Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė sveikina Sakartvelą su valstybės 100-mečiu
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Tbilisyje dalyvauja pirmosios Sakartvelo Respublikos 100-mečio šventiniuose renginiuose. Valstybės vadovė į iškilmes atvyko Prezidento Georgijaus Margvelašvilio kvietimu. Savo ruožtu Sakartvelo vadovas kartu su visa lietuvių tauta vasario 16 d. Vilniuje šventė Lietuvos valstybingumo 100-metį.
Lietuva remia Sakartvelo kelią į Europą
Darbo vizito į Sakartvelą atvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šios valstybės Prezidentu Georgijumi Margvelašviliu. Susitikimas, kuriame aptartas dvišalių ryšių stiprinimas, šios valstybės europinė ir transatlantinė integracija, įvyko Sakartvelo pirmosios respublikos 100-mečio iškilmių išvakarėse.
Prezidentė dalyvaus Sakartvelo 100-mečio iškilmėse
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, gegužės 25 d., išvyksta dviejų dienų vizito į Sakartvelą, kur susitiks su aukščiausiais šios valstybės vadovais ir dalyvaus iškilminguose renginiuose, skirtuose pirmosios demokratinės Sakartvelo Respublikos 100-mečiui paminėti.
Holokausto atminties saugotojui S. Bakui – valstybės apdovanojimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasaulinio garso tapytojui litvakui Samueliui Bakui už ypatingus nuopelnus Lietuvos valstybei įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžių.
Prieš mūšį su CSKA Prezidentė „Žalgiriui“ linkėjo sėkmės ir komandinės darnos
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vizito Serbijoje metu susitiko su Kauno „Žalgirio“ krepšininkais.

Naujienos

Prezidentė sveikina Sakartvelą su valstybės 100-mečiu

2018-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Tbilisyje dalyvauja pirmosios Sakartvelo Respublikos 100-mečio šventiniuose renginiuose. Valstybės vadovė į iškilmes atvyko Prezidento Georgijaus Margvelašvilio kvietimu. Savo ruožtu Sakartvelo vadovas kartu su visa lietuvių tauta vasario 16 d. Vilniuje šventė Lietuvos valstybingumo 100-metį. Pagrindinėje Laisvės aikštėje Tbilisyje per iškilmingą priesaikos ceremoniją Prezidentė kartvelų kalba pasveikino visus šios valstybės žmones. Šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva įteikia ypatingą dovaną ir pradeda lietuvių kalboje vartoti autentišką valstybės pavadinimą – Sakartvelas. Tai dar vienas įrodymas, kad lietuvių ir kartvelų tautas jungia išskirtinis draugystės ryšys.

Lietuva remia Sakartvelo kelią į Europą

2018-05-25

Darbo vizito į Sakartvelą atvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šios valstybės...

Šalies vadovė pasveikino Argentiną nacionalinės šventės proga

2018-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Argentinos Respublikos Prezidentą Mauricio Macri nacionalinės šventės – Gegužės Revoliucijos – metinių proga. Šalies vadovė pabrėžė, kad Argentina išlieka ypač svarbia visos Europos partnere. Prezidentė išreiškė viltį, kad augantis Europos Sąjungos ir Argentinos dialogas atvers naujų galimybių ir dvišalių Lietuvos ir Argentinos ryšių plėtrai, o abiejų šalių piliečių bendradarbiavimas sustiprins tiek šalių ekonomikas, tiek žmonių draugystę. Nacionalinės šventės proga Argentinai ir visiems jos žmonėms valstybės vadovė palinkėjo daug sėkmės,...

Prezidentė pasveikino Jordaniją Nepriklausomybės metinių proga

2018-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Jordanijos Hašimitų Karalystės Karalių Abdullah II ibn Al Husseiną šalies Nepriklausomybės dienos proga. Šalies vadovė pabrėžė, kad Jordanija yra svarbi Lietuvos ir Europos Sąjungos partnerė Artimųjų Rytų regione, su kuria mus sieja atsakingas požiūris į šių dienų politinius ir saugumo iššūkius, bendri tikslai kurti modernias ir klestinčias valstybes. Pasak Prezidentės, mūsų šalis vertina, kad visapusis Lietuvos ir Jordanijos bendradarbiavimas nuolat plečiasi ir prisideda prie viso regiono ekonominės gerovės ir vystymosi, stabilumo ir saugumo...

Prezidentė dalyvaus Sakartvelo 100-mečio iškilmėse

2018-05-24 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, gegužės 25 d., išvyksta dviejų dienų vizito į Sakartvelą,...

Holokausto atminties saugotojui S. Bakui – valstybės apdovanojimas

2018-05-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasaulinio garso tapytojui litvakui Samueliui Bakui už ypatingus...

Prezidentė pasveikino Eurolygos jaunimo čempionus

2018-05-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Vilniaus „Lietuvos ryto“ 18-mečių krepšinio komandą iškovojus Eurolygos jaunimo čempionato auksą. Šalies vadovė pabrėžė, kad jaunųjų krepšininkų iškovota pergalė – visos Lietuvos laimėjimas. Pasak Prezidentės, auga stipri naujoji krepšininkų karta, kuri demonstruoja nepalaužiamą ryžtą siekti užsibrėžto tikslo, darnią komandinę dvasią ir garbingą žaidimą. Tai puikus pavyzdys visiems Lietuvos žmonėms, kaip susitelkus galima įveikti net sunkiausius iššūkius ir pasiekti trokštamą pergalę.

Prieš mūšį su CSKA Prezidentė „Žalgiriui“ linkėjo sėkmės ir komandinės darnos

2018-05-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vizito Serbijoje metu susitiko su Kauno „Žalgirio“ krepšininkais....

Prezidentės dovana – avilys Bitininkystės muziejui

2018-05-20

Pirmą kartą visame pasaulyje minint Bitės dieną, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Stripeikiuose...

Prezidentė pasveikino atletą A. Paulauską laimėjus auksą

2018-05-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino atletą Amandą Paulauską Pasaulio klasikinės štangos spaudimo čempionate laimėjus aukso medalį. Šalies vadovė pabrėžė, kad kelias į šį laimėjimą buvo nelengvas, pareikalavęs didelės ištvermės, bet A. Paulauskas dar kartą įrodė, kad pasaulyje esate vienas stipriausių.

Prezidentė pasveikino Jungtinės Karalystės Karališkąją Šeimą Princo Hario ir Meghan Markle sutuoktuvių proga

2018-05-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino visą Jungtinės Karalystės Karališkąją Šeimą ir šalies gyventojus Princo Hario ir Meghan Markle sutuoktuvių proga. Prezidentė pabrėžė, kad Jungtinė Karalystė visada buvo Lietuvai artima ir draugiška valstybė, ir šios džiaugsmingos šventės proga sutuoktiniams palinkėjo daug laimės ir kuo geriausios kloties jų bendrame gyvenimo kelyje.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

Prezidentė Tbilisyje dalyvaus iškilminguose renginiuose, skirtuose pirmosios demokratinės Sakartvelo Respublikos 100-mečiui paminėti

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata