Lietuvos Respublikos Prezidentė

Švėkšnos ugdymo centrą būtina pertvarkyti
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Švėkšnos specialiojo ugdymo centre, susipažino su vaikų gyvenimo, ugdymo sąlygomis. Su švietimo ir mokslo ministru Dainiumi Pavalkiu ir vaiko teisių apsaugos kontroliere Edita Žiobiene aptarė centro pertvarką.
Vokietija – svarbi Lietuvos saugumo partnerė
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Vokietijos gynybos ministre Ursula von der Leyen, su kuria aptarė regiono saugumo klausimus ir bendradarbiavimą gynybos srityje.
Prisiekė naujasis VSD direktorius D. Jauniškis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamento direktoriaus Dariaus Jauniškio priesaiką. D. Jauniškis prisiekė ištikimai tarnauti Lietuvos valstybei, ginti jos laisvę ir nepriklausomybę, sąžiningai vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, visur ir visada saugoti gerą žvalgybos pareigūno vardą.
Regiono saugumas – bendras Lietuvos ir Estijos interesas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su vakar darbą pradėjusios naujosios Estijos Vyriausybės Ministru Pirmininku Taavi Roivu. Susitikime aptarti dvišaliai santykiai, saugumo stiprinimo klausimai, bendradarbiavimas energetikos srityje. Šalies vadovė pabrėžė, jog pasikeitus saugumo situacijai regione Baltijos valstybės turi ir pačios imtis visų būtinų priemonių savo saugumui užtikrinti. Privalome ne tik didinti išlaidas krašto gynybai, bet ir užbaigti Lietuvos kariuomenės dalinių komplektaciją, didinti šalies piliečių gebėjimus ginti savo valstybę, įsigyti modernios ka
Lietuva pakviesta pradėti derybas dėl narystės EBPO
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė telefonu kalbėjosi su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) generaliniu sekretoriumi Angelu Gurria. EBPO vadovas informavo Prezidentę, jog vieningu EBPO Tarybos, kurią sudaro visų šalių narių atstovai, nutarimu Lietuva kviečiama pradėti derybas dėl narystės šioje organizacijoje. „Tai – nuoseklių Lietuvos pastangų įvertinimas, kuris atvers daugiau galimybių ginti mūsų valstybės interesus. Narystė EBPO sustiprins Lietuvos patrauklumą užsienio investuotojams, leis glaudžiau bendradarbiauti su pažangiausiomis pasaulio vals

Naujienos

Prezidentė pasveikino A. Didžbalį iškovojus aukso medalį

2015-04-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Aurimą Didžbalį tapusį aukso medalio laimėtoju Gruzijoje vykusiame Europos sunkiosios atletikos čempionate. Pasak Prezidentės, aukso medalis – tai aukščiausias stiprybės ir ištvermės įvertinimas, kuris dar kartą įrodo Lietuvos sportininkų jokių sunkumų nepaisantį ryžtą nugalėti.

Prezidentūroje – ESBO ir JT konferencija moterų, taikos ir saugumo klausimais

2015-04-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, balandžio 20 d., 9.00 val., dalyvaus tarptautinėje Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) ir Jungtinių Tautų rengiamoje konferencijoje, kurioje bus aptariama, kaip sustiprinti moterų vaidmenį užtikrinant tarptautinę taiką ir saugumą. Prezidentė, šiuo metu vadovaujanti Moterų pasaulio lyderių tarybai, pasveikins konferencijos dalyvius ir susitiks su į konferenciją atvyksiančiu ESBO generaliniu sekretoriumi Lamberto Zannieriu. Lietuvos Respublikos Prezidentės globojamoje konferencijoje taip pat dalyvaus ESBO Demokratinių institucijų ir žmogaus teisių biuro (ODIHR) direktorius Michaelas Georgas Linkas, daugiau nei 70 ekspertų iš...

Prezidentūroje – konferencija, kaip įgyvendinamas nacionalinis susitarimas

2015-04-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje atidarė konferenciją, skirtą aptarti, kaip...

Švėkšnos ugdymo centrą būtina pertvarkyti

2015-04-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Švėkšnos specialiojo ugdymo centre, susipažino su vaikų...

Prezidentė pasveikino Liuksemburgo Hercogą 60-ies metų jubiliejaus proga

2015-04-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Liuksemburgo Didįjį Hercogą Henrį 60-ies metų jubiliejaus proga. „Lietuva džiaugiasi tvirta partneryste ir bendradarbiavimu su Liuksemburgu Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje. Viliamės, kad mūsų politikos, verslo ir kultūros ryšiai ateityje intensyvės, atverdami naujų tobulėjimo galimybių“, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Šalies vadovė pasveikino Danijos Karalienę jubiliejaus proga

2015-04-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Danijos Karalienę Jos Didenybę Margaritą II garbaus jubiliejaus proga. „Esate šiuolaikiška Monarchė, išmintingai telkianti Danijos žmones vienybei ir stiprinanti draugiškos ir talentingos šalies įvaizdį. Šiltas bendravimas ir visuomeninis aktyvumas pelnė Jums didelį populiarumą, nuoširdžią Jūsų žmonių meilę ir milijonus simpatijų užsienyje“, - sakoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė priėmė Kinijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2015-04-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Kinijos Liaudies Respublikos ambasadoriaus Wei Ruixingo...

Vokietija – svarbi Lietuvos saugumo partnerė

2015-04-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Vokietijos gynybos ministre Ursula von der Leyen, su...

Prisiekė naujasis VSD direktorius D. Jauniškis

2015-04-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamento...

D. Jauniškis paskirtas VSD direktoriumi

2015-04-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Žvalgybos įstatymu ir atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Seimo pritarimą, pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė Darių Jauniškį Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamento direktoriumi penkeriems metams. Darius Jauniškis Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamento direktoriaus pareigas pradės eiti nuo 2015 m. balandžio 14 dienos, prisiekęs Lietuvos valstybei.

Regiono saugumas – bendras Lietuvos ir Estijos interesas

2015-04-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su vakar darbą pradėjusios naujosios Estijos Vyriausybės...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

 

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata