EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Gerbiamasis Jonai Spudi, sveikinu Jus tapus Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato, vykusio Jungtinėje Karalystėje, Svonsyje, ieties metimo rungties nugalėtoju! Jūsų dėka Europos sporto istorijoje atsirado dar vienas auksinis įrašas apie Lietuvą.

 

Gerbiamasis Simonai Kuruti, sveikinu Jus užėmus garbingą trečią vietą Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato šuolio į tolį varžybose Jungtinėje Karalystėje, Svonsyje.

 

Miela Rūta, sveikinu Tave puikiai pasirodžius Nadzingo mieste, Kinijoje, vykusiose Jaunimo olimpinėse žaidynėse ir iškovojus net du aukso medalius 50 ir 100 metrų plaukimo krūtine rungtyse. Tavo dėka Lietuva yra tarp perspektyviausių plaukimo šalių.

 
Leiskite savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikinti Jus minint Afganistano Nepriklausomybės devyniasdešimt penktąsias metines. Linkiu Jums geros sveikatos ir stiprybės, o Jūsų šaliai - saugumo ir gerovės. Jūsų šaliai sprendžiant sudėtingus valstybės stiprinimo, ekonominės gerovės įtvirtinimo bei nacionalinės ir socialinės lygybės užtikrinimo uždavinius, noriu išreikšti tvirčiausią paramą Jums ir visiems Jūsų šalies piliečiams, taikiai siekiantiems demokratijos ir klestėjimo Jūsų šalyje.
 

Gerbiama Ramune Adomaitiene, Sveikinus Jus užėmus garbingą trečią vietą Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato šuolio į tolį varžybose Jungtinėje Karalystėje, Svonsyje.

 

Gerbiamasis Povilai Strazdai, sveikinu Jus puikiai pasirodžius Nandzingo jaunimo olimpinėse žaidynėse Kinijoje ir tapus 200 metrų kompleksinio plaukimo rungties vicečempionu!

 

Gerbiamieji šventės dalyviai, 400 Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno metų - tai 400 Lietuvos istorijos metų. Tytuvėnai matė klestėjimą ir taiką, patyrė priespaudos ir tamsumo laikotarpius, kartu su visa tauta kilo į sukilimus, išgyveno okupacijų siaubą ir atgimė laisvei. Tik pasiaukojančių ir drąsių žmonių pastangomis ši šventovė atsilaikė ir išliko atvira mums visiems: jaunimui ir senjorams, šeimoms ir piligrimams iš viso pasaulio.

 
Jūsų Ekscelencija Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai Jus sveikinu Indijos Nepriklausomybės dienos proga. Linkiu Jums daug sveikatos ir stiprybės, o visiems Indijos gyventojams taikos ir klestėjimo. Jau septintą Nepriklausomybės dešimtmetį skaičiuojanti Indija šiandien yra vienas svarbiausių ekonomikos, politikos ir kultūros centrų pasaulyje.
 
Jūsų Ekscelencija Prezidente, nuoširdžiai sveikinu Jus, švenčiančią Korėjos Respublikos nacionalinę šventę - Išsilaisvinimo dieną. Šia proga noriu palinkėti Jums kuo didžiausios sėkmės, o visiems Jūsų šalies žmonėms - daug džiaugsmo, gerovės ir taikos. Lietuvą ir Korėjos Respubliką vienija panaši istorinė patirtis, didelė pagarba demokratijos ir laisvės vertybėms bei stiprus nepriklausomybės siekis. Džiaugiuosi, kad mūsų artimus ryšius vis dažniau papildo bei sustiprina ir prasmingas bendradarbiavimas, kurio puikiausias pavyzdys yra mūsų šaliai Korėjos Respublikoje pastatytas suskystintųjų gamtinių dujų laivas-saugykla.
 
Gerbiamieji ralio „Aplink Lietuvą" dalyviai ir mieli žiūrovai! Šiandien startuojantis ralis „Aplink Lietuvą" tęsia ilgametes Lietuvos automobilių sporto tradicijas įdomiai, smagiai ir garbingai siekti laimėjimų. Adrenalino mėgėjų ekipažai netrukus pasuks Lietuvos keliais, džiugindami šalies gyventojus, ralio žiūrovus. Tai bus ypatingas įvykis ir patiems sportininkams. Ralis „Aplink Lietuvą" - unikalus būdas geriau pažinti mūsų kraštą ir jo žmones, per trumpą laiką aplankant gražiausias Lietuvos vietas.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 69 70 71 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-10-30 14:59

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė apdovanojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 67324812

Šiandien apsilankė: 14411

Dabar naršo: 1029

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.