Lietuvos Respublikos Prezidentė

VGT sprendimai – šalies gynybiniams pajėgumams didinti
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama Valstybės gynimo taryba (VGT) apsvarstė krašto apsaugos sistemos plėtros prioritetus, sausumos ir oro gynybos pajėgumų stiprinimą.
Valstybės gimtadienis – vienybės šventė visoje Lietuvoje
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sumaniausių akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ iniciatyvų autorius ir įteikė jiems nepriklausomos Lietuvos ir jos žmonių simbolį – valstybės trispalvę.
Lietuviški ženklai – per knygas į pasaulį
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė ir pasveikino 18-ąją tarptautinę Vilniaus knygų mugę. Didžiausias kultūros forumas, kuriuo yra tapusi Knygų mugė, šiemet gilinasi į „Lietuviškų ženklų pasaulyje“ temą. Ją atspindi ir mugėje pristatomos knygos, ir autoriai, garsinantys mūsų šalį.
Lietuva didžiuojasi savo jaunaisiais talentais
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė padėkos raštus tarptautiniuose konkursuose nugalėjusiems Lietuvos muzikams. Šiemet valstybės vadovė apdovanojo 23 konkursų nugalėtojus. Laureatų gretose – 20 solistų ir trys ansambliai, užėmę pirmąsias vietas arba iškovoję didžiuosius prizus konkursuose Austrijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Portugalijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse.
Prezidentė siūlo Seimui imtis Registrų centro ir profesinio mokymo pertvarkos
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė į Seimo pavasario sesijos darbų programą siūlo įtraukti įstatymų pataisas, kurios pagreitins Registrų centro ir profesinio mokymo sistemos pertvarkas.

Naujienos

Jubiliejaus proga šalies vadovė pasveikino fotomenininką R. Dichavičių

2017-03-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino fotomenininką Rimantą Dichavičių garbingo 80-ies metų jubiliejaus proga. Šalies vadovės teigimu, atgimusiai nepriklausomai savo valstybei skirtame albumų cikle į dailę, kūrinius ir jų autorius fotomenininkas pažvelgė ieškodamas Lietuvos laisvės ženklų, iš užmaršties prikėlė valstybingumo simbolius, mūsų kultūrą ir paveldą.

Prezidentė pasveikino Bosniją ir Hercegoviną Nepriklausomybės metinių proga

2017-03-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Bosnijos ir Hercegovinos Prezidiumo Pirmininką Mladeną Ivanićių 25-ųjų šalies nepriklausomybės metinių proga. Sveikinime Prezidentė palinkėjo, kad nuolat stiprėjantis Europos Sąjungos ir Bosnijos ir Hercegovinos dialogas atvertų naujų galimybių abiem šalims plėtoti aktyvų bendradarbiavimą, o jų piliečiams – drauge įgyvendinti naudingas idėjas ir bendras iniciatyvas.

VGT sprendimai – šalies gynybiniams pajėgumams didinti

2017-02-28

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama Valstybės gynimo taryba (VGT) apsvarstė krašto...

Prezidentūroje – VGT posėdis

2017-02-27 ANONSAS

Antradienį, vasario 28 d., 9.30 val. posėdžiaus Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama Valstybės gynimo taryba (VGT). VGT aptars tolimesnius krašto apsaugos sistemos plėtros prioritetus, kariuomenės, sausumos ir oro gynybos pajėgumų stiprinimą bei svarstys krašto apsaugos sistemos finansavimo 2018 metais klausimą. Lietuva krašto gynybai šiemet skyrė 1,8 proc. BVP.

Prezidentė pasveikino Kuveitą Nepriklausomybės metinių proga

2017-02-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Kuveito Valstybės Emyrą Šeichą Sabah Al-Ahmadą Al-Jaberą Al-Sabah penkiasdešimt šeštųjų Kuveito Nepriklausomybės metinių proga. Šalies vadovė sveikinime palinkėjo, kad atviras Lietuvos ir Kuveito dialogas dvišalių santykių, ryšių su Europos Sąjunga ar bendradarbiavimo tarptautinėse organizacijose lygiu prisidėtų prie tvaraus vystymosi ir gerovės skatinimo, bendrų saugumą ir taiką stiprinančių iniciatyvų plėtojimo visame regione.

Valstybės gimtadienis – vienybės šventė visoje Lietuvoje

2017-02-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sumaniausių akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir...

Jubiliejaus proga Prezidentė pasveikino V. Čekasiną

2017-02-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino džiazo atlikėją, kompozitorių, pedagogą Vladimirą Čekasiną 70-ies metų jubiliejaus proga. Šalies vadovės teigimu, V. Čekasinas yra talentingas ir unikalus džiazo pasaulio, neturinčio sienų ir ribų, atstovas. Jo veržli ir laisva muzika yra žinoma bei vertinama daugelyje pasaulio valstybių.

Prezidentė pasveikino Estijos vadovę Nepriklausomybės dienos proga

2017-02-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos šalies žmonių vardu pasveikino Estijos vadovę Kersti Kaljulad šalies Nepriklausomybės 99-ųjų metinių proga. Laisvai ir nepriklausomai Estijos valstybei bei visiems Estijos žmonėms Lietuvos vadovė palinkėjo ilgų visokeriopos sėkmės ir klestėjimo metų. Pasak šalies Prezidentės, gerbiame Estiją kaip valstybę, kurios piliečiai ėjo į laisvę tuo pačiu keliu, kaip ir mūsų tauta. Estija – svarbi Lietuvos partnerė ir sąjungininkė Baltijos jūros regione, Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje.

Prezidentė apdovanos išradingiausiai šventusius Vasario 16-ąją

2017-02-23 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, vasario 24 d., 12 val. apdovanos sumaniausių akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ iniciatyvų autorius. Prezidentės inicijuota pilietinė akcija kvietė kūrybingai ir prasmingai minėti 99-ąjį Valstybės gimtadienį ir savo idėjomis dalintis su visa Lietuva. Oficialioje interneto svetainėje šalies žmonės užregistravo daugiau kaip 400 šventimo sumanymų.

Lietuviški ženklai – per knygas į pasaulį

2017-02-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė ir pasveikino 18-ąją tarptautinę Vilniaus knygų mugę....

Lietuva didžiuojasi savo jaunaisiais talentais

2017-02-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė padėkos raštus tarptautiniuose konkursuose nugalėjusiems...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata