Lietuvos Respublikos Prezidentė

Olandų kariai – NATO vienybės ir socialinio solidarumo pavyzdys
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Nyderlandų Ministru Pirmininku Marku Rutte. Po dvišalio susitiko Prezidentė su Olandijos premjeru aplankė NATO priešakinių pajėgų batalione tarnaujančius olandų karius.
Prezidentė pasveikino disko metiką A. Gudžių pasaulio lengvosios atletikos čempionate iškovojus auksą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sportininką Andrių Gudžių Pasaulio lengvosios atletikos čempionate Londone laimėjus aukso medalį. Pasak šalies vadovės, Lietuva labai laukė šio laimėjimo ir kartu džiaugiasi, kad šalies vardas vėl skamba šiame čempionate.
Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus ambasadoriui Jungtinėje Karalystėje
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus nepaprastajam ir įgaliotajam šalies ambasadoriui Jungtinėje Karalystėje Renatui Norkui.
Tyliojoje olimpiadoje garsiai skambėjo Lietuvos vardas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagerbė Kurčiųjų vasaros olimpinėse žaidynėse medalius iškovojusius šalies sportininkus ir jų trenerius. Šiemet Lietuvai kurčiųjų olimpiadoje atstovavo 44 sportininkai. Jie iškovojo 13 medalių – 1 aukso, 5 sidabro ir 7 bronzos.
Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus ambasadoriui Kanadoje
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus nepaprastajam ir įgaliotajam šalies ambasadoriui Kanadoje Dariui Pranckevičiui. Susitikime šalies vadovė ir ambasadorius aptarė Lietuvos ir Kanados dvišalių ryšių stiprinimą politikos, ekonomikos, gynybos ir kitose srityse.

Naujienos

Šalies vadovė pasveikino Indoneziją nacionalinės šventės proga

2017-08-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Indonezijos Respublikos Prezidentą Joko Widodo Indonezijos nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga ir visiems šalies žmonėms palinkėjo visokeriopos sėkmės, laimės ir klestėjimo. Sveikinimo laiške šalies vadovė pabrėžė, kad sparčiai stiprėja Lietuvos ir Indonezijos bendradarbiavimas ir abiejų šalių piliečių ryšiai. Prezidentės teigimu, Lietuva pasirengusi aktyviai plėtoti visapusius santykius, atverti dar daugiau bendradarbiavimo galimybių ekonomikos, energetikos, saugumo, mokslo, akademinių ir visuomeninių mainų, kultūros, turizmo ir daugelyje kitų sričių.

Prezidentė pasveikino Korėjos vadovą nacionalinės šventės proga

2017-08-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Korėjos Respublikos Prezidentą Moon Jae-in šalies nacionalinės šventės – Išsilaisvinimo dienos – proga. Pasak šalies vadovės, Korėjos Respublika vertinama kaip artima ir svarbi Lietuvos ir Europos partnerė, su kuria sieja bendros vertybės ir su kuria užtikrintai stiprinamas tiek politinis, tiek ekonominis dialogas. Sveikinime linkima, kad augantis bendradarbiavimas visose srityse padėtų užtikrinti abiejų šalių piliečių interesų gynybą, žmonių klestėjimą ir saugumą.

Olandų kariai – NATO vienybės ir socialinio solidarumo pavyzdys

2017-08-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Nyderlandų Ministru Pirmininku Marku Rutte. Po...

Prezidentė susitiks su Nyderlandų Premjeru

2017-08-08 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį, rugpjūčio 11 d., 9.30 val. susitiks su Nyderlandų Ministru Pirmininku Marku Rutte. Lietuvos ir Nyderlandų vadovų dvišalis susitikimas įvyks Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke Rukloje, kur šiuo metu tarnybą atlieka olandų kariai. Vienas pagrindinių Olandijos premjero vizito tikslų – aplankyti NATO priešakinių pajėgų batalione tarnaujančius savo šalies karius. Šiuo metu Vokietijos vadovaujamo tarptautinio bataliono sudėtyje tarnybą atlieka 250 Nyderlandų karių.

Prezidentė pasveikino disko metiką A. Gudžių pasaulio lengvosios atletikos čempionate iškovojus auksą

2017-08-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sportininką Andrių Gudžių Pasaulio lengvosios atletikos...

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus ambasadoriui Jungtinėje Karalystėje

2017-08-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus nepaprastajam ir įgaliotajam šalies...

Tyliojoje olimpiadoje garsiai skambėjo Lietuvos vardas

2017-08-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagerbė Kurčiųjų vasaros olimpinėse žaidynėse medalius...

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus ambasadoriui Kanadoje

2017-08-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus nepaprastajam ir įgaliotajam šalies...

Jaunimo pilietiškumas įkvepia visą Lietuvą

2017-08-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasitiko iš ekspedicijos po lietuvių tremties vietas Irkutske...

Prezidentė pasveikino Šveicariją nacionalinės šventės proga

2017-08-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Šveicarijos Konfederacijos Prezidentę Doris Leuthard šalies nacionalinės šventės proga. Sveikinime teigiama, kad Lietuva ypač vertina šveicarus kaip išskirtinius šalies partnerius, europiečius, su kuriais visada dirbama drauge, siekiant užtikrinti abiejų valstybių ir viso žemyno gerovę, saugumą ir stiprybę. Pasak šalies vadovės, sėkmingą dialogą dvišalių santykių ir ryšių su Europos Sąjunga lygiu pirmiausia lemia sutampantis Lietuvos ir Šveicarijos požiūris į kylančius iššūkius, bendros, europinės, vertybės ir...

Prezidentė sutiko Kurčiųjų olimpiadoje pergalingai pasirodžiusią šalies rinktinę

2017-07-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kauno oro uoste sutiko XXIII Kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata