Lietuvos Respublikos Prezidentė

Valdiškas požiūris į neįgaliuosius – nepateisinamas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Vilijampolės socialinės globos namuose ir apžiūrėjo, kaip yra užtikrinamos proto ir psichikos negalią turinčių vaikų ir suaugusiųjų gyvenimo sąlygos. Šiuose globos namuose vien tik šiemet žuvo du vaikai, taip pat teisėsauga vykdo tyrimą dėl galimo smurto prieš šių namų neįgalius gyventojus.
Lietuvos jaunimas nori ginti laisvę ir Tėvynę
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione Klaipėdoje, kur pasveikino pirmuosius privalomąją karo tarnybą pradėjusius karius. Šiame batalione devynis mėnesius truksiančią karinę tarnybą pradėjo 495 jaunuoliai – visi jie tarnauti Tėvynei nusprendė savanoriškai.
Kovai su propaganda – NATO kompetencijos centras
Darbo vizito į Latviją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su šios šalies vadovu Raimondu Vėjuoniu dalyvavo NATO strateginės komunikacijos kompetencijos (STRATCOM) centro inauguracijoje.
Lietuvos ir Latvijos interesas – efektyvi regiono gynyba
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Latvijos Prezidentu Raimondu Vėjuoniu. Prezidentai aptarė aktualius dvišalių santykių ir ES klausimus, energetikos projektų įgyvendinimą, Baltijos šalių saugumo ir gynybinių pajėgumų stiprinimą ir Rygoje oficialiai atidaromo NATO strateginės komunikacijos centro Rygoje užduotis ir tikslus.
Prezidentė pasveikino Lietuvos ugniagesius
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvos ugniagesiais, laimėjusiais medalius Europos stipriausių ugniagesių čempionate. Rugpjūčio pradžioje Lenkijoje vykusiame Europos čempionate varžėsi daugiau kaip 240 dalyvių. Stipriausiu Senojo žemyno ugniagesiu tapo Laurynas Urbonavičius. Laimėjęs aukso medalį, jis iškovojo teisę dalyvauti Pasaulio ugniagesių čempionate.

Naujienos

Prezidentė perduos geltonuosius autobusiukus Lietuvos mokykloms

2015-08-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį, rugpjūčio 28 d., 12 val. dalyvaus geltonųjų autobusiukų perdavimo mokykloms šventėje. Į Daukanto aikštėje surengtą šventę atvyks moksleiviai ir mokytojai iš visos Lietuvos. Iš viso šiemet šalies mokykloms bus padovanoti 48 geltonieji autobusiukai. Šventės metu bus įteiktas ir simbolinis 700-asis geltonasis autobusiukas. Mokyklinių autobusiukų Lietuvos keliuose kasmet daugėja. Nuo naujų mokslo metų Lietuvoje iš viso važinės 739 geltonieji mokykliniai autobusiukai, kuriais kasdien mokyklas pasieks per 20 tūkstančių šalies moksleivių.

Valdiškas požiūris į neįgaliuosius – nepateisinamas

2015-08-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Vilijampolės socialinės globos namuose ir apžiūrėjo,...

Prezidentė pasveikino Moldovą Nepriklausomybės dienos proga

2015-08-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Moldovos Prezidentą Nicolae Timofti šalies Nepriklausomybės dienos proga ir palinkėjo vienybės ir klestėjimo. Pasak šalies vadovės, Lietuva išlieka tvirta Moldovos pasirinkimo stiprinti ryšius su Europos šalimis rėmėja. „Moldovos žmonių ryžtas ir nuoseklios pastangos kuriant demokratišką bei laisvą valstybę yra matomos ir vertinamos partnerių Europoje bei pasaulyje. Esate pavyzdys kitoms regiono šalims, siekiančioms dar tvirtesnių ryšių ir didesnio suartėjimo su Europos Sąjunga“, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Lenkijos jaunimas domisi Lietuva

2015-08-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su į ekskursiją Prezidentūroje atvykusiu jaunimu iš...

Šalies vadovė pasveikino plaukiką A. Šidlauską, iškovojusį bronzos medalį

2015-08-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Andrių Šidlauską, Singapūre vykstančiame pasaulio jaunimo plaukimo čempionate 100 metrų plaukime krūtine iškovojusį bronzos medalį. „Daugeliui jaunų žmonių Jūs tapote lietuviškos svajonės pavyzdžiu, kad uoliai siekiantiems tikslo šypsosi sėkmė. Ačiū, kad garsinate Lietuvos vardą ir įkvepiate mus sunkiai dirbti ir nugalėti“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Lietuvos jaunimas nori ginti laisvę ir Tėvynę

2015-08-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų...

Prezidentė pasveikino Ukrainą Nepriklausomybės dienos proga

2015-08-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Ukrainos Prezidentą Petro Porošenką šalies...

Prezidentė pasveikino L. Asadauskaitę-Zadneprovskienę, iškovojusią aukso medalį

2015-08-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Laurą Asadauskaitę-Zadneprovskienę, pergalingai...

Specialus Prezidentės prizas – Raudondvario dviratininkų komandai

2015-08-23

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamas „Velomaratonas“, subūręs daugiau nei 9000 dviračių...

Prezidentė pasveikino A. Šenderovą jubiliejaus proga

2015-08-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino kompozitorių Anatolijų Šenderovą 70 metų jubiliejaus proga. „Esate kūrybinga ir įkvepianti asmenybė, kurios idėjomis, pasiekimais, laisvės pojūčiu didžiuojamės ir žavimės mes visi. Be Jūsų sukurtų kūrinių šiandien sunku įsivaizduoti mūsų muziką, kultūrą, kasdienybę. Jums plojo ir Lietuvos, ir pasaulio klausytojai, o Jūsų talentas įvertintas daugybe garsių apdovanojimų“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Kovai su propaganda – NATO kompetencijos centras

2015-08-20

Darbo vizito į Latviją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su šios šalies vadovu...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

10:30

Prezidentė priims Danijos ambasadoriaus Dano E. Frederikseno skiriamuosius raštus (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

12:00

Prezidentė dalyvaus geltonųjų autobusiukų perdavimo mokykloms šventėje (S. Daukanto a.)

14:00

Prezidentė priims Latvijos ambasadoriaus Einaro Semanio skiriamuosius raštus (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata