Lietuvos Respublikos Prezidentė

Sportininkų pasiekimai suvienija Lietuvą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė padėkos raštais apdovanojo medalius Europos žaidynėse Baku (Azerbaidžane) iškovojusius Lietuvos sportininkus, jų trenerius ir gydytojus. Pirmą kartą vykusiose Europos žaidynėse ant apdovanotųjų pakylos lipo 7 mūsų šalies atletai.
Prezidentė nubrėžė užsienio politikos uždavinius
Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagrindinius užsienio politikos uždavinius nubrėžė kitose valstybėse reziduojantiems Lietuvos ambasadoriams. Valstybės vadovė dalyvavo tradiciniame ambasadorių suvažiavime, kuris rengiamas kasmet liepos mėnesį.
Lietuvos ir Kroatijos energetiniai projektai – svarbūs visai ES
Oficialaus vizito į Kroatiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Kroatijos Prezidente Kolinda Grabar-Kitarovič Zagrebe atidarė dvišalį aukšto lygio energetikos forumą „Europos Energetikos sąjungos link". Forumo, į kurį susirinko per 100 dalyvių, tema – energetinis saugumas ir bendri ES veiksmai jam užtikrinti.
Lietuva stiprina ryšius su Kroatija
Oficialaus vizito į Kroatiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su naująja Kroatijos Prezidente Kolinda Grabar-Kitarovič. Su neseniai išrinkta Kroatijos Prezidente Lietuvos vadovė aptarė energetinės nepriklausomybės, karinio saugumo, ekonominio bendradarbiavimo bei moterų teisių ir lyderystės klausimus.
Bendras Lietuvos ir JAV interesas – regiono saugumas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su JAV Atstovų Rūmų pirmininku Johnu Boehneriu, su kuriuo aptarė Lietuvos ir regiono saugumo klausimus, padėtį Ukrainoje, Lietuvos ir JAV karinį, energetinį, ekonominį bendradarbiavimą.

Naujienos

Prezidentė suteikė malonę 4 asmenims

2015-07-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgusi į Malonės komisijos rekomendacijas, pasirašė dekretą dėl malonės suteikimo 4 asmenims. Loreta Rimkutė dėl sunkios materialinės padėties atleista nuo likusios piniginės baudos mokėjimo.

Prezidentė priėmė Jungtinės Karalystės ambasadorės skiriamuosius raštus

2015-07-03

Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Jungtinės Karalystės ambasadorės Claire Lawrence skiriamuosius raštus....

Prezidentė priėmė Belgijos ambasadorės skiriamuosius raštus

2015-07-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Belgijos ambasadorės Colette Taquet skiriamuosius raštus....

Žiniasklaida neturi tapti politinių partijų įrankiu

2015-07-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Visuomenės informavimo...

Sportininkų pasiekimai suvienija Lietuvą

2015-07-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė padėkos raštais apdovanojo medalius Europos žaidynėse Baku...

Prezidentė pasveikino Kanadą nacionalinės šventės proga

2015-07-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Kanados Generalinį Gubernatorių Davidą Johnstoną nacionalinės šventės – Kanados dienos – proga. „Bendri iššūkiai ir naujai kylančios grėsmės saugumui Europoje bei pasaulyje šiandien dar labiau suvienijo mūsų valstybes kaip artimas sąjungininkes ir partneres. Džiaugiuosi, kad svarbiausiais tarptautiniais ir vertybiniais klausimais mūsų pozicijos sutampa. Mus sieja bendras požiūris, kuris yra geranoriškų abipusiu supratimu ir pasitikėjimu grįstų santykių bei bendradarbiavimo pagrindas“, – sakoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė nubrėžė užsienio politikos uždavinius

2015-07-01

Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagrindinius užsienio politikos uždavinius nubrėžė kitose valstybėse...

Prezidentė paskyrė VSD direktoriaus pavaduotoją

2015-06-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Žvalgybos įstatymu ir atsižvelgdama į Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus Dariaus Jauniškio teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė Kęstutį Budrį VSD direktoriaus pavaduotoju. K. Budrys VSD karjerą pradėjo 2002 metais. Čia jis ėjo inspektoriaus, vyr. inspektoriaus, skyriaus viršininko ir valdybos viršininko pavaduotojo pareigas. Nuo 2009 m. jis dirbo Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėju Nacionalinio saugumo grupėje.

Prezidentė pareiškė užuojautą Indonezijai

2015-06-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Indonezijos Respublikos Prezidentui Joko Widodo dėl Medano mieste įvykusios lėktuvo katastrofos. „Šiuo sunkiu metu savo ir visos Lietuvos žmonių vardu noriu išreikšti nuoširdžią užuojautą aukų šeimoms ir artimiesiems bei visiems Indonezijos gyventojams“, – rašoma šalies vadovės užuojautoje.

Lietuvos ir Kroatijos energetiniai projektai – svarbūs visai ES

2015-06-29

Oficialaus vizito į Kroatiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Kroatijos...

Lietuva stiprina ryšius su Kroatija

2015-06-29

Oficialaus vizito į Kroatiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su naująja...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

10:30

Prezidentė priims Belgijos ambasadorės Colette Taquet skiriamuosius raštus (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

13:00

Prezidentė priims Jungtinės Karalystės ambasadorės Claire Lawrence skiriamuosius raštus (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata