EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Gerbiamasis Donatai Sauka, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo 85 metų jubiliejaus proga. Visą gyvenimą paskyręs literatūrai ir kalbai, labai pagrįstai esate vadinamas vienu reikšmingiausių XX amžiaus literatūrologų Lietuvoje. Jūsų parašytos monografijos ir vadovėliai, Jūsų nuoseklūs tautosakos tyrinėjimai, ilgametis dėstytojo darbas visada prisidėjo ir toliau prisidės prie mąstančios, brandžios ir savo vertę žinančios Lietuvos kūrimo.
 
Jūsų Didenybe, leiskite savo ir visų Lietuvos žmonių vardu Jus nuoširdžiai pasveikinti Ispanijos nacionalinės šventės proga. Linkiu Jums, Jūsų Didenybe, kuo didžiausios sėkmės, o Jūsų šaliai ir visiems Ispanijos žmonėms - ilgų gerovės ir klestėjimo metų. Džiaugiuosi, kad mus vienija tvirti dvišaliai ryšiai, bendromis vertybėmis grįsta narystė Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite Jus pasveikinti Kroatijos nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Jūsų šaliai ir visiems Kroatijos žmonėms linkiu kuo didžiausios sėkmės, gerovės ir klestėjimo. Šiemet Kroatija minėjo pirmąsias narystės Europos Sąjungoje metines. Prieš metus kartu su visais Europos žmonėmis džiugiai sutikome naują Europos Sąjungos narę, su kuria pradėjome intensyvų bendradarbiavimą spręsdami visai Europai svarbius klausimus.
 
Gerbiamasis Feliksai Bajorai, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 80 metų jubiliejaus proga. Esate vienas reikšmingiausių ir unikaliausių Lietuvos kompozitorių, savitai pažvelgusių į mūsų tautos ir kultūros patirtį, susiejusių savo talentą su galia, sklindančia iš lietuvių liaudies tradicijos. Jūsų muzikoje atsiskleidžia mūsų kultūros paslaptingumas. Visą save paskyręs muzikai, tapote žinomas ir vertinamas ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klausytojų, kuriuos visada žavi Jūsų meniniai ieškojimai ir mokėjimas nustebinti.
 
Mieli Lietuvos mokytojai, esate tvirtos, kūrybingos ir pilietiškos Lietuvos visuomenės kūrėjai - Jūs nuolat rodote kryptį kitiems, į Jus kasdien žvelgia daugybė akių. Būtent Jūsų darbo dėka tose akyse sužimba noras pažinti ir atrasti, išmokti ir suprasti. Jūsų kasdieninės pastangos lemia, kad jose atsispindi esminės žmogiškos vertybės ir suvokimas, kas yra darbštumas, atsakomybė, pagarba sau ir kitam.
 
Gerbiamasis Ministre Pirmininke, nuoširdžiai sveikinu Jus pradėjus eiti Švedijos Karalystės Ministro Pirmininko pareigas ir linkiu Jums visokeriopos sėkmės, išminties ir ryžto dirbant savo šalies ir visos Europos žmonių labui. Džiaugiuosi, kad per pastaruosius glaudžių ir draugiškų santykių dešimtmečius Švedija tapo viena svarbiausių Lietuvos partnerių ne tik politinėje darbotvarkėje, bet ir verslo, energetikos, mokslo, kultūros srityse.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Vokietijos nacionalinės šventės - Vienybės dienos - proga. Jums, Jūsų Ekscelencija, linkiu ryžto ir stiprybės, o Jūsų šaliai - gerovės ir klestėjimo. Vokietijos susivienijimo diena yra brangi ir tais pačiais metais paskelbusios nepriklausomybę Lietuvos žmonėms.
 
Jūsų Ekscelencija, leiskite savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikinti Jus šešiasdešimt penktųjų Kinijos Liaudies Respublikos įkūrimo metinių proga. Linkiu Jums ryžto ir susitelkimo dirbant šalies labui, o visiems Kinijos žmonėms gerovės, džiaugsmo ir kuo didžiausios sėkmės. Šiandien Kinija gali džiaugtis sukūrusi ekonomiškai stiprią valstybę, kurios balsas tarptautinėje bendruomenėje yra gerbiamas ir girdimas.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite Jus pasveikinti Kipro Respublikos nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Linkiu Jums ir visiems Kipro žmonėms daug džiaugsmo, sėkmės ir klestėjimo. Viliuosi, kad jau daugiau nei du dešimtmečius besitęsiantys draugiški Lietuvos ir Kipro santykiai tik tvirtės.
 
Gerbiamasis Generalini Sekretoriau, nuoširdžiai sveikinu Jus tapus Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos Generaliniu Sekretoriumi ir linkiu Jums stiprybės, išminties bei atkaklumo vykdant šias ypač svarbias pareigas. Šiuo metu saugumo klausimai yra aktualūs kaip niekada anksčiau. Tai suvokdami Lietuvos žmonės laiko Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją pagrindiniu garantu, kuris užtikrina ir užtikrins mūsų šalies, taip pat ir viso regiono, saugumą.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 72 73 74 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-25 19:22

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentės vyr. patarėjo nacionalinio saugumo klausimais V. Sarapino komentaras dėl Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pataisų
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 70046828

Šiandien apsilankė: 7161

Dabar naršo: 875

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.