Lietuvos Respublikos Prezidentė

ES šalių vienybė – atsakas į saugumo iššūkius
Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvai akredituotais Europos Sąjungos valstybių ambasadoriais. Tai tradicinis, kasmet vykstantis susitikimas, kuriame aptarta Europos geopolitinė ir saugumo padėtis, apžvelgti svarbiausi ES ir tarptautinės politikos klausimai, Lietuvos aktualijos.
Kalėdinės mugės dalyvius vienija rūpinimasis silpnesniais
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė S. Daukanto aikštėje vykusioje kalėdinėje nevyriausybinių organizacijų labdaros mugėje „Už saugią Lietuvą“. Šalies vadovė bendravo su mugės dalyviais, apžiūrėjo ir įsigijo rankų darbo kalėdinių suvenyrų.
Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimas – naujos galimybės verslui
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Ukrainos Respublikos Prezidentu Petro Porošenka atidarė Lietuvos ir Ukrainos ekonomikos forumą. Tai jau trečią kartą vykstantis tokio aukšto lygio renginys, į jį atvyko daugiau nei 100 Lietuvos ir Ukrainos verslo atstovų. Jo tikslas – dar labiau sustiprinti dvišalius verslo ir ekonomikos ryšius.
Kova su korupcija – esminė Ukrainos priartėjimo prie ES sąlyga
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Ukrainos Prezidentas Petro Porošenka dalyvavo 10-osios dvišalės Prezidentų tarybos posėdyje. Susitikime aptartas europinių reformų įgyvendinimas, padėtis Rytų Ukrainoje ir regiono saugumo klausimai, dvišalių ryšių stiprinimas.
Po gražiausia Europos egle – „Knygų Kalėdų“ skaitymai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė sostinės Katedros aikštėje įsikūrusiame Kalėdų miestelyje ir kartu su Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ dienos centro „Vilties angelas“ vaikais dalyvavo „Knygų Kalėdų“ pasakų skaityme.

Iki valstybės atkūrimo šimtmečio liko:

dienos
:
valandos
:
minutės
:
sekundės

Naujienos

ES šalių vienybė – atsakas į saugumo iššūkius

2017-12-11

Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvai akredituotais Europos Sąjungos valstybių ambasadoriais. Tai tradicinis, kasmet vykstantis susitikimas, kuriame aptarta Europos geopolitinė ir saugumo padėtis, apžvelgti svarbiausi ES ir tarptautinės politikos klausimai, Lietuvos aktualijos. Prezidentės teigimu, šiais metais vykusios prieš Vakarus nukreiptos puolamosios pratybos „Zapad“ parodė, jog būtina ir toliau stiprinti Europos saugumą nuo Arkties iki Baltijos šalių. NATO Varšuvos viršūnių susitikime priimti sprendimai veiksmingai įgyvendinami. Baltijos šalyse ir Lenkijoje dislokuotos priešakinės NATO pajėgos, tačiau dar būtina užtikrinti oro gynybą ir sudaryti sąlygas sąjungininkų paramai atvykti kuo greičiau.

Kalėdinės mugės dalyvius vienija rūpinimasis silpnesniais

2017-12-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė S. Daukanto aikštėje vykusioje kalėdinėje...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl Gabrieliaus Žemkalnio-Landsbergio mirties

2017-12-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl vieno ryškiausių tautos išeivijos atstovų Gabrieliaus Žemkalnio-Landsbergio mirties. „Lietuvoje ypač vertiname nepaprastai didelį G. Žemkalnio-Landsbergio darbą, nepaliaujamai atstovaujant Vakarų pasaulyje mūsų šalies interesams, vienijant išeivijos lietuvius, nuoširdžiai rūpinantis Rytų Lietuvos bendruomenėmis, lankant tremtinius ir jų palikuonis Rusijoje“, – rašoma Prezidentės užuojautoje.

Prezidentė kviečia į labdaringą NVO mugę

2017-12-08 ANONSAS

Sekmadienį, gruodžio 10 d., 13 val. S. Daukanto aikštėje, Vilniuje, vyks Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota ir jau tradicija tapusi kalėdinė nevyriausybinių organizacijų labdaros mugė „Už saugią Lietuvą“. Aštuntus metus iš eilės rengiamoje šventėje dalyvaus daugiau kaip 40 aktyviausių nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos. Mugės svečiai galės ne tik susipažinti su jų veikla, projektais ir iniciatyvomis, bet ir pasimėgauti karšta arbata, sušilti prie šventinio laužo, į namus pasiimti dovanojamų kalėdinių eglės šakų.

Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimas – naujos galimybės verslui

2017-12-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Ukrainos Respublikos Prezidentu Petro Porošenka atidarė...

Kova su korupcija – esminė Ukrainos priartėjimo prie ES sąlyga

2017-12-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Ukrainos Prezidentas Petro Porošenka dalyvavo 10-osios dvišalės...

Registrų centras nebelobs valstybės sąskaita

2017-12-07

Seimas priėmė Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas Valstybės informacinių išteklių valdymo, Civilinio kodekso, Akcinių bendrovių, Mažųjų bendrijų ir Viešųjų įstaigų įstatymų pataisas, kurios leis valstybei ir savivaldybėms nemokamai naudotis valstybės registrais, sumažins Registrų centro įkainius ir biurokratinę naštą šalies gyventojams. Dabar didžioji dalis valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų privalo mokėti už teikiamus ir už gaunamus duomenis iš valstybės registrų. Pasak Prezidentės, tokia situacija, kai valstybė priversta pirkti duomenis pati iš savęs, yra...

Vilniuje – Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų tarybos posėdis

2017-12-07 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį, gruodžio 8 d., 10.15 val. susitiks su Ukrainos...

Po gražiausia Europos egle – „Knygų Kalėdų“ skaitymai

2017-12-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė sostinės Katedros aikštėje įsikūrusiame Kalėdų...

Prezidentė priėmė Naujosios Zelandijos ambasadorės skiriamuosius raštus

2017-12-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Naujosios Zelandijos ambasadorės Lietuvai Mary Patricios...

Prezidentūroje – konferencija šiuolaikinės teisės aktualijoms aptarti

2017-12-05 ANONSAS

Rytoj, gruodžio 6 d., 9 val. Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų Kolonų salėje vyks tarptautinė konferencija „Šiuolaikinė teisė: šimtmečio patirtis ir perspektyvos“, kurios tikslas – įvertinti Lietuvos teisės tendencijas per pastaruosius šimtą metų, dabarties problemas ir ateities perspektyvas. Renginyje bus pristatyta išskirtinė, suvienytomis teisininkų pastangomis Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga parengta mokslo studija, kurioje atskleista Lietuvos teisės raida nuo 1918 iki 2017 metų, svarbiausi jos bruožai ir pagrindinės tendencijos, jų susiformavimo aplinkybės, poveikis valstybei ir jos...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata