Lietuvos Respublikos Prezidentė

Kilnūs žmonių poelgiai keičia Lietuvą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo konkurso „Herojai tarp mūsų“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje, kurioje buvo pagerbti savo kilniais poelgiais žygdarbius darantys ir kitiems drąsos įkvepiantys žmonės. Prezidentė herojams padovanojo po Lietuvos trispalvę.
Reorganizacija nepadės išvengti atsakomybės
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė teikia Seimui Baudžiamojo proceso kodekso pataisas, kuriomis siūlo užkirsti kelią reorganizuoti arba likviduoti juridinius asmenis, kuriems pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Atskirčiai mažinti reikalingi esminiai sprendimai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, susitikusi su Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto nariais, aptarė, kokios teisinės priemonės padėtų užtikrinti šalies gyventojų socialinį saugumą, sumažintų atskirtį, smurtą ir destruktyviąją Lietuvos statistiką. Šiuos tikslus Prezidentė įvardija vienais svarbiausių valstybės prioritetų ateinančiais metais.
Prisiekė naujasis generalinio prokuroro pavaduotojas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Prokuratūros įstatymu ir atsižvelgdama į generalinio prokuroro teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė Žydrūną Radišauską generalinio prokuroro pavaduotoju.Prezidentė taip pat priėmė naujojo generalinio prokuroro pavaduotojo Ž. Radišausko priesaiką. Ž. Radišauskas prisiekė būti ištikimas Lietuvos valstybei, vykdyti jos Konstituciją ir įstatymus, garbingai atlikti savo pareigas, ginti žmogaus teises, laisves ir teisėtus interesus, visada būti nešališkas, sąžiningas bei saugoti gerą prokuroro vardą.
Prezidentė kviečia Vasario 16-ąją pasitikti linksmai ir išradingai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia kūrybingai ir prasmingai minėti Valstybės atkūrimo dieną ir visame pasaulyje esančius Lietuvos piliečius prisijungti prie akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“.
Verslo „Gazelės“ renkasi inovacijų kelią
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo sparčiausiai augančios bendrovės konkurso „Gazelė“ finaliniame renginyje ir pasveikino konkurso laimėtojus. Prezidentė, kreipdamasi į renginio dalyvius, pabrėžė, kad dinamiškas smulkusis ir vidutinis verslas yra valstybės ekonomikos gyvastis. Šalies vadovė itin akcentavo inovacijų diegimo svarbą.

Naujienos

Kilnūs žmonių poelgiai keičia Lietuvą

2016-02-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo konkurso „Herojai tarp mūsų“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje, kurioje buvo pagerbti savo kilniais poelgiais žygdarbius darantys ir kitiems drąsos įkvepiantys žmonės. Prezidentė herojams padovanojo po Lietuvos trispalvę. „Tarp Lietuvos žmonių yra daugybė tokių, kuriuos galime vadinti herojais. Jų istorijos ir darbai yra skirtingi, tačiau nepaprasti ir keičiantys kitų gyvenimus. Šie žmonės įkvepia daugiau drąsos, atsakomybės, pasitikėjimo savo jėgomis ir pasididžiavimo, kad mūsų didvyriai – ne tik himno žodžiuose ar istorijos puslapiuose, bet ir šių dienų gyvenime“, – sako Prezidentė.

Reorganizacija nepadės išvengti atsakomybės

2016-02-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė teikia Seimui Baudžiamojo proceso kodekso pataisas, kuriomis siūlo...

Atskirčiai mažinti reikalingi esminiai sprendimai

2016-02-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, susitikusi su Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto nariais,...

Prezidentė susitiks su Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetu

2016-02-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį, vasario 4 d., 10 val. susitiks su Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetu bei aptars, kokios teisinės priemonės padėtų užtikrinti žmonių socialinį saugumą, padėtų mažinti smurtą, patyčias ir skurdą šalyje. Prezidentė yra pabrėžusi, kad iki Seimo rinkimų būtina priimti socialinės atskirties mažinimui svarbius sprendimus bei sukurti vieningą ir efektyvią vaiko teisių apsaugą šalyje.

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl S. Sondeckio mirties

2016-02-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl vieno žymiausių muzikų, dirigento, profesorius Sauliaus Sondeckio mirties. „Sauliaus Sondeckio vardas visada bus siejamas su Lietuvos muzikos kultūra, kaip jos legenda, ištisa muzikinė epocha. Išskirtinio talento dirigento įkurtas, daug dešimtmečių vadovautas Lietuvos kamerinis orkestras tapo labai reikšminga nacionalinės kultūros dalimi“, – rašoma šalies vadovės užuojautoje.

Prisiekė naujasis generalinio prokuroro pavaduotojas

2016-02-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Prokuratūros įstatymu ir...

Generalinio prokuroro pavaduotoju teikiamas Žydrūnas Radišauskas

2016-02-01

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, gavusi generalinio prokuroro Evaldo Pašilio teikimą, susitiko su kandidatu į...

Prezidentė kviečia Vasario 16-ąją pasitikti linksmai ir išradingai

2016-02-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia kūrybingai ir prasmingai minėti Valstybės atkūrimo dieną...

Prezidentūroje vyko edukacinis spektaklis vaikams

2016-01-31

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotame Atvirų erdvių visuomenei renginyje, Prezidentūros...

Verslo „Gazelės“ renkasi inovacijų kelią

2016-01-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo sparčiausiai augančios bendrovės konkurso „Gazelė“...

Atsakomybė už korupciją turi būti neišvengiama

2016-01-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) pirmininku, Generalinės...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

Šią dieną įvykių nėra

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata