Lietuvos Respublikos Prezidentė

NATO vadavietė – efektyvus atsakas grėsmėms
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė drauge su Lietuvoje viešinčiu NATO Generaliniu Sekretoriumi Jensu Stoltenbergu dalyvavo iškilmingoje NATO pajėgų integravimo vadavietės atidarymo ceremonijoje. Vilniuje vykstanti ceremonija žymi NATO vadaviečių aktyvavimą ne tik mūsų šalyje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje.
Regiono saugumas svarbus visai NATO
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su NATO Generaliniu Sekretoriumi Jensu Stoltenbergu. Susitikime aptarti tolesni Aljanso veiksmai stiprinant regiono saugumą ir pasirengimas kitų metų liepą Varšuvoje vyksiančiam NATO vadovų susitikimui. Tai – jau antras NATO Generalinio Sekretoriaus vizitas į Lietuvą per pastaruosius metus.
Lietuvos vaikai – gerumo pavyzdys suaugusiesiems
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino UNICEF vaikų bėgimo „Už kiekvieną vaiką“ dalyvius ir davė startą išankstinei treniruotei.
Mokytis būti kariu – sunkus, bet garbingas pasirinkimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo mokslo ir žinių šventėje Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, kur drauge su kariūnais paskelbė naujų mokslų metų pradžią. Iškilmingoje ceremonijoje taip pat buvo inauguruotas naujasis Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos viršininkas pulkininkas Raimundas Matulis.
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas su Mokslo ir žinių, laisvės diena
Mieli mokiniai ir mokytojai! Mokslas ir žinios yra mūsų laisvės pamatas. Rugsėjo 1-oji sujungia šias vertybes. Būtent ant jų, būtent mokykloje klojami kiekvienos tautos gyvenimo pagrindai. Sutinkant Rugsėjo pirmąją stipriausias jausmas yra pažinimo džiaugsmas.

Naujienos

Prezidentė apdovanos Lietuvos jaunuosius mokslininkus

2015-09-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, rugsėjo 7 d., 13 val. dalyvaus konkurso „Geriausios disertacijos“ apdovanojimų iškilmėse ir pasveikins laureatus. Prezidentūros Baltojoje salėje vyksiančiuose apdovanojimuose dalyvaus jaunieji mokslininkai iš įvairių Lietuvos universitetų. Iš viso geriausių 2014 m. disertacijų konkursui buvo pateikti 89 mokslo darbai. Laureatais tapo aštuoni mokslo daktarai, iš kurių du bus paskelbti nugalėtojais.

Prezidentė reiškia užuojautą dėl pareigūnės tragiškos žūties

2015-09-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl Radviliškio rajono policijos pareigūnės Ligitos Baniulytės tragiškos žūties. Pareigūnė žuvo tarnybos metu, partrenkta neblaivaus vairuotojo. „Nieko nėra skaudžiau, kai dėl girto vairuotojo kaltės žūsta jaunas, gyvenimo kelią tik pradėjęs žmogus. Nuoširdžiai užjaučiu neseniai priesaiką Tėvynei davusios pareigūnės artimuosius ir kolegas“, – pabrėžė šalies vadovė.

NATO vadavietė – efektyvus atsakas grėsmėms

2015-09-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė drauge su Lietuvoje viešinčiu NATO Generaliniu Sekretoriumi Jensu...

Regiono saugumas svarbus visai NATO

2015-09-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su NATO Generaliniu Sekretoriumi Jensu Stoltenbergu....

Prezidentė pasveikino San Mariną nacionalinės šventės proga

2015-09-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino San Marino Respublikos Kapitonus Regentus Andrea Belluzzi ir Roberto Venturini nacionalinės šventės – Respublikos įkūrimo dienos – metinių proga. Prezidentė palinkėjo, kad jau antrą dešimtmetį skaičiuojantis draugiškas Lietuvos ir San Marino dialogas ir toliau nuosekliai stiprėtų.

Lietuvos vaikai – gerumo pavyzdys suaugusiesiems

2015-09-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino UNICEF vaikų bėgimo „Už kiekvieną vaiką“ dalyvius ir...

Prezidentė priėmė Hondūro ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2015-09-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Hondūro ambasadoriaus Roberto Floreso Bermúdezo...

Prezidentė priėmė Japonijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2015-09-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Japonijos ambasadoriaus Toyoei Shigeedos skiriamuosius...

Mokytis būti kariu – sunkus, bet garbingas pasirinkimas

2015-09-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo mokslo ir žinių šventėje Generolo Jono Žemaičio Lietuvos...

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas su Mokslo ir žinių, laisvės diena

2015-09-01

Mieli mokiniai ir mokytojai! Mokslas ir žinios yra mūsų laisvės pamatas. Rugsėjo 1-oji sujungia šias vertybes....

Prezidentė pasveikino Slovakiją Konstitucijos dienos proga

2015-09-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Slovakijos Prezidentą Andrejų Kiską ir visus Slovakijos žmones nacionalinės šventės – Konstitucijos dienos – proga. „Džiaugiamės nuosekliai stiprėjančiais mūsų valstybių prekybos ryšiais, draugišku Lietuvos ir Slovakijos dialogu dirbant kartu ES bei NATO. Neabejoju, kad bendromis vertybėmis grįsta partnerystė, atsakingas požiūris į kylančius iššūkius ir toliau skatins sėkmingą dvišalį bendradarbiavimą, padės įgyvendinti bendrus ilgalaikius tikslus ir užtikrinti visapusišką gerovę bei saugumą mūsų šalių ir visos Europos piliečiams“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

 

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata