Lietuvos Respublikos Prezidentė

Liubline – Lietuvos ir Lenkijos parama Ukrainai
Valstybinio vizito į Lenkiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo trišaliame susitikime su Lenkijos Prezidentu Andrzejumi Duda ir Ukrainos Prezidentu Petro Porošenka.
Susitikime su Lenkijos premjeru – ES aktualijos
Valstybinio vizito į Lenkiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šios šalies Ministru Pirmininku Mateuszu Morawieckiu.
Valstybinis vizitas Lenkijoje – pasiektų rezultatų įtvirtinimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lenkijos Respublikos Prezidentu Andrzejumi Duda. Šalies vadovė Lenkijoje lankosi su dviejų dienų valstybiniu vizitu, kurio tikslas įtvirtinti pastarųjų 10 metų pasiekimus, įvertinti nuveiktus darbus ir nubrėžti gaires ateities bendradarbiavimui. Vizitas sutampa su simboline data – šiemet minimas Liublino unijos 450 metų jubiliejus.
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijoje S. Daukanto aikštėje
Kaip niekad ši Vasario 16-oji šilta ir graži. Tai reiškia, kad naujasis atkurtos valstybės šimtmetis bus taip pat mums viltingas – laisvas, nepriklausomas visiems Lietuvos žmonėms. Vasario 16-oji reiškia laisvą valstybę, laisvą pilietį ir laisvą žmogų. Tą, kuris žino laisvės kainą, kuris brangina savo istoriją ir savo tautos atminimą.
Nuopelnai Lietuvai įvertinti valstybės apdovanojimais
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos proga už nuopelnus Lietuvai ir mūsų šalies vardo garsinimą pasaulyje valstybinius apdovanojimus įteikė 39 Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiams.

Naujienos

Liubline – Lietuvos ir Lenkijos parama Ukrainai

2019-02-22

Valstybinio vizito į Lenkiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo trišaliame susitikime su Lenkijos Prezidentu Andrzejumi Duda ir Ukrainos Prezidentu Petro Porošenka. Susitikimas įvyko bendros Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos LDK didžiojo etmono Konstantino Ostrogiškio karinės brigados LITPOLUKRBRIG štabe Liubline. Valstybių vadovai taip pat susitiko su joje tarnaujančiais trijų valstybių kariais. Susitikime aptartas trišalio karinio bendradarbiavimo stiprinimas. Pasak Prezidentės, bendra trijų valstybių karinė brigada yra sėkmingo bendradarbiavimo pavyzdys ir puiki galimybė Ukrainai priartėti prie NATO. Euroatlantinę valstybinės raidos kryptį pasirinkusi Ukraina šį savo siekį įtvirtino ir atskira konstitucine pataisa.

Susitikime su Lenkijos premjeru – ES aktualijos

2019-02-22

Valstybinio vizito į Lenkiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šios šalies...

Valstybinis vizitas Lenkijoje – pasiektų rezultatų įtvirtinimas

2019-02-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lenkijos Respublikos Prezidentu Andrzejumi Duda....

Prezidentė leido patraukti baudžiamojon atsakomybėn 8 aukšto rango teisėjus

2019-02-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgdama į Generalinio prokuroro Evaldo Pašilio teikimą ir vadovaudamasi Konstitucija bei Teismų įstatymu, pasirašė dekretus, kuriais leido patraukti baudžiamojon atsakomybėn, suimti ar kitaip suvaržyti net 8 teisėjų laisvę bei sustabdė jų įgaliojimus iki galutinių sprendimų ikiteisminiuose tyrimuose arba baudžiamosiose bylose įsiteisėjimo. Skirtingomis korupcinėmis veikomis – kyšininkavimu, prekyba poveikiu, papirkimu ir piktnaudžiavimu įtariami 3 Lietuvos apeliacinio teismo teisėjai Viktoras Kažys, Konstantinas Gurinas ir Valdimaras Bavėjanas,...

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijoje S. Daukanto aikštėje

2019-02-16

Kaip niekad ši Vasario 16-oji šilta ir graži. Tai reiškia, kad naujasis atkurtos valstybės šimtmetis bus taip pat...

Nuopelnai Lietuvai įvertinti valstybės apdovanojimais

2019-02-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos proga už nuopelnus...

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Vasario 16-osios proga

2019-02-16

Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Prezidentė susitiko su operos karaliumi Placido Domingo

2019-02-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvoje viešinčiu vienu geriausių pasaulio operos...

Pokalbyje su T. May – kūrybingų sprendimų dėl „Brexit“ paieška

2019-02-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė telefonu kalbėjo su Jungtinės Karalystės Ministre Pirmininke Theresa May. Pokalbis įvyko JK premjerės iniciatyva. Pagrindinė pokalbio tema – šiuo metu dėl „Brexit“ susiklosčiusi situacija. Šalies vadovė pabrėžė, kad labai svarbu, jog Jungtinės Karalystės politinės jėgos rastų bendrą sutarimą ir apsispręstų dėl savo šalies santykių su Europos Sąjunga modelio. Pasak Prezidentės, artėjant oficialiai Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos datai, kovo 29 d., aiškumas yra būtinas tiek Europos šalių, tiek pačios Jungtinės Karalystės žmonėms...

Vasario 16-osios išvakarėse – sveikinimai iš viso pasaulio

2019-02-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vasario 16-osios išvakarėse sulaukė valstybinių sveikinimų iš viso pasaulio. Prezidentę pasiekė užsienio šalių vadovų sveikinimo laiškai Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga, kuriuose šalies žmonėms linkima santarvės, taikos ir klestėjimo. Prisimindamas savo valstybinį apaštalinį vizitą Lietuvoje pernai rugsėjį, Popiežius Pranciškus siunčia širdingus sveikinimus ir geriausius linkėjimus mūsų šalies žmonėms. Šventasis Tėvas laimina lietuvių tautą ir meldžiasi, kad lietuviai liktų ištikimi teisingumo, solidarumo bei taikos vertybėms ir toliau jas skleistų.

Prezidentės gėlės – signatarų atminimui pagerbti

2019-02-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse pasveikino...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

Prezidentės valstybinis vizitas Lenkijoje

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata