Lietuvos Respublikos Prezidentė

Šalies vadovė balsavo antrame Prezidento rinkimų ture ir Europos Parlamento rinkimuose
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo išankstiniame antro Prezidento rinkimų turo balsavime ir Europos Parlamento rinkimuose.
Energetinis saugumas – Baltijos šalių ir JAV interesas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Latvijos ir Estijos Prezidentais susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų energetikos sekretoriumi Ricku Perry. Susitikimas surengtas Jungtinių Amerikos Valstijų iniciatyva, siekiant stiprinti Baltijos šalių ir JAV bendradarbiavimą energetinio saugumo srityje.
Šalies vadovė dalyvavo Ukrainos Prezidento inauguracijoje
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių vadovais, NATO bei ES atstovais dalyvavo Ukrainos Prezidento Volodymyro Zelenskio inauguracijoje.
Lietuva augina sėkmingo verslo ateitį
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė kasmetinę mokomųjų mokinių bendrovių mugę-konkursą, surengtą Vilniuje, S. Daukanto aikštėje.
Pilietinis pasipriešinimas – tai kiekvieno žmogaus apsisprendimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Pilietinio pasipriešinimo dieną atidarė Lietuvos laisvės kovotojams ir 1949 m. Vasario 16-osios Deklaracijai skirtą parodą „19490216: Apsisprendimo šifras“.

Naujienos

Prezidentė pasveikino perrinktąjį Pietų Afrikos Respublikos vadovą

2019-05-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė perrinkimo proga pasveikino Pietų Afrikos Respublikos Prezidentą Cyrilą Ramaphosą ir palinkėjo visokeriopos sėkmės toliau einant šias svarbias ir atsakingas pareigas ir dirbant savo šalies ir visų jos gyventojų labui. Šalies vadovė išreiškė viltį, kad Lietuvos Respublikos ir Pietų Afrikos Respublikos bendradarbiavimas tiek dvišalių santykių, tiek ryšių su Europos Sąjunga lygiu ir toliau nuosekliai stiprės.

Šalies vadovė pasveikino perrinktąjį Indonezijos Prezidentą

2019-05-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino perrinktąjį Indonezijos Respublikos Prezidentą Joko Widodo. Šalies vadovė išreiškė įsitikinimą, kad Indonezijos Prezidentui toliau vadovaujant šaliai draugiški abiejų valstybių santykiai bus aktyviai plėtojami, o Lietuva ir Indonezija sėkmingai išnaudos savo piliečiams atveriamas naujas verslo, prekybos, inovacijų, mokslo, švietimo, kultūros, turizmo bendradarbiavimo galimybes tiek dvišaliu, tiek ryšių su Europos Sąjunga lygiu.

Šalies vadovė balsavo antrame Prezidento rinkimų ture ir Europos Parlamento rinkimuose

2019-05-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo išankstiniame antro Prezidento rinkimų turo balsavime ir...

Energetinis saugumas – Baltijos šalių ir JAV interesas

2019-05-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Latvijos ir Estijos Prezidentais susitiko su Jungtinių...

Šalies vadovė dalyvavo Ukrainos Prezidento inauguracijoje

2019-05-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių vadovais, NATO bei ES atstovais...

Pianistei M. Rubackytei – Prezidentės sveikinimas jubiliejaus proga

2019-05-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino pianistę Mūzą Rubackytę 60-ojo gimtadienio proga. „Esate apdovanota unikaliu talentu pajusti muziką ir įtaigiai perteikti ją klausytojams. Grodama prestižinėse užsienio scenose pelnėte jų meilę ir pripažinimą, o už profesinį meistriškumą ir aukštos meninės kultūros pavyzdį – savo mokinių ir kolegų pagarbą“, – rašoma šalies vadovės sveikinime. Pasak Prezidentės, sėkminga kūrybinė pianistės veikla šiandien leidžia mums didžiuotis Lietuva ir matyti ryškius lietuviškumo ženklus pasaulinėje muzikos erdvėje.

Lietuva augina sėkmingo verslo ateitį

2019-05-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė kasmetinę mokomųjų mokinių bendrovių mugę-konkursą,...

Šalies vadovė dalyvaus Ukrainos Prezidento inauguracijoje

2019-05-17 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, gegužės 20 d., vyksta į Kijevą, kur dalyvaus naujojo...

Prezidentė pasveikino Norvegiją Konstitucijos dienos proga

2019-05-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų šalies žmonių vardu pasveikino Norvegijos Karalių Haraldą V Konstitucijos dienos proga. Pasak Prezidentės, Norvegijos, kaip Lietuvai svarbios valstybės partnerės ir sąjungininkės, reikšmė nuolat auga. Aktyvų politinį šalių dialogą sustiprino pastaraisiais metais sutvirtėjęs Lietuvos ir Norvegijos bendradarbiavimas gynybos srityje.

Prezidentė lankysis mokinių bendrovių mugėje

2019-05-16 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, gegužės 17 d., 11 val., Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, atidarys kasmetinę mokinių verslumo mugę. Į mugę suvažiuos 44 moksleivių komandos – 176 mokiniai, 44 mokytojai iš įvairių Lietuvos miestų ir kitų vietovių su savo sukurta produkcija: technologinėmis naujovėmis, gaminiais iš medžio, atsipalaidavimui skirtais akiniais, apsauginiais kuprinių apdangalais, sausais šampūnais ir kitokiais produktais.

Žurnalistas Š. Černiauskas išbrauktas iš valstybės apdovanotųjų sąrašo

2019-05-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir Valstybės apdovanojimų įstatymu, pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė Šarūną Černiauską iš valstybės apdovanotųjų sąrašo, jam pažeminus apdovanotojo vardą. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medaliu Š. Černiauskas buvo apdovanotas 2018 m. vasario 15 d.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata