Lietuvos Respublikos Prezidentė

Už vaistus mokame nepagrįstai daug
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga, Konkurencijos tarybos ir Valstybės kontrolės atstovais aptarė, kaip užtikrinti mažesnes vaistų kainas Lietuvoje.
Herojais tampama ir nuoširdžiai atliekant savo pareigas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo konkurso „Herojai tarp mūsų“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje, kurioje buvo pagerbti savo kilniais poelgiais žygdarbius darantys ir kitiems drąsos įkvepiantys žmonės. Prezidentė herojams padovanojo po Lietuvos Konstituciją – kaip kiekvieno piliečių teisių ir pareigų simbolį.
Žmonių socialiniam saugumui užtikrinti reikia bendrų pastangų
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Zarasuose, kur susitiko su bendruomene ir atidarė vaikų dienos centrą „Draugai“, įsteigtą bendradarbiaujant kampanijai „Už saugią Lietuvą“, nevyriausybinei organizacijai „Gelbėkit vaikus“ ir bendrovei „Circle K Lietuva“.
Lietuvos prioritetas – užtvirtinti pasiekimus
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvai akredituotais užsienio valstybių ambasadoriais. Kasmetiniame tradiciniame susitikime, kurio tikslas aptarti pagrindines vidaus ir išorės politines aktualijas, globalias tendencijas bei iššūkius, dalyvavo 57 pasaulio valstybių ambasadoriai.
VGT patvirtino žvalgybos informacijos poreikius
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama Valstybės gynimo taryba aptarė saugumo situaciją, valstybės pasirengimą užkardyti nacionaliniam saugumui kylančias grėsmes ir patvirtino 2017 metų žvalgybos informacijos poreikius bei prioritetus.

Naujienos

Už vaistus mokame nepagrįstai daug

2017-01-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga, Konkurencijos tarybos ir Valstybės kontrolės atstovais aptarė, kaip užtikrinti mažesnes vaistų kainas Lietuvoje. Konkurencijos tarybos (KT) ir Valstybės kontrolės (VK) tyrimai atskleidė, kad kompensuojami vaistai mūsų šalyje yra nepagrįstai brangūs. Neskaidri, blogai kontroliuojama sistema sudaro sąlygas korupcijai ir neteisėtam lobizmui. Iki šiol nė vienas sveikatos apsaugos ministras nesiryžo reformuoti vaistų kompensavimo sistemos, kasmet reikalaujančios vis daugiau lėšų. Vaistams kompensuoti valstybė per metus skiria jau beveik 240 mln. eurų, o patys gyventojai dar primoka dešimtis milijonų eurų. Kai kurių vaistų grupėse priemokos išaugo daugiau kaip 80 procentų.

Prezidentė aptars, kaip užtikrinti mažesnes vaistų kainas

2017-01-23 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, sausio 24 d., 9 val. su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga, Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotoja Jūrate Šoviene bei kompensuojamų vaistų auditą atlikusiomis Valstybės kontrolės ekspertėmis aptars, kaip Lietuvos žmonėms užtikrinti mažesnes vaistų kainas ir skaidresnę jų kompensavimo tvarką. Kaip atskleidė Konkurencijos tarybos ir Valstybės kontrolės tyrimai, Lietuvos gyventojai už vaistus permoka, o vaistų kompensavimo sistema, sudarydama prielaidas korupcijai ir neteisėtam lobizmui, tarnauja ne žmonėms, bet gamintojams ir vaistų...

Prezidentė priėmė Gvatemalos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2017-01-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Gvatemalos Respublikos ambasadoriaus Lietuvai Francisco...

Prezidentė pasveikino pareigas pradėjusį eiti JAV Prezidentą D. Trumpą

2017-01-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Donaldą Trumpą, pradėjus eiti Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidento pareigas. Pasak šalies vadovės, Lietuvos žmonės vertina nuoseklią Jungtinių Amerikos Valstijų paramą Lietuvos laisvei, nepriklausomybei ir valstybingumui. Tai tvirtas pamatas abiejų šalių draugystei ir bendradarbiavimui. Lietuva ir Jungtinės Amerikos Valstijos, Prezidentės teigimu, yra artimiausios sąjungininkės, nes jas sieja tikėjimas demokratija ir žmogaus teisėmis bei pasirengimas spręsti šių dienų saugumo, terorizmo, ekonominius ir politinius iššūkius.

Herojais tampama ir nuoširdžiai atliekant savo pareigas

2017-01-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo konkurso „Herojai tarp mūsų“ nugalėtojų apdovanojimo...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl žmonių žūties Italijoje

2017-01-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą Italijos Respublikos Prezidentui Sergio Mattarellai dėl tragiškos žmonių žūties sniego lavinoje Abruco regione. Aukų šeimoms ir artimiesiems šalies vadovė palinkėjo visokeriopos stiprybės ir ištvermės, o visai šaliai – susitelkimo tęsiant nukentėjusiųjų paiešką ir įveikiant šios skaudžios nelaimės padarinius.

Žmonių socialiniam saugumui užtikrinti reikia bendrų pastangų

2017-01-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Zarasuose, kur susitiko su bendruomene ir atidarė vaikų...

Prezidentė kviečia linksmai ir išradingai minėti valstybės gimtadienį

2017-01-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė visus Lietuvos piliečius ragina sumaniai paminėti Valstybės...

Prezidentė domėsis socialinio saugumo padėtimi Zarasuose

2017-01-18 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, sausio 19 d., 13 val. lankysis Zarasuose, kur atidarys pirmąjį vaikų dienos centrą, įsteigtą bendradarbiaujant kampanijai „Už saugią Lietuvą“, NVO ir verslui. Zarasų rajonas tam pasirinktas neatsitiktinai. Čia socialinės rizikos šeimose auga daugiau nei 250 vaikų – kas dešimtas rajone, o tai vienas didžiausių rodiklių Lietuvoje. Globos institucijose apgyvendinti beveik 50 vaikų, rajone labai trūksta socialinių paslaugų, galinčių užtikrinti vaikų saugumą ir priežiūrą. Zarasuose taip pat aktualios nedarbo ir priklausomybių problemos.

Lietuvos prioritetas – užtvirtinti pasiekimus

2017-01-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvai akredituotais užsienio valstybių...

Šalies vadovė pasveikino išrinktąjį Europos Parlamento pirmininką

2017-01-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Europos Parlamento Pirmininką Antonio Tajani. Šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva tęs sėkmingą ligšiolinį bendradarbiavimą su Europos Parlamentu, derinant pozicijas svarbiausiais žemyno darbotvarkės klausimais ir atsakingai kartu dirbant dėl vieningos, stiprios ir klestinčios Europos.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

09:00

Prezidentė su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga, Konkurencijos tarybos ir Valstybės kontrolės atstovais aptars, kaip mažinti vaistų kainas (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata