Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijoje S. Daukanto aikštėje
Kaip niekad ši Vasario 16-oji šilta ir graži. Tai reiškia, kad naujasis atkurtos valstybės šimtmetis bus taip pat mums viltingas – laisvas, nepriklausomas visiems Lietuvos žmonėms. Vasario 16-oji reiškia laisvą valstybę, laisvą pilietį ir laisvą žmogų. Tą, kuris žino laisvės kainą, kuris brangina savo istoriją ir savo tautos atminimą.
Nuopelnai Lietuvai įvertinti valstybės apdovanojimais
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos proga už nuopelnus Lietuvai ir mūsų šalies vardo garsinimą pasaulyje valstybinius apdovanojimus įteikė 39 Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiams.
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Vasario 16-osios proga
Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją, kaip išsivadavimo ir laisvės šventę!
Prezidentė susitiko su operos karaliumi Placido Domingo
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvoje viešinčiu vienu geriausių pasaulio operos solistų Placido Domingo. Prezidentė padėkojo P. Domingo, tituluojamam operos karaliumi, už puikią dovaną Lietuvai Vasario 16-osios proga – išskirtinį koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje ir įteikė Trispalvę.
Prezidentės gėlės – signatarų atminimui pagerbti
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse pasveikino Nepriklausomybės Aktą pasirašiusių signatarų artimuosius ir perdavė jiems gėlių kompozicijas, kurios Vasario 16-ąją papuoš signatarų kapus.

Naujienos

Prezidentė leido patraukti baudžiamojon atsakomybėn 8 aukšto rango teisėjus

2019-02-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgdama į Generalinio prokuroro Evaldo Pašilio teikimą ir vadovaudamasi Konstitucija bei Teismų įstatymu, pasirašė dekretus, kuriais leido patraukti baudžiamojon atsakomybėn, suimti ar kitaip suvaržyti net 8 teisėjų laisvę bei sustabdė jų įgaliojimus iki galutinių sprendimų ikiteisminiuose tyrimuose arba baudžiamosiose bylose įsiteisėjimo. Skirtingomis korupcinėmis veikomis – kyšininkavimu, prekyba poveikiu, papirkimu ir piktnaudžiavimu įtariami 3 Lietuvos apeliacinio teismo teisėjai Viktoras Kažys, Konstantinas Gurinas ir Valdimaras Bavėjanas, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas Egidijus Laužikas, Vilniaus apygardos teismo teisėjas Henrichas Jaglinskis, Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjas Arūnas Kaminskas, Regionų apygardos administracinio teismo Kauno rūmų teisėjas Gintaras Čekanauskas, Vilniaus m. apylinkės teismo teisėjas Robertas Rainys.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijoje S. Daukanto aikštėje

2019-02-16

Kaip niekad ši Vasario 16-oji šilta ir graži. Tai reiškia, kad naujasis atkurtos valstybės šimtmetis bus taip pat...

Nuopelnai Lietuvai įvertinti valstybės apdovanojimais

2019-02-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos proga už nuopelnus...

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Vasario 16-osios proga

2019-02-16

Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Prezidentė susitiko su operos karaliumi Placido Domingo

2019-02-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvoje viešinčiu vienu geriausių pasaulio operos...

Pokalbyje su T. May – kūrybingų sprendimų dėl „Brexit“ paieška

2019-02-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė telefonu kalbėjo su Jungtinės Karalystės Ministre Pirmininke Theresa May. Pokalbis įvyko JK premjerės iniciatyva. Pagrindinė pokalbio tema – šiuo metu dėl „Brexit“ susiklosčiusi situacija. Šalies vadovė pabrėžė, kad labai svarbu, jog Jungtinės Karalystės politinės jėgos rastų bendrą sutarimą ir apsispręstų dėl savo šalies santykių su Europos Sąjunga modelio. Pasak Prezidentės, artėjant oficialiai Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos datai, kovo 29 d., aiškumas yra būtinas tiek Europos šalių, tiek pačios Jungtinės Karalystės žmonėms...

Vasario 16-osios išvakarėse – sveikinimai iš viso pasaulio

2019-02-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vasario 16-osios išvakarėse sulaukė valstybinių sveikinimų iš viso pasaulio. Prezidentę pasiekė užsienio šalių vadovų sveikinimo laiškai Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga, kuriuose šalies žmonėms linkima santarvės, taikos ir klestėjimo. Prisimindamas savo valstybinį apaštalinį vizitą Lietuvoje pernai rugsėjį, Popiežius Pranciškus siunčia širdingus sveikinimus ir geriausius linkėjimus mūsų šalies žmonėms. Šventasis Tėvas laimina lietuvių tautą ir meldžiasi, kad lietuviai liktų ištikimi teisingumo, solidarumo bei taikos vertybėms ir toliau jas skleistų.

Prezidentės gėlės – signatarų atminimui pagerbti

2019-02-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse pasveikino...

Prezidentė siūlo atverti visuomenei valstybės registrų duomenis

2019-02-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė siūlys į Seimo pavasario sesiją įtraukti valstybės turimų duomenų atvėrimo visuomenei iniciatyvą, kuri leis užtikrinti viešąjį interesą ir konstitucinę visuomenės teisę į informaciją, sudarys prielaidas didesniam skaidrumui. Prezidentė pabrėžia, kad informacijos laisvė yra viena pamatinių demokratinės valstybės sąlygų, kurios neatskiriama dalis yra visuomenės teisė gauti informaciją, todėl dirbtiniai jos suvaržymai, siekiant apsaugoti galimai neskaidrius interesus, yra nepagrįsti, neproporcingi ir neatitinka visuomenės lūkesčių.

Prezidentė susitiks su pasaulinio garso tenoru Placido Domingo

2019-02-15 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šiandien, 16 val., susitiks su operos solistu Placido Domingo. Vienu garsiausių pasaulio tenorų dar vadinamas ispanas Lietuvoje koncertuos Vasario 16-osios proga. Placido Domingo jau yra surengęs daugiau nei 3900 pasirodymų. Jo talentas įvertintas net 12 „Grammy“ ir 2 „Emmy“ apdovanojimais. Domingo yra ne tik operos solistas, bet ir puikus dirigentas bei naujų operos talentų globėjas. Kaip orkestro vadovas, jis sukūrė per 500 operos pasirodymų ir simfoninių koncertų.

Partizanų deklaracija – įpareigojimas branginti laisvę

2019-02-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su partizanų atminimą puoselėjančių iniciatyvų autoriais....

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata