EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

image

Brangieji, sveikinu visus, kurie šiandien švenčia Valstybės gimtadienį. Tegul ši diena visada būna mūsų lietuviškos vienybės ir meilės Tėvynei švente. Esame ypatinga tauta, kuriai įgimtas laisvės troškimas. Tai, kad atlaikėme daugeliui pražūtingas istorijos audras, nėra joks stebuklas! Tai - lietuvių nepalaužiamos valios ir vienybės rezultatas! Atlaikėme okupacijas, sibirus ir blokadas, nes mūsų širdyse įspaustas Vytis. Todėl Lietuva buvo, yra ir bus!

 
image

Gerbiamieji ceremonijos dalyviai, džiaugiuosi būtent šiandien, Vasario šešioliktąją, įteikdama valstybės apdovanojimus žmonėms, kurių pasiaukojimas ir darbai stiprina Lietuvą. Žmonėms, kurių pastangos ir geranoriškumas leidžia mums būti laisviems. Laisvė yra neatsiejama nuo žmonių. Ypač tų, kurie, galvodami apie savo laisvę, nepamiršta ir kito, esančio šalia. Nepamiršta valstybės, kuri mus visus sujungia, sutelkia, išlaisvina.

 
image

Gerbiami Nacionalinės premijos laureatai, svečiai, prasminga ir simboliška, kad Vasario 16-osios išvakarėse pagerbiame tuos, kurie laisvą valstybę atkūrė, ir tuos, kurie kuria ją šiandien. Laisvą valstybę, laisvą kultūrą ir laisvą žmogų. Jūs laisvę kuriate akmenyje ir medyje, scenoje, priešais orkestrą. Kuriate valstybę projektuodami erdvę, moderniose instaliacijose, žmogų - ieškodami prasmių ir reikšmių.

 
image

Gerbiamieji Nepriklausomybės Akto signatarų artimieji, ceremonijos dalyviai ir svečiai, rytoj iškilmingai minėsime devyniasdešimt penktąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Vasario šešioliktosios išvakarėse kviečiu atminti signatarus, kurių biografijos šiais metais paženklintos gimimo ar mirties metinėmis. Prisiminkime ir pagerbkime Nepriklausomybės Akto signatarus Saliamoną Banaitį, Kazį Bizauską, Vladą Mironą, Alfonsą Petrulį, Justiną Staugaitį ir Jokūbą Šerną.

 
image
Gerbiami studentai, mokslininkai, bibliotekininkai, renginio svečiai, Vilniaus universitetas, kaip ir visada, ir čia „užsako madas", aukštai iškelia kartelę kitoms aukštosioms mokykloms. Šiandien man ypač malonu pasveikinti Jus šiame moderniame Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre. Juk daugelis mūsų studijų metais galėjome tik pasvajoti apie visą parą, septynias dienas per savaitę veikiančią biblioteką, siūlančią tokias stulbinamas galimybes.
 
image
Gerbiamieji verslo atstovai, renginio organizatoriai ir svečiai, „Gazelės" jau devintą kartą įvertina sparčiausiai augančias įmones. Šie apdovanojimai parodo smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros tendencijas. Džiugu, kad šiemet į „Metų Gazelės" titulą pretendavo daugiau nei keturi šimtai įmonių - beveik du kartus daugiau nei pernai.
 
image

Mieli mokiniai, mokytojai, komandų vadovai, sveikinu jaunuosius mūsų talentus, tarptautinių mokinių olimpiadų ir konkursų laimėtojus. Jūsų pagerbimas jau tapo gražia tradicine švente. Lietuvą džiugina Jūsų laimėjimai tarptautiniuose konkursuose ir pasaulinėse olimpiadose. Kasmet šalies švietimo sistema išugdo gausų būrį kūrybingų jaunų žmonių, galinčių ne tik konkuruoti, bet ir laimėti. Šie laimėjimai - tai ir pasiaukojančių pedagogų darbo rezultatas, todėl nuoširdžiai dėkoju jiems.  

 
image
Su veiklą pradėjusia 16-ąja Vyriausybe aptarėme svarbiausius darbus. Ministrų kabineto laukia dideli iššūkiai, kurie pareikalaus išminties ir susitelkimo. Naujajai Vyriausybei keliu šiuos pagrindinius uždavinius: (...)
 
džiaugiuosi jau ketvirtą kartą galėdama Jus pasveikinti ir apdovanoti Prezidento rūmuose. „Žinių ekonomikos forumo" organizuojami apdovanojimai yra svarbus dvidešimt pirmojo amžiaus postūmis Lietuvai. Jie jungia verslą, mokslą, valdžią ir visuomenę. Praturtina kiekvieną iš jų žiniomìs ir efektyviomìs idė́jomis. Tačiau žinios ir inovacijos vertingos tik tada, kai yra pritaikomos veikloje.
 
džiugu matyti tiek daug Jūsų, nebijančių im̃tis atsakomybės už savo šalį. Kai kurie ką tik prisiekėte Tėvynei. Stodami į bazinius karinius mokymus, Jūs jau parodėte, kad norite būti tais, į kurių ryžtą ir pajėgumus šalis galės atsirem̃ti prireikus. Būti naudingam valstybei - kiekvieno mūsų pasirinkimas.
 
Atgal| 1 2 3 ... 13 14 15 16 17 ... 32 33 34 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-11-23 12:11

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

12:00 Prezidentė pasveikins karius su Lietuvos kariuomenės diena ir stebės iškilmingą Lietuvos karių rikiuotę, skirtą 96-osioms kariuomenės atkūrimo metinėms paminėti (Katedros aikštė)


 
Prezidentė pasveikino karius su Lietuvos kariuomenės diena ir stebėjo iškilmingą Lietuvos karių rikiuotę

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 68037109

Šiandien apsilankė: 25163

Dabar naršo: 716

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.