Lietuvos Respublikos Prezidentė

JAV patvirtina įsipareigojimą Baltijos šalių saugumui
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Miunchene susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų viceprezidentu Mike’u Pence’u. Susitikime, kuriame taip pat dalyvavo Latvijos ir Estijos vadovai, aptartas bendradarbiavimo su JAV ir transatlantinių ryšių stiprinimas.
Prezidentės susitikimas su Kroatijos vadove Kolinda Grabar-Kitarovič
Dalyvaudama Miuncheno saugumo konferencijoje Prezidentė susitiko su Kroatijos vadove Kolinda Grabar-Kitarovič
Europos Sąjunga privalo daugiau investuoti į savo gynybą
Į Miuncheno saugumo konferenciją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo pirmoje šios konferencijos diskusijoje apie Bendrijos ateitį („The Future of European Union: United or Divided“).
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijoje S. Daukanto aikštėje
Gerbiami Lietuvos žmonės, Vasario 16-oji – tai šventė, kuri mus pakylėja. Ir valstybę, ir žmogų. Kiekvieną, kuris šį rytą prie namų ar širdyje iškėlėme Trispalvę. Šią dieną ypač stipriai jaučiame pasididžiavimą už mūsų valstybės nueitą kelią.
Valstybės apdovanojimai – Lietuvai nusipelniusiems žmonėms
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos proga už nuopelnus Lietuvai ir mūsų šalies vardo garsinimą pasaulyje valstybinius apdovanojimus įteikė 26 Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiams.
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Vasario 16-osios proga
Brangieji, Vasario 16-ąją prieš beveik šimtą metų buvo įkūnyta didžiausia mūsų tautos svajonė. Troškimas ir pareiga išsaugoti, apginti savo valstybę šiandien mus susieja su ryžtingais romantikais, kurie praėjusio amžiaus pradžioje užsibrėžė tikslą grąžinti Lietuvai tai, ką okupacijos viena po kitos atėmė ir naikino – valstybingumą, tapatybę, kalbą, savigarbą.

Naujienos

JAV patvirtina įsipareigojimą Baltijos šalių saugumui

2017-02-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Miunchene susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų viceprezidentu Mike’u Pence’u. Susitikime, kuriame taip pat dalyvavo Latvijos ir Estijos vadovai, aptartas bendradarbiavimo su JAV ir transatlantinių ryšių stiprinimas. Susitikime pabrėžta tvirto transatlantinio ryšio svarba saugumo ir taikos užtikrinimui. Pasak Prezidentės, JAV yra strateginė Lietuvos parterė, kuri aktyviai ir labai konkrečiais darbais prisideda stiprinant viso regiono saugumą. Šalies vadovė padėkojo viceprezidentui už jo šalies sprendimą Lenkijoje ir Baltijos šalyse dislokuoti JAV karių bei karinę techniką, tarp jų ir tankus “Abrams”.

Europos Sąjunga privalo daugiau investuoti į savo gynybą

2017-02-17

Į Miuncheno saugumo konferenciją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo pirmoje šios...

Prezidentė dalyvaus Miuncheno saugumo konferencijoje

2017-02-17 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyko dviejų dienų darbo vizito į Vokietiją, kur dalyvaus Miuncheno saugumo konferencijoje. Tai nuo 1964 m. rengiamas forumas, kuris per penkerius dešimtmečius įgavo globalią reikšmę. Kasmet į neformalias diskusijas Bavarijos sostinėje susirenka aukščiausio lygio politikai, valstybių ir tarptautinių organizacijų vadovai, užsienio bei gynybos ministrai, įtakingi politikos analitikai ir saugumo ekspertai.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijoje S. Daukanto aikštėje

2017-02-16

Gerbiami Lietuvos žmonės, Vasario 16-oji – tai šventė, kuri mus pakylėja. Ir valstybę, ir žmogų. Kiekvieną, kuris šį...

Valstybės apdovanojimai – Lietuvai nusipelniusiems žmonėms

2017-02-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos proga už nuopelnus...

Lietuvą sveikina pasaulio lyderiai

2017-02-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė sulaukė pasaulio lyderių sveikinimų, skirtų Lietuvos Valstybės...

Įvertinimas už kūrybinio kelio aukštumas

2017-02-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vasario 16-osios išvakarėse šalies menininkams įteikė Nacionalines...

Prezidentės gėlės – Vasario 16-osios Akto signatarų artimiesiems

2017-02-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse pasveikino...

Prezidentė dalyvaus Vasario 16-osios renginiuose

2017-02-14 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vasario 15 ir 16 dienomis dalyvaus renginiuose, skirtuose...

Prezidentė pasveikino Nyderlandų Ministrą Pirmininką jubiliejaus proga

2017-02-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Nyderlandų Karalystės Ministrą Pirmininką Marką Rutte jubiliejaus proga. Šalies vadovės teigimu, M. Rutte yra jauno, įkvepiančio ir atsakingo politinio lyderio pavyzdys. Savo sveikinime Prezidentė Premjerui palinkėjo ir toliau nestokoti entuziazmo, atkaklumo ir išminties įgyvendinant užsibrėžtus tikslus ir tarnaujant Nyderlandų ir visos Europos piliečių labui.

Šalies vadovė pasveikino išrinktąjį Vokietijos Prezidentą

2017-02-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Vokietijos Federalinės Respublikos Prezidentą Franką-Walterį Steinmeierį. Sveikinimo laiške šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuvos žmonės laiko Vokietiją viena artimiausių Lietuvos partnerių ir sąjungininkių, su kuria sieja bendras požiūris į aktualius dvišalius, Europos Sąjungos ir NATO klausimus.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata