EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Gerbiamasis Mariau Paškevičiau, sveikinu Jus triumfavus Prancūzijoje vykusiame Europos dziudo čempionate - iškovojus bronzą per 100 kg svorio kategorijoje.
 
Gerbiamasis Donatai Banioni, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo 90 metų jubiliejaus proga. Esate ypatingu talentu apdovanotas aktorius, visą gyvenimą paskyręs teatrui ir kinui. Žmogus, atsidavęs tikram ir prasmingam menui, visada išlikęs ištikimas savo mokytojo Juozo Miltinio kūrybos idealams.
 
Jūsų Didenybe, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu širdingai sveikinu Jus, Jūsų Didenybe, gimtadienio proga. Šią džiaugsmingą pavasario dieną Jums, Nyderlandų Karališkajai Šeimai ir visiems Nyderlandų Karalystės žmonėms linkiu kuo geriausios nuotaikos ir daug sėkmės.
 
Gerbiami Lietuvos ledo ritulio rinktinės treneriai ir žaidėjai, sveikinu Jus puikiai pasirodžius Pasaulio ledo ritulio I diviziono B grupės čempionate - įveikus ne vieną stiprią rinktinę ir iškovojus bronzą.
 

Prieš 25 metus atkurtas prieškariu puikiai veikęs universitetas. Tai sukaktis, žyminti laisvo mąstymo ir kūrybingo mokymosi pergalę. Tai ketvirtis amžiaus patirties ir atvirumo. Universiteto atkūrimas buvo itin reikšmingas, nes simbolizavo Lietuvos laisvės atgimimą. Per šiuos metus Vytauto Didžiojo universitetas tapo ryškiai matomas ir garsiai girdimas ne tik Lietuvoje.

 

Gerbiamas Algimantai Raudoniki, metų pradžioje paminėjęs garbingą 80-mečio jubiliejų, šiandien dovanojate šventę gausiam būriui Jūsų talento gerbėjų visoje Lietuvoje. Esate vienas reikšmingiausių XX amžiaus lietuvių kompozitorių. Sukūrėte daugybę skirtingo žanro kūrinių. Įsimintinas, prasmingas ir melodingas Jūsų dainas atlieka vis naujos dainininkų kartos, jas mėgsta įvairiausio amžiaus klausytojai.

 

Gerbiamasis Romualdai Granauskai, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 75 metų jubiliejaus proga. Esate išskirtinio talento rašytojas, kurio knygos - mūsų literatūros istorija, dabartis ir ateitis. Visada buvote ir iki šių dienų išlikote ištikimas savam kūrybos stiliui ir vienai ypatingai temai - Lietuvos kaimui, jo žmogui ir šio žmogaus likimui sudėtingomis istorinėmis aplinkybėmis.

 
Gerbiamoji Prezidente, leiskite savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikinti Jus inauguracijos Maltos Respublikos Prezidente proga. Linkiu Jums didžiausios ištvermės ir ryžto einant šias svarbias ir ypač atsakingas pareigas, o Maltai ir jos gyventojams - ilgų gerovės ir klestėjimo metų.
 
Gerbiamasis Prezidente, nuoširdžiai Jus sveikinu pasiekus pergalę Slovakijos Prezidento rinkimuose. Linkiu Jums ištvermės ir ryžto einant šias svarbias ir atsakingas pareigas.
 
Gerbiamieji Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos nariai, sveikinu Jus, vėl susirinkusius liudyti meilę laisvai Lietuvai. Jūsų, politinių kalinių ir tremtinių, nenutrūkstanti aktyvi veikla yra įkvepiantis kvietimas kiekvienam lietuviui puoselėti savo šalį ir būti budriam. Jūsų meilė Tėvynei ir rūpestis dėl jos likimo primena man mano priesaiką saugoti Lietuvos žemių vientisumą ir visomis išgalėmis stiprinti Lietuvos nepriklausomybę.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 62 63 64 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-07-22 08:23

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

Prezidentė lankysis Klaipėdoje, Jūros šventei skirtuose renginiuose


 
Prezidentė dalyvavo iškilmingoje Lietuvos kariuomenės vado Jono Vytauto Žuko inauguracijos ceremonijoje
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 64225719

Šiandien apsilankė: 17458

Dabar naršo: 946

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.