Lietuvos Respublikos Prezidentė

Sportininkų pasiekimai suvienija Lietuvą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė padėkos raštais apdovanojo medalius Europos žaidynėse Baku (Azerbaidžane) iškovojusius Lietuvos sportininkus, jų trenerius ir gydytojus. Pirmą kartą vykusiose Europos žaidynėse ant apdovanotųjų pakylos lipo 7 mūsų šalies atletai.
Prezidentė nubrėžė užsienio politikos uždavinius
Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagrindinius užsienio politikos uždavinius nubrėžė kitose valstybėse reziduojantiems Lietuvos ambasadoriams. Valstybės vadovė dalyvavo tradiciniame ambasadorių suvažiavime, kuris rengiamas kasmet liepos mėnesį.
Lietuvos ir Kroatijos energetiniai projektai – svarbūs visai ES
Oficialaus vizito į Kroatiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Kroatijos Prezidente Kolinda Grabar-Kitarovič Zagrebe atidarė dvišalį aukšto lygio energetikos forumą „Europos Energetikos sąjungos link". Forumo, į kurį susirinko per 100 dalyvių, tema – energetinis saugumas ir bendri ES veiksmai jam užtikrinti.
Lietuva stiprina ryšius su Kroatija
Oficialaus vizito į Kroatiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su naująja Kroatijos Prezidente Kolinda Grabar-Kitarovič. Su neseniai išrinkta Kroatijos Prezidente Lietuvos vadovė aptarė energetinės nepriklausomybės, karinio saugumo, ekonominio bendradarbiavimo bei moterų teisių ir lyderystės klausimus.
Bendras Lietuvos ir JAV interesas – regiono saugumas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su JAV Atstovų Rūmų pirmininku Johnu Boehneriu, su kuriuo aptarė Lietuvos ir regiono saugumo klausimus, padėtį Ukrainoje, Lietuvos ir JAV karinį, energetinį, ekonominį bendradarbiavimą.

Naujienos

Sportininkų pasiekimai suvienija Lietuvą

2015-07-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė padėkos raštais apdovanojo medalius Europos žaidynėse Baku (Azerbaidžane) iškovojusius Lietuvos sportininkus, jų trenerius ir gydytojus. Pirmą kartą vykusiose Europos žaidynėse ant apdovanotųjų pakylos lipo 7 mūsų šalies atletai. „Jūsų pasiekimas yra sportininkų ir trenerių pergalė. Tai Jūsų talentų, darbštumo ir kantrybės įvertinimas, kuriuo didžiuojasi visa Lietuva. Jūsų kovingumas, tikėjimas savimi ir pasiekimai stiprina ir vienija mūsų Tėvynę, įkvepia dėl jos stengtis ir ryžtis patiems drąsiausiems iššūkiams“, – sakė šalies vadovė.

Prezidentė pasveikino Kanadą nacionalinės šventės proga

2015-07-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Kanados Generalinį Gubernatorių Davidą Johnstoną nacionalinės šventės – Kanados dienos – proga. „Bendri iššūkiai ir naujai kylančios grėsmės saugumui Europoje bei pasaulyje šiandien dar labiau suvienijo mūsų valstybes kaip artimas sąjungininkes ir partneres. Džiaugiuosi, kad svarbiausiais tarptautiniais ir vertybiniais klausimais mūsų pozicijos sutampa. Mus sieja bendras požiūris, kuris yra geranoriškų abipusiu supratimu ir pasitikėjimu grįstų santykių bei bendradarbiavimo pagrindas“, – sakoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė nubrėžė užsienio politikos uždavinius

2015-07-01

Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagrindinius užsienio politikos uždavinius nubrėžė kitose valstybėse...

Prezidentė paskyrė VSD direktoriaus pavaduotoją

2015-06-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Žvalgybos įstatymu ir atsižvelgdama į Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus Dariaus Jauniškio teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė Kęstutį Budrį VSD direktoriaus pavaduotoju. K. Budrys VSD karjerą pradėjo 2002 metais. Čia jis ėjo inspektoriaus, vyr. inspektoriaus, skyriaus viršininko ir valdybos viršininko pavaduotojo pareigas. Nuo 2009 m. jis dirbo Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėju Nacionalinio saugumo grupėje.

Prezidentė pareiškė užuojautą Indonezijai

2015-06-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Indonezijos Respublikos Prezidentui Joko Widodo dėl Medano mieste įvykusios lėktuvo katastrofos. „Šiuo sunkiu metu savo ir visos Lietuvos žmonių vardu noriu išreikšti nuoširdžią užuojautą aukų šeimoms ir artimiesiems bei visiems Indonezijos gyventojams“, – rašoma šalies vadovės užuojautoje.

Lietuvos ir Kroatijos energetiniai projektai – svarbūs visai ES

2015-06-29

Oficialaus vizito į Kroatiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Kroatijos...

Lietuva stiprina ryšius su Kroatija

2015-06-29

Oficialaus vizito į Kroatiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su naująja...

Prezidentė oficialaus vizito išvyko į Kroatiją

2015-06-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė birželio 29–30 d. su dviejų dienų oficialiu vizitu lankysis...

Bendras Lietuvos ir JAV interesas – regiono saugumas

2015-06-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su JAV Atstovų Rūmų pirmininku Johnu Boehneriu, su...

Lietuvai pastabos iš Europos Komisijos

2015-06-26

Europos Vadovų Tarybos posėdyje, kuriame dalyvauja ir Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė,...

Bendra skaitmeninė rinka paspartins ES ekonomikos augimą

2015-06-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė EVT posėdyje pabrėžė, jog būtina kuo greičiau sukurti ES...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

08:00

Prezidentės darbo susitikimas su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

10:00

Prezidentė pasveikins Lietuvos sportininkus, Europos žaidynėse iškovojusius medalius (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata