Lietuvos Respublikos Prezidentė

Bendras interesas – atsinaujinęs ir stiprus NATO
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų 27 NATO valstybių vadovais Belgijos sostinėje aptarė tolesnį Aljanso gynybinių pajėgumų stiprinimą, adekvataus finansavimo gynybai užtikrinimą, kovą su augančiu terorizmu. 
Prezidentė Briuselyje dalyvauja NATO vadovų susitikime
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje dalyvauja NATO vadovų susitikime.
Lietuva kuria finansinių technologijų ateitį
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su pasaulinės vertybinių popierių biržos „Nasdaq“ vadove Adena Friedman. Susitikime aptartos „Nasdaq“ veiklos perspektyvos Lietuvoje, finansinių technologijų plėtra, moterų lyderystės versle skatinimas.
#Login2017 – inovacijos ir pasaulio protai renkasi Lietuvoje
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė technologijų ir inovacijų festivalį „LOGIN“. Vienuoliktą kartą vykstanti šventė šiemet startavo Prezidentūros parke įsikūrusiame moderniausiame Baltijos šalyse muziejuje – Valstybės pažinimo centre.
Energetinis saugumas – bendras ES rūpestis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos Komisijos viceprezidentu Marošu Šefčovičiumi, atsakingu už ES energetinę sąjungą. Artėjant deryboms dėl naujo daugiamečio ES biudžeto, susitikime aptarti Lietuvos energetiniai interesai, Astravo AE keliamos grėsmės ir bendros ES priemonės energetiniam saugumui užtikrinti.

Naujienos

Biudžetinių įstaigų vadovai taip pat negali būti amžini

2017-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Biudžetinių įstaigų įstatymo pataisas. Seimo priimtos įstatymo pataisos numato, kad biudžetinių įstaigų vadovai į pareigas priimami konkurso būdu 4 metų kadencijai, neribojant kadencijų skaičiaus. Pasibaigus pirmajai kadencijai darbo sutartis pratęsiama antrajai, po kurios iš pareigų atleistas vadovas turi teisę iš karto vėl dalyvauti konkurse.

Prezidentė pasveikino Gruziją Nepriklausomybės dienos proga

2017-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Gruzijos Prezidentą Georgijų Margvelašvilį 99-ųjų Gruzijos Nepriklausomybės dienos metinių proga. Sveikinime valstybės vadovė pabrėžė, kad bendros vertybės ir laisvės troškimas suartina Gruzijos ir Europos žmones. Anot Prezidentės, Gruzija padarė didelę pažangą įgyvendindama svarbias reformas bei ugdydama vakarietišką visuomenę ir jau šiandien matome realius pastangų rezultatus, kurių naudą patirs visi Gruzijos piliečiai.

Bendras interesas – atsinaujinęs ir stiprus NATO

2017-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų 27 NATO valstybių vadovais Belgijos sostinėje aptarė...

Prezidentė Briuselyje dalyvauja NATO vadovų susitikime

2017-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje dalyvauja NATO vadovų susitikime. Šis susitikimas, į...

Prezidentė pasveikino Argentiną nacionalinės šventės proga

2017-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Argentinos Respublikos Prezidentą Mauricio Macri nacionalinės šventės – Gegužės Revoliucijos – metinių proga ir visiems Argentinos žmonėms palinkėjo visokeriopos sėkmės ir klestėjimo. Sveikinime šalies vadovė taip pat palinkėjo, kad stiprėjantis Europos Sąjungos ir Argentinos dialogas artimiausiais metais atvertų mūsų valstybėms dar daugiau galimybių bendrauti dvišaliu lygiu ir tarptautinėse organizacijose.

Šalies vadovė pasveikino Jordaniją Nepriklausomybės metinių proga

2017-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jordanijos Hašimitų Karalystės Karalių Abdullah II ibn Al Husseiną 71-ųjų Jordanijos Nepriklausomybės metinių proga. Prezidentės teigimu, per pastaruosius kelerius metus Lietuva ir Jordanija padėjo tvirtą pagrindą stiprindamos dvišalius ryšius. Šalies vadovė pabrėžė, kad bendros abiejų šalių žmonių vertybės ir atsakingas požiūris į šių dienų iššūkius atveria daugiau galimybių plėsti dialogą tarptautinėse organizacijose bei stiprinti visapusį bendradarbiavimą verslo, inovacijų, mokslo ir švietimo projektuose.

Diskusija Prezidentūroje: sutelkta pagalba – kiekvienai krizės ištiktai šeimai?

2017-05-24 ANONSAS

Rytoj, gegužės 25 d., 10 val. Prezidentūroje vyks diskusija „Koordinuotų paslaugų teikimas vaikams ir jų tėvams“,...

Lietuva kuria finansinių technologijų ateitį

2017-05-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su pasaulinės vertybinių popierių biržos „Nasdaq“ vadove...

#Login2017 – inovacijos ir pasaulio protai renkasi Lietuvoje

2017-05-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė technologijų ir inovacijų festivalį „LOGIN“. Vienuoliktą...

Energetinis saugumas – bendras ES rūpestis

2017-05-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos Komisijos viceprezidentu Marošu Šefčovičiumi,...

Šalies vadovė pasveikino režisierių P. Gaidį su jubiliejumi

2017-05-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino režisierių Povilą Gaidį garbingo 80-ojo jubiliejaus proga. Anot šalies vadovės, daugiau nei penkiasdešimt režisieriaus veiklos metų didžiojoje scenoje – tai ištisa Klaipėdos dramos teatro epocha. Prezidentė pabrėžė, kad P. Gaidžio kūrybinės drąsos ir režisūrinio meistriškumo išaugintas teatras tapo miesto kultūros ir tautinės savimonės simboliu, o kartu su juo subrendo sąmoninga, teatro meną vertinanti žiūrovų karta.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata