Lietuvos Respublikos Prezidentė

ES standartai turi būti taikomi visiems išorės energijos tiekėjams
Europos Vadovų Taryba, kurioje dalyvauja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, įpareigojo Europos Komisiją patikslinti, kaip Europos Sąjungos trečiojo energetikos paketo nuostatos turėtų būti taikomos trečiosioms šalims. Prezidentės teigimu, teisinės interpretacijos neturi įžiebti žalios šviesos neskaidriems ir konkurenciją ribojantiems geopolitiniams projektams, tokiems kaip „Nord Stream 2“.
ES ateities darbuose – ir Lietuvos prioritetai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Europos Vadovų Taryboje dalyvauja ES vadovų darbo pusryčiuose, kur tariamasi dėl prioritetinių ES darbų ateinantiems dvejiems metams. Prezidentės teigimu, Europa atgauna pasitikėjimą savimi, tačiau atsipalaiduoti negalima. Europos žmonės tikisi pokyčių ir apčiuopiamų sprendimų, kurie neleistų krizėms pasikartoti ir stiprintų europiečių gerovę bei saugumą.
Lietuvos kibernetiniai pasiūlymai – ES saugumo politikos dalis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Europos Vadovų Taryboje, kur aptariamas ES šalių gynybos bendradarbiavimas. Europai skiriant vis daugiau dėmesio savo saugumui, Lietuvos pasiūlymai dėl bendro ES atsako į kibernetines grėsmes tampa ES gynybos ir saugumo politikos dalimi.
Rinktis Lietuvą – pats tinkamiausias laikas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą programai „Work in Lithuania“. Neseniai iniciatyvą „Rinkis Lietuvą“ paskelbusi šalies vadovė ypatingą dėmesį skiria į Lietuvą grįžtantiems mūsų šalies piliečiams. Šiandien startuojančios programos „Work in Lithuania“ tikslas – skatinti užsienyje gyvenančius lietuvius karjeros siekti savo gimtinėje. Šioje informacinėje platfarmoje bus visa informacija apie įsidarbinimo galimybes Lietuvoje, darbo sąlygas ir perspektyvas.
Prezidentė priėmė apylinkių teismų teisėjų priesaikas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretus dėl penkių apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.

Naujienos

Prezidentė pasveikino dviratininkę S. Krupeckaitę iškovojus sidabrą

2017-10-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino dviratininkę Simoną Krupeckaitę Vokietijoje vykusiame Europos dviračių treko čempionate iškovojus sidabrą. Šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuvos vardas tarptautinėje sporto arenoje siejamas su įkvepiančiais sportininkės laimėjimais – S. Krupeckaitės dėka pasaulis išgirsta apie Lietuvą, kurios sporto istoriją kūrė ir šiandien kuria stiprūs, atkaklūs ir ryžtingai pergalių siekiantys žmonės.

ES standartai turi būti taikomi visiems išorės energijos tiekėjams

2017-10-20

Europos Vadovų Taryba, kurioje dalyvauja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, įpareigojo Europos...

ES ateities darbuose – ir Lietuvos prioritetai

2017-10-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Europos Vadovų Taryboje dalyvauja ES vadovų darbo pusryčiuose, kur...

Lietuvos kibernetiniai pasiūlymai – ES saugumo politikos dalis

2017-10-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Europos Vadovų Taryboje, kur aptariamas ES šalių gynybos...

Nuo teisingumo į užsienį bėgantys nusikaltėliai neišvengs atsakomybės

2017-10-19

Priimtos Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos Baudžiamojo proceso kodekso pataisos, kuriomis teisėsaugai sudaryta galimybė už akių teisti didelę žalą nusikaltimais padariusius asmenis. Nuo teisingumo į užsienį sprunkančių įtariamųjų istorijos atskleidė teisines spragas, leidžiančias net ir milijoninių lėšų grobstytojams išvengti atsakomybės. Ikiteisminis tyrimas už akių (t. y., įtariamajam nedalyvaujant) buvo įmanomas tik prieš teisingumo vengiančius užsieniečius, pabėgusius iš Lietuvos, ir tik už tarptautinio pobūdžio nusikaltimus – tokius kaip, pavyzdžiui, genocidas, terorizmas,...

Prezidentė išvyksta į Europos Vadovų Tarybą

2017-10-19 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyksta į Briuselį, kur dalyvaus Europos Vadovų Taryboje (EVT)....

Rinktis Lietuvą – pats tinkamiausias laikas

2017-10-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą programai „Work in Lithuania“. Neseniai iniciatyvą...

Prezidentės sveikinimas – laisvės architektui V. Landsbergiui

2017-10-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su 85-uoju gimtadieniu pasveikino pirmąjį atkurtos Nepriklausomos...

Prezidentė paskelbs projekto „Work in Lithuania“ startą

2017-10-17 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, spalio 18 d., 11 val. kompanijos „Adform“ būstinėje (Sporto g. 18, Vilnius) paskelbs projekto „Work in Lithuania“ startą. „Work in Lithuania“ – tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ projektas. Jo tikslas – kviesti užsienyje gyvenančius specialistus karjeros siekti gimtinėje. Iniciatyvos metu bus ne tik skatinami į Lietuvą grįžti gyvenimą svetur pasirinkę mūsų šalies piliečiai, bet ir inicijuojami pokyčiai, kurie gerins šalies įvaizdį bei leis jai konkuruoti dėl talentų pritraukimo visame pasaulyje.

Prezidentė priėmė apylinkių teismų teisėjų priesaikas

2017-10-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretus dėl penkių apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir...

Lietuva rengiasi ateities ekonomikos iššūkiams

2017-10-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė Lietuvos pramonininkų konfederacijos Metų ekonomikos...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata