Lietuvos Respublikos Prezidentė

VGT patvirtino žvalgybos informacijos poreikius
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama Valstybės gynimo taryba aptarė saugumo situaciją, valstybės pasirengimą užkardyti nacionaliniam saugumui kylančias grėsmes ir patvirtino 2017 metų žvalgybos informacijos poreikius bei prioritetus.
Prezidentė susitiko su Europos Sąjungos Teisingumo Teismo pirmininku
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos Sąjungos Teisingumo Teismo (ESTT) pirmininku Koenu Lenaertsu. Susitikime aptartas teisės viršenybės stiprinimas Lietuvoje ir visoje Europos Sąjungoje, mūsų šalies teismų ir ESTT bendradarbiavimas, artėjančios derybos dėl „Brexit“, ES teismų reforma.
Sausio 13-osios atmintis ir patirtis suvienija Lietuvą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė drauge su „Laisvės“ gimnazijos moksleiviais Prezidentūros languose Laisvės gynėjams atminti uždegė atminimo žvakutę. Taip šalies vadovė su pilietiškais mokiniais prisijungė prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“.
Laisvės gynėjams atminti – 6 metrų obeliskas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė 26-ųjų Sausio 13-osios metinių proga Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) kiemelyje atidengė specialų memorialą, skirtą šalies Laisvės gynėjams pagerbti. Pagrindinis išskirtinio memorialo akcentas – 6 metrų obeliskas, įamžinantis Sausio 13-osios aukų atminimą. Obelisko viršuje – varpas, simbolizuojantis pirmąją žiniasklaidos priemonę, kvietusią žmones susirinkti ir pranešusią apie naują žinią, nelaimę ar pergalę.
Tarptautinių ekspertų įžvalgos svarbios ir Lietuvos saugumui
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su buvusiu vyriausiuoju NATO pajėgų ir JAV karinių pajėgų Europoje vadu generolu Philipu Breedlove bei įtakingais užsienio ir saugumo politikos ekspertais, kurie dalyvauja tradiciniame „Sniego susitikime“ (Snow meeting).

Naujienos

Šalies vadovė pasveikino išrinktąjį Europos Parlamento pirmininką

2017-01-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Europos Parlamento Pirmininką Antonio Tajani. Šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva tęs sėkmingą ligšiolinį bendradarbiavimą su Europos Parlamentu, derinant pozicijas svarbiausiais žemyno darbotvarkės klausimais ir atsakingai kartu dirbant dėl vieningos, stiprios ir klestinčios Europos.

Prezidentė pareiškė užuojautą mirus mokslininkui Leonui Jovaišai

2017-01-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą mirus Lietuvos ugdymo mokslo kūrėjui, habilituotam daktarui Leonui Jovaišai. Pasak šalies vadovės, mokslinį darbą penkis dešimtmečius dirbęs L. Jovaiša ne tik paliko ryškų pėdsaką Lietuvos ugdymo filosofijos, didaktikos srityse, stiprino mokslo istoriją ir profesinį orientavimą, bet ir išugdė didelį būrį edukologijos mokslo daktarų. Mokslininkas išleido per 40 autorinių knygų.

Rekordinės „Knygų Kalėdos“ praturtino bibliotekas ir vaikų globos namus

2017-01-17

Per Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą akciją „Knygų Kalėdos“ šalies bibliotekoms,...

Prezidentė priėmė Korėjos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2017-01-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Korėjos Respublikos ambasadoriaus Lietuvai Choi Sung-joo...

Prezidentė priėmė Maroko ambasadorės skiriamuosius raštus

2017-01-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Maroko Karalystės ambasadorės Lietuvai Khadijos Rouissi...

VGT patvirtino žvalgybos informacijos poreikius

2017-01-16

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama Valstybės gynimo taryba aptarė saugumo situaciją,...

Prezidentė reiškia užuojautą dėl lėktuvo katastrofos Kirgizijoje

2017-01-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Kirgizijos Prezidentui Almazbekui Atambajevui dėl dešimtis žmonių gyvybių nusinešusios lėktuvo katastrofos Biškeke. Šiuo sunkiu Kirgizijai metu Prezidentė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu palinkėjo aukų šeimoms ir artimiesiems didžiausios stiprybės bei spartaus gijimo sužeistiesiems.

Prezidentė susitiko su Europos Sąjungos Teisingumo Teismo pirmininku

2017-01-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos Sąjungos Teisingumo Teismo (ESTT) pirmininku...

Prezidentūroje – VGT posėdis

2017-01-13 ANONSAS

Pirmadienį, sausio 16 d., 10 val. rengiama Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama Valstybės gynimo taryba, kurioje bus aptariama saugumo situacija ir patvirtinti 2017 metų žvalgybos informacijos poreikiai bei prioritetai. Tai pirmasis naujos sudėties VGT tarybos posėdis. Pagal įstatymą, VGT sudaro Respublikos Prezidentas – vyriausiasis valstybės ginkluotųjų pajėgų vadas, Ministras Pirmininkas, Seimo Pirmininkas, krašto apsaugos ministras ir kariuomenės vadas. VGT vadovauja Respublikos Prezidentas.

Sausio 13-osios atmintis ir patirtis suvienija Lietuvą

2017-01-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė drauge su „Laisvės“ gimnazijos moksleiviais Prezidentūros languose...

Laisvės gynėjams atminti – 6 metrų obeliskas

2017-01-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė 26-ųjų Sausio 13-osios metinių proga Lietuvos radijo ir...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

13:00

Prezidentė susitiks su Lietuvai akredituotais užsienio šalių ambasadoriais (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata