Lietuvos Respublikos Prezidentė

Pilietiški mokytojai – stipri Lietuva
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Tarptautinės mokytojų dienos proga lankėsi Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje.
Prezidentės kvietimu į Lietuvą atvyksta Švedijos karališkoji pora
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu spalio 7–9 dienomis į Lietuvą oficialaus valstybinio vizito atvyks Švedijos Karalius Karlas XVI Gustavas ir Švedijos Karalienė Silvija. Drauge su karališkąja pora mūsų šalyje lankysis ir Švedijos užsienio reikalų, verslo ir inovacijų, gynybos ministrai bei Švedijos verslo delegacija, sudaryta iš 30 didžiausių Švedijos įmonių atstovų.
Prezidentės vizitas Šveicarijoje – dėmesys saugumui ir inovacijoms
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį, spalio 6 d., vyksta oficialaus vizito į Šveicariją šios šalies Prezidentės Simonettos Sommarugos kvietimu. Šalių vadovės aptars saugumo situaciją Europoje, pabėgėlių krizės sprendimo būdus, galimybes plėtoti Lietuvos ir Šveicarijos ekonominius ir verslo santykius, stiprinti bendradarbiavimą mokslo ir inovacijų srityje.
Jungtinių Tautų reforma – neišvengiama
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Jungtinių Tautų (JT) Generalinėje Asamblėjoje kreipdamasi į pasaulio lyderius pabrėžė, kad Jungtinės Tautos nebeatitinka laikmečio iššūkių, todėl joms būtina neatidėliotina reforma.
Terorizmas pasaulyje įgauna naujas formas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vizito Niujorke metu susitiko su JAV Prezidentu Baracku Obama ir dalyvavo jo organizuotame renginyje, skirtame kovai su terorizmu.„Terorizmas įgavo naują – dar grėsmingesnį veidą, kurio vardas – ISIS. Vienintelis atsakas jam – sutelktos ir vieningos visų šalių pastangos sustabdyti šios piktos pasaulį naikinančios jėgos sklaidą.

„Šiandien sveikiname tuos, kurių dėka Lietuvoje ugdomas atsakingas, kūrybiškas ir patriotiškas Lietuvos jaunimas. Tarptautinę mokytojų dieną palinkėkime visiems mokytojams išlikti novatoriškiems, iniciatyviems ir nuolat tobulėjantiems.“

Naujienos

Pilietiški mokytojai – stipri Lietuva

2015-10-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Tarptautinės mokytojų dienos proga lankėsi Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje. Prezidentė apžiūrėjo vienos moderniausių Lietuvoje gimnazijų klases, bendravo su mokytojais ir mokiniais. Gimnazijoje mokosi 352 mokiniai iš žydų, lietuvių, rusų ir lenkų šeimų. Pamokos vyksta lietuviškai, taip pat mokoma hebrajų kalbos. Didelis dėmesys skiriamas Lietuvai, jos kultūrai, istorinei praeičiai.

Šalies mokytojams – Prezidentės sveikinimas

2015-10-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino visus Lietuvos mokytojus Tarptautinės mokytojų dienos proga. „Šiandien švenčiame Jūsų dieną. Bet kurioje pasaulio tautoje mokytojas atlieka ypatingą misiją. Esate mūsų ateities lyderių pavyzdys. Nuo to, kokie būsite Jūs, daug priklausys, kokią Lietuvą sukursime. Tad būkite novatoriški, iniciatyvūs ir nuolat tobulėkite“, – sakoma Prezidentės sveikinime Lietuvos mokytojams.

Prezidentė sveikina Vokietiją su 25-siomis šalies suvienijimo metinėmis

2015-10-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Vokietijos...

Prezidentė pasveikino neįgaliuosius sportininkus iškovojus medalius

2015-10-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos sportininkus, sėkmingai pasirodžiusius Tarptautinės neįgaliųjų vežimėliuose bei amputuotųjų sporto federacijos pasaulio čempionate Sočyje. „Jūsų dėka Lietuva yra vertinama ir gerbiama neįgaliųjų sporto varžybose. Jūs demonstruojate mūsų šalies norą gyventi aktyviai, kovoti ir nugalėti. Tegul Jūsų laimėjimai įkvepia visus lietuvius ryžtingai siekti savo tikslų ir džiaugtis pergalėmis“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė pasveikino šachmatininką T. Stremavičių

2015-10-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Titą Stremavičių, Kroatijoje vykusiame Europos jaunimo (iki aštuoniolikos metų) šachmatų čempionate iškovojusį bronzos medalį. „Jūsų išskirtinis laimėjimas asmeninėse Europos šachmatų čempionate atverčia naują puslapį mūsų šalies sporto istorijoje. Aštrus protas, ištvermė ir garbinga kova, kuriais žavi šachmatai, telydi Jus ir asmeniniame gyvenime“, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė pasveikino policijos pareigūnus Angelų sargų dienos proga

2015-10-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos policijos pareigūnus ir darbuotojus profesinės...

Prezidentės vizitas Šveicarijoje – dėmesys saugumui ir inovacijoms

2015-10-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį, spalio 6 d., vyksta oficialaus vizito į Šveicariją...

Prezidentės kvietimu į Lietuvą atvyksta Švedijos karališkoji pora

2015-10-01

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu spalio 7–9 dienomis į Lietuvą oficialaus valstybinio...

Šalies vadovė pasveikino Kiniją nacionalinės šventės proga

2015-10-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kinijos Prezidentą Xi Jinpingą šešiasdešimt šeštųjų Kinijos Liaudies Respublikos įkūrimo metinių proga. „Šiandien pasaulis susiduria su rimtais politiniais, ekonominiais ir socialiniais iššūkiais. Tikiu, kad Lietuvos ir Kinijos bendradarbiavimas dvišaliu ir daugiašaliu lygiu bei Europos Sąjungos ir Kinijos santykių kontekste prisidės prie atsakingo tarptautinės darbotvarkės klausimų sprendimo ir visapusiškos paramos taikai bei saugumui“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pasveikino Kiprą nacionalinės šventės proga

2015-10-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kipro Respublikos Prezidentą Nicą Anastasiadį šalies Nepriklausomybės dienos proga. Pasak šalies vadovės, Lietuvos ir Kipro dvišalius santykius nuolat stiprina artimi ir draugiški žmonių ryšiai bei abiejų valstybių abipusiu pasitikėjimu ir supratimu pagrįsta partnerystė Europos Sąjungoje. Kartu abi šalys kuria visapusiškai saugią, klestinčią ir atvirą Europą.

Jungtinių Tautų reforma – neišvengiama

2015-09-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Jungtinių Tautų (JT) Generalinėje Asamblėjoje kreipdamasi į...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

08:00

Prezidentės darbo susitikimas su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

14:00

Prezidentė lankysis Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje (Kraševskio g. 5)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata