EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Gerbiamieji „Eksmos" bendruomenės nariai, sveikinu Jus, jau trisdešimt metų sėkmingai kuriančius lazerines technologijas, medžiagas ir produktus bei pažangią medicininę ir laboratorinę įrangą. Savo išmanumu reikšmingai prisidėjote prie to, kad Lietuva atrastų kelius į pasaulio rinkas, o pasaulio rinkos atrastų Lietuvą.
 

Gerbiamasis Robertai Shilleri, sveikinu Jus šiemet pelnius visame pasaulyje svarbiausią ir prestižiškiausią apdovanojimą - Nobelio premiją. Jūsų laimėjimai ekonomikos mokslo srityje išplėtė akademinio pasaulio ribas, daugeliui padėjo atrasti ir suvokti aktualius finansų rinkos reiškinius ir šiuolaikinės ekonomikos veikimo tendencijas.

 

Gerbiamasis Michaeli Levittai, sveikinu Jus šiemet sulaukus tokio ypatingo įvertinimo - Nobelio premijos už Jūsų laimėjimus chemijos srityje. Visą savo gyvenimą paskyręs tyrinėjimams ir analizei, tapote vienu svarbiausių pasaulio chemikų, gvildenančiu ir siekiančiu mums visiems paaiškinti sudėtingiausius cheminius procesus.

 

Gerbiamieji, sveikinu Jus, susirinkusius į pirmąją tarpparlamentinę Europos Sąjungos ekonomikos ir finansų valdymo konferenciją. Simboliška, kad šis, pirmasis, parlamentarų ir ekspertų susitikimas vyksta 2013-aisiais, kai pažymime Europos Sąjungos piliečių metus. Daugeliui ekonomistų ir verslininkų Europos finansinis stabilumas susiveda į skaičius, ekonominių kreivių svyravimus. Tačiau Jūs, žmonių rinkti valstybių politikai, aiškiausiai suvokiate, kad, kalbėdami apie finansinį stabilumą, kalbame apie savo tėvų ir savo pensijas, savo ir savo vaikų darbo vietas, apie visų Europos Sąjungos piliečių socialinę gerovę.

 

Miela Emilija Krištopaitiene, sveikinu Jus sulaukus tokio ypatingo amžiaus - 111-ojo gimtadienio - ir tapus Lietuvos ilgaamžiškumo rekordininke. Esate skirtingų epochų liudininkė, sugebėjusi išgyventi sudėtingą istorinį laikotarpį. Tai įrodo, kad visada buvote darbšti, išmintinga ir kupina noro gyventi.

 

Jūsų Didenybe, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Ispanijos nacionalinės šventės proga. Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės ir sveikatos, o Jūsų šaliai ir visiems Ispanijos žmonėms - gerovės ir klestėjimo. Prieš dvidešimt dvejus metus buvo atkurti Lietuvos ir Ispanijos diplomatiniai santykiai, todėl nepaprastai džiaugiuosi tuo, ką per šiuos metus mūsų šalys pasiekė, stiprindamos tarpusavio pasitikėjimu ir bendromis vertybėmis grįstą bendradarbiavimą ir prisidėdamos prie visos Europos žmonių gerovės užtikrinimo.

 

Gerbiamasis Sauliau Sondecki, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo 85 metų jubiliejaus proga. Esate visame pasaulyje pripažintas dirigentas, žengęs į ryškiausias scenas ir tapęs savo profesijos virtuozu. Jūs - muzikantus įkvepiantis orkestrų vadovas ir pavyzdingas pedagogas, išugdęs ne vieną muzikantų kartą, atsakingai rūpinęsis mūsų kultūros dabartimi ir ateitimi.

 
Ekscelencija Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite Jus pasveikinti Kroatijos nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės, o Jūsų šaliai ir visiems Kroatijos žmonėms - gerovės ir klestėjimo. Šie metai Kroatijai ir jos žmonėms itin svarbūs - Jūs prisijungėte prie Europos Sąjungos komandos. Džiaugiuosi, kad Kroatija 28-ąja Europos Sąjungos nare tapo būtent Lietuvai pradėjus pirmininkauti Europos Sąjungos Tarybai.
 

Gerbiamasis Icchokai Merai, nuoširdžiai sveikinu Jus 79-ojo gimtadienio proga. Esate vienas didžiausių mūsų rašytojų. Jūsų knygos išverstos į daugybė kalbų, skaitomos visame pasaulyje. Keturis dešimtmečius gyvendamas Izraelyje, Jūs išlikote ištikimas savo šaknims, savo gimtajai kalbai.

 
Mieli Lietuvos Mokytojai, šiandien - Jūsų diena, kurią nušvies esamų ir buvusių mokinių sveikinimai, prasmingi, Jums skirti žodžiai, neleisiantys suabejoti, kokie svarbūs ir reikalingi esate. Kiekvienas darbštus ir pasiaukojantis Mokytojas - stiprios, pažangios ir įkvepiančios Mokyklos kūrėjas. Vadinasi, ir Žmogaus bei mūsų visų Valstybės kūrėjas, nepabūgstantis tapti pavyzdžiu, išdrįstantis prisiimti atsakomybę už tai, kokioje Lietuvoje gyvens ir kurs jo mokiniai.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 58 59 60 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-04-18 08:47

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

12:00 Prezidentė duos startą Nacionalinei bibliotekų savaitei ir pasveikins "flashmobo" dalyvius (S. Daukanto aikštė)

13:00 Prezidentė apdovanos geriausių 2013 metų mokslinių disertacijų laureatus (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3) 
Prezidentės pasisakymas žiniasklaidai apie JAV sprendimą siųsti karius į Baltijos valstybes karinėms pratyboms

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 61444166

Šiandien apsilankė: 17174

Dabar naršo: 1120

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.