Lietuvos Respublikos Prezidentė

Talentingas jaunimas renkasi Lietuvą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą pasaulyje analogų neturinčiai transporto platformai „Trafi“. Mūsų šalyje kuriama unikali programa – tai moderniausias miesto transporto projektas, vienoje vietoje sujungiantis viešąjį transportą, pavėžėjimo ir automobilių dalijimosi paslaugas.
„Solidarumo bėgimas“ – gerumo ir atsakomybės pamoka visai šaliai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vilniaus „Atgajos“ specialiojoje mokykloje, kur paskelbė didžiausios šalyje moksleivių paramos akcijos „Solidarumo bėgimas“ pradžią ir davė pirmąjį startą.
Prezidentė apdovanojo Lietuvai nusipelniusius Pentagono pareigūnus
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Niujorke valstybinius apdovanojimus įteikė svarbiems Pentagono pareigūnams, reikšmingai prisidėjusiems prie mūsų šalies saugumo ir gynybos stiprinimo. Apdovanojimai įteikti JAV Gynybos departamento Gynybos sekretoriaus biuro Estijos, Latvijos ir Lietuvos šalių direktoriui Davidui Bradley Millneriui ir buvusiam JAV gynybos sekretoriaus pavaduotojui Europos ir NATO politikai Jamesui Joye Townsendui.
Prezidentė ragina pasaulį stabdyti agresorius
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, sakydama metinę kalbą Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje, Niujorke, atkreipė pasaulio dėmesį į Rusijos karinių pratybų „Zapad 2017“ keliamas grėsmes.
Prezidentės darbo pietūs su pasaulio lyderiais – dėmesys ir Lietuvos saugumui
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė JT generalinio sekretoriaus António Guterreso kvietimu dalyvavo darbo pietuose su pasaulio lyderiais – JAV Prezidentu Donaldu Trumpu, Jordanijos Karaliumi Abdullah II, Pietų Korėjos Prezidentu Moon Jae-inu, Turkijos Prezidentu Racepu Tayyipu Erdoğanu, Japonijos Premjeru Shinzo Abe, Šveicarijos, Liberijos ir kitų šalių Prezidentais.

Naujienos

Talentingas jaunimas renkasi Lietuvą

2017-09-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą pasaulyje analogų neturinčiai transporto platformai „Trafi“. Mūsų šalyje kuriama unikali programa – tai moderniausias miesto transporto projektas, vienoje vietoje sujungiantis viešąjį transportą, pavėžėjimo ir automobilių dalijimosi paslaugas. Dar vasaros pradžioje iniciatyvos „Rinkis Lietuvą“ startą paskelbusi šalies vadovė ypatingą dėmesį skiria į Lietuvą jau grįžusiems ir čia grįžtantiems mūsų šalies piliečiams. Pasak Prezidentės, „Trafi“ yra vienas iš geriausių pavyzdžių, kad inovatyvūs, dinamiški ir darbuotojus vertinantys verslai motyvuoja talentus grįžti.

Prezidentė duos startą pasaulyje išpopuliarėjusiai lietuvių sukurtai platformai

2017-09-25 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, rugsėjo 26 d., 11 val. duos startą analogų pasaulyje neturinčios atnaujintos transporto platformos „Trafi“ veiklai Lietuvoje. Ši platforma – moderniausias miesto transporto projektas, sujungiantis viešąjį transportą, pavėžėjimo ir automobilių dalijimosi paslaugas. Iniciatyvą „Rinkis Lietuvą“ paskelbusi šalies vadovė ypatingą dėmesį skiria į Lietuvą jau grįžusiems ir čia grįžtantiems mūsų šalies piliečiams. Daugiau kaip pusė „Trafi“ darbuotojų yra parvykę iš užsienio.

„Solidarumo bėgimas“ – gerumo ir atsakomybės pamoka visai šaliai

2017-09-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vilniaus „Atgajos“ specialiojoje mokykloje, kur paskelbė...

Nepriklausomybės dienos proga šalies vadovė pasveikino Saudo Arabiją

2017-09-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Saudo Arabijos Karalių Salmaną bin Abdulazizą al Saudą Saudo Arabijos Nacionalinės dienos 85-ųjų metinių proga. Šalies vadovės teigimu, artimą Europos Sąjungos ir Saudo Arabijos bendradarbiavimą skatina ne tik bendri ekonominiai interesai, bet ir dideli saugumo iššūkiai, su kuriais šiandien susiduria tiek Artimųjų Rytų, tiek Europos valstybės. Tai, anot Prezidentės, ypač svarbus paskatinimas ieškoti vieningo atsako į tarptautinės darbotvarkės klausimus.

Šalies vadovė pasveikino Europos čempione tapusią vyrų golbolo rinktinę

2017-09-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Europos golbolo čempionate aukso medalius iškovojusią šalies golbolo vyrų rinktinę. Pasak šalies vadovės, darniu darbu ir tvirta valia pelnyti garbingi apdovanojimai jau ne pirmus metus žymi pergalingą rinktinės kelią į sporto aukštumas. Sveikinime dėkojama už iškovotus medalius. Pasak šalies vadovės, tai įkvėpimas visiems ir graži dovana naują šimtmetį pasitinkančiai valstybei.

Prezidentė duos startą didžiausiam moksleivių bėgimui šalyje

2017-09-22 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, rugsėjo 25 dieną, 11 valandą lankysis „Atgajos“ specialiojoje mokykloje, kur paskelbs didžiausios šalyje moksleivių paramos akcijos „Solidarumo bėgimas“ pradžią ir duos startą pirmajam bėgimui. Jau tradicija tapusią ir šalies Prezidentės globojamą iniciatyvą rengia organizacija „Gelbėkit vaikus“ kartu su kampanija „Už saugią Lietuvą“. „Solidarumo bėgimo“ starto švilpukas šiemet nuaidės 400-uose Lietuvos ugdymo įstaigų, o solidarumo kilometrus bėgs apie 70 tūkstančių vaikų. Paaukotos lėšos bus skirtos pagalbai vargingiau gyvenantiems Lietuvos...

Prezidento rūmų kieme vyks Tarptautinės muzikos dienos koncertas

2017-09-22 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas Atvirų erdvių visuomenei projektas šį sekmadienį,...

Prezidentė pasveikino Bulgariją Nepriklausomybės dienos proga

2017-09-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Bulgarijos Respublikos Prezidentą Rumeną Radevą šalies Nepriklausomybės dienos proga. Pasak Prezidentės, Lietuva vertina Bulgariją kaip svarbią partnerę, su kuria sėkmingai bendradarbiauja ne tik Europos Sąjungoje ir NATO, bet ir stiprindama dvišalį valstybių ir žmonių dialogą. Sveikinime valstybės vadovė pabrėžė, kad bendri abiejų šalių interesai, tikslas užtikrinti piliečių apsaugą ir ekonomikos augimą ir toliau skatins artimai dirbti kartu, siekti bendrų pozicijų aktualiais regiono, žemyno ir saugumo...

Šalies vadovė pasveikino Maltą Nepriklausomybės dienos proga

2017-09-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Maltos Respublikos Prezidentę Marie Louise Coleiro Precą šalies Nepriklausomybės dienos proga. Šalies vadovės teigimu, Lietuva vertina konstruktyvius ir draugiškus dvišalius santykius, kuriuos Lietuva ir Malta ypač sutvirtino, jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai bendradarbiaudamos europinės darbotvarkės klausimais.

Prezidentė pasveikino maestro D. Katkų jubiliejaus proga

2017-09-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė nuoširdžiai pasveikino muzikantą, profesorių, aktyvų šalies visuomenininką Donatą Katkų 75-ojo gimtadienio proga. „Įvairiapuse savo veikla Jūs formuojate Lietuvos kultūrą – jos praeitį, dabartį ir ateitį. Jūsų iniciatyva suburtas Vilniaus kvartetas, Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, Kristupo muzikos festivalis – tai unikalūs, meistriškumo ir aukšto meninio lygio etalonu tapę mūsų kultūros reiškiniai“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė apdovanojo Lietuvai nusipelniusius Pentagono pareigūnus

2017-09-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Niujorke valstybinius apdovanojimus įteikė svarbiems Pentagono...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

11:00

Prezidentė duos startą kelionių planavimo platformai „Trafi“ (Labdarių g. 5)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata