Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos vaikai – gerumo pavyzdys suaugusiesiems
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino UNICEF vaikų bėgimo „Už kiekvieną vaiką“ dalyvius ir davė startą išankstinei treniruotei.
Vilniuje bus paskelbtas NATO vadaviečių atidarymas 6 šalyse
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį, rugsėjo 3 d. 10.15 val. Prezidentūroje susitiks su NATO Generaliniu sekretoriumi Jensu Stoltenbergu. Po dvišalio susitikimo Prezidentė kartu su Aljanso vadovu 11 val. Jungtiniame Lietuvos kariuomenės štabe atidarys NATO pajėgų integravimo vadavietę.
Mokytis būti kariu – sunkus, bet garbingas pasirinkimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo mokslo ir žinių šventėje Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, kur drauge su kariūnais paskelbė naujų mokslų metų pradžią. Iškilmingoje ceremonijoje taip pat buvo inauguruotas naujasis Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos viršininkas pulkininkas Raimundas Matulis.
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas su Mokslo ir žinių, laisvės diena
Mieli mokiniai ir mokytojai! Mokslas ir žinios yra mūsų laisvės pamatas. Rugsėjo 1-oji sujungia šias vertybes. Būtent ant jų, būtent mokykloje klojami kiekvienos tautos gyvenimo pagrindai. Sutinkant Rugsėjo pirmąją stipriausias jausmas yra pažinimo džiaugsmas.
Vaikų globos pertvarkoje – pirmas žingsnis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Marijampolėje, kur dalyvavo vaikų globos namų „Putinas“ uždaryme. Prezidentė kartu su vaikais ant globos namų durų pakabino užrašą „Vaikų namai uždaryti. Vaikai gyvena bendruomenėje“. Uždarydama šiuos globos namus Prezidentė pabrėžė, kad tai – pirmas žingsnis siekiant, kad Lietuvos vaikai augtų šeimose.

Naujienos

Lietuvos vaikai – gerumo pavyzdys suaugusiesiems

2015-09-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino UNICEF vaikų bėgimo „Už kiekvieną vaiką“ dalyvius ir davė startą išankstinei treniruotei. „Lietuvos vaikai gerai supranta, kad su pasauliu turime dalintis gerumu. Žmonių, kuriems reikia pagalbos, pasaulyje yra daug, o ypač Europoje. Mūsų mažieji yra net labiau užjaučiantys nei suaugusieji ir savo pavyzdžiu rodo, kad negalime likti abejingi ir turime padėti“, – sakė Prezidentė. Prezidentė pakvietė visus Lietuvos vaikus dalyvauti UNICEF vaikų bėgime „Už kiekvieną vaiką“ rugsėjo 12 d. 13 val. Vilniaus Vingio parke.

Prezidentė priėmė Hondūro ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2015-09-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Hondūro ambasadoriaus Roberto Floreso Bermúdezo...

Prezidentė priėmė Japonijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2015-09-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Japonijos ambasadoriaus Toyoei Shigeedos skiriamuosius...

Vilniuje bus paskelbtas NATO vadaviečių atidarymas 6 šalyse

2015-09-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį, rugsėjo 3 d. 10.15 val. Prezidentūroje susitiks su...

Mokytis būti kariu – sunkus, bet garbingas pasirinkimas

2015-09-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo mokslo ir žinių šventėje Generolo Jono Žemaičio Lietuvos...

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas su Mokslo ir žinių, laisvės diena

2015-09-01

Mieli mokiniai ir mokytojai! Mokslas ir žinios yra mūsų laisvės pamatas. Rugsėjo 1-oji sujungia šias vertybes....

Prezidentė pasveikino Slovakiją Konstitucijos dienos proga

2015-09-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Slovakijos Prezidentą Andrejų Kiską ir visus Slovakijos žmones nacionalinės šventės – Konstitucijos dienos – proga. „Džiaugiamės nuosekliai stiprėjančiais mūsų valstybių prekybos ryšiais, draugišku Lietuvos ir Slovakijos dialogu dirbant kartu ES bei NATO. Neabejoju, kad bendromis vertybėmis grįsta partnerystė, atsakingas požiūris į kylančius iššūkius ir toliau skatins sėkmingą dvišalį bendradarbiavimą, padės įgyvendinti bendrus ilgalaikius tikslus ir užtikrinti visapusišką gerovę bei saugumą mūsų šalių ir visos Europos piliečiams“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Vaikų globos pertvarkoje – pirmas žingsnis

2015-08-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Marijampolėje, kur dalyvavo vaikų globos namų „Putinas“...

Lietuvos laisvės kovos – meilės savo šaliai simbolis

2015-08-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, minėdama Lietuvos laisvės dieną, susitiko su partizanu, kariu...

Būtina nedelsiant stiprinti sienos apsaugą

2015-08-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, susitikusi su vidaus reikalų ministru Sauliumi Skverneliu, aptarė...

Bronzos medalius iškovojusioms tinklininkėms I. Dumbauskaitei ir M. Povilaitytei – Prezidentės sveikinimas

2015-08-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino tinklininkes Ievą Dumbauskaitę ir Moniką Povilaitytę, iškovojusias bronzos medalius Portugalijoje vykstančiame Europos jaunimo (iki 22 metų) paplūdimio tinklinio čempionate. „Dėkoju, kad kovojate už Lietuvos garbę. Jūs suteikiate progą mums didžiuotis savo šalimi ir jos žmonių laimėjimais. Jūsų triumfas liudija tvirtą charakterį ir ryžtą nugalėti", – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

10:15

Prezidentės ir NATO Generalinio sekretoriaus Jenso Stoltenbergo susitikimas (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

11:00

Prezidentė ir NATO Generalinis sekretorius atidarys NATO pajėgų integravimo vadavietę (Jungtinis Lietuvos kariuomenės štabas, Kapsų g. 44, Vilnius)

11:30

Prezidentės ir NATO Generalinio sekretoriaus spaudos konferencija (Jungtinis Lietuvos kariuomenės štabas, Kapsų g. 44, Vilnius)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata