Lietuvos Respublikos Prezidentė

Trijų jūrų iniciatyvoje – Lietuvos energetinio savarankiškumo patirtis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kroatijos Prezidentės Kolindos Grabar-Kitarovič kvietimu Dubrovnike dalyvavo Adrijos, Baltijos ir Juodosios jūrų regionų bendradarbiavimo stiprinimui skirtame forume. 12 šalių atstovai priėmė Trijų jūrų iniciatyvos deklaraciją, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas vieningos ES rinkos nuo Šiaurės iki Pietų sukūrimui bendradarbiaujant keturiose – energetikos, transporto, ekonomikos ir skaitmeninėje srityse.
Dvišalis Lietuvos ir Lenkijos Prezidentų susitikimas: bendri iššūkiai reikalauja bendrų pastangų
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lenkijos Prezidentu Andrzejumi Duda. Dvišaliame susitikime aptartas šalių bendradarbiavimas energetikos ir karinio saugumo srityse, strateginiai ekonominiai projektai, bendradarbiavimas ES ir NATO, geopolitinė situacija, padėtis Europoje po „Brexit".
Parolimpiečių ryžtas – įkvėpimas visai Lietuvai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išlydėjo į Rio de Žaneiro parolimpines žaidynes išvykstančius mūsų šalies sportininkus. „Pačią didžiausią pergalę Jūs jau esate pasiekę. Tai asmeninės dvikovos su savimi pergalė, įrodanti, kad žmogaus gebėjimai yra beribiai, jeigu pakanka valios kovoti ir nepasiduoti. Stebėsime Jūsų startus ir būsime su Jumis visa širdimi“, – sakė šalies vadovė.
Užtvirtinta strateginė Baltijos šalių ir JAV partnerystė
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų viceprezidentu Josephu Bidenu. Susitikime taip pat dalyvavo Latvijos Prezidentas Raimondas Vėjuonis ir Estijos Prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas. Prezidentės teigimu, simboliška, jog šis susitikimas vyksta Lietuvai, Latvijai ir Estijai minint 27-ąsias Baltijos kelio metines.
Socialinė gerovė, politinis skaidrumas ir valstybės turto apsauga – šio politinio sezono Prezidentės prioritetai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė siūlo į Seimo rudens sesijos darbotvarkę įtraukti 16 naujų įstatyminių iniciatyvų, kurios prisidės prie socialinės žmonių gerovės kūrimo, padės apsaugoti valstybės turtą ir žemę, užkirs kelią sukčiavimui, mokesčių vengimui, nebaudžiamumui, valstybės apgaudinėjimui ir padės kurti skaidresnę politinę sistemą šalyje.

Naujienos

Prezidentė pasveikino Moldovą Nepriklausomybės dienos proga

2016-08-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Moldovos Respublikos Prezidentą Nicolae Timofti šalies Nepriklausomybės dienos proga ir palinkėjo susiklausymo, visokeriopos sėkmės ir klestėjimo. Šalies vadovės teigimu, minint reikšmingą valstybės Nepriklausomybės dvidešimt penkerių metų sukaktį, Lietuva išlieka tvirta europinio Moldovos pasirinkimo rėmėja ir partnere. Prezidentė pabrėžė, kad mūsų šalis yra pasirengusi ir toliau teikti visokeriopą paramą tęsiant šiuo metu sėkmingai kartu vykdomą ekspertų ir visuomeninio bendradarbiavimo veiklą, stiprinant pilietinę visuomenę ir demokratines institucijas.

Prezidentė pasveikino irkluotoją I. Adomavičiūtę, iškovojusią aukso medalį

2016-08-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Ievą Adomavičiūtę, pasaulio jaunimo (iki 23-ejų metų) irklavimo pirmenybėse padovanojus Lietuvai auksą. Prezidentė sportininkei padėkojo už pasaulyje skambantį mūsų šalies vardą, už įsimintinas džiaugsmo akimirkas stebint kylančią trispalvę bei už ilgą ir atkaklų kelią iki šio medalio.

Prezidentė su Izraelio ambasadoriumi lankysis Molėtų rajone

2016-08-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, rugpjūčio 29 dieną, 11 val., vyks į Dubingių žirgyną (Molėtų r.), kur apsilankys Izraelio ambasadoriaus Amiro Maimono iniciatyva rengiamoje stovykloje vaikų dienos centrų auklėtiniams. Izraelio ambasada pirmoji iš Lietuvoje esančių diplomatinių atstovybių atsiliepė į Prezidentės kvietimą prisijungti prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ir padovanoti vaikams turiningą laisvalaikį. Į stovyklą atvyks 120 socialinės rizikos šeimose gyvenančių vaikų iš 7 dienos centrų visoje Lietuvoje. Visą dieną vaikai bus užimti meno pamokomis, žaidimais, žirgų...

Trijų jūrų iniciatyvoje – Lietuvos energetinio savarankiškumo patirtis

2016-08-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kroatijos Prezidentės Kolindos Grabar-Kitarovič kvietimu...

Dvišalis Lietuvos ir Lenkijos Prezidentų susitikimas: bendri iššūkiai reikalauja bendrų pastangų

2016-08-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lenkijos Prezidentu Andrzejumi Duda. Dvišaliame...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl buvusio Vokietijos Prezidento mirties

2016-08-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą Vokietijos Federacinės Respublikos Prezidentui Joachimui Gauckui dėl buvusio Vokietijos Prezidento Walterio Scheelo netekties.

Prezidentė dalyvaus Trijų jūrų iniciatyvai skirtame forume, susitiks su Lenkijos Prezidentu

2016-08-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kroatijos Prezidentės Kolindos Grabar-Kitarovič kvietimu rytoj, rugpjūčio 25 d. Dubrovnike dalyvaus Adrijos, Baltijos ir Juodosios jūrų iniciatyvai aptarti skirtame forume. Prieš forumą įvyks dvišalis Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Lenkijos Prezidento Andrzejaus Dudos susitikimas, kuriame šalių vadovai aptars bendradarbiavimą energetikos ir karinio saugumo srityse, strateginius dvišalius projektus, bendradarbiavimą ES ir NATO, geopolitinę situaciją, Lietuvos, Lenkijos ir viso regiono saugumui kylančias grėsmes, padėtį Europoje po „Brexit“.

Parolimpiečių ryžtas – įkvėpimas visai Lietuvai

2016-08-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išlydėjo į Rio de Žaneiro parolimpines žaidynes išvykstančius mūsų...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl žemės drebėjimo Italijoje

2016-08-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą Italijos Respublikos Prezidentui Sergio Mattarellai dėl žmonių gyvybes nusinešusio ir šalies gyvenvietes nuniokojusio žemės drebėjimo. Aukų šeimoms ir artimiesiems šalies vadovė palinkėjo stiprybės ir ištvermės, o visai šaliai susitelkimo tęsiant nukentėjusiųjų paiešką ir kuo greičiau įveikiant šios skaudžios nelaimės padarinius.

Prezidentė pasveikino Ukrainą Nepriklausomybės dienos proga

2016-08-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Prezidentą Petro Porošenką Ukrainos Nepriklausomybės...

Užtvirtinta strateginė Baltijos šalių ir JAV partnerystė

2016-08-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų viceprezidentu Josephu...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata