Lietuvos Respublikos Prezidentė

„Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti savo bibliotekai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įžiebė pirmąją Lietuvoje Kalėdų eglę ir paskelbė skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžią. „Visai Lietuvai pranešame, kad laukdami Kalėdų šventės jau galime džiaugtis „Knygų Kalėdomis“. Jos visada aplenkia didžiąsias šventes – nes turime suspėti nuveikti daug gerų darbų, todėl dalinkimės knygomis ir skaitykime“, – sakė Prezidentė.
„Už saugią Lietuvą“ ženkleliai – naujiesiems ambasadoriams
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su atlikėjais Jurga Šeduikyte, Vidu Bareikiu ir žurnalistu Edvardu Kubiliumi, kurie tapo naujaisiais nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriais. Šalies vadovė jiems įteikė po kampanijos simbolį – trispalvį skėčio ženkliuką.
Prezidentūroje – pirmoji eglė ir „Knygų Kalėdų“ pradžia
Rytoj, lapkričio 22 d., 15 val. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įžiebs pirmąją Lietuvoje Kalėdų eglę ir paskelbs skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžią. Septintą kartą vykstančios „Knygų Kalėdos“ šalies žmones šiais metais kviečia dovanoti geras, naujas knygas savo bibliotekoms – arčiausiai esančiai, mėgstamiausiai, dažniausiai lankomai, o gal dar neatrastai.
Prezidentė puošė Kalėdų eglę su užsienio lietuvių vaikais
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Baltarusijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Kaliningrado srityje veikiančių lietuviškų mokyklų mokiniais ir mokytojais. Tradiciniame, jau 9-ą kartą vykusiame kalėdiniame susitikime dalyvavo virš 130 vaikų ir jų mokytojų iš kaimyninių šalių. Kūrybinėse dirbtuvėse moksleiviai gamino eglutės papuošalus ir kartu su šalies vadove bei Prezidentūros darbuotojais Baltojoje salėje papuošė pirmąją kalėdinę eglę.
Prezidentės kėdė – ateities lyderiams
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė prisijungdama prie „UNICEF“ inicijuotos Pasaulinės vaikų dienos, laikinai užleido šalies vaikams savo ir patarėjų darbo vietas.

„Šiandien keliame trispalves mūsų kariuomenės garbei! Atkurta prieš 99 metus ji šiandien kaip niekada stipri ir pasirengusi apginti šalies dabartį ir ateitį – mūsų teisę gyventi, dirbti ir kurti laisviems bei nepriklausomiems. Sveikinu visus su Lietuvos kariuomenės diena!“

Iki valstybės atkūrimo šimtmečio liko:

dienos
:
valandos
:
minutės
:
sekundės

Naujienos

Prezidentė dalyvaus Rytų Partnerystės viršūnių susitikimePrezidentė dalyvaus Rytų partnerystės viršūnių susitikime

2017-11-23 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, lapkričio 24 d., Briuselyje dalyvaus penktajame Rytų partnerystės viršūnių susitikime, į kurį atvyksta aukščiausio lygio delegacijos iš visų 28 Europos Sąjungos ir 6 Rytų partnerystės šalių. Baltarusijai susitikime atstovaus šios šalies užsienio reikalų ministras. Plenarinės sesijos metu Prezidentė pasinaudos galimybe ES lyderiams ir Baltarusijos atstovams tiesiogiai išsakyti Lietuvos poziciją dėl Astravo AE keliamos grėsmės Lietuvos, regiono ir visos Europos žmonių saugumui.

„Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti savo bibliotekai

2017-11-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įžiebė pirmąją Lietuvoje Kalėdų eglę ir paskelbė skaitytojus ir...

„Už saugią Lietuvą“ ženkleliai – naujiesiems ambasadoriams

2017-11-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su atlikėjais Jurga Šeduikyte, Vidu Bareikiu ir...

Prezidentūroje – pirmoji eglė ir „Knygų Kalėdų“ pradžia

2017-11-21 ANONSAS

Rytoj, lapkričio 22 d., 15 val. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įžiebs pirmąją Lietuvoje Kalėdų...

Prezidentė puošė Kalėdų eglę su užsienio lietuvių vaikais

2017-11-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Baltarusijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Kaliningrado...

Prezidentės kėdė – ateities lyderiams

2017-11-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė prisijungdama prie „UNICEF“ inicijuotos Pasaulinės vaikų dienos,...

Regiono saugumas – bendras Lietuvos ir Švedijos interesas

2017-11-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Švedijos Parlamento – Riksdago – pirmininku Urbanu...

Prezidentė pasveikino Monaką nacionalinės šventės proga

2017-11-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Monako Kunigaikštystės Princą Albertą II šalies nacionalinės šventės proga. Kaip teigiama šalies vadovės sveikinime, Monako Kunigaikštystė vertinama kaip svarbi Lietuvos Respublikos ir visos Europos Sąjungos partnerė, su kuria sieja bendros vertybės, tikslas kurti klestintį, saugų ir vieningą žemyną. Prezidentė išreiškė viltį, kad artimiausiais metais Lietuva ir Monakas toliau stiprins visapusį dvišalį dialogą, siekdamos atverti daugiau galimybių abiejų šalių piliečiams bendradarbiauti verslo,...

Prezidentė pasveikino Latviją Nepriklausomybės dienos proga

2017-11-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Latvijos Respublikos vadovą Raimondą Vėjuonį su 99-osiomis šalies Nepriklausomybės metinėmis. Sveikinime pažymima, kad kitąmet Lietuva ir Latvija minės savo valstybių šimtmečius. Ši sukaktis ypač svarbi ir lietuviams, ir latviams – tai bendra šventė, puikiai įprasminanti, kiek daug abi šalys pasiekė tiek tarpukariu, tiek ir atkūrusios savo valstybių nepriklausomybę. Pasak šalies vadovės, Lietuva ir Latvija kartu tapo Europos Sąjungos ir NATO narėmis, drauge siekia puoselėti abiejų šalių, Baltijos jūros...

Lietuvos patirtis kovojant su propaganda – pavyzdys Europai

2017-11-17

Antrajame pagal dydį Švedijos mieste Geteborge susirinkę ES šalių vadovai aptaria, kaip švietimas ir kultūra gali...

Socialinė atskirtis – visos ES rūpestis

2017-11-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Europos Sąjungos vadovų susitikime, kur tariamasi, kokių...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

12:00

Prezidentė pasveikins karius su Lietuvos kariuomenės diena ir stebės iškilmingą Lietuvos karių rikiuotę (Katedros aikštė)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata