Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė ir garsūs Lietuvos žmonės įžiebs pirmąją Kalėdų eglę
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį, lapkričio 27 d., 16.00 val. Baltojoje salėje kartu su vaikais ir žinomais šalies žmonėmis, branginančiais knygą ir skatinančiais skaityti, įžiebs pirmąją Kalėdų eglę ir paskelbs „Knygų Kalėdų“ pradžią. Prezidentės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau penktą kartą keliauja per Lietuvą, kviesdama dovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų šalies bibliotekoms.
Karinių pajėgumų stiprinimas – būtinas šalies saugumui
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariais, su kuriais aptarė aktualius valstybės gynybos ir vidaus saugumo klausimus, poreikį atnaujinti šalies Nacionalinio saugumo strategiją, kurį sąlygoja pasikeitusi geopolitinė situacija, kylančios hibridinės, informacinės, kibernetinės grėsmės, migracijos krizė.
Prezidentės pataisos – korupcijos apraiškoms naikinti
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos Labdaros ir paramos, Vietos savivaldos, Konkurencijos ir Korupcijos prevencijos įstatymų pataisos registruojamos Seime.
Prezidentė pasveikino Lietuvos kariuomenę
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniaus Katedros aikštėje dalyvavo Lietuvos kariuomenės dienos minėjime ir stebėjo iškilmingą karių rikiuotę, skirtą 97-osioms Lietuvos kariuomenės atkūrimo metinėms.
Žmonių saugumas priklauso nuo tinkamos pareigūnų parengties
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su policijos, antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“, Viešojo saugumo tarnybos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadovais ir Vidaus reikalų viceministru Artūru Norkevičiumi bei aptarė visuomenės saugumui kylančias grėsmes ir už viešąjį saugumą atsakingų tarnybų parengtį veikti kritinėse ar nestandartinėse situacijose, koordinuotai reaguoti į grėsmes šalies viduje.

Naujienos

Prezidentė duos startą ilgojo nuotolio radarų statybai

2015-11-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį, lapkričio 27 d., 11 val. (Antaveršio k., Prienų raj.) dalyvaus ilgojo nuotolio radaro statybos kapsulės įkasimo ceremonijoje. Nauja itin moderni sistema padės greičiau reaguoti ir perspėti apie oro grėsmes, palengvins NATO oro policijos valdymą bei leis Lietuvai didinti savo indėlį į vieningą aljanso oro erdvės sistemą.

Prezidentė ir garsūs Lietuvos žmonės įžiebs pirmąją Kalėdų eglę

2015-11-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį, lapkričio 27 d., 16.00 val. Baltojoje salėje kartu su...

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Afganistane

2015-11-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Afganistano...

Karinių pajėgumų stiprinimas – būtinas šalies saugumui

2015-11-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto...

Prezidentės pataisos – korupcijos apraiškoms naikinti

2015-11-24

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos Labdaros ir paramos, Vietos savivaldos,...

„Knygų Kalėdos“ kviečia dalintis knygomis ir savanoriauti

2015-11-23

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau penktą kartą keliauja per...

Šalies vadovė pasveikino išrinktąjį Argentinos Prezidentą

2015-11-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino išrinktąjį Argentinos Respublikos Prezidentą Mauricio Macri. „Nuoširdžiai linkiu, kad Argentinos piliečių išreikštas pasitikėjimas padėtų Jums įgyvendinti užsibrėžtus tikslus bei įkvėptų ryžtingiems darbams užtikrinant Argentinos augimą ir šalies žmonių gerovę bei saugumą. Tikiuosi, kad mūsų valstybių ir tautų ryšiai nuosekliai stiprės, o dvišalis bendradarbiavimas taps dar intensyvesnis“, - rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pasveikino Lietuvos kariuomenę

2015-11-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniaus Katedros aikštėje dalyvavo Lietuvos kariuomenės dienos...

Prezidentė priėmė Slovėnijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2015-11-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Slovėnijos ambasadoriaus Lietuvai Roberto Krmeljo...

Žmonių saugumas priklauso nuo tinkamos pareigūnų parengties

2015-11-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su policijos, antiteroristinių operacijų rinktinės...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl buvusio Korėjos Prezidento Kim Young-samo mirties

2015-11-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Korėjos Respublikos Prezidentei Park Geun-hye dėl buvusio Korėjos Prezidento Kim Young-samo netekties. „Žmonių atmintyje Prezidentas Kim Young-samas išliks kaip ryžtingas demokratinės opozicijos lyderis ir rūpestingas valstybės vadovas, reikšmingai prisidėjęs įtvirtinant demokratinius Korėjos Respublikos pagrindus. Eidamas Prezidento pareigas, Kim Young-samas išmintingai ir nuosekliai siekė taikos ir saugumo visiems savo šalies ir regiono žmonėms“, – rašoma šalies vadovės užuojautoje.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

11:00

Prezidentė dalyvaus ilgojo nuotolio radaro statybos kapsulės įkasimo ceremonijoje (Antaveršio kaimas, Prienų rajonas)

16:00

Prezidentė įžiebs pirmąją Kalėdų eglę ir paskelbs „Knygų Kalėdų“ pradžią (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata

Knygų kalėdos