Lietuvos Respublikos Prezidentė

Liepos 6-oji – pasididžiavimo valstybe diena
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė liepos 6 d. dalyvaus renginiuose, skirtuose Valstybės dienai paminėti. „Karalius Mindaugas, pasirinkęs kelią į Europą, davė pradžią mūsų savarankiškai valstybei. Didžiuokimės mūsų istorija ir niekam neleiskime jos menkinti. Saugokime laisvę, kalbą ir tradicijas.Tegul Valstybės diena sutelkia viso pasaulio lietuvius...
Prezidentė pasveikino B. Obamą JAV Nepriklausomybės dienos proga
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentą Baracką Obamą Nepriklausomybės dienos proga. Savo sveikinimo laiške JAV vadovui Prezidentė pabrėžė, jog tai džiugi šventė ne tik amerikiečiams, bet ir JAV draugams visame pasaulyje.
Sportininkų pasiekimai suvienija Lietuvą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė padėkos raštais apdovanojo medalius Europos žaidynėse Baku (Azerbaidžane) iškovojusius Lietuvos sportininkus, jų trenerius ir gydytojus. Pirmą kartą vykusiose Europos žaidynėse ant apdovanotųjų pakylos lipo 7 mūsų šalies atletai.
Prezidentė nubrėžė užsienio politikos uždavinius
Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagrindinius užsienio politikos uždavinius nubrėžė kitose valstybėse reziduojantiems Lietuvos ambasadoriams. Valstybės vadovė dalyvavo tradiciniame ambasadorių suvažiavime, kuris rengiamas kasmet liepos mėnesį.
Lietuvos ir Kroatijos energetiniai projektai – svarbūs visai ES
Oficialaus vizito į Kroatiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Kroatijos Prezidente Kolinda Grabar-Kitarovič Zagrebe atidarė dvišalį aukšto lygio energetikos forumą „Europos Energetikos sąjungos link". Forumo, į kurį susirinko per 100 dalyvių, tema – energetinis saugumas ir bendri ES veiksmai jam užtikrinti.

Liepos 6-oji – Valstybės diena – yra šventė, įprasminanti tautos vienybę ir jos gyvastį, dovanojanti ypatingą bendrumo jausmą. Iš naujo pajuskime, kad Lietuva – pati brangiausi, nes ji mums – vienintelė.

Naujienos

Prezidentė pasveikino S. Pakenytę iškovojusią bronzos medalį

2015-07-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino dziudo imtynininkę Santą Pakenytę, pasaulio studentų universiadoje Pietų Korėjoje iškovojus bronzą dziudo turnyre. Pasak Prezidentės, ši pergalė įrodo, jog S. Pakenytė yra talentinga, darbšti, savimi pasitikinti sportininkė.

Prezidentė pasveikino B. Obamą JAV Nepriklausomybės dienos proga

2015-07-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jungtinių Amerikos...

Liepos 6-oji – pasididžiavimo valstybe diena

2015-07-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė liepos 6 d. dalyvaus renginiuose, skirtuose Valstybės dienai...

Prezidentė suteikė malonę 4 asmenims

2015-07-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgusi į Malonės komisijos rekomendacijas, pasirašė dekretą dėl malonės suteikimo 4 asmenims. Loreta Rimkutė dėl sunkios materialinės padėties atleista nuo likusios piniginės baudos mokėjimo.

Prezidentė priėmė Jungtinės Karalystės ambasadorės skiriamuosius raštus

2015-07-03

Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Jungtinės Karalystės ambasadorės Claire Lawrence skiriamuosius raštus....

Prezidentė priėmė Belgijos ambasadorės skiriamuosius raštus

2015-07-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Belgijos ambasadorės Colette Taquet skiriamuosius raštus....

Žiniasklaida neturi tapti politinių partijų įrankiu

2015-07-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Visuomenės informavimo...

Sportininkų pasiekimai suvienija Lietuvą

2015-07-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė padėkos raštais apdovanojo medalius Europos žaidynėse Baku...

Prezidentė pasveikino Kanadą nacionalinės šventės proga

2015-07-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Kanados Generalinį Gubernatorių Davidą Johnstoną nacionalinės šventės – Kanados dienos – proga. „Bendri iššūkiai ir naujai kylančios grėsmės saugumui Europoje bei pasaulyje šiandien dar labiau suvienijo mūsų valstybes kaip artimas sąjungininkes ir partneres. Džiaugiuosi, kad svarbiausiais tarptautiniais ir vertybiniais klausimais mūsų pozicijos sutampa. Mus sieja bendras požiūris, kuris yra geranoriškų abipusiu supratimu ir pasitikėjimu grįstų santykių bei bendradarbiavimo pagrindas“, – sakoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė nubrėžė užsienio politikos uždavinius

2015-07-01

Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagrindinius užsienio politikos uždavinius nubrėžė kitose valstybėse...

Prezidentė paskyrė VSD direktoriaus pavaduotoją

2015-06-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Žvalgybos įstatymu ir atsižvelgdama į Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus Dariaus Jauniškio teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė Kęstutį Budrį VSD direktoriaus pavaduotoju. K. Budrys VSD karjerą pradėjo 2002 metais. Čia jis ėjo inspektoriaus, vyr. inspektoriaus, skyriaus viršininko ir valdybos viršininko pavaduotojo pareigas. Nuo 2009 m. jis dirbo Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėju Nacionalinio saugumo grupėje.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

 

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata