EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Mielas Jean-Claude, leiskite Jus pasveikinti Europos Vadovų Tarybai galutinai patvirtinus Jūsų kandidatūrą į Europos Komisijos Pirmininko postą. Džiaugiuosi, kad Europos Vadovų Taryba, kaip ir Europos Parlamentas šį antradienį, įvertino Jūsų ilgametę patirtį nuosekliai dirbant visų europiečių labui. Esu tikra, kad Jūsų lyderystė ir ryžtas sprendžiant ekonominio ir finansinio sunkmečio akivaizdoje kilusius iššūkius bus neįkainojamas pranašumas vedant Europos Sąjungą tolesnio ekonominio stiprėjimo keliu ir padės sutelkti visus, siekiančius Europos žmonių gerovės ir kontinento stabilumo.
 
Jūsų Ekscelencija, Vokietijos Federaline Kanclere, [Liebe Angela,] nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo jubiliejaus proga. Likimas lėmė Jums suvaidinti svarbų vaidmenį XXI amžiaus Europos istorijoje. Su pasigėrėjimu sekame, kaip ryžtingai ir tvirtai Jūs atliekate savo misiją ‒ vienyti ir kurti stabilią Europą. Esate įkvepiantis atsakingos ir sėkmingos asmenybės ir politikės pavyzdys.
 

Gerbiamasis Alfonsai Nyka-Niliūnai, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo 95 metų jubiliejaus proga. Esate vienas talentingiausių ir reikšmingiausių XX amžiaus Lietuvos poetų, originalus ir reiklus literatūros kritikas, kruopštus ir kūrybingas vertėjas.

 
Gerbiamieji Laura Asadauskaite ir Justinai Kinderi, sveikinu Jus triumfavus Vengrijoje vykusiame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate - mišrių komandų estafetėje iškovojus aukso medalius ir dar kartą įrodžius, kad išliekate tarp stipriausių šios šakos sportininkų visame pasaulyje.
 
Jūsų Ekscelencija, sveikinu Jus Prancūzijos nacionalinės šventės - Bastilijos dienos - du šimtai dvidešimt penktųjų metinių proga. Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai linkiu klestėjimo bei didžiausios sėkmės Jums ir Jūsų šaliai. Pastaraisiais metais mūsų ryšiai Europos Sąjungoje ir NATO tapo dar tvirtesni, o dvišalis Lietuvos ir Prancūzijos bendradarbiavimas ne tik atnešė abipusės naudos, bet ir dar labiau suartino mūsų tautas. Nuoširdžiai dėkoju už Prancūzijos indėlį stiprinant Baltijos šalių saugumą - šiuo metu tai ypač svarbu Lietuvos žmonėms.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visos Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus šimtas devyniasdešimt aštuntųjų Argentinos Nepriklausomybės dienos metinių proga. Nuoširdžiai linkiu kuo didžiausios sėkmės ir stiprybės Jums bei gerovės ir klestėjimo Jūsų šaliai.
 
Jūsų Ekscelencija Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Jungtinių Amerikos Valstijų Nepriklausomybės dienos proga. Linkiu džiaugsmingos šventės Jums ir visiems amerikiečiams, o Jūsų šaliai - gerovės ir klestėjimo. Dabartiniai politiniai ir ekonominiai iššūkiai, kylantys mūsų šalims ir visai tarptautinei bendruomenei, sutelkia ir įpareigoja vieningai ieškoti sprendimų. Šiandien ypač svarbu išlikti ištikimiems mus vienijantiems demokratiniams principams ir bendroms vertybėms, užtikrinti, kad žmonių teisės ir laisvė rinktis būtų nepažeistos.
 

Mielas Martinai, nuoširdžiai sveikinu Jus perrinkimo Europos Parlamento Pirmininku proga ir linkiu didžiausios sėkmės einant šias svarbias ir atsakingas pareigas bei tęsiant pradėtus darbus. Ypač vertinu Jūsų entuziazmą ir nuoseklias pastangas siekiant atkurti visų europiečių pasitikėjimą Europos integracijos procesu ir džiaugiuosi, kad turėsime galimybę pratęsti sėkmingą ligšiolinį bendradarbiavimą.

 
Jūsų Ekscelencija, nuoširdžiai sveikinu Jus ir visus Kanados žmones nacionalinės šventės - Kanados dienos - proga. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės, o Jūsų šaliai - gerovės ir klestėjimo.
 

Gerbiamasis Antanai Sutkau, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 75 metų jubiliejaus proga. Esate viena ryškiausių ir reikšmingiausių mūsų kultūros asmenybių - pirmosios Lietuvos fotomenininkų kartos vedlys, ilgametis Fotomenininkų sąjungos pirmininkas, padaręs didžiulę įtaką Lietuvos fotografijos mokyklai.

 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 66 67 68 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-09-01 09:48

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

Prezidentės susitikimas su Baltijos šalių vadovais ir JAV Prezidentu Baracku Obama (Talinas, Estija)


 
Prezidentė dalyvavo Rugsėjo 1-osios šventėje Lavoriškėse
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 65435316

Šiandien apsilankė: 743

Dabar naršo: 2882

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.