Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė dalyvaus Estijos 100-mečio iškilmėse
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyksta vizito į Tartu, kur dalyvaus Estijos 100-mečiui skirtoje „Gaudeamus“ dainų šventėje ir pasveikins visus šios šalies žmones su garbingu valstybingumo jubiliejumi.
Prezidentė pasveikino „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ nugalėtojus
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šiemet dešimtąjį kartą vykusios televizijos žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojais.
Airija – atsakingos politikos pavyzdys
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su oficialaus vizito į Lietuvą atvykusiu Airijos Respublikos Prezidentu Michaeliu D. Higginsu. Susitikime aptarti dvišaliai Lietuvos ir Airijos santykiai, bendradarbiavimas Europos Sąjungoje, saugumo klausimai.
Nyderlandai padeda užtikrinti Lietuvos saugumą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Nyderlandų Karaliumi Willemu-Alexanderiu aplankė priešakinių NATO pajėgų batalione tarnaujančius olandų karius.
Lietuvą ir Nyderlandus sieja išskirtinis drąsos pavyzdys
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Nyderlandų Karaliumi Willemu-Alexanderiu Kauno Laisvės alėjoje atidengė šviesos paminklą Nyderlandų diplomatui ir pasaulio teisuoliui Janui Zawrtendijkui.

Naujienos

Prezidentė dalyvaus Estijos 100-mečio iškilmėse

2018-06-22 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyksta vizito į Tartu, kur dalyvaus Estijos 100-mečiui skirtoje „Gaudeamus“ dainų šventėje ir pasveikins visus šios šalies žmones su garbingu valstybingumo jubiliejumi. Estija nepriklausomybę paskelbė 1918 m. vasario 24 d., tačiau oficialios iškilmės surengtos kartu su didžiausiu visų trijų Baltijos valstybių studentų festivaliu „Gaudeamus“, kurio namai šiemet – antrasis Estijos miestas Tartu. Festivalio pradžioje šalies vadovė sakys sveikinimo kalbą Estijos žmonėms ir stebės valstybės 100-mečiui skirtą iškilmingą Lietuvos, Latvijos ir Estijos studentų chorų bei fokloro ansamblių koncertą. Šventiniame renginyje taip pat dalyvaus Suomijos, Latvijos, Lenkijos, Islandijos ir Sakartvelo Prezidentai.

Prezidentė pasveikino „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ nugalėtojus

2018-06-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šiemet dešimtąjį kartą vykusios televizijos žinių...

Airija – atsakingos politikos pavyzdys

2018-06-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su oficialaus vizito į Lietuvą atvykusiu Airijos...

Prezidentė kviečia papuošti medaus dovaną

2018-06-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia šalies vaikus piešti ir dalyvauti konkurse „Papuošk medaus...

Oficialaus vizito į Lietuvą atvyksta Airijos Prezidentas

2018-06-18 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, birželio 19 d. 10 val. susitiks su Airijos Prezidentu Michaeliu D. Higginsu ir pirmąja ponia. Airijos valstybės vadovas į Lietuvą atvyksta dviejų dienų oficialaus vizito Prezidentės kvietimu. Vizitas rengiamas Lietuvai minint atkurtos valstybės 100-metį ir siekiant pabrėžti abiejų šalių draugystę bei tvirtus tarpusavio ryšius. Lietuvos ir Airijos vadovai aptars dvišalius santykius, ES ateities ir „Brexit“ derybų klausimus, Europos saugumo stiprinimą. Nors Airija yra neutrali valstybė, tačiau supranta Europos saugumui Rusijos keliamą konvencinę ir...

Šalies vadovė pasveikino išrinktąjį Kolumbijos Prezidentą

2018-06-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Kolumbijos Respublikos Prezidentą Iváną Duque Márquezą laimėjus rinkimus ir palinkėjo sėkmės ir stiprybės einant šias labai svarbias ir atsakingas pareigas. Prezidentė išreiškė viltį, kad naujajam vadovui einant pareigas, Lietuvos ir Kolumbijos dvišaliai ryšiai bei nuosekliai augantis Europos Sąjungos ir Kolumbijos bendradarbiavimas stiprės. Šalies vadovė taip pat palinkėjo, kad Kolumbijos piliečių parodytas pasitikėjimas įkvėptų išrinktąjį Prezidentą jėgų ir ryžto atsakingai dirbti siekiant užsibrėžtų tikslų, stiprinant vienybę ir...

Prezidentė pasveikino Islandiją nacionalinės šventės proga

2018-06-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Islandijos...

Nyderlandai padeda užtikrinti Lietuvos saugumą

2018-06-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Nyderlandų Karaliumi Willemu-Alexanderiu aplankė...

Lietuvą ir Nyderlandus sieja išskirtinis drąsos pavyzdys

2018-06-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Nyderlandų Karaliumi Willemu-Alexanderiu Kauno Laisvės...

Lietuvos ir Nyderlandų verslui – naujos galimybės energetikos srityje

2018-06-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su valstybinio vizito į Lietuvą atvykusiu Nyderlandų...

„Kultūros naktį“ Prezidento rūmų kieme – šimtmečio scena

2018-06-15

Lietuvos Respublikos Prezidento rūmai ir juose įsikūręs Valstybės pažinimo centras atveria duris sostinėje...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

Prezidentė dalyvaus festivalio „Gaudeamus“ atidarymo koncerte, skirtame Estijos nepriklausomybės 100-mečiui paminėti (Tartu, Estija)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata