EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

image
Ekscelencijos ambasadoriai, Gerbiami svečiai, man malonu šįryt kreiptis į tiek daug šviesių protų, formuojančių Švedijos ir Lietuvos ekonomiką. Jūsų bendromis pastangomis ir sumaniais sprendimais Baltijos valstybės tampa investuotojų taikiniu ir klestinčiu regionu. Vertingiausias Šiaurės šalių investuotojų, darbdavių ir vartotojų indėlis Baltijos jūros regione - skaidraus ir socialiai atsakingo verslo privalumai, vis labiau įsišaknijantys Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šie privalumai kloja pamatą tvariam ir ilgalaikiam Baltijos valstybių ekonomikos augimui.
 
image

Mieli olimpiadų dalyviai, sveikinu Jus - išsilavinusios ir pažangios Lietuvos kūrėjus. Sėkmingai pasirodę tarptautinėse olimpiadose, sužibėję savo unikaliais gebėjimais, Jūs rodote kryptį, kurios turėtų laikytis šiuolaikinė mokykla ir visa mūsų švietimo sistema. Esate savarankiški, kūrybingi ir nebijantys iššūkių. Tampate pavyzdžiu kitiems, nes savo uoliu darbu ir puikiais pasiekimais įrodote, kad mokymosi ir mąstymo kelias - tai stipraus ir laisvo žmogaus kelias.

 
Gerbiamieji, šiandien sveikiname tuos, kurie kuria Lietuvos ateitį. „Žinių ekonomikos įmonių" nominantų sąrašas, jų laimėjimai įrodo, kad lietuviai sugeba ne tik dalyvauti pasaulinėje ekonomikoje, bet ir lyderiauti. Jūsų išradimų pritaikymo ir pardavimo rinkų geografija liudija, kad prekė su užrašu „sukurta Lietuvoje" yra paklausi, vertinama ir kokybiška.
 
image
Mieli Lietuvos mokytojai ir mokiniai, šiuolaikinis pasaulis keičiasi didžiuliu greičiu. Modernios technologijos, milžiniškas naujos informacijos srautas, naujos knygos ir kompiuterinės programos skatina mokyklą atsinaujinti.
 
image
Labas rytas, Ponios ir ponai, sveiki atvykę į Vilnių. Nereikia ir sakyti, kokia svarbi ši konferencija mums visiems. Daugelis pripažįsta, kad pagrindinis augimo variklis Europos Sąjungoje yra inovacijos. Europai reikia tobulėti inovacijų srityje kaip niekada anksčiau. Tai būtina sąlyga mūsų sėkmingai konkurencijai pasaulinėje arenoje ir geresnės ateities garantija.
 
Gerbiamieji kolegos, pastarojo mėnesio įvykiai, pareiškimai ir sprendimai patvirtina Vilniaus viršūnių susitikimo politinę svarbą ir strateginę reikšmę Europos ateičiai. Šiandien parafavome asociacijos sutartis ir patvirtinome, kad Rytų partnerystė juda pirmyn duodama praktinių rezultatų.
 
image
Gerbiamieji kolegos, yra du dalykai, kuriuos norėčiau pabrėžti prieš prasidedant šiai ceremonijai. Pirma, po akimirkos visi tapsime liudininkais, kad Rytų partnerystė veikia. Asociacijos sutartys, kurias ketiname parafuoti su Moldova ir Gruzija, sutartys dėl palengvinto vizų režimo su Azerbaidžanu, pamatinis susitarimas dėl dalyvavimo ES misijose su Gruzija - tai apčiuopiami rezultatai, kuriuos davė mūsų didelės pastangos per pastaruosius kelerius metus.
 
image
Ponios ir ponai, nuo pat susikūrimo 1950-aisiais Europos Sąjunga buvo vertybių sąjunga ‒ tuo ji iš esmės skiriasi nuo bet kurio kito ekonominio ar prekybos susitarimo visame pasaulyje. Europiečiai niekuomet neabejoja tokiais dalykais kaip žmogaus teisės, laisvi rinkimai ir laisva žiniasklaida, įstatymų viršenybė ir pliuralistinė visuomenė ‒ tai pagrindas, kuriuo grindžiami žmonių santykiai ir šalių bendradarbiavimas.
 
image
Mielieji, vos po kelių dienų prasideda Adventas. Tuoj pat minėsime ir Tarptautinę neįgaliųjų dieną. Šiuo laikotarpiu ypač verta prisiminti, kokia svarbi ir reikalinga yra nuoširdi bendrystė, suteikianti pasitikėjimo ir suartinanti mus visus. Lietuva - tai mes visi. Be išimčių. Šiandien čia susirinkę iš visos šalies, esate stipri bendruomenė.
 
image
Gerbiami Lietuvos Respublikos piliečiai, sveikinu Jus visus Kariuomenės dienos proga! Minime 95-ąsias Lietuvos kariuomenės įkūrimo metines. Lietuvoje visada buvo drąsių žmonių, kurie narsiai gina šalį. Šiandien džiaugiamės, kad Lietuvą saugo ir stipriausias karinis aljansas pasaulyje.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 32 33 34 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-10-28 13:05

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė apdovanojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 67313966

Šiandien apsilankė: 3565

Dabar naršo: 727

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.