EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus su įtikinama pergale Indijos parlamento rinkimuose. Linkiu Jums didžiausios sėkmės įgyvendinant užsibrėžtus tikslus ir stiprinant Indijos žmonių saugumą bei gerovę. Nuoširdžiai tikiuosi, kad Lietuvos ir Indijos santykiai ir toliau nuosekliai stiprės.
 

Gerbiami kongreso dalyviai, penktasis Lietuvos teisininkų kongresas subūrė gausią teisininkų bendruomenę aptarti svarbiausius teisinių institucijų veiklos šiuolaikinėje visuomenėje klausimus. Lietuvos teisinė sistema išgyvena renesansą - auga pasitikėjimas teisinėmis institucijomis, jos modernėja, žmonės kur kas aktyviau naudojasi ne tik nacionalinių, bet ir Europos teisinių institucijų pagalba gindami savo teises. Džiaugiuosi, kad Jūsų bendruomenė suprato visuomenės lūkesčius ir pati aktyviai siekia skaidrinti ir efektyvinti savo darbą.

 
Jūsų Ekscelencija, savo ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus ir visus Lenkijos žmones valstybinės šventės - Konstitucijos dienos - proga. Šiandien galime teigti, jog 1791 metų gegužės 3 dieną priimta Abiejų Tautų Respublikos Konstitucija buvo išskirtinis politinės ir konstitucinės minties šuolis XVIII amžiaus Europos istorijoje. 
 
Gerbiamasis Jurgi Brėdiki, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 85 metų jubiliejaus proga. Esate tarp žymiausių ir reikšmingiausių širdies chirurgų Lietuvoje - vienas pirmųjų prisilietęs prie širdies ir pradėjęs ją gydyti, tūkstančiams žmonių dovanojote gyvybės džiaugsmą.
 
Gerbiamasis Prezidente, leiskite savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikinti Jus laimėjus Makedonijos Respublikos Prezidento rinkimus. Linkiu Jums daug valios ir išminties dirbant šiame atsakingame poste ir siekiant visų Makedonijos žmonių gerovės ir saugumo.
 
Gerbiamasis Mariau Paškevičiau, sveikinu Jus triumfavus Prancūzijoje vykusiame Europos dziudo čempionate - iškovojus bronzą per 100 kg svorio kategorijoje.
 
Gerbiamasis Donatai Banioni, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo 90 metų jubiliejaus proga. Esate ypatingu talentu apdovanotas aktorius, visą gyvenimą paskyręs teatrui ir kinui. Žmogus, atsidavęs tikram ir prasmingam menui, visada išlikęs ištikimas savo mokytojo Juozo Miltinio kūrybos idealams.
 
Jūsų Didenybe, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu širdingai sveikinu Jus, Jūsų Didenybe, gimtadienio proga. Šią džiaugsmingą pavasario dieną Jums, Nyderlandų Karališkajai Šeimai ir visiems Nyderlandų Karalystės žmonėms linkiu kuo geriausios nuotaikos ir daug sėkmės.
 
Gerbiami Lietuvos ledo ritulio rinktinės treneriai ir žaidėjai, sveikinu Jus puikiai pasirodžius Pasaulio ledo ritulio I diviziono B grupės čempionate - įveikus ne vieną stiprią rinktinę ir iškovojus bronzą.
 

Prieš 25 metus atkurtas prieškariu puikiai veikęs universitetas. Tai sukaktis, žyminti laisvo mąstymo ir kūrybingo mokymosi pergalę. Tai ketvirtis amžiaus patirties ir atvirumo. Universiteto atkūrimas buvo itin reikšmingas, nes simbolizavo Lietuvos laisvės atgimimą. Per šiuos metus Vytauto Didžiojo universitetas tapo ryškiai matomas ir garsiai girdimas ne tik Lietuvoje.

 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 63 64 65 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-07-28 11:58

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentės susitikimas su ketvirtosios UNICEF misijos iš Lietuvos organizatoriais ir dalyviais
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 64325822

Šiandien apsilankė: 6615

Dabar naršo: 523

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.