Lietuvos Respublikos Prezidentė

Parolimpiečių ryžtas – įkvėpimas visai Lietuvai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išlydėjo į Rio de Žaneiro parolimpines žaidynes išvykstančius mūsų šalies sportininkus. „Pačią didžiausią pergalę Jūs jau esate pasiekę. Tai asmeninės dvikovos su savimi pergalė, įrodanti, kad žmogaus gebėjimai yra beribiai, jeigu pakanka valios kovoti ir nepasiduoti. Stebėsime Jūsų startus ir būsime su Jumis visa širdimi“, – sakė šalies vadovė.
Užtvirtinta strateginė Baltijos šalių ir JAV partnerystė
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų viceprezidentu Josephu Bidenu. Susitikime taip pat dalyvavo Latvijos Prezidentas Raimondas Vėjuonis ir Estijos Prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas. Prezidentės teigimu, simboliška, jog šis susitikimas vyksta Lietuvai, Latvijai ir Estijai minint 27-ąsias Baltijos kelio metines.
Socialinė gerovė, politinis skaidrumas ir valstybės turto apsauga – šio politinio sezono Prezidentės prioritetai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė siūlo į Seimo rudens sesijos darbotvarkę įtraukti 16 naujų įstatyminių iniciatyvų, kurios prisidės prie socialinės žmonių gerovės kūrimo, padės apsaugoti valstybės turtą ir žemę, užkirs kelią sukčiavimui, mokesčių vengimui, nebaudžiamumui, valstybės apgaudinėjimui ir padės kurti skaidresnę politinę sistemą šalyje.
Prezidentės prizas – pilietiškiausiai dviratininkų komandai
Šiandien sostinėje baigėsi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamas „Velomaratonas 2016“. Specialus, Prezidentės Dalios Grybauskaitės įsteigtas prizas – „Pilietiškiausios komandos“ marškinėliai šiemet atiteko komandai „Dviračiu aplink LT“. Dviratininkų komanda kelionę pradėjo Medininkų pasienio poste, taip pagerbdama ir paminėdama prieš 25 metus per tragiškus įvykius ten žuvusius pareigūnus. Per 11 dienų dviratininkai apvažiavo visą Lietuvą ir, įveikę 1200 kilometrų, finišavo „Velomaratone“.
Šalies vadovė pasveikino A. Lanką ir E. Ramanauską iškovojus bronzą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Rio de Žaneiro olimpiadoje, baidarių ir kanojų irklavimo varžybų dviviečių baidarių 200 m. finale Lietuvai bronzinę pergalę iškovojusius irkluotojus Aurimą Lanką ir Edviną Ramanauską.

Naujienos

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl buvusio Vokietijos Prezidento mirties

2016-08-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Vokietijos Federacinės Respublikos Prezidentui Joachimui Gauckui dėl buvusio Vokietijos Prezidento Walterio Scheelo netekties.

Prezidentė dalyvaus Trijų jūrų iniciatyvai skirtame forume, susitiks su Lenkijos Prezidentu

2016-08-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kroatijos Prezidentės Kolindos Grabar-Kitarovič kvietimu rytoj, rugpjūčio 25 d. Dubrovnike dalyvaus Adrijos, Baltijos ir Juodosios jūrų iniciatyvai aptarti skirtame forume. Prieš forumą įvyks dvišalis Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Lenkijos Prezidento Andžejaus Dūdos susitikimas, kuriame šalių vadovai aptars bendradarbiavimą energetikos ir karinio saugumo srityse, strateginius dvišalius projektus, bendradarbiavimą ES ir NATO, geopolitinę situaciją, Lietuvos, Lenkijos ir viso regiono saugumui kylančias grėsmes, padėtį Europoje po „Brexit“.

Parolimpiečių ryžtas – įkvėpimas visai Lietuvai

2016-08-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išlydėjo į Rio de Žaneiro parolimpines žaidynes išvykstančius mūsų...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl žemės drebėjimo Italijoje

2016-08-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą Italijos Respublikos Prezidentui Sergio Mattarellai dėl žmonių gyvybes nusinešusio ir šalies gyvenvietes nuniokojusio žemės drebėjimo. Aukų šeimoms ir artimiesiems šalies vadovė palinkėjo stiprybės ir ištvermės, o visai šaliai susitelkimo tęsiant nukentėjusiųjų paiešką ir kuo greičiau įveikiant šios skaudžios nelaimės padarinius.

Prezidentė pasveikino Ukrainą Nepriklausomybės dienos proga

2016-08-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Prezidentą Petro Porošenką Ukrainos Nepriklausomybės...

Užtvirtinta strateginė Baltijos šalių ir JAV partnerystė

2016-08-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų viceprezidentu Josephu...

Prezidentė susitiks su JAV viceprezidentu J. Bidenu

2016-08-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vyksta į Rygą, kur susitiks su Jungtinių Amerikos Valstijų...

Šalies vadovė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Suomijoje

2016-08-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Suomijoje...

Socialinė gerovė, politinis skaidrumas ir valstybės turto apsauga – šio politinio sezono Prezidentės prioritetai

2016-08-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė siūlo į Seimo rudens sesijos darbotvarkę įtraukti 16 naujų...

Prezidentės prizas – pilietiškiausiai dviratininkų komandai

2016-08-21

Šiandien sostinėje baigėsi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamas „Velomaratonas 2016“....

Prezidentė pasveikino jaunuosius Lietuvos krepšininkus

2016-08-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos jaunių vaikinų krepšinio rinktinę, Europos jaunučių krepšinio čempionate iškovojus sidabrą. „Sau ir Lietuvai dovanojote medalį, suteikiantį džiugios vilties, kad mūsų laukia stipri ir pergalinga krepšinio ateitis. Dėkoju už atiduotas jėgas ir pasididžiavimo jausmą kylant Lietuvos trispalvei“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

Prezidentė dalyvaus Adrijos-Baltijos-Juodosios jūrų regionų bendradarbiavimo stiprinimui skirtame forume (Dubrovnikas)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata