Lietuvos Respublikos Prezidentė

Graikijos ateitis – vyriausybės rankose
Neeiliniame euro zonos viršūnių susitikime dalyvaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pabrėžė, jog derybos dėl paramos Graikijai gali būti atnaujintos tik, jei šios šalies vyriausybė įsipareigos įgyvendinti griežtas taupymo priemones.
Apdovanojimas Lietuvos gynybos rėmėjui generolui R. T. Odierno
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė valstybės apdovanojimą ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžių Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės Sausumos pajėgų vadui generolui Raymondui T. Odierno ir aptarė saugumo padėtį regione.
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Valstybės vėliavų pakėlimo ceremonijoje
Mieli Lietuvos žmonės, brangūs šios šventės dalyviai, Valstybės diena yra šventė, įprasminanti tautos vienybę ir jos gyvastį. Tai diena, dovanojanti ypatingą bendrumo jausmą. Sujungianti istoriją ir dabartį. Karaliaus Mindaugo karūnavimas šiai žemei atnešė ne tik pripažinimą, bet ir kelią į Europą. Jis davė pradžią mūsų visų Lietuvai – didingai valstybei, keitusiai viso žemyno istoriją.
Valstybę stiprinantiems žmonėms – apdovanojimai
Valstybės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje Lietuvos valstybės ordinais ir medaliais Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo 27 Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius. Už ryžtą gelbstint žūvančius žmones Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiumi apdovanoti 4 Lietuvos piliečiai.
Prezidentė pasveikino B. Obamą JAV Nepriklausomybės dienos proga
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentą Baracką Obamą Nepriklausomybės dienos proga. Savo sveikinimo laiške JAV vadovui Prezidentė pabrėžė, jog tai džiugi šventė ne tik amerikiečiams, bet ir JAV draugams visame pasaulyje.

Naujienos

Graikijos ateitis – vyriausybės rankose

2015-07-07

Neeiliniame euro zonos viršūnių susitikime dalyvaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pabrėžė, jog derybos dėl paramos Graikijai gali būti atnaujintos tik, jei šios šalies vyriausybė įsipareigos įgyvendinti griežtas taupymo priemones. Neeilinis viršūnių susitikimas sušauktas skubos tvarka po sekmadienį Graikijoje įvykusio referendumo, kurio metu šalies žmonės balsavo prieš Europos Komisijos, Europos Centrinio Banko ir Tarptautinio valiutos fondo pasiūlytas antikrizines priemones.

Prezidentė pasveikino pasaulio studentų universiados prizininkus

2015-07-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Pietų Korėjoje vykstančios pasaulio studentų universiados prizininkus. Moterų porinių dviviečių valčių finale aukso medalius iškovojusias Donatą Vištartaitę ir Mildą Valčiukaitę, vyrų porinės dvivietės rungtyje triumfavusius Saulių Ritterį ir Rolandą Maščinską bei auksą Lietuvai pelniusius vienvietininkus irkluotojus Liną Šaltytę ir Žygimantą Gališanskį. Taip pat vienvietininkę Sonatą Petrikaitę, lengvasvorių vienviečių valčių finale laimėjusią bronzos medalį. Šalies vadovė pasveikino ir Karolį Baužą, universiados dziudo turnyre iškovojusį bronzos apdovanojimą.

Apdovanojimas Lietuvos gynybos rėmėjui generolui R. T. Odierno

2015-07-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė valstybės apdovanojimą ordino „Už nuopelnus Lietuvai“...

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Valstybės vėliavų pakėlimo ceremonijoje

2015-07-06

Mieli Lietuvos žmonės, brangūs šios šventės dalyviai, Valstybės diena yra šventė, įprasminanti tautos vienybę...

Valstybę stiprinantiems žmonėms – apdovanojimai

2015-07-06

Valstybės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje Lietuvos valstybės...

Prezidentė pasveikino A. Bartkevičių iškovojus bronzos medalį

2015-07-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Algirdą Bartkevičių, pasaulio jaunimo orientavimosi sporto čempionate Norvegijoje iškovojusį bronzos medalį. „Visa Lietuva džiaugiasi ir didžiuojasi šiuo medaliu, kuris yra pats geriausias kasdienių Jūsų treniruočių ir talento įvertinimas“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė pasveikino S. Pakenytę iškovojusią bronzos medalį

2015-07-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino dziudo imtynininkę Santą Pakenytę, pasaulio studentų universiadoje Pietų Korėjoje iškovojus bronzą dziudo turnyre. Pasak Prezidentės, ši pergalė įrodo, jog S. Pakenytė yra talentinga, darbšti, savimi pasitikinti sportininkė.

Prezidentė pasveikino B. Obamą JAV Nepriklausomybės dienos proga

2015-07-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jungtinių Amerikos...

Prezidentė suteikė malonę 4 asmenims

2015-07-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgusi į Malonės komisijos rekomendacijas, pasirašė dekretą dėl malonės suteikimo 4 asmenims. Loreta Rimkutė dėl sunkios materialinės padėties atleista nuo likusios piniginės baudos mokėjimo.

Prezidentė priėmė Jungtinės Karalystės ambasadorės skiriamuosius raštus

2015-07-03

Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Jungtinės Karalystės ambasadorės Claire Lawrence skiriamuosius raštus....

Prezidentė priėmė Belgijos ambasadorės skiriamuosius raštus

2015-07-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Belgijos ambasadorės Colette Taquet skiriamuosius raštus....

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

 

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata