Lietuvos Respublikos Prezidentė

Valstybės socialinės politikos prioritetai turi keistis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Dotnuvos slaugos namuose, susipažino su senyvo amžiaus žmonėms teikiamomis paslaugomis. Senėjančios visuomenės problema Lietuvai tampa vis aktualesnė. Socialinės paslaugos, kurios turėtų pasiekti vyresnio amžiaus žmones, yra per menkai išplėtotos. Seni ir vieniši žmonės priversti laukti eilėse, kad patektų į globos ir slaugos įstaigas.
Prezidentė pasveikino ESBO ir JT konferencijos dalyvius
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) bei Jungtinių Tautų konferencijos dalyvius, kurioje aptariamas moterų vaidmuo užtikrinant tarptautinę taiką bei saugumą. Moterų pasaulio lyderių tarybai vadovaujanti Prezidentė pabrėžė, jog aktyvus moterų dalyvavimas sprendžiant ginkluotus konfliktus yra svarbus atkuriant taiką ir stiprinant tarptautinį saugumą.
Prezidentė susitiko su ESBO Generaliniu sekretoriumi
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) generaliniu sekretoriumi Lamberto Zannier. ESBO vadovas atvyko į Lietuvą dalyvauti Prezidentės globojamoje ESBO ir Jungtinių Tautų konferencijoje, kurioje aptariamas moterų vaidmuo užtikrinant tarptautinę taiką ir saugumą. Susitikime buvo aptartas regioninis saugumas ir ESBO vaidmuo užtikrinant Minsko susitarimų įgyvendinimą.
Švėkšnos ugdymo centrą būtina pertvarkyti
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Švėkšnos specialiojo ugdymo centre, susipažino su vaikų gyvenimo, ugdymo sąlygomis. Su švietimo ir mokslo ministru Dainiumi Pavalkiu ir vaiko teisių apsaugos kontroliere Edita Žiobiene aptarė centro pertvarką.
Vokietija – svarbi Lietuvos saugumo partnerė
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Vokietijos gynybos ministre Ursula von der Leyen, su kuria aptarė regiono saugumo klausimus ir bendradarbiavimą gynybos srityje.

Naujienos

Prezidentė vyksta darbo vizito į Moldovą

2015-04-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį, balandžio 22 d., vyksta į Kišiniovą, kur susitiks su Moldovos Prezidentu Nicolae Timofti, taip pat dalyvaus darbo pietuose su Moldovos Parlamento Pirmininku Andrianu Kandu. Kišiniove Lietuvos vadovei bus įteiktas aukščiausias Moldovos valstybinis apdovanojimas – Moldovos Respublikos ordinas. Jis Prezidentei skirtas už asmeninį indėlį stiprinant dvišalius Lietuvos ir Moldovos santykius bei nuolatinę paramą Moldovos integracijai į Europos Sąjungą.

Valstybės socialinės politikos prioritetai turi keistis

2015-04-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Dotnuvos slaugos namuose, susipažino su senyvo amžiaus...

Prezidentė pasveikino ESBO ir JT konferencijos dalyvius

2015-04-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos...

Prezidentė susitiko su ESBO Generaliniu sekretoriumi

2015-04-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos...

Prezidentė pasveikino A. Didžbalį iškovojus aukso medalį

2015-04-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Aurimą Didžbalį tapusį aukso medalio laimėtoju Gruzijoje vykusiame Europos sunkiosios atletikos čempionate. Pasak Prezidentės, aukso medalis – tai aukščiausias stiprybės ir ištvermės įvertinimas, kuris dar kartą įrodo Lietuvos sportininkų jokių sunkumų nepaisantį ryžtą nugalėti.

Prezidentūroje – ESBO ir JT konferencija moterų, taikos ir saugumo klausimais

2015-04-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, balandžio 20 d., 9.00 val., dalyvaus tarptautinėje Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) ir Jungtinių Tautų rengiamoje konferencijoje, kurioje bus aptariama, kaip sustiprinti moterų vaidmenį užtikrinant tarptautinę taiką ir saugumą. Prezidentė, šiuo metu vadovaujanti Moterų pasaulio lyderių tarybai, pasveikins konferencijos dalyvius ir susitiks su į konferenciją atvyksiančiu ESBO generaliniu sekretoriumi Lamberto Zannieriu. Lietuvos Respublikos Prezidentės globojamoje konferencijoje taip pat dalyvaus ESBO Demokratinių institucijų ir žmogaus teisių biuro (ODIHR) direktorius Michaelas Georgas Linkas, daugiau nei 70 ekspertų iš...

Prezidentūroje – konferencija, kaip įgyvendinamas nacionalinis susitarimas

2015-04-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje atidarė konferenciją, skirtą aptarti, kaip...

Švėkšnos ugdymo centrą būtina pertvarkyti

2015-04-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Švėkšnos specialiojo ugdymo centre, susipažino su vaikų...

Prezidentė pasveikino Liuksemburgo Hercogą 60-ies metų jubiliejaus proga

2015-04-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Liuksemburgo Didįjį Hercogą Henrį 60-ies metų jubiliejaus proga. „Lietuva džiaugiasi tvirta partneryste ir bendradarbiavimu su Liuksemburgu Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje. Viliamės, kad mūsų politikos, verslo ir kultūros ryšiai ateityje intensyvės, atverdami naujų tobulėjimo galimybių“, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Šalies vadovė pasveikino Danijos Karalienę jubiliejaus proga

2015-04-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Danijos Karalienę Jos Didenybę Margaritą II garbaus jubiliejaus proga. „Esate šiuolaikiška Monarchė, išmintingai telkianti Danijos žmones vienybei ir stiprinanti draugiškos ir talentingos šalies įvaizdį. Šiltas bendravimas ir visuomeninis aktyvumas pelnė Jums didelį populiarumą, nuoširdžią Jūsų žmonių meilę ir milijonus simpatijų užsienyje“, - sakoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė priėmė Kinijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2015-04-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Kinijos Liaudies Respublikos ambasadoriaus Wei Ruixingo...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

Prezidentės darbo vizitas Moldovoje

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata