Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuva prisidės sprendžiant migrantų antplūdžio problemą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja neeiliniame Europos Vadovų Tarybos posėdyje, kuriame svarstomos priemonės migracijos antplūdžiui pažaboti. Neeilinis EVT posėdis sušauktas skubos tvarka reaguojant į išaugusius nelegalios migracijos srautus ir nesiliaujančias tragedijas Viduržemio jūroje.
Prezidentei įteiktas aukščiausias Moldovos valstybinis apdovanojimas
Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei už asmeninį indėlį stiprinant dvišalius Lietuvos ir Moldovos santykius bei nuolatinę paramą Moldovos integracijai į Europos Sąjungą įteiktas aukščiausias Moldovos valstybinis apdovanojimas – Moldovos Respublikos ordinas. Apdovanojimą Lietuvos vadovei įteikė šios šalies Prezidentas Nicolae Timofti.
Lietuva remia Moldovos europinį pasirinkimą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Moldovos Prezidentu Nicolae Timofti. Artėjant Rytų partnerystės susitikimui Rygoje, Prezidentai aptarė Moldovos pažangą įgyvendinant svarbias europines reformas. Kalbėta ir apie abiejų šalių ekonominių bei politinių ryšių stiprinimą.„Moldova, kaip ir Ukraina, šiandien patiria išorinį politinį ir ekonominį spaudimą.
Valstybės socialinės politikos prioritetai turi keistis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Dotnuvos slaugos namuose, susipažino su senyvo amžiaus žmonėms teikiamomis paslaugomis. Senėjančios visuomenės problema Lietuvai tampa vis aktualesnė. Socialinės paslaugos, kurios turėtų pasiekti vyresnio amžiaus žmones, yra per menkai išplėtotos. Seni ir vieniši žmonės priversti laukti eilėse, kad patektų į globos ir slaugos įstaigas.
Prezidentė pasveikino ESBO ir JT konferencijos dalyvius
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) bei Jungtinių Tautų konferencijos dalyvius, kurioje aptariamas moterų vaidmuo užtikrinant tarptautinę taiką bei saugumą. Moterų pasaulio lyderių tarybai vadovaujanti Prezidentė pabrėžė, jog aktyvus moterų dalyvavimas sprendžiant ginkluotus konfliktus yra svarbus atkuriant taiką ir stiprinant tarptautinį saugumą.

Naujienos

Prezidentė dalyvaus akcijoje „Darom“

2015-04-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, prisijungdama prie tradicinės gamtos švarinimo akcijos „Darom“, balandžio 25 d. 10 val. dalyvaus talkoje ir tvarkys Naujojoje Vilnioje esantį Gerovės parką. Pasak Prezidentės, akcija „Darom“ jau tapo pavasarine tradicija. Kasmet tūkstančiai savanorių visoje Lietuvoje sutelkia jėgas ir tvarko savo kraštą. Svarbu, kad kiekvienas pasirūpintume mus supančia gamta, saugotume ir gražintume Lietuvą.

Prezidentūroje – Naujojo teatro spektaklis

2015-04-23

Tęsiant atvirų erdvių sezoną, balandžio 26 d., 13 val., Prezidentūroje bus rodomas spektaklis „Beauštanti“, interpretuojantis Maironio kūrybą. Spektaklyje vaidina įvairią negalią turintys Naujojo teatro aktoriai. Prieš aštuonerius metus įkurtame Naujajame teatre dirba 37 darbuotojai, iš kurių 30 turi negalią. Tai vienintelis teatras Lietuvoje, kurio tikslas – aktyviai įtraukti žmones, turinčius negalią, į kultūrinį ir socialinį gyvenimą. Teatras su spektakliais vaikams ir suaugusiesiems gastroliuoja visoje Lietuvoje, vykdo edukacinę veiklą.

Lietuva prisidės sprendžiant migrantų antplūdžio problemą

2015-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja neeiliniame Europos Vadovų Tarybos posėdyje, kuriame...

Prezidentė pasveikino Izraelį nacionalinės šventės proga

2015-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Izraelio Valstybės Prezidentą Reuveną Rivliną nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Anot Prezidentės, draugystės, pagarbos ir tarpusavio supratimu grįstas Lietuvos ir Izraelio bendradarbiavimas lėmė, kad abiejų šalių žmonės vis geriau pažįsta vieni kitus bei noriai plėtoja naujus abipusiškai naudingus projektus. „Pastarieji du Lietuvos ir Izraelio dvišalių santykių dešimtmečiai pasižymėjo aktyviais ir nuosekliai stiprėjančiais mūsų šalių santykiais politikos, ekonomikos, kultūros ir švietimo srityse. Tikiuosi, kad, šiemet Vilniuje veiklą pradėjus Jūsų šalies ambasadai, mūsų bendradarbiavimas dar...

Prezidentė dalyvaus neeilinėje EVT nelegalios migracijos klausimais

2015-04-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, balandžio 23 d., išvyksta į Briuselį, kur dalyvaus neeilinėje Europos Vadovų Taryboje. EVT posėdis šaukiamas skubos tvarka dėl masinio nelegalių migrantų antplūdžio iš Šiaurės Afrikos ir besitęsiančios tragedijos Viduržemio jūroje, per kurią vien per kelis mėnesius žuvo 1500 žmonių.Prezidentės teigimu, tai ne tik pietinių ES šalių, bet ir visos Europos Sąjungos problema, kuriai reikalingi kompleksiniai sprendimai ir sutelktos ES bei visos tarptautinės bendruomenės pastangos.

Prezidentei įteiktas aukščiausias Moldovos valstybinis apdovanojimas

2015-04-22

Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei už asmeninį indėlį stiprinant dvišalius Lietuvos ir Moldovos...

Lietuva remia Moldovos europinį pasirinkimą

2015-04-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Moldovos Prezidentu Nicolae Timofti. Artėjant Rytų...

Valstybės socialinės politikos prioritetai turi keistis

2015-04-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Dotnuvos slaugos namuose, susipažino su senyvo amžiaus...

Prezidentė pasveikino ESBO ir JT konferencijos dalyvius

2015-04-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos...

Prezidentė susitiko su ESBO Generaliniu sekretoriumi

2015-04-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos...

Prezidentė pasveikino A. Didžbalį iškovojus aukso medalį

2015-04-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Aurimą Didžbalį tapusį aukso medalio laimėtoju Gruzijoje vykusiame Europos sunkiosios atletikos čempionate. Pasak Prezidentės, aukso medalis – tai aukščiausias stiprybės ir ištvermės įvertinimas, kuris dar kartą įrodo Lietuvos sportininkų jokių sunkumų nepaisantį ryžtą nugalėti.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

10:00

Prezidentė dalyvaus akcijoje „Darom" (Naujoji Vilnia)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata