Lietuvos Respublikos Prezidentė

Karinių pajėgumų stiprinimas – būtinas šalies saugumui
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariais, su kuriais aptarė aktualius valstybės gynybos ir vidaus saugumo klausimus, poreikį atnaujinti šalies Nacionalinio saugumo strategiją, kurį sąlygoja pasikeitusi geopolitinė situacija, kylančios hibridinės, informacinės, kibernetinės grėsmės, migracijos krizė.
Prezidentės pataisos – korupcijos apraiškoms naikinti
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos Labdaros ir paramos, Vietos savivaldos, Konkurencijos ir Korupcijos prevencijos įstatymų pataisos registruojamos Seime.
Prezidentė pasveikino Lietuvos kariuomenę
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniaus Katedros aikštėje dalyvavo Lietuvos kariuomenės dienos minėjime ir stebėjo iškilmingą karių rikiuotę, skirtą 97-osioms Lietuvos kariuomenės atkūrimo metinėms.
Žmonių saugumas priklauso nuo tinkamos pareigūnų parengties
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su policijos, antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“, Viešojo saugumo tarnybos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadovais ir Vidaus reikalų viceministru Artūru Norkevičiumi bei aptarė visuomenės saugumui kylančias grėsmes ir už viešąjį saugumą atsakingų tarnybų parengtį veikti kritinėse ar nestandartinėse situacijose, koordinuotai reaguoti į grėsmes šalies viduje.
Baltijos šalių vienybė – pavyzdys Europai
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu Palangoje surengtas Baltijos valstybių vadovų susitikimas. Tradicinis aukščiausio lygio susitikimas, į kurį atvyko Latvijos Prezidentas Raimondas Vėjuonis ir Estijos Prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas, kasmet rengiamas vis kitoje Baltijos šalyje. Praėjusiais metais Baltijos šalių Prezidentai susitiko Estijoje.

Naujienos

Karinių pajėgumų stiprinimas – būtinas šalies saugumui

2015-11-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariais, su kuriais aptarė aktualius valstybės gynybos ir vidaus saugumo klausimus, poreikį atnaujinti šalies Nacionalinio saugumo strategiją, kurį sąlygoja pasikeitusi geopolitinė situacija, kylančios hibridinės, informacinės, kibernetinės grėsmės, migracijos krizė. Šalies vadovė pabrėžė, jog geopolitinė situacija išlieka labai įtempta, nuolat bandomas NATO šalių budrumas ir pažeidžiama jų oro erdvė, Aljanso pasienyje vyksta kariniai veiksmai, todėl nuoseklus kariuomenės ir valstybės gynybinių pajėgumų didinimas yra pagrindinis nacionalinio saugumo prioritetas.

Prezidentės pataisos – korupcijos apraiškoms naikinti

2015-11-24

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos Labdaros ir paramos, Vietos savivaldos,...

„Knygų Kalėdos“ kviečia dalintis knygomis ir savanoriauti

2015-11-23

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau penktą kartą keliauja per...

Šalies vadovė pasveikino išrinktąjį Argentinos Prezidentą

2015-11-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino išrinktąjį Argentinos Respublikos Prezidentą Mauricio Macri. „Nuoširdžiai linkiu, kad Argentinos piliečių išreikštas pasitikėjimas padėtų Jums įgyvendinti užsibrėžtus tikslus bei įkvėptų ryžtingiems darbams užtikrinant Argentinos augimą ir šalies žmonių gerovę bei saugumą. Tikiuosi, kad mūsų valstybių ir tautų ryšiai nuosekliai stiprės, o dvišalis bendradarbiavimas taps dar intensyvesnis“, - rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pasveikino Lietuvos kariuomenę

2015-11-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniaus Katedros aikštėje dalyvavo Lietuvos kariuomenės dienos...

Prezidentė priėmė Slovėnijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2015-11-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Slovėnijos ambasadoriaus Lietuvai Roberto Krmeljo...

Žmonių saugumas priklauso nuo tinkamos pareigūnų parengties

2015-11-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su policijos, antiteroristinių operacijų rinktinės...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl buvusio Korėjos Prezidento Kim Young-samo mirties

2015-11-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Korėjos Respublikos Prezidentei Park Geun-hye dėl buvusio Korėjos Prezidento Kim Young-samo netekties. „Žmonių atmintyje Prezidentas Kim Young-samas išliks kaip ryžtingas demokratinės opozicijos lyderis ir rūpestingas valstybės vadovas, reikšmingai prisidėjęs įtvirtinant demokratinius Korėjos Respublikos pagrindus. Eidamas Prezidento pareigas, Kim Young-samas išmintingai ir nuosekliai siekė taikos ir saugumo visiems savo šalies ir regiono žmonėms“, – rašoma šalies vadovės užuojautoje.

Prezidentė rengia pasitarimą dėl viešojo saugumo

2015-11-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitėpirmadienį, lapkričio 23 d., 8 val. susitiks su viešąjį saugumą užtikrinančių tarnybų vadovais ir aptars, ko reikia imtis, kad būtų užtikrintas visuomenės saugumas ir deramas pareigūnų pasirengimas veikti nestandartinėse situacijose. Susitikime dalyvaus Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadovas Renatas Požėla, Viešojo saugumo tarnybos vadas Ričardas Pocius ir Policijos specialiųjų operacijų rinktinės „Aras" vadovas Viktoras Grabauskas.

Baltijos šalių vienybė – pavyzdys Europai

2015-11-20

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu Palangoje surengtas Baltijos valstybių vadovų...

Stabdomas pasipinigavimas valstybės tarnyboje

2015-11-20

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalia Grybauskaitė pasirašė savo inicijuotas ir Seimo priimtas Valstybės tarnybos...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

10:30

Prezidentė įteiks skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Afganistano Islamo Respublikai Rokui Bernotui (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata

Knygų kalėdos