Lietuvos Respublikos Prezidentė

„NordBalt“ – tiltas į saugiausią energetikos sistemą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė drauge su į Lietuvą valstybinio vizito atvykusiais Švedijos Karaliumi Karlu XVI Gustavu ir Karaliene Silvija Klaipėdoje apžiūrėjo elektros jungties „NordBalt“ keitiklių pastotę.
Švedijos Karaliams – unikalus Lietuvos pajūrio grožis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė drauge su į Lietuvą valstybinio vizito atvykusiais Švedijos Karaliumi Karlu XVI Gustavu ir Karaliene Silvija lankosi pajūryje. Trečioji Švedijos karališkosios poros vizito diena skirta susipažinti su Kuršių nerijos gamta, Lietuvoje taikomomis aplinkosaugos iniciatyvomis, mūsų šalies istoriniu paveldu.
Švedijos verslas drąsiai renkasi Lietuvą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė drauge su į Lietuvą valstybinio vizito atvykusiu Švedijos Karaliumi Karlu XVI Gustavu dalyvavo Švedijos verslo apdovanojimų ceremonijoje. Šiais jau dešimtą kartą surengtais apdovanojimais siekiama stiprinti Lietuvos ir Švedijos verslo ryšius, pabrėžti verslo atsakomybę visuomenei ir gamtai bei tarptautinio bendradarbiavimo versle naudą.
Švedijos karališkasis vizitas – šalių bendrystės įtvirtinimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė 3 dienų valstybinio vizito į Lietuvą atvykusius Švedijos Karalių Karlą XVI Gustavą ir Karalienę Silviją. Susitikime šalies vadovė ir Švedijos karališkoji pora aptarė ilgamečio ir glaudaus bendradarbiavimo rezultatus ir perspektyvas. Tai – antrasis Švedijos Karaliaus ir Karalienės valstybinis vizitas mūsų šalyje, vykstantis po 23 metų pertraukos.
Ryšiai su Šveicarija stiprina Lietuvos konkurencingumą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su oficialiu vizitu lankosi Šveicarijoje. Susitikime su Šveicarijos Prezidente Simonetta Sommaruga daug dėmesio skirta Europos ir nacionalinio saugumo klausimams, pabėgėlių krizei bei Lietuvos ir Šveicarijos mokslo ir verslo bendradarbiavimui.

Naujienos

„NordBalt“ – tiltas į saugiausią energetikos sistemą

2015-10-09

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė drauge su į Lietuvą valstybinio vizito atvykusiais Švedijos Karaliumi Karlu XVI Gustavu ir Karaliene Silvija Klaipėdoje apžiūrėjo elektros jungties „NordBalt“ keitiklių pastotę. „Švedija tapo Lietuvos energetinio saugumo garantu. Mūsų šalių partnerystę dar labiau sutvirtins elektros jungtis „NordBalt“. Tai bus ne tik praktinė, bet ir simbolinė jungtis. „NordBalt“ sujungs Baltijos šalis su viena saugiausių pasaulyje – Švedijos energetine sistema“, – sakė Prezidentė.

Švedijos Karaliams – unikalus Lietuvos pajūrio grožis

2015-10-09

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė drauge su į Lietuvą valstybinio vizito atvykusiais Švedijos...

Pažintinė popietė Prezidentūros atvirose erdvėse

2015-10-09

Šį sekmadienį, spalio 11 d., 13 val., Prezidentūros rūmų Kolonų salėje vyks pažintinė popietė „Aš tou suodna...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl G. Dauguvietytės mirties

2015-10-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl režisierės, scenarijų ir knygų autorės, aktorės Galinos Dauguvietytės mirties. Pasak Prezidentės, Lietuvai buvo svarbi G. Dauguvietytės asmenybė, savyje talpinusi didelį Lietuvos kultūros klodą, formavusi geriausias Lietuvos televizijos tradicijas.

Švedijos verslas drąsiai renkasi Lietuvą

2015-10-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė drauge su į Lietuvą valstybinio vizito atvykusiu Švedijos...

Prezidentė sveikina Kroatiją Nepriklausomybės dienos proga

2015-10-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kroatijos...

Švedijos karališkasis vizitas – šalių bendrystės įtvirtinimas

2015-10-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė 3 dienų valstybinio vizito į Lietuvą atvykusius Švedijos...

Prezidentės kvietimu į Lietuvą atvyksta Švedijos karališkoji pora

2015-10-07

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu į Lietuvą oficialaus valstybinio vizito atvyks...

Ryšiai su Šveicarija stiprina Lietuvos konkurencingumą

2015-10-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su oficialiu vizitu lankosi Šveicarijoje. Susitikime su...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl S. Povilaičio mirties

2015-10-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl Stasio Povilaičio mirties. Pasak Prezidentės, S. Povilaitis buvo visos Lietuvos dainininkas. Jo atliekamas dainas mokėjo kelios kartos, kurių melodijos kiekvienam kelia daugybę prisiminimų.

Prezidentė pasveikino aktorių J. Budraitį 75 metų jubiliejaus proga

2015-10-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino aktorių Juozą Budraitį 75-ojo jubiliejaus proga. „Jūsų kūrybiniame kelyje svarbiausią vietą užėmė kino menas – Jūsų talentas yra vertinamas įvairiose šalyse. Novatoriški, intelektualūs Jūsų vaidmenys reikšmingiausiose Lietuvos kino juostose ir teatro scenoje pasauliui pristatė kultūrinę mūsų šalies tapatybę“, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

Prezidentė ir Švedijos karališkoji pora lankysis Naglių gamtos rezervate Kuršių nerijoje, Lietuvos jūrų muziejuje, „Nord Balt“ transformatorių pastotėje, Palangos gintaro muziejuje

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata