Lietuvos Respublikos Prezidentė

Šimtmečio estafetę perima Knygų mugė
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė 19-osios tarptautinės Vilniaus knygų mugės pradžią. Šalies vadovė, atidarydama ir sveikindama didžiausią Baltijos šalyse Knygų mugę, pabrėžė, kad šiemetinė, devynioliktoji, yra ypatinga, nes su Lietuva, ką tik atšventusia valstybės atkūrimo šimtmetį, tokius pat jubiliejus švenčia ir kitos regiono šalys, taip pat dalyvaujančios šiame kultūros forume. Todėl ir šių metų mugės tema „Skaitau Lietuvą – skaitau pasaulį“ yra labai iškalbinga.
Naujos Prezidentės iniciatyvos – teisingumui ir kovai su korupcija stiprinti
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė į Seimo pavasario sesijos darbotvarkę siūlo įtraukti 7 naujas įstatymų iniciatyvas, kurios prisidės prie teisingumo didinimo, užkirs kelią žmonių apvaginėjimui, pažabos korupciją, giminaičių, draugų ir partijos bičiulių įdarbinimą viešajame sektoriuje.
Lietuvos ir Lenkijos santykiai įgauna pagreitį
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lenkijos Prezidentu Andrzejumi Duda. Susitikimo išvakarėse Lenkijos vadovas dalyvavo Vasario 16-osios valstybės atkūrimo 100-mečio iškilminguose renginiuose.
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba valstybės šimtmečio minėjimo koncerte „Gloria Lietuvai“ Operos ir baleto teatre
Labas vakaras visiems, kurių širdyje šiandien šventė! Visiems, kas su mumis švenčia atkurtos valstybės šimtmetį! Vasario šešioliktoji ne veltui vadinama stebuklu. Tai – Lietuvos pasididžiavimo puslapiai. Palikime juos atverstus, kaip pamoką, kaip įkvėpimą ateičiai, kad mūsų darbai verti tiek, kiek juose yra meilės Tėvynei ir jos žmonėms.
Susitikimas su Švedijos Princese: dėmesys gynybai, energetiniam ir socialiniam saugumui
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Švedijos Kronprincese Viktorija ir jos sutuoktiniu Princu Danieliu. Karališkoji pora dalyvauja iškilminguose valstybės atkūrimo 100-mečio renginiuose. Princesė Viktorija perdavė Prezidentei Švedijos Karaliaus Gustavo XVI oficialų sveikinimą Vasario 16-osios proga.

Naujienos

Prezidentė išvyksta į Europos Vadovų Tarybą

2018-02-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyksta į Briuselį, kur dalyvaus neformaliame Europos Vadovų Tarybos susitikime. Šalių vadovai aptars politinius naujo daugiamečio Europos Sąjungos biudžeto prioritetus ir pasiūlymus dėl ES institucijų reformų. Prezidentė Briuselyje taip pat dalyvaus tarptautinėje aukšto lygio konferencijoje dėl paramos Afrikos Sahelio regionui. ES pradedant pasirengimą deryboms dėl naujo 7 metų ES biudžeto, šalių lyderiai tarsis dėl politinių jo prioritetų. Prezidentė visiems ES šalių lyderiams pristatys, kas svarbiausia Lietuvai ir kitoms Baltijos šalims. Tinkamas finansavimas strateginiams energetikos ir transporto jungčių projektams, Ignalinos AE uždarymui, išmokos žemdirbiams, užtikrinta struktūrinė parama – tai pagrindiniai Lietuvos poreikiai.

Balandį Vašingtone – Baltijos šalių ir JAV viršūnių susitikimas

2018-02-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė balandžio 3 d. Vašingtone dalyvaus Baltijos valstybių ir Jungtinių...

Šimtmečio estafetę perima Knygų mugė

2018-02-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė 19-osios tarptautinės Vilniaus knygų mugės pradžią....

Prezidentė priėmė Nepalo ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2018-02-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Nepalo Federacinės Demokratinės Respublikos ambasadoriaus...

Šalies vadovė priėmė Kambodžos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2018-02-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Kambodžos Karalystės ambasadoriaus Kero Vicsetho...

Naujos Prezidentės iniciatyvos – teisingumui ir kovai su korupcija stiprinti

2018-02-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė į Seimo pavasario sesijos darbotvarkę siūlo įtraukti 7 naujas...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl akademiko Z. Zinkevičiaus mirties

2018-02-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą mirus akademikui, buvusiam švietimo ir mokslo ministrui profesoriui Zigmui Zinkevičiui. Pasak šalies vadovės, Lietuva neteko iškilaus kalbininko, baltisto, dialektologo, žymiausio istorinės kalbotyros tyrinėtojo. Fundamentalūs ilgamečio Vilniaus universiteto profesoriaus mokslo darbai leido pažinti mūsų kalbos ir tautos praeitį, suvokti jos kilmę, stiprinti lietuvybę ir tautinę savigarbą.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl lėktuvo katastrofos Irane

2018-02-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Irano žmonėms dėl daugybę gyvybių pareikalavusios lėktuvo katastrofos. Šalies vadovė palinkėjo visokeriopos stiprybės ir ištvermės aukų šeimoms, artimiesiems ir visiems Irano gyventojams.

Lietuvos ir Lenkijos santykiai įgauna pagreitį

2018-02-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lenkijos Prezidentu Andrzejumi Duda. Susitikimo...

Susitikimas su Švedijos Princese: dėmesys gynybai, energetiniam ir socialiniam saugumui

2018-02-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Švedijos Kronprincese Viktorija ir jos sutuoktiniu...

Lietuva ir Islandija – artimos draugės ir patikimos sąjungininkės

2018-02-16

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dvišalio pokalbio...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

10:00

Prezidentė atidarys tarptautinę Vilniaus knygų mugę („Litexpo“ parodų rūmai, Laisvės pr. 5, Vilnius)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata