Lietuvos Respublikos Prezidentė

„Kino pavasaris“ subrandino pilietišką ir sąmoningą kartą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su festivalio „Kino pavasaris“ rengėjais ir režisieriumi Mišeliu Hazanavičiumi.
Universitetas turi tapti valstybę kuriančia jėga
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Šv. Jonų bažnyčioje dalyvavo Vilniaus universiteto (VU) rektoriaus inauguracijoje. Naujuoju rektoriumi tapo profesorius, habilituotas mokslų daktaras Artūras Žukauskas.
Prezidentė su Vilniaus krašto vaikais dažė margučius
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Bareikiškėse, Vilniaus r., kur kartu su vaikais dalyvavo tradicinių margučių kūrybos dirbtuvėse, surengtose Vladislavo Sirokomlės muziejuje.
Pažangus ūkininkavimas stiprina Lietuvos ekonomiką
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė aplankė Aleksandro Stulginskio universitete vykstančią tarptautinę žemės ūkio parodą „Ką pasėsi...2015“. Jau dvidešimtą kartą rengiamoje parodoje Prezidentė apžiūrėjo modernią žemės ūkio techniką, susitiko su ūkininkais ir aptarė pieno gamintojų situaciją, susipažino su lietuviška žemės ūkio produkcija ir kaimo verslais.
Jaunieji kadetai prisiekė Tėvynei
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kauno Vienybės aikštėje prie Karo muziejaus pasveikino Generolo Povilo Plechavičiaus mokyklos kadetus ir priėmė jų priesaikas. „Šiandien, kai Laisvės išsaugojimas vėl tampa realiu iššūkiu, Jūsų ryžtas tarnauti Lietuvai dar labiau stiprina mūsų vienybės jausmą. Jis skatina tikėti, kad esame ir būsime nepalaužiami, nes visada priimsime pareigą saugoti ir ginti savo Tėvynę“, - sakė Prezidentė.

Naujienos

„Kino pavasaris“ subrandino pilietišką ir sąmoningą kartą

2015-04-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su festivalio „Kino pavasaris“ rengėjais ir režisieriumi Mišeliu Hazanavičiumi. Iš Lietuvos žydų šeimos kilęs kūrėjas mūsų šalyje lankosi Prezidentės globojamo jubiliejinio 20-ojo festivalio „Kino pavasaris“ organizatorių kvietimu. Už 2011 metais išleistą filmą „Artistas“ penkis „Oskarus“ ir tris „Auksinius gaublius“ laimėjęs M. Hazanavičius Lietuvoje pristato savo naujausią juostą „Ieškojimai“ apie žmonių likimus Rusijos kare prieš Čečėniją.

Universitetas turi tapti valstybę kuriančia jėga

2015-04-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Šv. Jonų bažnyčioje dalyvavo Vilniaus universiteto (VU) rektoriaus...

Prezidentė su Vilniaus krašto vaikais dažė margučius

2015-03-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Bareikiškėse, Vilniaus r., kur kartu su vaikais dalyvavo...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl rašytojo P. Dirgėlos mirties

2015-03-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl rašytojo, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Petro Dirgėlos mirties. Pasak Prezidentės, Lietuva neteko unikalaus Lietuvos rašytojo – daugybės puikių knygų autoriaus, mylimo skaitytojų ir vertinamo kritikų. Petro Dirgėlos talentas jį vedė sudėtingiausių ir originaliausių temų kryptimi, rašytojas sugebėjo savitai apmąstyti valstybės likimą, istorijos ir kultūros sankirtas. Jis buvo prozininkas, atvėręs istorinio lietuvių romano galimybes.

Pažangus ūkininkavimas stiprina Lietuvos ekonomiką

2015-03-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė aplankė Aleksandro Stulginskio universitete vykstančią...

Jaunieji kadetai prisiekė Tėvynei

2015-03-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kauno Vienybės aikštėje prie Karo muziejaus pasveikino Generolo...

Prezidentė pasveikino Ispanijos Ministrą Pirmininką 60-mečio proga

2015-03-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Ispanijos Karalystės Ministrą Pirmininką Mariano Rajoy 60 metų jubiliejaus proga. Savo sveikinimo laiške Prezidentė pabrėžė, jog M. Rajoy atsakingas požiūris į savo valstybės ateitį prisideda prie Ispanijos, regiono ir visos Europos Sąjungos stabilumo bei ilgalaikio klestėjimo užtikrinimo. Šalies vadovės teigimu, Ispanija, kuri yra artima Lietuvos partnerė ES ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje, sėkmingai įveikia jai tenkančius iššūkius.

Auginkime vaikus šeimose

2015-03-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė teikia Seimui įstatymų iniciatyvas, skatinančias ir spartinančias...

Būtina skatinti vaikų globą šeimose

2015-03-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Molėtuose Svetlanos ir Sauliaus Lesinskų šeimynoje,...

Prezidentė pasveikino Graikiją nacionalinės šventės proga

2015-03-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Graikijos Respublikos Prezidentą Prokopį Pavlopoulą šalies nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Pastaraisiais metais Lietuvos ir Graikijos dvišaliai santykiai tvirtėja, yra sėkmingai plėtojamas atviras dialogas Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje.

Prezidentė teikia naujo valstybės kontrolieriaus kandidatūrą

2015-03-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir Valstybės kontrolės įstatymu,...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

10:00

Prezidentė susitiks su festivalio „Kino pavasaris“ rengėjais ir režisieriumi Mišeliu Hazanavičiumi (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

13:00

Prezidentė susitiks su JAV Atstovų rūmų Gynybos reikalų komiteto atstovais (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata