Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė apdovanojo Lietuvai nusipelniusius Pentagono pareigūnus
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Niujorke valstybinius apdovanojimus įteikė svarbiems Pentagono pareigūnams, reikšmingai prisidėjusiems prie mūsų šalies saugumo ir gynybos stiprinimo. Apdovanojimai įteikti JAV Gynybos departamento Gynybos sekretoriaus biuro Estijos, Latvijos ir Lietuvos šalių direktoriui Davidui Bradley Millneriui ir buvusiam JAV gynybos sekretoriaus pavaduotojui Europos ir NATO politikai Jamesui Joye Townsendui.
Prezidentė ragina pasaulį stabdyti agresorius
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, sakydama metinę kalbą Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje, Niujorke, atkreipė pasaulio dėmesį į Rusijos karinių pratybų „Zapad 2017“ keliamas grėsmes.
Prezidentės darbo pietūs su pasaulio lyderiais – dėmesys ir Lietuvos saugumui
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė JT generalinio sekretoriaus António Guterreso kvietimu dalyvavo darbo pietuose su pasaulio lyderiais – JAV Prezidentu Donaldu Trumpu, Jordanijos Karaliumi Abdullah II, Pietų Korėjos Prezidentu Moon Jae-inu, Turkijos Prezidentu Racepu Tayyipu Erdoğanu, Japonijos Premjeru Shinzo Abe, Šveicarijos, Liberijos ir kitų šalių Prezidentais.
Lietuvos ir Lenkijos Prezidentų susitikime – regiono saugumo klausimai
Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje dalyvaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lenkijos Respublikos Prezidentu Andrzejumi Duda. Šalių vadovai aptarė saugumo padėtį regione, bendradarbiavimą NATO ir ES, šalių energetinių ir infrastruktūros projektų įgyvendinimą.
Lietuva pritarė JT reformai
Lietuva prisijungė prie Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidento Donaldo Trumpo iniciatyva parengtos politinės deklaracijos, kuria siekiama reformuoti Jungtines Tautas. JT Generalinėje Asamblėjoje Lietuvai atstovaujanti Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pabrėžė, jog Jungtinių Tautų reforma yra neišvengiama ir būtina.

Naujienos

Šalies vadovė pasveikino Maltą Nepriklausomybės dienos proga

2017-09-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Maltos Respublikos Prezidentę Marie Louise Coleiro Precą šalies Nepriklausomybės dienos proga. Šalies vadovės teigimu, Lietuva vertina konstruktyvius ir draugiškus dvišalius santykius, kuriuos Lietuva ir Malta ypač sutvirtino, jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai bendradarbiaudamos europinės darbotvarkės klausimais.

Prezidentė pasveikino maestro D. Katkų jubiliejaus proga

2017-09-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė nuoširdžiai pasveikino muzikantą, profesorių, aktyvų šalies visuomenininką Donatą Katkų 75-ojo gimtadienio proga. „Įvairiapuse savo veikla Jūs formuojate Lietuvos kultūrą – jos praeitį, dabartį ir ateitį. Jūsų iniciatyva suburtas Vilniaus kvartetas, Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, Kristupo muzikos festivalis – tai unikalūs, meistriškumo ir aukšto meninio lygio etalonu tapę mūsų kultūros reiškiniai“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė apdovanojo Lietuvai nusipelniusius Pentagono pareigūnus

2017-09-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Niujorke valstybinius apdovanojimus įteikė svarbiems Pentagono...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl žemės drebėjimo Meksikoje

2017-09-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą Meksikos Jungtinių Valstijų Prezidentui Enrique Peña Nieto dėl daugybę gyvybių nusinešusio žemės drebėjimo. Aukų šeimoms ir artimiesiems šalies vadovė palinkėjo stiprybės ir ištvermės, o visai šaliai – susitelkimo tęsiant nukentėjusiųjų paieškas ir įveikiant baisios nelaimės padarinius.

Prezidentė ragina pasaulį stabdyti agresorius

2017-09-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, sakydama metinę kalbą Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje,...

Prezidentės darbo pietūs su pasaulio lyderiais – dėmesys ir Lietuvos saugumui

2017-09-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė JT generalinio sekretoriaus António Guterreso kvietimu dalyvavo...

Lietuvos ir Lenkijos Prezidentų susitikime – regiono saugumo klausimai

2017-09-19

Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje dalyvaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su...

Lietuva pritarė JT reformai

2017-09-19

Lietuva prisijungė prie Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidento Donaldo Trumpo iniciatyva parengtos politinės...

Tiesiogiai JT vadovui – apie „Zapad 2017“ iššūkius

2017-09-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Niujorke susitiko su Jungtinių Tautų generaliniu sekretoriumi...

Prezidentė atkreips pasaulio dėmesį į mūsų regiono saugumą

2017-09-18 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyko į Jungtinių Tautų Generalinę Asamblėją, kur tiesiogiai informuos pasaulio lyderius apie saugumo padėtį Lietuvos pasienyje ir regione bei apie puolamojo pobūdžio pratybose „Zapad“ repetuojamus agresyvius scenarijus. JT Generalinėje Asamblėjoje dalyvauja visų, su tiesiogine pratybų „Zapad“ grėsme susiduriančių, regiono šalių Prezidentai – Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Ukrainos. Pasak Prezidentės, labai svarbu garsiai ir suprantamai perspėti tarptautinę bendruomenę apie regiono saugumui iškilusius pavojus: jeigu būsime girdimi, būsime ir apsaugoti.

Prezidentė pasveikino Čilę Nepriklausomybės metinių proga

2017-09-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Čilės Respublikos Prezidentę Michelle Bachelet šalies Nepriklausomybės dienos proga ir visiems Čilės piliečiams palinkėjo visokeriopos sėkmės ir klestėjimo. Šalies vadovės teigimu, bendros vertybės ir požiūris į aktualius pasaulio darbotvarkės klausimus lemia pastaruosius kelerius metus stiprėjantį dvišalį dialogą bei sėkmingą Lietuvos ir Čilės bendradarbiavimą tarptautinėse organizacijose. Pasak Prezidentės, ypač svarbios yra abiejų šalių bendros pastangos skatinti moterų įsitraukimą į politinius, socialinius...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata