisiminimų.

Prezidentė pasveikino aktorių J. Budraitį 75 metų jubiliejaus proga

2015-10-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino aktorių Juozą Budraitį 75-ojo jubiliejaus proga. „Jūsų kūrybiniame kelyje svarbiausią vietą užėmė kino menas – Jūsų talentas yra vertinamas įvairiose šalyse. Novatoriški, intelektualūs Jūsų vaidmenys reikšmingiausiose Lietuvos kino juostose ir teatro scenoje pasauliui pristatė kultūrinę mūsų šalies tapatybę“, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Pilietiški mokytojai – stipri Lietuva

2015-10-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Tarptautinės mokytojų dienos proga lankėsi Vilniaus Šolomo...

Šalies mokytojams – Prezidentės sveikinimas

2015-10-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino visus Lietuvos mokytojus Tarptautinės mokytojų dienos proga. „Šiandien švenčiame Jūsų dieną. Bet kurioje pasaulio tautoje mokytojas atlieka ypatingą misiją. Esate mūsų ateities lyderių pavyzdys. Nuo to, kokie būsite Jūs, daug priklausys, kokią Lietuvą sukursime. Tad būkite novatoriški, iniciatyvūs ir nuolat tobulėkite“, – sakoma Prezidentės sveikinime Lietuvos mokytojams.

Prezidentė sveikina Vokietiją su 25-siomis šalies suvienijimo metinėmis

2015-10-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Vokietijos...

Prezidentė pasveikino neįgaliuosius sportininkus iškovojus medalius

2015-10-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos sportininkus, sėkmingai pasirodžiusius Tarptautinės neįgaliųjų vežimėliuose bei amputuotųjų sporto federacijos pasaulio čempionate Sočyje. „Jūsų dėka Lietuva yra vertinama ir gerbiama neįgaliųjų sporto varžybose. Jūs demonstruojate mūsų šalies norą gyventi aktyviai, kovoti ir nugalėti. Tegul Jūsų laimėjimai įkvepia visus lietuvius ryžtingai siekti savo tikslų ir džiaugtis pergalėmis“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė pasveikino šachmatininką T. Stremavičių

2015-10-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Titą Stremavičių, Kroatijoje vykusiame Europos jaunimo (iki aštuoniolikos metų) šachmatų čempionate iškovojusį bronzos medalį. „Jūsų išskirtinis laimėjimas asmeninėse Europos šachmatų čempionate atverčia naują puslapį mūsų šalies sporto istorijoje. Aštrus protas, ištvermė ir garbinga kova, kuriais žavi šachmatai, telydi Jus ir asmeniniame gyvenime“, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė pasveikino policijos pareigūnus Angelų sargų dienos proga

2015-10-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos policijos pareigūnus ir darbuotojus profesinės...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

14:00

Prezidentė priims valstybinio vizito į Lietuvą atvykusius Švedijos Karalių Karlą XVI Gustavą ir Karalienę Silviją (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

15:05

Prezidentė ir Švedijos karališkoji pora lankysis Vilniaus Antakalnio kapinėse (Karių kapų g. 11, Vilnius)

19:00

Prezidentės rengiama oficiali vakarienė Švedijos Karaliaus garbei (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata