Lietuvos Respublikos Prezidentė

Žmonės su negalia turi sulaukti realios pagalbos
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Čekoniškių kaime (Vilniaus rajone) atidarė „Betzatos“ bendruomenės namus, kuriuose gyvena proto negalią turintys žmonės. Tarptautiniam tinklui priklausantys „Betzatos gyvenimo namai“ buvo įkurti pagal socialinių paslaugų modelį, taikomą daugiau kaip 40 pasaulio šalių.
Lietuvos regionus stiprina žmonių bendruomeniškumas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vilniaus rajone, Čekoniškėse, kur apžiūrėjo sėkmingai įgyvendintus infrastruktūros projektus. Vienas jų – neseniai įrengta vaikų žaidimo aikštelė, kuria naudotis gali visi miestelio gyventojai. Čekoniškės yra daugiatautis miestelis, kuriame gyvena lietuviai, lenkai ir kitų tautybių žmonės.
Prezidentė pasirašė dekretą dėl švietimo ir mokslo ministrės skyrimo
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Ministro Pirmininko teikimą, skiria Audronę Pitrėnienę švietimo ir mokslo ministre.
Europos vienybė būtina taikai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė Konrado Adenauerio fondo konferenciją. Sveikinimo kalboje Prezidentė pabrėžė, kad tik stipri, dinamiška ir vieninga ES gali pateisinti piliečių lūkesčius ir tapti atsvara supantiems iššūkiams.
Regiono saugumas – bendras Lietuvos ir JAV interesas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su lietuvių kilmės JAV Senatoriumi Ričardu Durbinu. Susitikime aptartas Lietuvos ir JAV bendradarbiavimas saugumo ir energetikos srityse, ekonominiai abiejų šalių ryšiai ir jų stiprinimo galimybės. Kalbėta ir apie saugumo situaciją mūsų regione bei padėtį Ukrainoje.
Lietuva tvirtai remia Gruziją
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo simbolinių Lietuvos ir Gruzijos vėliavų išskleidimo ceremonijoje, skirtoje Gruzijos Nepriklausomybės dienai paminėti. Sveikindama Vilniuje, Katedros aikštėje susirinkusius ceremonijos dalyvius, šalies vadovė pabrėžė, jog Lietuva tvirtai remia ir palaiko Gruzijos žmones, kuriančius europietišką valstybę.

Naujienos

Žmonės su negalia turi sulaukti realios pagalbos

2015-05-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Čekoniškių kaime (Vilniaus rajone) atidarė „Betzatos“ bendruomenės namus, kuriuose gyvena proto negalią turintys žmonės. Tarptautiniam tinklui priklausantys „Betzatos gyvenimo namai“ buvo įkurti pagal socialinių paslaugų modelį, taikomą daugiau kaip 40 pasaulio šalių. Čia gyvenantiems žmonėms sukuriama namų aplinka, skatinamas jų savarankiškumas. Pasak Prezidentės, šie namai – geriausias įrodymas, kad žmonių, turinčių proto negalią, gyvenimas bendruomenėje gali būti sėkmingas. Tai konkretus žingsnis mažinant socialinę neįgalių žmonių atskirtį.

Lietuvos regionus stiprina žmonių bendruomeniškumas

2015-05-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vilniaus rajone, Čekoniškėse, kur apžiūrėjo sėkmingai...

Prezidentė lankysis Vilniaus rajone ir domėsis socialinių paslaugų plėtra

2015-05-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankysis Vilniaus rajone, Čekoniškių kaime, kur apžiūrės infrastruktūros projektus ir domėsis, kaip teikiamos socialinės bei švietimo paslaugos regione gyvenantiems žmonėms. Prezidentė susitiks su vietos bendruomene ir apžiūrės naują vaikų žaidimų aikštelę šalia Čekoniškių vidurinės mokyklos. Vėliau šalies vadovė dalyvaus naujų bendruomenės namų „Betzata“ atidarymo šventėje.

Prezidentė pasirašė dekretą dėl švietimo ir mokslo ministrės skyrimo

2015-05-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo, vadovaudamasi Konstitucija ir...

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus ambasadorei Ispanijoje

2015-05-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Respublikos ambasadorei...

Europos vienybė būtina taikai

2015-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė Konrado Adenauerio fondo konferenciją. Sveikinimo kalboje...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl kunigo V. Aliulio mirties

2015-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl kunigo, visuomenininko, disidento Vaclovo Aliulio mirties. Pasak Prezidentės, Lietuva neteko ypatingo žmogaus – visuotinai gerbiamo ir mylimo kunigo. „Tai buvo dvasininkas, gebėjęs sutelkti ir įkvėpti būrius tikinčiųjų ir ieškančiųjų. Intelektualas, išvertęs ir parengęs daugybę reikšmingų religinių leidinių. Visuomenininkas, padėjęs pakilti Atgimimo aušrai, iki paskutinių dienų atsidavęs savam Pašaukimui ir Tėvynei“, – rašome šalies vadovės užuojautoje.

Regiono saugumas – bendras Lietuvos ir JAV interesas

2015-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su lietuvių kilmės JAV Senatoriumi Ričardu Durbinu....

Lietuva tvirtai remia Gruziją

2015-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo simbolinių Lietuvos ir Gruzijos vėliavų išskleidimo...

Lietuvos vadovė pasveikino išrinktąjį Lenkijos Prezidentą

2015-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Lenkijos Respublikos Prezidentą Andrzejų Dudą. „Tikiu, kad Lenkijos piliečių išreikštas pasitikėjimas įkvėps Jus svarbiems darbams Jūsų šalies ir visų jos žmonių labui. Linkiu, kad įgyvendinant užsibrėžtus tikslus ir imantis naujų Lenkijai, regionui ir visai Europai reikšmingų iniciatyvų Jums nepritrūktų veržlumo ir ryžto“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė priėmė teisėjų priesaikas

2015-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl penkių apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

12:45

Prezidentė lankysis Čekoniškių vidurinėje mokykloje (Čekoniškių k., Vilniaus r.)

13:00

Prezidentė dalyvaus naujų bendruomenės namų „Betzata“ atidarymo šventėje (Verbų g. 8, Čekoniškių k., Vilniaus r.)

18:00

Prezidentė lankysis tarptautinio folkloro festivalio „Skamba skamba kankliai“ atidarymo koncerte (Simono Daukanto a.)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata