Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė lydi Šventąjį Tėvą kelionėje per Lietuvą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kaune, Santakos parke, dalyvauja Popiežiaus Pranciškaus aukojamose šv. Mišiose.
Prezidentė su Popiežiumi aptarė Lietuvai ir Europai svarbius iššūkius
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su valstybės vizito atvykusiu Popiežiumi Pranciškumi dvišaliame susitikime Prezidento rūmuose aptarė Lietuvai, Baltijos regionui, taip pat Europai ir pasauliui aktualius klausimus.
Popiežius Pranciškus atvyko į Lietuvą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasitiko su valstybiniu apaštaliniu vizitu į Lietuvą atvykusį Popiežių Pranciškų. Šventasis Tėvas Lietuvoje vieši Prezidentės, Katalikų bažnyčios ir Lietuvos žmonių kvietimu.
Prezidentės dovana Popiežiui – Laisvės varpas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvoje viešėsiančiam Popiežiui Pranciškui dovanos Lietuvos Laisvės varpą – mūsų nepriklausomybės simbolį ir kūrinio „Gloria Lietuvai“ įrašą. Varpas, sukurtas pagal tą, kurį 1919 m. Amerikos lietuvių Seimas Čikagoje nusprendė padovanoti Lietuvai. Jis buvo nuliedintas 1920 m. už suaukotas lėšas.
Žydų gelbėtojai – didžioji žmogiškumo pamoka
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiumi apdovanojo Lietuvos piliečius, kurie, rizikuodami savo ir artimųjų gyvybėmis, per Antrąjį pasaulinį karą gelbėjo žydus nuo mirtino pavojaus.

Naujienos

Prezidentė lydi Šventąjį Tėvą kelionėje per Lietuvą

2018-09-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kaune, Santakos parke, dalyvauja Popiežiaus Pranciškaus aukojamose šv. Mišiose. Į Santaką susirinko tikintieji iš visos Lietuvos ir piligrimai iš kitų šalių. Šventojo Tėvo aukojamos šv. Mišios, po kurių Popiežius tradiciškai kalbės „Viešpaties angelo“ maldą, yra vizito kulminacija. Pasak Prezidentės, šiandien esame liudininkai, kaip tikėjimas gali suvienyti žmones, sutelkti mintis patiems geriausiems tikslams ir pasitikėjimui vieni kitais.

Prezidentė pasveikino Saudo Arabiją Nacionalinės dienos proga

2018-09-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Saudo Arabijos Karalių Salmaną bin Abdulazizą al Saudą minint Nacionalinę dieną. Šalies vadovės teigimu, Saudo Arabija yra svarbi Europos partnerė Vidurio Rytų regione, su kuria mus sieja ne tik sėkmingas ekonominis bendradarbiavimas ir bendri interesai, bet ir svarbūs saugumo iššūkiai. Prezidentė išreiškė viltį, kad nuosekliai stiprėjantis Lietuvos ir Saudo Arabijos dialogas dvišalių santykių ir ryšių su Europos Sąjunga lygiu prisidės tiek prie visapusio mūsų piliečių saugumo ir gerovės didinimo, mūsų modernių...

Prezidentė su Popiežiumi aptarė Lietuvai ir Europai svarbius iššūkius

2018-09-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su valstybės vizito atvykusiu Popiežiumi Pranciškumi dvišaliame...

Popiežius Pranciškus atvyko į Lietuvą

2018-09-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasitiko su valstybiniu apaštaliniu vizitu į Lietuvą atvykusį...

Šalies vadovė pasveikino Bulgariją Nepriklausomybės metinių proga

2018-09-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Bulgarijos Respublikos Prezidentą Rumeną Radevą šalies 110-ųjų nepriklausomybės metinių proga. Pasak Prezidentės, Lietuvos ir Bulgarijos dialogas ir visapusis žmonių bendradarbiavimas kasmet auga, vis daugiau plėtojama bendrų iniciatyvų, naudingų verslo projektų. Žymiai sutvirtėjo abiejų valstybių ir piliečių ryšiai bei tarpusavio pasitikėjimas per metus, esant Europos Sąjungos ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos narėmis. Anot šalies vadovės, šiandien Bulgarija yra svarbi Lietuvos partnerė, su kuria...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl kelto katastrofos Tanzanijoje

2018-09-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuoajutą Tanzanijos žmonėms dėl daugybę gyvybių nusinešusios tragiškos kelto katastrofos Viktorijos ežere. Šio tragiško įvykio akivaizdoje šalies vadovė palinkėjo visokeriopos ištvermės ir stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems, taip pat susitelkimo ir vienybės Jūsų šaliai tęsiant išgyvenusių žmonių paiešką.

Prezidentės dovana Popiežiui – Laisvės varpas

2018-09-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvoje viešėsiančiam Popiežiui Pranciškui dovanos Lietuvos...

Žydų gelbėtojai – didžioji žmogiškumo pamoka

2018-09-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiumi apdovanojo Lietuvos piliečius,...

Prezidentė pasveikino Maltą Nepriklausomybės dienos proga

2018-09-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Maltos Respublikos Prezidentę Marie Louise Coleiro Precą šalies Nepriklausomybės dienos proga. Šalies vadovės teigimu, Lietuva vertina kasmet stiprėjantį Lietuvos ir Maltos bendradarbiavimą tiek svarbiausiais žemyno darbotvarkės klausimais bei ginant bendras pozicijas Europos Sąjungoje, tiek plėtojant dvišalį abiejų valstybių dialogą, plečiant ekonominius šalių ir draugiškus piliečių ryšius.

Būtina išvengti chaotiškų „Brexit“ skyrybų

2018-09-20

Neformalioje Europos Vadovų Taryboje (EVT), kurią Zalcburge surengė Europos Sąjungai pirmininkaujanti Austrija, šalių...

Kovai su nelegalia migracija būtini ilgalaikiai europiniai sprendimai

2018-09-19

Į neformalią Europos Vadovų Tarybą ketvirtajame pagal dydį Austrijos mieste Zalcburge susirinkę Europos Sąjungos...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

10:00

Prezidentė dalyvaus Popiežiaus Pranciškaus aukojamose šv. Mišiose (Santakos parkas, Kaunas)

17:15

Prezidentė ir Popiežius Pranciškus pagerbs Vilniaus geto aukas (Rūdninkų sk.)

17:30

Prezidentė ir Popiežius Pranciškus lankysis Okupacijų ir laisvės kovų muziejuje (Aukų g. 2A)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata