Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentės kvietimu į Lietuvą atvyksta Švedijos karališkoji pora
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu spalio 7–9 dienomis į Lietuvą oficialaus valstybinio vizito atvyks Švedijos Karalius Karlas XVI Gustavas ir Švedijos Karalienė Silvija. Drauge su karališkąja pora mūsų šalyje lankysis ir Švedijos užsienio reikalų, verslo ir inovacijų, gynybos ministrai bei Švedijos verslo delegacija, sudaryta iš 30 didžiausių Švedijos įmonių atstovų.
Prezidentės vizitas Šveicarijoje – dėmesys saugumui ir inovacijoms
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį, spalio 6 d., vyksta oficialaus vizito į Šveicariją šios šalies Prezidentės Simonettos Sommarugos kvietimu. Šalių vadovės aptars saugumo situaciją Europoje, pabėgėlių krizės sprendimo būdus, galimybes plėtoti Lietuvos ir Šveicarijos ekonominius ir verslo santykius, stiprinti bendradarbiavimą mokslo ir inovacijų srityje.
Jungtinių Tautų reforma – neišvengiama
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Jungtinių Tautų (JT) Generalinėje Asamblėjoje kreipdamasi į pasaulio lyderius pabrėžė, kad Jungtinės Tautos nebeatitinka laikmečio iššūkių, todėl joms būtina neatidėliotina reforma.
Terorizmas pasaulyje įgauna naujas formas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vizito Niujorke metu susitiko su JAV Prezidentu Baracku Obama ir dalyvavo jo organizuotame renginyje, skirtame kovai su terorizmu.„Terorizmas įgavo naują – dar grėsmingesnį veidą, kurio vardas – ISIS. Vienintelis atsakas jam – sutelktos ir vieningos visų šalių pastangos sustabdyti šios piktos pasaulį naikinančios jėgos sklaidą.
Teisingumo vetuoti negalima
Jungtinių Tautų (JT) Generalinės Asamblėjos sesijoje Niujorke dalyvaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Nyderlandų Karaliumi Viljamu Aleksanderiu surengė aukšto lygio renginį „Tarptautinis Teisingumo Teismas – šiuolaikiškas teismas“, skirtą teisingumui užtikrinti sprendžiant tarptautinius konfliktus.

„Šiandien sveikiname tuos, kurių dėka Lietuvoje ugdomas atsakingas, kūrybiškas ir patriotiškas Lietuvos jaunimas. Tarptautinę mokytojų dieną palinkėkime visiems mokytojams išlikti novatoriškiems, iniciatyviems ir nuolat tobulėjantiems.“

Naujienos

Prezidentė sveikina Vokietiją su 25-siomis šalies suvienijimo metinėmis

2015-10-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Vokietijos Federacinės Respublikos Prezidentą Joachimą Gaucką su 25-siomis šalies suvienijimo metinėmis. Šią dieną Vokietijoje minima nacionalinė šventė – Vienybės diena. Šalies vadovė pabrėžė, jog šiemet Europa ir visas pasaulis minėjo Antrojo pasaulinio karo baigties septyniasdešimties metų sukaktį. Pasak Prezidentės, ši istorinė patirtis leido Europai aiškiai suvokti, kad žemynų skaldymas ir sienų statymas nėra tinkamas istorinės raidos kelias.

Prezidentė pasveikino neįgaliuosius sportininkus iškovojus medalius

2015-10-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos sportininkus, sėkmingai pasirodžiusius Tarptautinės neįgaliųjų vežimėliuose bei amputuotųjų sporto federacijos pasaulio čempionate Sočyje. „Jūsų dėka Lietuva yra vertinama ir gerbiama neįgaliųjų sporto varžybose. Jūs demonstruojate mūsų šalies norą gyventi aktyviai, kovoti ir nugalėti. Tegul Jūsų laimėjimai įkvepia visus lietuvius ryžtingai siekti savo tikslų ir džiaugtis pergalėmis“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė pasveikino šachmatininką T. Stremavičių

2015-10-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Titą Stremavičių, Kroatijoje vykusiame Europos jaunimo (iki aštuoniolikos metų) šachmatų čempionate iškovojusį bronzos medalį. „Jūsų išskirtinis laimėjimas asmeninėse Europos šachmatų čempionate atverčia naują puslapį mūsų šalies sporto istorijoje. Aštrus protas, ištvermė ir garbinga kova, kuriais žavi šachmatai, telydi Jus ir asmeniniame gyvenime“, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė pasveikino policijos pareigūnus Angelų sargų dienos proga

2015-10-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos policijos pareigūnus ir darbuotojus profesinės...

Prezidentės vizitas Šveicarijoje – dėmesys saugumui ir inovacijoms

2015-10-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį, spalio 6 d., vyksta oficialaus vizito į Šveicariją...

Prezidentės kvietimu į Lietuvą atvyksta Švedijos karališkoji pora

2015-10-01

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu spalio 7–9 dienomis į Lietuvą oficialaus valstybinio...

Šalies vadovė pasveikino Kiniją nacionalinės šventės proga

2015-10-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kinijos Prezidentą Xi Jinpingą šešiasdešimt šeštųjų Kinijos Liaudies Respublikos įkūrimo metinių proga. „Šiandien pasaulis susiduria su rimtais politiniais, ekonominiais ir socialiniais iššūkiais. Tikiu, kad Lietuvos ir Kinijos bendradarbiavimas dvišaliu ir daugiašaliu lygiu bei Europos Sąjungos ir Kinijos santykių kontekste prisidės prie atsakingo tarptautinės darbotvarkės klausimų sprendimo ir visapusiškos paramos taikai bei saugumui“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pasveikino Kiprą nacionalinės šventės proga

2015-10-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kipro Respublikos Prezidentą Nicą Anastasiadį šalies Nepriklausomybės dienos proga. Pasak šalies vadovės, Lietuvos ir Kipro dvišalius santykius nuolat stiprina artimi ir draugiški žmonių ryšiai bei abiejų valstybių abipusiu pasitikėjimu ir supratimu pagrįsta partnerystė Europos Sąjungoje. Kartu abi šalys kuria visapusiškai saugią, klestinčią ir atvirą Europą.

Jungtinių Tautų reforma – neišvengiama

2015-09-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Jungtinių Tautų (JT) Generalinėje Asamblėjoje kreipdamasi į...

Rusijoje įkalintos Ukrainos pilotės Nadios Savčenko laiškas, perskaitytas jos sesers Viros neformalioje moterų pasaulio lyderių aukšto lygio diskusijoje

2015-09-29

Ilgiau nei metus esu Putino įkaitė Rusijos kalėjime. Gerbiu Rusijos tautą, bet stebėdama Rusiją iš vidaus ir...

Terorizmas pasaulyje įgauna naujas formas

2015-09-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vizito Niujorke metu susitiko su JAV Prezidentu Baracku Obama ir...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

08:00

Prezidentės darbo susitikimas su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

14:00

Prezidentė lankysis Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje (Kraševskio g. 5)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata