Lietuvos Respublikos Prezidentė

Profesinis mokymas turi orientuotis į verslo poreikius
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kaune paskelbė Nacionalinės karjeros savaitės pradžią. Šios iniciatyvos tikslas – supažindinti mokinius su įvairiomis specialybėmis ir padėti jiems pasirinkti būsimą profesiją tiek pagal savo gebėjimus, tiek pagal darbo rinkos poreikius.
Lietuvai prisiekė jaunieji kadetai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kauno Vienybės aikštėje, prie Karo muziejaus, priėmė Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus mokinių priesaikas ir juos pasveikino. Šiemet kadetų priesaiką davė 96 jaunuoliai.
Kampanija „Už saugią Lietuvą“ – prasmingi darbai tęsiasi
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“ mini savo veiklos metų sukaktį. Ta proga šalies vadovė pasveikino ir apdovanojo gražiausias kampanijos iniciatyvas.
Prezidentė kviečia visus prisijungti prie akcijos „Darom“
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą tradicinei akcijai „Darom“ ir drauge su įvairių sutrikimų turinčiais žmonėmis psichosocialinės reabilitacijos centro „Rastis“ parke sodino žydinčius augalus.
Prezidentės darbo susitikimas su Seimo Pirmininku
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė darbo susitikime su Seimo Pirmininku Viktoru Pranckiečiu aptarė teisinį kelią dvigubos pilietybės klausimui spręsti. Taip pat kalbėtasi apie vetuotą Viešųjų pirkimų įstatymą ir siūlymą uždrausti korupcinius vidaus sandorius savivaldybėse. Susitikime aptartos ir Žemės įstatymo pataisos, valstybinės žemės valdymo decentralizavimo pasekmės bei kitos šalies aktualijos.

Naujienos

Prezidentė pasveikino Nyderlandų Karalių nacionalinės šventės proga

2017-04-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Nyderlandų Karalių Willemą- Alexanderį jubiliejaus proga, o visą šalį minint nacionalinę Nyderlandų Karalystės šventę – Karaliaus dieną. Sveikinime Prezidentė pabrėžė, kad Nyderlandų Karalystė yra ypač svarbi Lietuvos partnerė, artima ir atsakinga šalis, su kuria, nuolat stiprindami dvišalį dialogą ir gindami abiejų šalių bendras vertybes ryžtingai giname mūsų piliečių gerovę ir saugumą. Nyderlandų kariai prisideda prie NATO priešakinių pajėgų Lietuvoje, todėl, pasak Prezidentės, šiandien Nyderlandų piliečius galime vadinti ne tik lietuvių draugais, bet ir ypatingais sąjungininkais.

Profesinis mokymas turi orientuotis į verslo poreikius

2017-04-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kaune paskelbė Nacionalinės karjeros savaitės pradžią. Šios...

Prezidentė paskelbs Nacionalinės karjeros savaitės pradžią

2017-04-24 ANONSAS

Rytoj, balandžio 25 d. (antradienį), 12 val. „Ryanair“ orlaivių remonto ir priežiūros bazėje (Karmėlavoje, Oro uosto gatvėje) Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbs Nacionalinės karjeros savaitės pradžią. Penktą kartą vykstančios iniciatyvos tikslas – supažindinti moksleivius su įvairiomis specialybėmis, paskatinti pasirinkti tinkamą profesiją.

Prezidentė sveikina Lietuvą krepšinio 95-mečio proga

2017-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino šalį krepšinio 95-mečio proga. Prezidentės teigimu, per nepriklausomos Lietuvos istoriją buvo begalė kartų, kai krepšinio arena tapdavo visa Lietuva, o vienas taiklus metimas į krepšį tris milijonus tautiečių priversdavo pašokti iš vietos su džiaugsmo šūkiais. Pasak valstybės vadovės, Lietuvos krepšininkų pergalės lietuvių širdyse dažnai sugriaudavo visas geležines sienas, o savų sportininkų palaikymas pavirsdavo pilietiniu ir dvasiniu pasipriešinimu.

Lietuvai prisiekė jaunieji kadetai

2017-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kauno Vienybės aikštėje, prie Karo muziejaus, priėmė Generolo...

Kampanija „Už saugią Lietuvą“ – prasmingi darbai tęsiasi

2017-04-21

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią...

Prezidentūra vėl atveria savo erdves

2017-04-21 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas Atvirų erdvių visuomenei projektas tradiciškai...

Kampanijai „Už saugią Lietuvą“ – vieneri

2017-04-21

Prieš metus startavusi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio...

Prezidentė kviečia visus prisijungti prie akcijos „Darom“

2017-04-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą tradicinei akcijai „Darom“ ir drauge su įvairių...

Prezidentė dalyvaus akcijoje „Darom“

2017-04-19 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, balandžio 20 d. 11 val. dalyvaus tradicinėje gamtos švarinimo akcijoje „Darom“. Šalies vadovė kartu su Vilniaus psichosocialinės reabilitacijos centro „Rastis“ darbuotojais ir lankytojais sodins įvairius augalus Vasaros g. esančiame centro parke. Lietuvoje nuo psichikos ir elgesio sutrikimų kasmet gydosi daugiau kaip 160 tūkst. žmonių, išaiškinama apie 9 tūkst. naujų susirgimo atvejų. Tai – du su puse karto daugiau nei ES vidurkis. Jiems reikalingas ne tik gydymas, bet ir pagalba po jo, todėl, pasak Prezidentės, ši talka yra puiki veikla ir tokių...

Prezidentės darbo susitikimas su Seimo Pirmininku

2017-04-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė darbo susitikime su Seimo Pirmininku Viktoru Pranckiečiu aptarė...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata