Lietuvos Respublikos Prezidentas
Šalies vadovas aplankė karius
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda per pirmą savo, kaip vyriausiojo ginkluotųjų pajėgų vado, apsilankymą Rukloje susitiko su Lietuvos ir NATO priešakinių pajėgų bataliono grupės kariais. Šalies vadovas domėjosi karių gyvenimo sąlygomis, apžiūrėjo, kaip gyvena nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai, kartu pietavo valgykloje.
Prezidentūroje patvirtinti planai didinti gynybos pajėgumus
Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos vadovaujama Valstybės gynimo taryba (VGT) apsvarstė ilgalaikius krašto apsaugos sistemos plėtros prioritetus, kariuomenės principinę nuolatinę struktūrą, planuojamą Lietuvos indėlį į tarptautines operacijas ir tolesnį krašto apsaugos sistemos finansavimą. Daugiausia dėmesio šalies vadovas su VGT nariais, atsižvelgdami į sudėtingą geopolitinę situaciją bei nuolat kylančias grėsmes, skyrė krašto apsaugos sistemos pajėgumų plėtrai.
Prezidentas lankysis Rukloje
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį, rugsėjo 17 d., 11 val., lankysis Rukloje ir susitiks su Lietuvos kariais. Šalies vadovas susipažins su Ruklos įgulos kariuomenės daliniais, NATO priešakinių pajėgų kovinės grupės užduotimis, su Krašto apsaugos ministerijos ir kariuomenės vadovais aptars kariuomenės vystymo ir modernizacijos projektų tęstinumą bei glaudesnio bendradarbiavimo su sąjungininkais užtikrinimą.
Prezidentas apsilankė Valstybės saugumo departamente
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį lankėsi Valstybės saugumo departamente (VSD). Tai pirmasis Prezidento vizitas VSD, kurio metu tarnybos vadovams jis pateikė tolesnio žvalgybos vystymo prioritetus.
Prezidentas priėmė trijų ambasadorių skiriamuosius raštus
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda priėmė Rumunijos ambasadoriaus Cosmino George‘o Dinescu, Vokietijos ambasadoriaus Matthiaso Peterio Sonno ir Latvijos ambasadoriaus Indulio Bėrzinio skiriamuosius raštus.
Šalies vadovas priėmė teisėjų priesaikas
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą dėl keturių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.
Prezidentas susitiko su Pensilvanijos Gubernatoriumi
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su Pensilvanijos Gubernatoriumi Tomu Wolfu. Susitikime aptarti bendradarbiavimo klausimai gynybos, ekonomikos ir kultūros srityse. Kalbėdamas apie Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų karinį bendradarbiavimą bei Lietuvos kariuomenės ir Pensilvanijos nacionalinės gvardijos partnerystę (PENG), Prezidentas pasidžiaugė, kad JAV ir toliau išlieka strategine mūsų šalies saugumo partnere.
Šalies vadovas aplankė karius
Prezidentūroje patvirtinti planai didinti gynybos pajėgumus
Prezidentas lankysis Rukloje
Prezidentas apsilankė Valstybės saugumo departamente
Prezidentas priėmė trijų ambasadorių skiriamuosius raštus
Šalies vadovas priėmė teisėjų priesaikas
Prezidentas susitiko su Pensilvanijos Gubernatoriumi

Naujienos

Šalies vadovas aplankė karius

2019-09-17

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda per pirmą savo, kaip vyriausiojo ginkluotųjų pajėgų vado, apsilankymą Rukloje susitiko su Lietuvos ir NATO priešakinių pajėgų bataliono grupės kariais. Šalies vadovas domėjosi karių gyvenimo sąlygomis, apžiūrėjo, kaip gyvena nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai, kartu pietavo valgykloje. Prezidentas susipažino su Ruklos įgulos kariuomenės daliniais – mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ ir Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko veikla, NATO priešakinių pajėgų kovinės grupės užduotimis. Susitikime aptarė kariuomenės vystymo ir modernizacijos projektų tęstinumą bei glaudesnio bendradarbiavimo su sąjungininkais užtikrinimą.

Prezidentas atleido K. Guriną iš Lietuvos apeliacinio teismo teisėjo pareigų

2019-09-17

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Konstitucija ir atsižvelgdamas...

Prezidentūroje patvirtinti planai didinti gynybos pajėgumus

2019-09-16

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos vadovaujama Valstybės gynimo taryba (VGT) apsvarstė ilgalaikius...

Prezidentas pasveikino Meksiką Nepriklausomybės dienos proga

2019-09-16

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Meksikos Prezidentą Andresą Manuelį Lopezą Obradorą šalies Nepriklausomybės dienos proga. Pasak šalies vadovo, Lietuvos ir Meksikos santykiai turi daug neišnaudoto potencialo ekonomikos, kultūros ir mokslo srityse.

Prezidentas lankysis Rukloje

2019-09-13 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį, rugsėjo 17 d., 11 val., lankysis Rukloje ir susitiks su...

Prezidentas apsilankė Valstybės saugumo departamente

2019-09-13

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį lankėsi Valstybės saugumo departamente (VSD). Tai...

Prezidentas priėmė trijų ambasadorių skiriamuosius raštus

2019-09-11

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda priėmė Rumunijos ambasadoriaus Cosmino George‘o Dinescu, Vokietijos...

Prezidentas palankiai vertina V. Sinkevičiui siūlomo portfelio reikšmę

2019-09-10

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda palankiai įvertino Europos Komisijos Pirmininkės Ursulos von der Leyen sprendimą pasiūlyti Virginijui Sinkevičiui eurokomisaro, atsakingo už aplinką ir vandenynus, portfelį. „Lietuvos remiamam kandidatui į eurokomisarus pasiūlyta viena iš prioritetinių naujosios Europos Komisijos veiklos sričių. Tokiu būdu jaunam politikui parodytas didelis pasitikėjimas, kurio reikės nenuvilti“, – sakė šalies vadovas.

Šalies vadovas priėmė teisėjų priesaikas

2019-09-10

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą dėl keturių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų...

Prezidentas susitiko su Pensilvanijos Gubernatoriumi

2019-09-10

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su Pensilvanijos Gubernatoriumi Tomu Wolfu. Susitikime...

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Seimo rudens sesijos pradžios proga

2019-09-10

Gerbiami Seimo nariai, džiaugiuosi turėdamas pirmąją galimybę kaip Lietuvos Respublikos Prezidentas pasveikinti Jus pradedant naują rudens darbų etapą. Istorija rodo, kad priešrinkiminis laikotarpis būna vienas sudėtingiausių, nes trumpalaikis siekis laimėti rinkimus neretai užgožia ilgalaikius darbus, kuriuos privalome atlikti čia ir dabar. Nieko nuostabaus, kad ir šiandien jau girdime išankstinių vertinimų, jog nieko reikšmingo daugiau šis Seimas nebenuveiks.

Daugiau naujienų

Prezidento darbotvarkė

09:30

Prezidentas susitiks su Vyriausybės nariais (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

11:00

Prezidento ir Ministro Pirmininko S. Skvernelio komentarai žiniasklaidai (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

13:00

Prezidentas susitiks su Japonijos tarptautinio bendradarbiavimo banko delegacijos atstovais (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

13:30

Prezidentas susitiks su Profesinių sąjungų atstovais (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

15:00

Prezidentas susitiks su Verslo asociacijų atstovais (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata