Lietuvos Respublikos Prezidentė

„Dainų dainelėje“ skamba visa Lietuva
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ 2016 metų laureatų baigiamajame koncerte. „Jūs pasiekėte labai daug – laimėjote šį nuostabų konkursą. Tai tikrai buvo nelengva, nes neužtenka nuo mažens turėti gražų balsą, reikia daug dirbti ir išmokti laimėti“, – sveikindama laureatus sakė Prezidentė.
Prezidentė kviečia puoselėti senąsias tradicijas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė Tarptautinį folkloro festivalį „Skamba skamba kankliai“. Keturiasdešimt ketvirtus metus vykstantis renginys yra seniausias folkloro festivalis Lietuvoje. Prezidentės teigimu, šio festivalio garsai atgaivina tai, ką mūsų širdyse per šimtus metų užkodavo nemirtinga tautos kūryba.
Vokietija padeda stiprinti Lietuvos saugumą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Vokietijos užsienio reikalų ministru Franku Walteriu Steinmeieriu, su kuriuo aptarė pasirengimą NATO viršūnių susitikimui Varšuvoje, padėtį Ukrainoje. Šalies vadovės teigimu, dėl įtemptos saugumo aplinkos ir padidintų aukštos karinės parengties pajėgumų Baltijos šalių kaimynystėje, būtina įgyvendinti adekvačias NATO atgrasymo priemones Aljanso rytiniame pasienyje.
Vyriausybės neveiklumas Lietuvai kainuos milijonines baudas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi aptarti Europos Komisijos vykdomą tyrimą dėl galimo bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi ir dėl to Lietuvai gresiančių milijoninių baudų. Europos Komisija jau nuo 2013 metų atlieka oficialų antimonopolinį tyrimą dėl „Lietuvos geležinkelių“ veiklos, susijusios su Rengės geležinkelio ruožo išardymu.
Lietuvos žmonėms reikia skaidraus ir atsakingo verslo
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ nariais ir paskelbė akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ pradžią. Akcijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į šešėlinės ekonomikos mastą ir žalą valstybei bei kiekvienam gyventojui. Pasak Prezidentės, politinė atmosfera rodo, kad skaidrumas – vis dar didelis iššūkis mūsų valstybei.
Laisvės piknikas sutelkė drąsius laisvos šalies piliečius
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Kauno rajone rengiamame festivalyje „Laisvės piknikas“. Prezidentę į šį festivalį pakvietė renginio iniciatorius žurnalistas, rašytojas ir leidėjas Andrius Tapinas. Pirmą kartą šalies istorijoje organizuoto pilietinio festivalio tikslas – kovoti su visuomenėje gajomis baimėmis.

Naujienos

Prezidentė pasveikino medalius iškovojusius sportininkus

2016-05-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Šveicarijoje pasibaigusiose pasaulio irklavimo taurės antrojo etapo varžybose Lietuvos sportininkus, iškovojusius medalius. Irkluotojų pora Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė pelnė aukso medalį, o Rolandas Maščinskas su Sauliumi Ritteriu pelnė bronzos medalį.

„Dainų dainelėje“ skamba visa Lietuva

2016-05-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų...

Šalies vadovė pasveikino Azerbaidžaną Respublikos dienos proga

2016-05-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Azerbaidžano Respublikos Prezidentą Ilhamą Alijevą nacionalinės šventės – Respublikos dienos – proga. Sveikinime šalies vadovė pabrėžė pozityvaus Lietuvos ir Azerbaidžano dialogo bei bendradarbiavimo tiek dvišaliu lygiu, tiek santykių su Europos Sąjunga kontekste svarbą.

Prezidentė pasveikino Armėniją nacionalinės šventės proga

2016-05-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Armėnijos Respublikos Prezidentą Seržą Sargsianą nacionalinės šventės – Respublikos dienos – 98-ųjų metinių proga. Prezidentė palinkėjo, kad konstruktyvus Lietuvos ir Armėnijos dialogas, dvišalis bendradarbiavimas aktualiais politikos, ekonomikos bei saugumo klausimais ir toliau stiprintų valstybes. Sveikinimo laiške šalies vadovė taip pat pabrėžė visuomeninių ir kultūrinių Lietuvos ir Armėnijos ryšių stiprinimo svarbą.

Prezidentė kviečia puoselėti senąsias tradicijas

2016-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė Tarptautinį folkloro festivalį „Skamba skamba kankliai“....

Vokietija padeda stiprinti Lietuvos saugumą

2016-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Vokietijos užsienio reikalų ministru Franku Walteriu...

Prezidentė pasveikino Gruziją Nepriklausomybės dienos metinių proga

2016-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Gruzijos Prezidentą...

Vyriausybės neveiklumas Lietuvai kainuos milijonines baudas

2016-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi aptarti...

Lietuvos žmonėms reikia skaidraus ir atsakingo verslo

2016-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ nariais...

Šalies vadovė pasveikino Argentiną nacionalinės šventės proga

2016-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Argentinos Respublikos Prezidentą Mauricio Macri nacionalinės šventės – Gegužės Revoliucijos – metinių proga. Šiemet minimos Lietuvos ir Argentinos diplomatinių santykių atkūrimo 25-osios metinės. Pasak Prezidentės, abiejų valstybių ir jų piliečių ryšiai nuosekliai stiprėja, o juos sutvirtina ir gausi lietuvių kilmės žmonių bendruomenė Argentinoje.

Prezidentė pasveikino Jordaniją Nepriklausomybės dienos proga

2016-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jordanijos Hašimitų Karalystės Karalių Abdullah II ibn Al Husseiną septyniasdešimtųjų Jordanijos Nepriklausomybės metinių proga. Šalies vadovė pabrėžė, kad bendros abiejų šalių vertybės ir vieningas požiūris į reikšmingus tarptautinės darbotvarkės klausimus lemia tvirtą partnerystę siekiant taikos bei saugumo regione ir pasaulyje.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

Šią dieną įvykių nėra

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata