Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos narystės ES 15 metinių proga Prezidentė kviečia į ypatingą šventę
Minint 15-ąsias Lietuvos narystės Europos Sąjungoje metines, trečiadienį, gegužės 1 d., 12 val., S. Daukanto aikštėje prie Prezidento rūmų rengiamas oficialus šios svarbios datos paminėjimas ir šventė visuomenei.
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos žmonėms šv. Velykų proga
Mielieji, mūsų akyse iš naujo skleidžiasi Velykų stebuklas! Kaip laimėjimas prieš tamsą, kaip išsivadavimo ir atgimimo jausmas – toks brangus mūsų tautai ir valstybei. Todėl didžiausia šios dienos dovana – padrąsinimas, skirtas kiekvienam.
Prezidentė su dienos centrų vaikais ruošėsi Velykoms
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su vaikų dienos centrų auklėtiniais dalyvavo velykinėse edukacinėse dirbtuvėse.
Prezidentė priėmė jaunųjų kadetų priesaikas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Istorinės Prezidentūros kieme pasveikino Generolo Povilo Plechavičiaus mokyklos kadetus ir priėmė jų priesaikas. Šiemet kadetų priesaiką davė 75 jaunuoliai.
ES lyderiai atideda „Brexitą“
Į neeilinę Europos Vadovų Tarybą (EVT) susirinkę ES šalių lyderiai sutarė atidėti Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos iki spalio 31 d.

Naujienos

Lietuvos narystės ES 15 metinių proga Prezidentė kviečia į ypatingą šventę

2019-04-24 ANONSAS

Minint 15-ąsias Lietuvos narystės Europos Sąjungoje metines, trečiadienį, gegužės 1 d., 12 val., S. Daukanto aikštėje prie Prezidento rūmų rengiamas oficialus šios svarbios datos paminėjimas ir šventė visuomenei. Renginyje dalyvaus Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Vyriausybės ir Seimo nariai, užsienio valstybių ambasadoriai ir gynybos atašė, jaunimo ir moksleivių organizacijos, miesto gyventojai ir svečiai. Minėjimas prasidės iškilminga Lietuvos ir ES vėliavų pakėlimo ceremonija. Joje visus Lietuvos žmones pasveikins šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Prezidentė susitiks su ES socialinių reikalų komisare

2019-04-24 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, ketvirtadienį, 8 val., susitiks su Europos Komisijos nare užimtumo, socialinių reikalų, įgūdžių ir darbo jėgos judumo klausimais Marianna Thyssen. Susitikime ketinama aptarti Europos semestro eigą ir Europos Komisijos vasarį pateiktą Struktūrinių reformų pažangos ataskaitą. Joje įvertinti Lietuvos pasiekimai, įgyvendinant praėjusiems metams skirtas Komisijos rekomendacijas, o vienu didžiausių iššūkiu įvardyta pajamų nelygybė. Taip pat numatyta aptarti mūsų šalies priortetus ES daugiametėje finansinėje perspektyvoje ir joje planuojamo sanglaudos...

Prezidentė priėmė Tadžikistano ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2019-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Tadžikistano Respublikos ambasadoriaus Lietuvai...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl Liuksemburgo Didžiojo Hercogo Jono mirties

2019-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl Liuksemburgo Didžiojo Hercogo Jono mirties. Pasak šalies vadovės, tai didelė netektis ne tik visai Karališkajai šeimai ir Liuksemburgo žmonėms, bet ir visiems europiečiams. Šią sunkią akimirką Prezidentė Liuksemburgui palinkėjo visokeriopos stiprybės.

Šalies vadovė pasveikino išrinktąjį Ukrainos Prezidentą

2019-04-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pergalės Ukrainos Prezidento rinkimuose proga pasveikino Volodymyrą Zelenskį. Pasak šalies vadovės, per pastaruosius metus Ukraina ir jos žmonės patyrė daugybę iššūkių, tačiau kartu parodė ir didelį ryžtą, pasiaukojimą ir dvasios stiprybę, gindami savo šalį ir jos laisvę, dirbdami dėl stiprios ir europietiškos valstybės. Ukrainos piliečių išreikštas didelis pasitikėjimas, anot Prezidentės, yra svarbus įpareigojimas atsakingai stiprinti visos šalies ir jos gyventojų gerovę bei vienyti šalį, telkiant Ukrainos žmones dėl taikos, saugumo ir šalies...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl sprogimų Šri Lankoje

2019-04-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl daugiau nei šimto gyvybių pareikalavusių ir šv. Velykų sekmadienį visiems tikintiesiems aptemdžiusių sprogdinimų Šri Lankos miestuose. Anot šalies vadovės, šie tragiški įvykai ir nepateisinamas smurtas prieš maldininkus keliose Šri Lankos bažnyčiose – didžiulis sukrėtimas šaliai ir visiems jos gyventojams.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos žmonėms šv. Velykų proga

2019-04-21

Mielieji, mūsų akyse iš naujo skleidžiasi Velykų stebuklas! Kaip laimėjimas prieš tamsą, kaip išsivadavimo ir...

Prezidentė su dienos centrų vaikais ruošėsi Velykoms

2019-04-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su vaikų dienos centrų auklėtiniais dalyvavo velykinėse...

Prezidentė reiškia užuojautą dėl autobuso avarijos Madeiroje

2019-04-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą Vokietijos Federacinės Respublikos Prezidentui Frankui-Walteriui Steinmeieriui dėl tragiškos autobuso avarijos Madeiroje, kurios metu žuvo turistai iš Vokietijos. Šiuo sunkiu metu šalies vadovė palinkėjo visokeriopos stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems bei sveikatos ir spartaus gijimo visiems sužeistiesiems.

Prezidentūroje – velykinės edukacinės dirbtuvės

2019-04-17 ANONSAS

Artėjant šv. Velykoms Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, balandžio 18 d., 12.30 val. kartu su vaikų dienos centrų auklėtiniais dalyvaus velykinėse edukacinėse dirbtuvėse. Su dienos centro auklėtiniais taip pat bendraus šalies vadovės inicijuotos socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai menininkas Algirdas Gataveckas ir grupės „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas. Grupė „Biplan“ susirinkusiems pristatys ir atliks kampanijai dovanojamą naują dainą – „Nuo nulio iki mėnulio“.

Prezidentė pasveikino radijo laidų vedėją Bernadetą Lukošiūtę su jubiliejumi

2019-04-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino radijo laidų vedėją Bernadetą Lukošiūtę gražaus 70-ojo jubiliejaus proga. Pasak šalies vadovės, B. Lukošiūtę pažįsta ir atpažįsta visoje Lietuvoje. Ne viena karta užaugo su laidų vedėjos balsu, jis ir dabar kas savaitę girdimas per LRT radiją, kuriam B. Lukošiūtė atidavė net penketą dešimtmečių.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

08:00

Prezidentė susitiks su Europos Komisijos nare užimtumo, socialinių reikalų, įgūdžių ir darbo jėgos judumo klausimais Marianna Thyssen (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

11:00

Prezidentė susitiks su Europos liaudies partijos frakcijos Europos Parlamente pirmininku Manfredu Weberiu (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

13:00

Prezidentė priims Malio Respublikos ambasadorės Oumou Sall Seck skiriamuosius raštus (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata