Lietuvos Respublikos Prezidentė

Šalies vadovė įteikė skiriamuosius raštus ambasadoriui prie Šventojo Sosto ir Maltos ordinui
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus šalies nepaprastajam ir įgaliotajam ambasadoriui prie Šventojo Sosto ir Maltos ordinui Petrui Zapolskui.
Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus ambasadoriui Italijoje
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus nepaprastajam ir įgaliotajam šalies ambasadoriui Italijos Respublikoje Ričardui Šlepavičiui. Susitikime šalies vadovė ir ambasadorius aptarė Lietuvos ir Italijos dvišalius ryšius politikos, ekonomikos, energetikos, saugumo ir kitose srityse.
Valstybės gynimui reikia ir jaunystės užsidegimo
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos absolventams suteikė pirmąjį karininko – leitenanto laipsnį. Šiemet S. Daukanto aikštėje vykusioje iškilmingoje ceremonijoje Tėvynei prisiekė 53 jauni, ką tik studijas akademijoje pabaigę šalies piliečiai.
Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus ambasadoriui Estijoje
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus šalies nepaprastajam ir įgaliotajam ambasadoriui Estijos Respublikoje Giedriui Apuokui. Susitikime aptarti Lietuvos ir Estijos dvišaliai ryšiai, bendradarbiavimas ekonomikos ir verslo srityse, energetinio ir regioninio saugumo klausimai.
NATO pratybose Lietuvoje išbandytos „Patriot“ sistemos
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė stebėjo NATO karines oro pratybas „Tobruko palikimas“. Pratybose pirmą kartą Lietuvoje dislokuota JAV ilgo nuotolio oro gynybos sistema „Patriot“ – viena moderniausių sistemų pasaulyje kovoti su raketomis ir naujausios kartos lėktuvais.

Naujienos

Prezidentė vyksta į Palangą ir Klaipėdą

2017-07-28 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, liepos 29 d., lankysis Palangoje ir Klaipėdoje. Palangoje šalies vadovė susitks su į vasaros stovyklą atvažiavusiais vaikais. Į Prezidentės kvietimą prisijungti prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“ akcijos „Padovanok vaikui vasarą“ dovanoti vaikams turiningas vasaros atostogas atsiliepusi Palangos miesto savivaldybė į savaitgalio stovyklą sukvietė per 500 vaikų iš 53 savivaldybių. Beveik visi vaikai čia jūrą matys pirmą kartą.

Šalies vadovė įteikė skiriamuosius raštus ambasadoriui prie Šventojo Sosto ir Maltos ordinui

2017-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus šalies nepaprastajam ir įgaliotajam...

Prezidentė atleido Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėją už teisėjo vardo pažeminimą

2017-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Teismų įstatymu ir atsižvelgdama į Teisėjų tarybos patarimą iš pareigų atleido teisėjo vardą pažeminusią Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėją Sonatą Bieliauskienę. Teisėja S. Bieliauskienė iš pareigų atleidžiama rugpjūčio 1 dieną, jos įgaliojimai buvo sustabdyti liepos 25 dieną. Teisėja nemandagiai, nekorektiškai ir nepagarbiai bendravo su teismo darbuotojais, nuolat su jais konfliktavo, įžeidinėjo ir menkino, taip pat aplaidžiai nagrinėjo bylas – sistemingai darė šiurkščių ir akivaizdžių procesinių pažeidimų, nepakankamai...

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus ambasadoriui Italijoje

2017-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus nepaprastajam ir įgaliotajam šalies...

Valstybės gynimui reikia ir jaunystės užsidegimo

2017-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos absolventams...

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus ambasadoriui Estijoje

2017-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus šalies nepaprastajam ir įgaliotajam...

Prezidentė pasveikino Peru vadovą su nacionaline švente

2017-07-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Peru Respublikos Prezidentą Pedro Pablo Kuczynski nacionalinės šalies šventės – Fiestas Patrias – proga. Šiemet abi šalys mini 20-ąsias diplomatinių santykių metines. Sveikinime linkima, kad Lietuvos ir Peru dialogas ir toliau abipusiškai būtų plėtojamas pagarbos, susidomėjimo ir draugystės dvasia, o augantis bendradarbiavimas ryšių su Europos Sąjunga lygiu atvertų piliečiams dar daugiau naudingos bendros veiklos galimybių.

Prezidentė orientacininką T. Kuzminskį pasveikino su sidabro medaliu

2017-07-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Kurčiųjų vasaros olimpinėse žaidynėse orientacininkų asmeninėse varžybose sidabro medalį iškovojusį Tomą Kuzminskį. Pasak šalies vadovės, sportininko atkaklumas ir ištvermė siekiant didžiausio meistriškumo, išsaugant savyje sportinę dvasią kelia didelę pagarbą.

Šalies vadovė suteiks leitenanto laipsnius Karo akademijos absolventams

2017-07-27 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, liepos 28 d. 11 val., S. Daukanto aikštėje suteiks pirmojo karininko laipsnį Lietuvos karo akademijos absolventams. Šiemet Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje studijas baigė 24-oji absolventų laida. Leitenanto laipsniai bus suteikti 53 šios įstaigos kariūnams.

Prezidentė Taline susitiks su Baltijos šalių vadovais ir JAV viceprezidentu

2017-07-27 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, liepos 31 d., vyksta į Taliną, kur susitiks su Latvijos ir Estijos vadovais bei JAV viceprezidentu Mike Pence. Tai – jau antras aukščiausio lygio JAV vadovų vizitas mūsų regione šį mėnesį, rodantis išskirtinį Amerikos dėmesį mūsų saugumui. Prezidentės teigimu, tęsiantis Kaliningrado militarizacijai ir artėjant prieš Vakarus nukreiptoms puolamojo pobūdžio pratyboms „Zapad“, JAV buvimas mūsų regione ypatingai svarbus.

Kauno apygardos teismo teisėją leista patraukti baudžiamojon atsakomybėn

2017-07-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Teismų įstatymu bei atsižvelgdama į generalinio prokuroro Evaldo Pašilio teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo leido Kauno apygardos teismo teisėją Ramūną Antanavičių patraukti baudžiamojon atsakomybėn, suimti ar kitaip suvaržyti jo laisvę. Taip pat Prezidentė sustabdė teisėjo R. Antanavičiaus įgaliojimus iki galutinio sprendimo ikiteisminiame tyrime arba sprendimo baudžiamojoje byloje įsiteisėjimo.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

10:00

Prezidentė įteiks skiriamuosius raštus ambasadoriui Estijoje Giedriui Apuokui (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

11:00

Prezidentė suteiks pirmąjį karininko – leitenanto – laipsnį Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos absolventams (S. Daukanto a.)

13:00

Prezidentė įteiks skiriamuosius raštus ambasadoriui Italijoje Ričardui Šlepavičiui (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

14:00

Prezidentė įteiks skiriamuosius raštus ambasadoriui prie Šventojo Sosto ir Maltos ordinui Petrui Zapolskui (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata