EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Gerbiamosios Ieva Dumbauskaite ir Monika Povilaityte, Kipre vykusiame Pasaulio jaunimo paplūdimio tinklinio čempionate įveikėte daugybę pajėgių priešininkių ir iškovojote sidabro medalius. Visa Lietuva džiaugiasi ir didžiuojasi Jūsų atkaklumu ir mokėjimu nepasiduoti net pačiomis dramatiškiausiomis akimirkomis.

 

Gerbiamoji Milda Valčiukaite, sveikinu Jus triumfavus Italijoje vykstančiame Pasaulio jaunimo irklavimo čempionate - iškovojus auksą moterų vienviečių valčių rungtyje ir dar kartą įrodžius, kad esate viena stipriausių savo srities sportininkių pasaulyje. Jus papuošęs medalis - tai ir įspūdingas asmeninis laimėjimas, ir didžiulė Lietuvos irklavimo bendruomenės pergalė, padėsianti populiarinti šią sporto šaką.

 

Gerbiamasis Žygimantai Gališanski, Italijoje vykstančio Pasaulio jaunimo irklavimo čempionato vienviečių valčių rungtyje Jūsų iškovota bronza - tai nuolatinių treniruočių ir pasitikėjimo savo jėgomis rezultatas, kuriuo džiaugiamės ir didžiuojamės mes visi. Sveikinu Jus pergalingai pasirodžius šiame čempionate ir linkiu taip pat atkakliai dalyvauti būsimose varžybose.

 

Gerbiamieji Aurimai Adomavičiau ir Rolandai Maščinskai, sveikinu Jus pergalingai pasirodžius Italijoje vykstančiame Pasaulio jaunimo irklavimo čempionate ir iškovojus sidabro medalius dviviečių porinio irklo valčių klasėje. Pademonstravę puikią sportinę formą ir didžiulį ryžtą, Jūs stengėtės iki paskutinių akimirkų ir padovanojote įsimintiną pergalę savo treneriams, artimiesiems ir visai Lietuvai.

 
Jūsų Didenybe, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Belgijos nacionalinės šventės proga. Jums, Jūsų Didenybe, ir Jūsų šalies žmonėms linkiu laimės ir sveikatos, o Jūsų šaliai - gerovės ir klestėjimo. Su malonumu prisimenu mūsų susitikimą praėjusių metų rugsėjo mėnesį Karališkuosiuose Briuselio rūmuose.
 

Gerbiamieji Aurelija Tamašauskaite ir Dovydai Vaivada, sveikinu Jus pergalingai pasirodžius Švedijoje vykusiame Europos jaunių šiuolaikinės penkiakovės čempionate ir savo grupėse iškovojus sidabro medalius.

 
Gerbiamieji Henrikai Žustautai ir Vadimai Korobovai, kartu su Jumis džiaugiuosi, kad Vengrijoje vykęs pasaulio jaunimo bei jaunių baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas Jums buvo pergalingas - pirmasis Jūsų iškovojote auksą jaunimo sprinto rungties varžybose, o antrasis pasipuošėte bronzos medaliu jaunių grupėje.
 
Mielas Jean-Claude, leiskite Jus pasveikinti Europos Vadovų Tarybai galutinai patvirtinus Jūsų kandidatūrą į Europos Komisijos Pirmininko postą. Džiaugiuosi, kad Europos Vadovų Taryba, kaip ir Europos Parlamentas šį antradienį, įvertino Jūsų ilgametę patirtį nuosekliai dirbant visų europiečių labui. Esu tikra, kad Jūsų lyderystė ir ryžtas sprendžiant ekonominio ir finansinio sunkmečio akivaizdoje kilusius iššūkius bus neįkainojamas pranašumas vedant Europos Sąjungą tolesnio ekonominio stiprėjimo keliu ir padės sutelkti visus, siekiančius Europos žmonių gerovės ir kontinento stabilumo.
 
Jūsų Ekscelencija, Vokietijos Federaline Kanclere, [Liebe Angela,] nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo jubiliejaus proga. Likimas lėmė Jums suvaidinti svarbų vaidmenį XXI amžiaus Europos istorijoje. Su pasigėrėjimu sekame, kaip ryžtingai ir tvirtai Jūs atliekate savo misiją ‒ vienyti ir kurti stabilią Europą. Esate įkvepiantis atsakingos ir sėkmingos asmenybės ir politikės pavyzdys.
 

Gerbiamasis Alfonsai Nyka-Niliūnai, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo 95 metų jubiliejaus proga. Esate vienas talentingiausių ir reikšmingiausių XX amžiaus Lietuvos poetų, originalus ir reiklus literatūros kritikas, kruopštus ir kūrybingas vertėjas.

 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 67 68 69 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-09-19 10:25

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

11:00 Prezidentė įteiks Žūvančiųjų gelbėjimo kryžius (Prezidentūra, S.Daukanto a.3)


 
Prezidentės susitikimas su Lietuvos Šaulių sąjungos vadovybe ir vyr. patarėjo saugumo klausimais Valdemaro Sarapino komentaras žiniasklaidai
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 66006801

Šiandien apsilankė: 19769

Dabar naršo: 1078

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.