Lietuvos Respublikos Prezidentė

Airija – atsakingos politikos pavyzdys
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su oficialaus vizito į Lietuvą atvykusiu Airijos Respublikos Prezidentu Michaeliu D. Higginsu. Susitikime aptarti dvišaliai Lietuvos ir Airijos santykiai, bendradarbiavimas Europos Sąjungoje, saugumo klausimai.
Nyderlandai padeda užtikrinti Lietuvos saugumą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Nyderlandų Karaliumi Willemu-Alexanderiu aplankė priešakinių NATO pajėgų batalione tarnaujančius olandų karius.
Lietuvą ir Nyderlandus sieja išskirtinis drąsos pavyzdys
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Nyderlandų Karaliumi Willemu-Alexanderiu Kauno Laisvės alėjoje atidengė šviesos paminklą Nyderlandų diplomatui ir pasaulio teisuoliui Janui Zawrtendijkui.
Lietuvos ir Nyderlandų verslui – naujos galimybės energetikos srityje
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su valstybinio vizito į Lietuvą atvykusiu Nyderlandų Karaliumi Willemu- Alexanderiu dalyvauja dvišaliame energetikos forume.
Birželio 14-ąją patvirtiname – atmintis gyva
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo okupacijos, genocido ir sovietmečio represijų aukų pagerbimo ceremonijoje. Savo kalboje Prezidentė pabrėžė, kad kasmet susirinkdami prie paminklo politiniams kaliniams ir tremtiniams atminti patvirtiname, jog atmintis gyva. Pasak šalies vadovės, suvokimas, ką tauta patyrė per sovietmečio genocidą ir represijas, yra mūsų savasties dalis, be kurios neįmanoma suprasti mūsų šalies.

Naujienos

Airija – atsakingos politikos pavyzdys

2018-06-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su oficialaus vizito į Lietuvą atvykusiu Airijos Respublikos Prezidentu Michaeliu D. Higginsu. Susitikime aptarti dvišaliai Lietuvos ir Airijos santykiai, bendradarbiavimas Europos Sąjungoje, saugumo klausimai. Į Lietuvą Airijos vadovas atvyko kartu su pirmąja šios šalies ponia Sabina Mary Higgins. Prezidentės teigimu, Airija – artima Lietuvai. Esame panašūs savo šalių dydžiu, interesais, vertybėmis. Todėl mums Airija yra svarbus atsakingos politikos, sėkmingos ekonominės raidos ir gebėjimo susigrąžinti išvykusius žmones pavyzdys. Prieš 30 metų Airijos politinės partijos, profesinės sąjungos, darbdavių organizacijos įsipareigojo vieningai vykdyti nacionalines ekonominio atsigavimo ir socialinės pažangos programas.

Prezidentė kviečia papuošti medaus dovaną

2018-06-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia šalies vaikus piešti ir dalyvauti konkurse „Papuošk medaus...

Oficialaus vizito į Lietuvą atvyksta Airijos Prezidentas

2018-06-18 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, birželio 19 d. 10 val. susitiks su Airijos Prezidentu Michaeliu D. Higginsu ir pirmąja ponia. Airijos valstybės vadovas į Lietuvą atvyksta dviejų dienų oficialaus vizito Prezidentės kvietimu. Vizitas rengiamas Lietuvai minint atkurtos valstybės 100-metį ir siekiant pabrėžti abiejų šalių draugystę bei tvirtus tarpusavio ryšius. Lietuvos ir Airijos vadovai aptars dvišalius santykius, ES ateities ir „Brexit“ derybų klausimus, Europos saugumo stiprinimą. Nors Airija yra neutrali valstybė, tačiau supranta Europos saugumui Rusijos keliamą konvencinę ir...

Šalies vadovė pasveikino išrinktąjį Kolumbijos Prezidentą

2018-06-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Kolumbijos Respublikos Prezidentą Iváną Duque Márquezą laimėjus rinkimus ir palinkėjo sėkmės ir stiprybės einant šias labai svarbias ir atsakingas pareigas. Prezidentė išreiškė viltį, kad naujajam vadovui einant pareigas, Lietuvos ir Kolumbijos dvišaliai ryšiai bei nuosekliai augantis Europos Sąjungos ir Kolumbijos bendradarbiavimas stiprės. Šalies vadovė taip pat palinkėjo, kad Kolumbijos piliečių parodytas pasitikėjimas įkvėptų išrinktąjį Prezidentą jėgų ir ryžto atsakingai dirbti siekiant užsibrėžtų tikslų, stiprinant vienybę ir...

Prezidentė pasveikino Islandiją nacionalinės šventės proga

2018-06-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Islandijos...

Nyderlandai padeda užtikrinti Lietuvos saugumą

2018-06-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Nyderlandų Karaliumi Willemu-Alexanderiu aplankė...

Lietuvą ir Nyderlandus sieja išskirtinis drąsos pavyzdys

2018-06-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Nyderlandų Karaliumi Willemu-Alexanderiu Kauno Laisvės...

Lietuvos ir Nyderlandų verslui – naujos galimybės energetikos srityje

2018-06-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su valstybinio vizito į Lietuvą atvykusiu Nyderlandų...

„Kultūros naktį“ Prezidento rūmų kieme – šimtmečio scena

2018-06-15

Lietuvos Respublikos Prezidento rūmai ir juose įsikūręs Valstybės pažinimo centras atveria duris sostinėje...

Birželio 14-ąją patvirtiname – atmintis gyva

2018-06-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo okupacijos, genocido ir sovietmečio represijų aukų...

Lietuvos ir Nyderlandų draugystę vainikuoja karališkasis vizitas

2018-06-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Nyderlandų Karaliumi Willemu-Alexanderiu. Lietuvai...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata