Lietuvos Respublikos Prezidentė

Maltos ordino padėka – svarus įvertinimas visiems Lietuvos žmonėms
Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei už daugiametį indėlį į Lietuvos ir Maltos ordino glaudų bendradarbiavimą ir nenuilstamą paramą socialinei veiklai mūsų šalyje įteikta asmeninė Maltos ordino Didžiojo Magistro Fra‘ Giacomo Dalla Torre Del Tempio Di Sanguinetto padėka.
Lietuvos žemdirbių reikalavimai yra pagrįsti
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvos žemdirbius vienijančių organizacijų atstovais ir aptarė ES daugiametę 2021–2027 metų finansinę perspektyvą bei joje numatomą paramą mūsų šalies ūkininkams.
Parama Ukrainai – Lietuvos saugumo interesas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Ukrainos Prezidentu Petro Porošenka. Šalies vadovės apsilankymo Kijeve tikslas – palaikyti Ukrainą. Tai pirmasis valstybės vadovo vizitas į Ukrainą po to, kai Rusija neteisėtai užgrobė šios valstybės laivus Kerčės sąsiauryje.
Prezidentei – išskirtinis Ukrainos žmonių apdovanojimas
Lietuvos Respublikos Prezidentei Dalia Grybauskaitei Kijeve įteiktas išskirtinis pilietinės visuomenės apdovanojimas. Juo valstybės vadovė apdovanota už nuolatinę paramą Ukrainos žmonėms.
Prezidentė: švietimo reforma – mūsų bendras rūpestis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su švietimo profesinių sąjungų atstovais, Seimo švietimo ir mokslo komiteto pirmininku Eugenijumi Jovaiša ir švietimo ekspertais aptarė šalies švietimo sistemos problemas ir galimus jų sprendimus.

Naujienos

Prezidentė pasveikino Lietuvos plaukikus iškovojus du sidabro medalius

2018-12-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino plaukikus Rūtą Meilutytę ir Daną Rapšį Pasaulio plaukimo čempionate Kinijoje, trumpajame baseine iškovojus du sidabro medalius. R. Meilutytė varžėsi 50 m krūtine rungtyje, D. Rapšys – 200 m laisvuoju stiliumi. Šalies vadovė padėkojo sportininkams už galimybę palaikyti, džiaugtis sidabrinėmis pergalėmis, girdėti Lietuvos himną. Anot Prezidentės, tai ypatingos akimirkos, leidžiančios visiems matyti Lietuvą tarp stipriausių pasaulio šalių.

Prezidentė vyksta į Europos Vadovų Tarybą

2018-12-12 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, gruodžio 13 d., išvyksta į Briuselį, kur dalyvaus Europos...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl teroro išpuolio Strasbūre

2018-12-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą Prancūzijos Prezidentui Emmanueliui Macronui dėl per teroro išpuolį Strasbūre, kalėdinėje mugėje, žuvusių ir sužeistų žmonių. Šalies vadovės teigimu, šis šventinę taikos dvasią visiems Strasbūro ir Prancūzijos gyventojams užtemdęs žiaurumas negali būti niekaip pateisintas.

Šalies vadovė pasveikino plaukiką D. Rapšį iškovojus įspūdingą pergalę

2018-12-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino plaukiką Daną Rapšį, Pasaulio plaukimo čempionate Kinijoje, trumpajame baseine iškovojus auksą. Prezidentė pabrėžė, kad plaukikas padovanojo Lietuvai įspūdingą pergalę, kuri yra didelis visų sportininko pastangų įvertinimas, kartu įrašantis mūsų šalies vardą į pasaulio sporto istoriją.

Prezidentė teikia Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjų kandidatūras

2018-12-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Teismų įstatymu ir atsižvelgdama į Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininko siūlymą bei vienbalsį Teisėjų tarybos patarimą, kreipiasi į Seimą dėl trijų Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjų skyrimo. Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) teisėjomis siūloma skirti Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus teisėją Godą Ambrasaitę-Balynienę ir Lietuvos apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėją Daivą Pranytę-Zalieckienę.

Maltos ordino padėka – svarus įvertinimas visiems Lietuvos žmonėms

2018-12-10

Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei už daugiametį indėlį į Lietuvos ir Maltos ordino glaudų...

Lietuvos žemdirbių reikalavimai yra pagrįsti

2018-12-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvos žemdirbius vienijančių organizacijų atstovais...

Parama Ukrainai – Lietuvos saugumo interesas

2018-12-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Ukrainos Prezidentu Petro Porošenka. Šalies vadovės...

Prezidentei – išskirtinis Ukrainos žmonių apdovanojimas

2018-12-07

Lietuvos Respublikos Prezidentei Dalia Grybauskaitei Kijeve įteiktas išskirtinis pilietinės visuomenės apdovanojimas....

Prezidentė pasirašė dekretus dėl trijų ministrų

2018-12-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Ministro Pirmininko gruodžio 5 d. teikimus, pasirašė dekretus, kuriais priėmė švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės, kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jonsson atsistatydinimą ir atleido Kęstutį Navicką iš aplinkos ministro pareigų. Prezidentė pavedė nuo gruodžio 8 d., kol bus paskirti nauji ministrai, laikinai eiti švietimo ir mokslo ministro pareigas susisiekimo ministrui Rokui Masiuliui, aplinkos ministro – energetikos ministrui Žygimantui Vaičiūnui. Šie dekretai įsigalios gruodžio 7 d.

Šalies vadovė pasveikino Maltos Prezidentę asmeninio jubiliejaus proga

2018-12-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Maltos Prezidentę Marie Louise Coleiro Precą asmeninio jubiliejaus proga. Šalies vadovė pabrėžė, kad Prezidentė jubiliejų pasitinka garbingai vadovaudama savo valstybei, atsakingu darbu ir vertybėmis pelniusi tiek Maltos žmonių, tiek kolegų vadovų pagarbą ir pasitikėjimą. Anot valstybės vadovės, Maltos Prezidentei einant pareigas ypač sustiprėjo visapusis abiejų valstybių bendradarbiavimas ir Europos Sąjungoje, ir plėtojant dvišalius santykius ir draugystę. Prezidentė pabrėžė, kad itin vertina asmenines Maltos vadovės pastangas ir bendrą darbą...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

Prezidentė dalyvaus Europos Vadovų Taryboje

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata