Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė pasveikino „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ nugalėtojus
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šiemet dešimtąjį kartą vykusios televizijos žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojais.
Airija – atsakingos politikos pavyzdys
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su oficialaus vizito į Lietuvą atvykusiu Airijos Respublikos Prezidentu Michaeliu D. Higginsu. Susitikime aptarti dvišaliai Lietuvos ir Airijos santykiai, bendradarbiavimas Europos Sąjungoje, saugumo klausimai.
Nyderlandai padeda užtikrinti Lietuvos saugumą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Nyderlandų Karaliumi Willemu-Alexanderiu aplankė priešakinių NATO pajėgų batalione tarnaujančius olandų karius.
Lietuvą ir Nyderlandus sieja išskirtinis drąsos pavyzdys
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Nyderlandų Karaliumi Willemu-Alexanderiu Kauno Laisvės alėjoje atidengė šviesos paminklą Nyderlandų diplomatui ir pasaulio teisuoliui Janui Zawrtendijkui.

Naujienos

Šalies vadovė pasveikino Turkijos Prezidentą su perrinkimu

2018-06-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Turkijos Respublikos Prezidentą Recepą Tayyipą Erdoğaną ir palinkėjo visokeriopos sėkmės toliau einant šias labai svarbias ir atsakingas pareigas. Anot šalies vadovės, Turkija yra svarbi Lietuvos partnerė tiek plečiant dvišalius politinius ir ekonominius ryšius, tiek sprendžiant gynybos klausimus Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje. Prezidentė išreiškė viltį, kad tvirtėjantis Lietuvos ir Turkijos dialogas nepraras pagreičio, o bendradarbiavimas santykių su Europos Sąjunga lygiu prisidės prie žemyno vienybės, saugumo ir gerovės didinimo bei atvers dar daugiau galimybių Lietuvos ir Turkijos piliečiams kartu dirbti ir mokytis, įgyvendinant abipusiškai naudingus projektus.

Valstybingumo dienos proga Prezidentė pasveikino Slovėniją

2018-06-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir Lietuvos žmonių vardu pasveikino Slovėnijos Respublikos Prezidentą Borutą Pahorą Slovėnijos Valstybingumo dienos metinių proga. Sveikinime šalies vadovė pabrėžė, kad visapusiai Lietuvos ir Slovėnijos ryšiai ypač sustiprėjo per pastaruosius 14 metų, mūsų šalims kartu dirbant Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje. Anot Prezidentės, atsakingas sąjungininkų požiūris į šiandienos iššūkius lemia, kad abi valstybės yra bendramintės, sprendžiant daugelį svarbiausių europinės ir saugumo darbotvarkės klausimų.

Šalies vadovė pasveikino Maltos ordiną šv. Jono Krikštytojo iškilmių proga

2018-06-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Maltos ordino Didijį Magistrą Fra’ Giacomo Dalla Torre del Tempio di Sanguinetto šv. Jono Krikštytojo iškilmių proga ir visiems ordino nariams palinkėjo sveikatos, visokeriopos sėkmės ir tarpusavio supratimo kilniame darbe. Šalies vadovė pabrėžė, kad Suverenaus karinio hospitaljerų šv. Jono Jeruzalės, Rodo ir Maltos ordino ir jo bendradarbių veikla, parama ir pagalba socialiai pažeidžiamiems, vyresniems, nuskriaustiems ar stokojantiems žmonėms yra labai svarbi ir reikalinga. Prezidentės teigimu, mūsų šalis...

Prezidentė pasveikino Liuksemburgą nacionalinės šventės proga

2018-06-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Liuksemburgo Didįjį Hercogą Henrį nacionalinės šventės – Didžiojo Hercogo oficialaus gimtadienio – proga. Šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva vertina Liuksemburgo solidarumą ir paramą užtikrinant gynybą regione, ypač priimant sprendimą dislokuoti šalies karius NATO priešakinių pajėgų batalione mūsų šalyje. Pasak Prezidentės, vienodas saugumo grėsmių suvokimas lemia aktyvų karinį bendradarbiavimą, prisideda prie būtino Aljanso operacinio efektyvumo ir gynybinių pajėgumų didinimo.

Prezidentė pasveikino „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ nugalėtojus

2018-06-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šiemet dešimtąjį kartą vykusios televizijos žinių...

Airija – atsakingos politikos pavyzdys

2018-06-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su oficialaus vizito į Lietuvą atvykusiu Airijos...

Prezidentė kviečia papuošti medaus dovaną

2018-06-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia šalies vaikus piešti ir dalyvauti konkurse „Papuošk medaus...

Oficialaus vizito į Lietuvą atvyksta Airijos Prezidentas

2018-06-18 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, birželio 19 d. 10 val. susitiks su Airijos Prezidentu Michaeliu D. Higginsu ir pirmąja ponia. Airijos valstybės vadovas į Lietuvą atvyksta dviejų dienų oficialaus vizito Prezidentės kvietimu. Vizitas rengiamas Lietuvai minint atkurtos valstybės 100-metį ir siekiant pabrėžti abiejų šalių draugystę bei tvirtus tarpusavio ryšius. Lietuvos ir Airijos vadovai aptars dvišalius santykius, ES ateities ir „Brexit“ derybų klausimus, Europos saugumo stiprinimą. Nors Airija yra neutrali valstybė, tačiau supranta Europos saugumui Rusijos keliamą konvencinę ir...

Šalies vadovė pasveikino išrinktąjį Kolumbijos Prezidentą

2018-06-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Kolumbijos Respublikos Prezidentą Iváną Duque Márquezą laimėjus rinkimus ir palinkėjo sėkmės ir stiprybės einant šias labai svarbias ir atsakingas pareigas. Prezidentė išreiškė viltį, kad naujajam vadovui einant pareigas, Lietuvos ir Kolumbijos dvišaliai ryšiai bei nuosekliai augantis Europos Sąjungos ir Kolumbijos bendradarbiavimas stiprės. Šalies vadovė taip pat palinkėjo, kad Kolumbijos piliečių parodytas pasitikėjimas įkvėptų išrinktąjį Prezidentą jėgų ir ryžto atsakingai dirbti siekiant užsibrėžtų tikslų, stiprinant vienybę ir...

Prezidentė pasveikino Islandiją nacionalinės šventės proga

2018-06-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Islandijos...

Nyderlandai padeda užtikrinti Lietuvos saugumą

2018-06-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Nyderlandų Karaliumi Willemu-Alexanderiu aplankė...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata