Lietuvos Respublikos Prezidentė

Vaikai vasarą turi leisti saugiai ir naudingai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Antakalnio atvirame jaunimo centre ,,Žalianamis“ ir domėjosi, kaip organizuojamas vaikų užimtumas vasarą.
Prezidentė paskyrė VSD direktoriaus pavaduotoją
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Žvalgybos įstatymu ir atsižvelgdama į Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus Dariaus Jauniškio teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė Remigijų Bridikį VSD direktoriaus pavaduotoju.
Prezidentė domėsis vaikų užimtumu vasarą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, liepos 28 d. lankysis Antakalnio atvirame jaunimo centre ,,Žalianamis“, kur domėsis kaip organizuojamas vaikų užimtumas vasarą. Lietuvoje tik apie 10 proc. vaikų patenka į vasaros stovyklas, kurias organizuoja ir finansuoja valstybė bei savivaldybės.
Prezidentė pagerbė žuvusiuosius jūroje
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo žuvusiųjų jūroje pagerbimo ceremonijoje. Tai – viena seniausių ir prasmingiausių Jūros šventės tradicijų, gimusi dar 1934 metais.
Prezidentė pakrikštijo pasieniečių laivą „Aleksandras Barauskas“
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) naujo patrulinio laivo „Aleksandras Barauskas“ krikšto ceremonijoje. Pagal laivų inauguracijos tradicijas Lietuvos vadovė simboliškai į laivo bortą sudaužė putojančio vyno butelį.
Lietuva ir JAV tiki laisve
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo šventiniame JAV Sumnerio Welleso deklaracijos 75-ųjų metinių minėjime „Kartu mes tikime laisve.“ Lietuvai itin svarbia Sumnerio Welleso deklaracija JAV pareiškė nepripažįstanti Baltijos šalių aneksijos ir pradėjo penkis dešimtmečius trukusią Baltijos valstybių okupacijos nepripažinimo politiką.
Susisiekimo ministerija turi atsakingiau valdyti jai patikėtas įmones
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi aptarė bendrovės „Lietuvos jūrų laivininkystė“ problemas ir bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ veiklą. Prezidentė pažymėjo, kad Susisiekimo ministerija, būdama pagrindinė „Lietuvos jūrų laivininkystės“ akcininkė, metų metus pasyviai stebėjo vis prastėjančią bendrovės padėtį.
Prezidentė priėmė teisėjų priesaikas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl devynių apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas. „Šiandien prisiekėte būti ištikimi Lietuvai, garbingai atlikti teisėjo pareigas, ginti žmogaus teises. Pasižadėjote dirbti sąžiningai ir atsakingai. Tikiu, kad Jūsų ištarti priesaikos žodžiai taps kasdienio darbo pamatu. Nes nuo Jūsų sprendimų priklausys žmonių likimai, visuomenės pasitikėjimas teisine sistema ir mūsų valstybe“, – sakė Prezidentė.
Lietuvos kultūra – pasaulio dėmesio centre
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Milane vykstančioje pasaulinėje parodoje „EXPO 2015“ atidarė Lietuvos nacionalinę dieną. Parodoje, kurios šių metų tema „Pamaitinti planetą – energija gyvenimui“, mūsų šalies atstovai pristato savo kulinarinį ir kultūrinį paveldą.
Bona Sforca – Lietuvos ir Italijos ryšių pradžia
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, su darbo vizitu viešinti Italijoje, Milano Sforcų pilyje atidarė parodą „Milano ir Lietuvos istoriniai ryšiai: Bona Sforca ir Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmai“. Ši paroda skirta kunigaikštienei Bonai Sforcai, kurios ryški asmenybė Renesanso laikais sujungė Vilnių ir Milaną.

Naujienos

Vaikai vasarą turi leisti saugiai ir naudingai

2015-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Antakalnio atvirame jaunimo centre ,,Žalianamis“ ir domėjosi, kaip organizuojamas vaikų užimtumas vasarą. „Vasarą vaikų priežiūra ir užimtumas tėvams tampa dideliu galvos skausmu. Ypatingai pasirūpinti reikia vaikais iš socialinės rizikos šeimų, tačiau vasaros stovyklos daugeliui tapo neįperkamos, Todėl tokie centrai kaip „Žalianamis“ padeda spręsti problemą ir užtikrinti, kad vaikai saugiai ir naudingai leistų atostogas. Formų, kaip organizuoti vaikų poilsį vasarą yra įvairių, tačiau tam būtinos sutelktos valstybės ir savivaldybių pastangos“, – sakė Prezidentė.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl buvusio Indijos Prezidento mirties

2015-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Indijos Respublikos Prezidentui Pranabui Mukherjee dėl buvusio šalies vadovo Abdulo Kalamo netekties.

Prezidentė paskyrė VSD direktoriaus pavaduotoją

2015-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Žvalgybos įstatymu ir atsižvelgdama į...

Prezidentė domėsis vaikų užimtumu vasarą

2015-07-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, liepos 28 d. lankysis Antakalnio atvirame jaunimo centre...

Prezidentė pagerbė žuvusiuosius jūroje

2015-07-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo žuvusiųjų jūroje pagerbimo ceremonijoje. Tai – viena...

Šalies vadovė pasveikino tenisininką L. Grigelį iškovojusį Prezidento taurę

2015-07-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lauryną Grigelį tapus Tarptautinės teniso federacijos „Futures“ turnyro nugalėtoju ir Lietuvos Prezidento taurės laimėtoju. „Kartu su visais mūsų šalies teniso mėgėjais džiaugiuosi, kad tarptautinio „Futures“ turnyro taurė lieka namuose. Šis laimėjimas rodo, kad Lietuvos tenisininkų meistriškumas nuolat auga", – sakoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė pakrikštijo pasieniečių laivą „Aleksandras Barauskas“

2015-07-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) naujo...

Lietuva ir JAV tiki laisve

2015-07-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo šventiniame JAV Sumnerio Welleso deklaracijos 75-ųjų...

Prezidentė Klaipėdoje pakrikštys laivą ir dalyvaus Jūros šventės renginiuose

2015-07-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, liepos 24 d., lankysis Klaipėdoje, kur pakrikštys naują...

Atsinaujina Prezidentės komanda

2015-07-23

Rudenį atsinaujins Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausiųjų patarėjų komanda. Prezidentės...

Prezidentė paminės JAV Baltijos šalių aneksijos nepripažinimo 75-metį

2015-07-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį, liepos 23 d., drauge su vilniečiais ir miesto svečiais Vilniaus Vašingtono skvere dalyvaus šventiniame Sumnerio Welleso deklaracijos 75 metų jubiliejaus minėjime „Kartu mes tikime laisve“. Prieš 75 metus paskelbtoje tuometinio JAV valstybės sekretoriaus Sumnerio Welleso vardu pavadintoje deklaracijoje JAV pareiškė nepripažįstančios Baltijos šalių aneksijos. Šis pareiškimas tapo JAV penkis dešimtmečius vykdytos Baltijos šalių okupacijos nepripažinimo politikos pradžia.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

11:00

Prezidentė lankysis Antakalnio atvirame jaunimo centre ,,Žalianamis“ (Antakalnio 84A, Vilnius)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata