EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

image

Mielieji, šiandien, kaip kasmet, vėl džiaugiamės gausiu tarptautinių konkursų laureatų būriu. Sveikinu Jus visus pasiekus pelnytą pripažinimą. Jūsų pergalės pristato Lietuvą kaip aukštos kultūros šalį, kurioje auga gabūs ir mylintys muziką vaikai. Tikiuosi, kad Jūsų kasmetė sėkmė paragins ne tik valstybę, bet ir verslininkus mecenatus investuoti į didžiausią mūsų pajėgumą - kultūrą. Nesustokite tobulėti, nes Jūs esate Lietuvos muzikos ir visos kultūros ateitis.

 
image
Mieli Knygų mugės dalyviai: rašytojai, leidėjai ir skaitytojai, šiomis dienomis žodį „knyga" tarkime garsiai, kad mus girdėtų ne tik sostinės, bet ir tolì nuo čia esantys skaitytojai. Knyga mus sujungia, nes knyga - tai kalba. Saugokime knygą, nes taip išsaugosime kalbą, gyvą bendravimą, nepamiršime savo tarmių, kurioms ir skirtì šie metai.
 
image

Brangieji, sveikinu visus, kurie šiandien švenčia Valstybės gimtadienį. Tegul ši diena visada būna mūsų lietuviškos vienybės ir meilės Tėvynei švente. Esame ypatinga tauta, kuriai įgimtas laisvės troškimas. Tai, kad atlaikėme daugeliui pražūtingas istorijos audras, nėra joks stebuklas! Tai - lietuvių nepalaužiamos valios ir vienybės rezultatas! Atlaikėme okupacijas, sibirus ir blokadas, nes mūsų širdyse įspaustas Vytis. Todėl Lietuva buvo, yra ir bus!

 
image

Gerbiamieji ceremonijos dalyviai, džiaugiuosi būtent šiandien, Vasario šešioliktąją, įteikdama valstybės apdovanojimus žmonėms, kurių pasiaukojimas ir darbai stiprina Lietuvą. Žmonėms, kurių pastangos ir geranoriškumas leidžia mums būti laisviems. Laisvė yra neatsiejama nuo žmonių. Ypač tų, kurie, galvodami apie savo laisvę, nepamiršta ir kito, esančio šalia. Nepamiršta valstybės, kuri mus visus sujungia, sutelkia, išlaisvina.

 
image

Gerbiami Nacionalinės premijos laureatai, svečiai, prasminga ir simboliška, kad Vasario 16-osios išvakarėse pagerbiame tuos, kurie laisvą valstybę atkūrė, ir tuos, kurie kuria ją šiandien. Laisvą valstybę, laisvą kultūrą ir laisvą žmogų. Jūs laisvę kuriate akmenyje ir medyje, scenoje, priešais orkestrą. Kuriate valstybę projektuodami erdvę, moderniose instaliacijose, žmogų - ieškodami prasmių ir reikšmių.

 
image

Gerbiamieji Nepriklausomybės Akto signatarų artimieji, ceremonijos dalyviai ir svečiai, rytoj iškilmingai minėsime devyniasdešimt penktąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Vasario šešioliktosios išvakarėse kviečiu atminti signatarus, kurių biografijos šiais metais paženklintos gimimo ar mirties metinėmis. Prisiminkime ir pagerbkime Nepriklausomybės Akto signatarus Saliamoną Banaitį, Kazį Bizauską, Vladą Mironą, Alfonsą Petrulį, Justiną Staugaitį ir Jokūbą Šerną.

 
image
Gerbiami studentai, mokslininkai, bibliotekininkai, renginio svečiai, Vilniaus universitetas, kaip ir visada, ir čia „užsako madas", aukštai iškelia kartelę kitoms aukštosioms mokykloms. Šiandien man ypač malonu pasveikinti Jus šiame moderniame Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre. Juk daugelis mūsų studijų metais galėjome tik pasvajoti apie visą parą, septynias dienas per savaitę veikiančią biblioteką, siūlančią tokias stulbinamas galimybes.
 
image
Gerbiamieji verslo atstovai, renginio organizatoriai ir svečiai, „Gazelės" jau devintą kartą įvertina sparčiausiai augančias įmones. Šie apdovanojimai parodo smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros tendencijas. Džiugu, kad šiemet į „Metų Gazelės" titulą pretendavo daugiau nei keturi šimtai įmonių - beveik du kartus daugiau nei pernai.
 
image

Mieli mokiniai, mokytojai, komandų vadovai, sveikinu jaunuosius mūsų talentus, tarptautinių mokinių olimpiadų ir konkursų laimėtojus. Jūsų pagerbimas jau tapo gražia tradicine švente. Lietuvą džiugina Jūsų laimėjimai tarptautiniuose konkursuose ir pasaulinėse olimpiadose. Kasmet šalies švietimo sistema išugdo gausų būrį kūrybingų jaunų žmonių, galinčių ne tik konkuruoti, bet ir laimėti. Šie laimėjimai - tai ir pasiaukojančių pedagogų darbo rezultatas, todėl nuoširdžiai dėkoju jiems.  

 
image
Su veiklą pradėjusia 16-ąja Vyriausybe aptarėme svarbiausius darbus. Ministrų kabineto laukia dideli iššūkiai, kurie pareikalaus išminties ir susitelkimo. Naujajai Vyriausybei keliu šiuos pagrindinius uždavinius: (...)
 
Atgal| 1 2 3 ... 13 14 15 16 17 ... 33 34 35 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-12-17 10:01

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

08:00 Prezidentės darbo susitikimas su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

10:30 Prezidentė susitiks su Pasaulio evangelikų liuteronų sąjungos prezidentu vyskupu Munibu A. Younanu (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

14:00 Prezidentė dalyvaus konkurso „Herojai tarp mūsų“ laimėtojų apdovanojimo ceremonijoje (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)


 
Prezidentės vyr. patarėjo nacionalinio saugumo klausimais V. Sarapino komentaras dėl Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pataisų
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 70107105

Šiandien apsilankė: 10186

Dabar naršo: 956

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.