Lietuvos Respublikos Prezidentė

Birželio 14-osios atmintis įkvepia būti stipriems
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagerbė okupacijos, genocido ir sovietmečio represijų aukas.
Prezidentei įteiktas Lietuvos bibliotekininkų apdovanojimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvos bibliotekininkų draugija ir priėmė jos įsteigtą apdovanojimą – bibliotekininkų padėką už prasmingą bendradarbiavimą, inicijuotą akciją „Knygų Kalėdos“, Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės ir Bibliotekų metų globojimą.
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas
Mieli Lietuvos žmonės, Seimo nariai, visi svečiai, diplomatai, džiaugiuosi, kad galiu šiandien įvykdyti konstitucinę pareigą – skaityti metinį pranešimą apie padėtį Lietuvoje ir Lietuvos vidaus ir užsienio politiką. Taip numato Konstitucijos 84 straipsnis. Likus mėnesiui iki darbų perdavimo naujam šalies vadovui noriu aptarti mūsų valstybės, demokratijos, visuomenės ir politikos brandą, kurios siekėme visi kartu, visus šiuos 10 metų.
Prezidentė: lėtėjanti ekonomika reikalauja sprendimų
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Tarptautinio valiutos fondo vadovės pavaduotoju Tao Zhangu. Susitikime aptartos pasaulio ir Lietuvos ekonomikos perspektyvos, finansinių technologijų sektoriaus plėtra ir TVF vaidmuo joje.
Trijų jūrų iniciatyva – sėkmingai Europos raidai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Trijų jūrų iniciatyvos viršūnių susitikime.

Naujienos

Prezidentės iniciatyva – moderni ligoninė šalies žmonėms

2019-06-14

Pirmadienį, birželio 17 d., 12 val., Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankysis Santaros klinikose ir apžiūrės baigiamą statyti ir įrengti Infekcinių ligų ir tuberkuliozės ligoninę. Tik šalies vadovės paraginta Sveikatos apsaugos ministerija ir Vyriausybė prieš penkerius metus pradėjo ieškoti sprendimų, kaip atnaujinti Infekcinę ligoninę. Dar pirmosios kadencijos pabaigoje apsilankiusi senojoje ligoninėje, šalies vadovė ją pavadino nusikalstamo aplaidumo ir neefektyvaus valstybės lėšų naudojimo pavyzdžiu. Nors į šią ligoninę buvo guldomi itin sunkūs ligoniai, jų gydymo sąlygos kėlė grėsmę sveikatai.

Birželio 14-osios atmintis įkvepia būti stipriems

2019-06-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagerbė okupacijos, genocido ir sovietmečio represijų aukas....

Priimtos Prezidentės inicijuotos įstatymų pataisos – vartotojų naudai

2019-06-13

Seimas priėmė Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas Konkurencijos, Teisėkūros pagrindų, Nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo bei Reklamos įstatymų pataisas, kurios paskatins sąžiningą konkurenciją, mažins verslo piktnaudžiavimą dominuojančia padėtimi bei stiprins vartotojų apsaugą. Prezidentės inicijuotomis ir Seimo priimtomis Reklamos įstatymo ir Nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymo pataisomis nustatytos adekvačios ir nuo vartotojų apgaudinėjimo atgrasančios baudos. Jos susietos su įmonės pajamomis – bauda sieks iki 3 proc. metinių...

Prezidentė pasveikino Rumunijos vadovą jubiliejaus proga

2019-06-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Rumunijos Prezidentą Klausą Iohannisą 60-ies metų jubiliejaus proga. „Jubiliejų pasitinkate kaip šalies vadovas, užsitikrinęs plačią Rumunijos piliečių paramą. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės ir jėgų tęsiant darbus, siekiant užsibrėžtų tikslų, ginant Rumunijos piliečių ir visų europiečių interesus ir vedant šalį visapusės gerovės ir saugumo keliu“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentei įteiktas Lietuvos bibliotekininkų apdovanojimas

2019-06-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvos bibliotekininkų draugija ir priėmė jos...

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas

2019-06-11

Mieli Lietuvos žmonės, Seimo nariai, visi svečiai, diplomatai, džiaugiuosi, kad galiu šiandien įvykdyti...

Prezidento rūmų parke atgims laisvės kovų ir tremties istorija

2019-06-10 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas atvirų Prezidento rūmų ansamblio erdvių visuomenei...

Prezidentė: lėtėjanti ekonomika reikalauja sprendimų

2019-06-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Tarptautinio valiutos fondo vadovės pavaduotoju Tao...

Prezidentė pasveikino Portugaliją nacionalinės dienos proga

2019-06-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Portugalijos Prezidentą Marcelo Rebelo de Sousą šalies nacionalinės dienos proga. Pasak šalies vadovės, abi valstybės sėkmingai bendradarbiauja spręsdamos saugumo ir gynybos darbotvarkės klausimus ir ieškodamos atsako į aktualius šių dienų iššūkius. Lietuva ypač vertina nuoseklų Portugalijos indėlį prisidedant prie NATO rytinių sienų ir Baltijos regiono gynybos užtikrinimo.

Prezidentė pasveikino Karalienę Elžbietą II oficialios gimimo dienos proga

2019-06-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Jos Didenybę Karalienę Elžbietą II oficialios Karalienės gimimo dienos proga. Pasak šalies vadovės, Lietuva vertina Jungtinę Karalystę kaip svarbią sąjungininkę ir vertybių siejamą bendramintę. Bendras požiūris į daugelį šių dienų iššūkių, žemyno ir saugumo darbotvarkės klausimų lemia mūsų sėkmingą dialogą tiek dvišaliu lygiu, tiek Europos Sąjungoje ir NATO.

Prezidentė pasirašė dekretą dėl inauguracinės komisijos sudarymo

2019-06-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl išrinktojo šalies vadovo inauguracinės komisijos sudarymo. Į inauguracinę komisiją, kurią sudaro 19 narių, įtraukti Prezidentės D. Grybauskaitės patarėjai, netrukus kadenciją pradėsiančio šalies vadovo Gitano Nausėdos įgaliotiniai, Prezidentūros kanceliarijos, Vadovybės apsaugos departamento, Užsienio reikalų ministerijos, Krašto apsaugos ministerijos, kitų institucijų atstovai.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata