Lietuvos Respublikos Prezidentė

Greitas ir efektyvus NATO – bendras Lietuvos ir Danijos siekis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Danijos Ministru Pirmininku Larsu Lokke Rasmussenu. Dvišaliame susitikime aptarti Lietuvos ir Danijos santykiai, aktualūs Europos Sąjungos klausimai, tarp jų derybos dėl „Brexito“, Europos Bendrijos ateities modelis iš jos išstojus Jungtinei Karalystei. Ypač daug dėmesio skirta gynybos stiprinimui ir tarptautinio saugumo klausimams, aptarti artėjančio NATO viršūnių susitikimo tikslai.
Prezidentė kviečia išradingai švęsti valstybės šimtmetį
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė visus šalies piliečius kviečia kūrybingai ir prasmingai švęsti jubiliejinę – 100-ąją – Valstybės atkūrimo dieną ir prisijungti prie akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“. „Sutikime atkurtos mūsų valstybės 100-mečio jubiliejų su džiaugsmo jausmu ir pasididžiavimu jos kūrėjais, garbinga Lietuvos istorija. Tegul šventė pražysta mūsų trispalvėmis, skamba per visą šalį ir platųjį pasaulį, sujungdama praeitį ir dabartį, suvienydama mūsų balsus ir širdis“, – sako Prezidentė.
3+1: Gimsta naujas Baltijos šalių ir Japonijos bendradarbiavimo formatas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su oficialaus vizito į Lietuvą atvykusiu Japonijos Ministru Pirmininku Shinzo Abe. Susitikime aptarti tarptautinio saugumo klausimai bei galimybės kurti naują Baltijos šalių ir Japonijos bendradarbiavimo formatą (3+1), kuris paskatintų gynybos, ekonominių, mokslo ryšių plėtrą.
Prezidentė dalyvauja renginiuose Laisvės gynėjų dienai paminėti
„Sausio 13-oji kasmet įsiliepsnoja atminties laužais ir primena tą metą, kai visa tauta gyveno begaline meile Lietuvai. Kai nebuvo likę nė menkiausių abejonių, tik drąsa ir ryžtas apginti atkovotą nepriklausomybę. Tik tvirtas žinojimas, kad po juodžiausios nakties, kaip 1991-ųjų sausį, išaušta laisvės diena.“

Iki valstybės atkūrimo šimtmečio liko:

dienos
:
valandos
:
minutės
:
sekundės

Naujienos

Šalies vadovė priėmė Norvegijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2018-01-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Norvegijos Karalystės ambasadoriaus Karsteno Klepsviko skiriamuosius raštus. Susitikime šalies vadovė aptarė Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimą, saugumo situaciją regione bei augančią dvišalę prekybą. Prezidentė pabrėžė, kad Norvegija yra svarbi Lietuvos partnerė, mūsų šalis vertina Norvegijos pastangas stiprinti saugumą regione. Norvegijos kariai šiuo metu tarnauja NATO priešakinių pajėgų batalione Lietuvoje ir tris kartus dalyvavo Baltijos valstybių oro policijos misijoje.

Lietuvos Nepriklausomybės Aktas sugrįžta namo

2018-01-16 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį, sausio 17 d., 11 val. dalyvaus Vasario 16-osios...

Greitas ir efektyvus NATO – bendras Lietuvos ir Danijos siekis

2018-01-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Danijos Ministru Pirmininku Larsu Lokke Rasmussenu....

Prezidentė priėmė Egipto ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2018-01-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Egipto Arabų Respublikos ambasadoriaus Aymano Alkaffaso...

Prezidentė kviečia išradingai švęsti valstybės šimtmetį

2018-01-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė visus šalies piliečius kviečia kūrybingai ir prasmingai švęsti...

Prezidentė pasveikino scenografą A. Jacovskį jubiliejaus proga

2018-01-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino scenografą, tapytoją Adomą Jacovskį 70-ojo gimtadienio proga ir palinkėjo gražių ir laimingų metų. Šalies vadovės teigimu, A. Jacovskio talentas ir savitas kūrybos braižas atpažįstamas tiek tapyboje, tiek scenografijos mene. „Jūsų kurti scenovaizdžiai dramoms ir muzikiniams spektakliams įėjo į Lietuvos teatro istoriją, pelnė Jums tarptautinį pripažinimą ir publikos dėmesį. Per simbolius, užuominas, metaforas savo darbais Jūs kalbate apie amžinąsias vertybes ir pamatines tiesas, išmoningai leidžiate žiūrovams pajusti pačią kūrinio esmę“, –...

3+1: Gimsta naujas Baltijos šalių ir Japonijos bendradarbiavimo formatas

2018-01-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su oficialaus vizito į Lietuvą atvykusiu Japonijos...

Jubiliejaus proga šalies vadovė pasveikino smuikininką J. Dvarioną

2018-01-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino smuikininką Jurgį Dvarioną 75-ojo gimtadienio proga. Anot Prezidentės, J. Dvarionas yra muzikos auginta ir muziką auginanti asmenybė. „Jūsų – talentingo smuikininko, pedagogo, konkursų iniciatoriaus – veikla yra svari ir reikšminga Lietuvos kultūriniame gyvenime, matoma ir vertinama pasaulyje. Jūs nuosekliai siekėte, kad profesionaliojo muzikavimo tradicijos būtų gyvos ir puoselėjamos, o jaunieji menininkai pastebėti ir įkvėpti kilti į meistriškumo aukštumas“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pasveikino akademiką B. Juodką jubiliejaus proga

2018-01-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino akademiką, buvusį Vilniaus universiteto rektorių Benediktą Juodką 75-ojo gimtadienio proga. Šalies vadovės teigimu, B. Juodka yra aktyvus visuomenės, akademinės bendruomenės narys, įvertintas už išskirtinius nuopelnus mūsų šalies mokslui ir kultūrai, gerbiamas už vadovavimo išmintį, diplomatišką ir principingą darbą. Prezidentė pabrėžė, kad garbingas jubiliejus – ypatinga proga padėkoti už profesinę, mokslinę ir pilietinę atsakomybę kuriant išsilavinusią valstybę.

Lietuva ir Šventasis Sostas – už taikesnį pasaulį

2018-01-12

Lietuvai laukiant Popiežiaus Pranciškaus vizito, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su...

Prezidentei – garbingas Baltijos Asamblėjos apdovanojimas

2018-01-12

Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei įteiktas Baltijos Asamblėjos medalis. Garbingas...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

11:00

Prezidentė dalyvaus Vasario 16-osios nutarimo dėl nepriklausomos Lietuvos valstybės atstatymo perdavimo Lietuvai ceremonijoje (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

15:00

Prezidentė susitiks su Lietuvai akredituotais užsienio šalių ambasadoriais (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata