Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė priėmė teisėjų priesaikas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl penkių apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.
Rytų partnerystė kuria saugumą ir gerovę
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Rygoje kartu su kitais ES lyderiais ir Rytų partnerystės šalių vadovais nubrėžė tolesnės ES Rytų partnerystės politikos gaires. Susitikime vadovai pabrėžė, kad ši politika yra paremta bendrais interesais ir įsipareigojimais, kurie stiprina demokratiją, įtvirtina teisės viršenybės principą, sustiprina žmogaus teises ir pamatines laisves, tarptautinės teisės normas ir principus.
Stabili Rytų kaimynystė – saugesnė Europa
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Rygoje dalyvauja dvi dienas truksiančiame Rytų partnerystės viršūnių susitikime. Jame kartu su kitais ES vadovais ir Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Gruzijos, Moldovos ir Ukrainos atstovais, Prezidentė aptars Rytų partnerystės pasiekimus ir ES Rytų partnerystės politikos ateities uždavinius.
Vilnių papuošė Lietuvos ir Suomijos draugystės ženklas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė drauge su buvusia Suomijos Prezidente Tarja Halonen Vilniuje atidengė skulptūrą „Suomis“. Dalyvaudama skulptūros atidengimo ceremonijoje Prezidentė pabrėžė, kad tai – Lietuvos ir Suomijos draugystės ženklas.
Vaistai turi būti įperkami
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Konkurencijos tarybos, Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos ir Sveikatos apsaugos ministerijos atstovais aptarė, kaip mažinti vaistų kainas gyventojams ir užkirsti kelią farmacininkų piktnaudžiavimui.

Naujienos

Prezidentė priėmė teisėjų priesaikas

2015-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl penkių apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas. „Teisėjo pareiga – padėti žmogui, todėl priimant sprendimus svarbu matyti ne tik įstatymo raidę, bet ir esmę. Tik nepriekaištingai vykdomas teisingumas padeda apginti žmogų ir pelnyti visuomenės pasitikėjimą“, – priimdama priesaikas sakė šalies vadovė.

Šalies vadovė pasveikino Argentiną nacionalinės šventės proga

2015-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Argentinos Respublikos Prezidentę Cristiną Elisabet Fernández de Kirchner šalies nacionalinės šventės proga. „Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Argentinos nacionalinės šventės – Gegužės Revoliucijos – du šimtai penktųjų metinių proga. Nuoširdžiai linkiu kuo didžiausios sėkmės ir stiprybės Jums bei laimės, gerovės ir klestėjimo visai Argentinai“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pasveikino Jordaniją nacionalinės šventės proga

2015-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jordanijos Hašimitų Karalystės Karalių Abdullah II ibn Al Husseiną šalies nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. „Džiaugiuosi pastaraisiais metais ypač sustiprėjusiais Lietuvos ir Jordanijos dvišaliais politiniais ryšiais ir sėkmingu abiejų valstybių bendradarbiavimu Jungtinių Tautų Saugumo Taryboje. Ypač vertiname reikšmingą Jordanijos vaidmenį ginant bendras vertybes ir siekiant taikos bei saugumo regione ir pasaulyje“, – sakoma šalies vadovės sveikinime.

Rytų partnerystė kuria saugumą ir gerovę

2015-05-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Rygoje kartu su kitais ES lyderiais ir Rytų partnerystės šalių...

Stabili Rytų kaimynystė – saugesnė Europa

2015-05-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Rygoje dalyvauja dvi dienas truksiančiame Rytų partnerystės...

Vilnių papuošė Lietuvos ir Suomijos draugystės ženklas

2015-05-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė drauge su buvusia Suomijos Prezidente Tarja Halonen Vilniuje...

Kovai su propaganda – nauji įrankiai

2015-05-21

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyva pateiktas Visuomenės informavimo įstatymo pataisas priėmė Seimas. Šis įstatymas numato efektyvesnę valstybės ir žmonių apsaugą nuo skleidžiamos dezinformacijos bei karo propagandos ir įtvirtina didesnę Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) atsakomybę kovojant su pažeidėjais. „Lietuva nuo šiol turi teisines priemones kovoje su propaganda ir dezinformacija, todėl informacinės atakos prieš mūsų valstybę ir bandymai kurstyti nesantaiką negalės likti nebaudžiami. Nauji įrankiai padės sustiprinti šalies saugumą ir ginti laisvę. Svarbu, kad politinės partijos parodė tvirtą apsisprendimą kovoti su grėsmėmis valstybingumui“, – sakė Prezidentė.

Prezidentūroje bus papildytas nacionalinis dokumentinio paveldo registras

2015-05-20

Šį ketvirtadienį, gegužės 21 d., 15 val., Prezidentūros Kolonų salėje per iškilmingą ceremoniją Jungtinių Tautų...

Vaistai turi būti įperkami

2015-05-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Konkurencijos tarybos, Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos ir...

Didieji pasaulio verslai investuoja Lietuvoje

2015-05-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su didžiausios pasaulyje draudimo bendrovės „AIG“...

Stipri kariuomenė – saugi, garbinga ir išdidi Lietuva

2015-05-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

08:00

Prezidentės darbo susitikimas su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

13:00

Prezidentė priims teisėjų priesaikas (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata