Lietuvos Respublikos Prezidentė

Pagalba gatvėje atsidūrusiems jaunuoliams – lieptas į gyvenimą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ Amatų mokymo centre, kur visapusiška pagalba teikiama gatvėje atsidūrusiems jaunuoliams. Preliminariais skaičiavimais, kasmet gatvėje be pajamų ir pastogės atsiduria po kelis tūkstančius jaunų žmonių.
Lietuvos ir Estijos vienybė – regiono saugumui ir gerovei
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su naująja Estijos Prezidente Kersti Kaljulaid. Tai vienas pirmųjų spalio 10 d. pareigas pradėjusios eiti Prezidentės užsienio vizitų. Lietuvos ir Estijos valstybių vadovės aptarė aktualius dvišalius, regioninius ir ES klausimus. Susitikime ypatingas dėmesys skirtas Baltijos šalių saugumui, energetinės nepriklausomybės ir branduolinės saugos užtikrinimui.
Konstitucija kelia aukščiausius atsakomybės reikalavimus
Minint 24-ąsias Lietuvos Respublikos Konstitucijos priėmimo metines Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo iškilmingame Konstitucijos dienos minėjime Vilniaus rotušėje. „Nelengva suskaičiuoti, kiek kartų per metus atsigręžiame į savo Konstituciją. Su ja tariamės įvairiais klausimais. Ją pasirenkame kaip atskaitos tašką. Tai reiškia viena: mūsų Konstitucija – gyvybinga, kelianti aukščiausius atsakomybės reikalavimus ir egzaminuojanti esminiais demokratijos klausimais“, – sveikinimo kalboje sakė Prezidentė.
Konstitucijos egzaminas kuria patriotišką ir pilietišką Lietuvą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje vykusioje ceremonijoje apdovanojo jubiliejinio – dešimtojo – Konstitucijos egzamino nugalėtojus ir pasveikino visus Konstitucijos dienos proga.
Prezidentės komentaras žiniasklaidai po Seimo rinkimų
Mieli Lietuvos žmonės, Seimo rinkimai baigėsi – jie buvo demokratiški ir gerokai skaidresni: pažeidimų sumažėjo beveik trigubai, po antrojo turo kol kas nepradėtas nė vienas ikiteisminis tyrimas. Jūsų valia ir balsai Seimo rinkimuose lėmė esminius pokyčius Lietuvos politiniame žemėlapyje.

Naujienos

Pagalba gatvėje atsidūrusiems jaunuoliams – lieptas į gyvenimą

2016-10-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ Amatų mokymo centre, kur visapusiška pagalba teikiama gatvėje atsidūrusiems jaunuoliams. Preliminariais skaičiavimais, kasmet gatvėje be pajamų ir pastogės atsiduria po kelis tūkstančius jaunų žmonių. Dažniausiai tai 16–25 metų vaikinai ir merginos, augę globos namuose, rizikos šeimose, kenčiantys nuo priklausomybių, turintys reikalų su teisėsauga. Dauguma jų sveiki ir galintys dirbti, tačiau visiškai praradę viltį ir gebėjimą savimi pasirūpinti.

Prezidentė lankysis su gatvės jaunimu dirbančiame centre

2016-10-26 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankysis Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ Amatų mokymo centre. Tai vienintelis centras Lietuvoje, kur gatvėje atsidūrusiems jaunuoliams teikiama efektyvi, ilgalaikė kompleksinė pagalba. Šalies vadovė domėsis centro veikla, darbo metodais, apžiūrės amatų dirbtuves, kur dirbti apmokomi centro gyventojai, taip pat bendraus su darbuotojais ir savanoriais.

Lietuvos ir Estijos vienybė – regiono saugumui ir gerovei

2016-10-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su naująja Estijos Prezidente Kersti Kaljulaid. Tai...

Prezidentė pasveikino Austriją nacionalinės šventės proga

2016-10-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Austrijos Respublikos Nacionalinės Tarybos Pirmininkę Doris Bures šalies nacionalinės šventės proga. Prezidentė palinkėjo, kad bendromis vertybėmis grįstas Lietuvos ir Austrijos dialogas bei abipusiškai naudinga valstybių veikla prisidėtų prie viso žemyno gerovės, vienybės ir sėkmės. Šiais metais minima atkurtų Lietuvos ir Austrijos diplomatinių santykių dvidešimt penkerių metų sukaktis.

Konstitucija kelia aukščiausius atsakomybės reikalavimus

2016-10-25

Minint 24-ąsias Lietuvos Respublikos Konstitucijos priėmimo metines Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo...

Konstitucijos egzaminas kuria patriotišką ir pilietišką Lietuvą

2016-10-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje vykusioje ceremonijoje apdovanojo jubiliejinio –...

Prezidentė atleido Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoją

2016-10-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Lietuvos banko įstatymu ir atsižvelgdama į Lietuvos banko valdybos primininko teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo atleido iš Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojos pareigų Ingridą Šimonytę. I.Šimonytė iš pareigų atsistatydina todėl, kad buvo išrinkta Seimo nare. I. Šimonytė iš Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojos pareigų atleidžiama spalio 31 dieną.

Į Lietuvą atvyksta Estijos Prezidentė

2016-10-25 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu trečiadienį, spalio 26 d., į Lietuvą darbo vizito atvyksta Estijos Prezidentė Kersti Kaljulaid. Šalių vadovės aptars saugumo padėtį regione ir Europoje, bendradarbiavimą gynybos ir energetikos srityse, dvišalių santykių stiprinimą, branduolinę saugą, kalbėsis aktualiausiais ES klausimais. Tai – vienas pirmųjų naujosios Estijos Prezidentės užsienio vizitų. Šalies vadovės teigimu, dirbdamos kartu Baltijos šalys jau tapo sėkmės valstybėmis. Šiandien, aštrėjant geopolitinei įtampai regione ir Europoje, mūsų susitelkimas – gynybai, energetiniam...

Prezidentės komentaras žiniasklaidai po Seimo rinkimų

2016-10-24

Mieli Lietuvos žmonės, Seimo rinkimai baigėsi – jie buvo demokratiški ir gerokai skaidresni: pažeidimų sumažėjo...

Prezidentė kreipėsi į Teisėjų tarybą dėl neblaivaus vairavusio teisėjo atleidimo

2016-10-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir Teismų įstatymu bei susipažinusi su 2016 m. spalio 19 d. administracinio teisės pažeidimo protokolu, pasirašė dekretą, kuriuo kreipiasi į Teisėjų tarybą patarimo dėl Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjo Valerijaus Paškevičiaus atleidimo iš pareigų, jam pažeminus teisėjo vardą. Teisėjas jau antrą kartą per mėnesį įkliuvo neblaivus vairuojantis automobilį. Prezidentės teigimu, tokiam elgesiui negali būti jokios tolerancijos ir pateisinimų. V. Paškevičiaus poelgis yra visiškai nesuderinamas su teisėjo pareigomis, menkina...

Šalies vadovė pasveikino aukso medalį iškovojusią S. Krupeckaitę

2016-10-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Prancūzijoje vykusio Europos dviračių treko čempionato sprinto rungtyje aukso medalį iškovojusią Simoną Krupeckaitę. Pasak šalies vadovės, sportininkės triumfas įrodo, kad tik iš kasdienio darbo ir didelio ryžto gimsta pačios skambiausios, šalį garsinančios pergalės.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

11:00

Prezidentė lankysis Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ Amatų mokymo centre (K. Paco g. 4, Vilnius)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata