EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

image
Gerbiamieji Seimo nariai, pasirašiau dekretą dėl Algirdo Butkevičiaus teikimo į Ministrus Pirmininkus ir vadovaudamasi Konstitucija teikiu Jums svarstyti jo kandidatūrą. Formuoti šešioliktąją vyriausybę siūlau Socialdemokratų partijos vadovui, nes būtent ši partija gavo daugiausia mandatų Seime ir vienintelė sugebėjo suformuoti daugumą.
 

Gerbiamieji Seimo nariai, sveikinu Jus Lietuvos žmonių valia išrinktus į VII atkurtos Lietuvos Seimą. Netrukus savo įsipareigojimą dirbti Lietuvos žmonių gerovei prisieksite uždėję ranką ant Konstitucijos. Linkiu niekada nepamiršti priesaikos žodžių, ypač kai susidursite su dvejonėmis, kokį sprendimą pasirinkti. Nuo šio momento Jūs tampate visos Tautos atstovais. Laisvi, lygūs ir teisingi visiems. Tai nelengva, tačiau tikiu, kad įsipareigojate sąmoningai ir atsakingai.

 
image

Gerbiami teisėjai, renginio svečiai, sveikinu Jus, susirinkusius į Visuotinį teisėjų susirinkimą. Jame apžvelgsite ketverių metų patirtį ir svarstysite daug kiekvieno iš Jūsų darbui ir Lietuvos žmonėms svarbių klausimų. Per šiuos metus teismų sistemoje įvyko dideli pokyčiai. Tai buvo lūžio metai ne tik teisėjų bendruomenei, bet ir tikėjimą teisingumu beprarandantiems Lietuvos žmonėms.

 
Gerbiamieji teisinės bendruomenės nariai, garbūs svečiai, Konstitucijos kūrėjai, susirinkome paminėti Lietuvos Respublikos Konstitucijos dvidešimtmečio. Todėl pirmiausiai noriu padėkoti tiems, kurie sukūrė pagrindinį dokumentą, kurio ritmu gyvename jau du dešimtmečius. Esame stabili, demokratinė, žmogaus teises gerbianti bei Vakarų civilizacijos vertybes puoselėjanti valstybė.
 
image

Džiaugiuosi galėdama pasveikinti Jus būtent šiandien, kai sukanka lygiai 20 metų mūsų Konstitucijai. Esate aktyvūs ir išmintingi, puikiai išmanantys pagrindinį Lietuvos įstatymą. Konstitucijos egzaminas - žinių ir pilietiškumo mokykla, ugdanti pagarbą mūsų valstybės santvarkai ir žmogaus teisėms. Todėl dėkoju visiems, kurie prisideda prie šio konkurso organizavimo. Išmanydami svarbiausią Lietuvos įstatymą ir gyvendami pagal jį, kuriame teisingesnę ir geresnę Lietuvą, kurioje norime gyventi ir augti, dirbti, tobulėti ir džiaugtis.

 
image

Gerbiamas Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininke Vytautai Landsbergi, leiskite į Jus kreiptis būtent taip ne tik dėl to, kad ėjote garbingas pareigas Aukščiausiojoje Taryboje. Daug svarbiau, kad buvote Pirmas ir ėjote priekyje, kai Tautai reikėjo drąsos ir susitelkimo: Sąjūdyje, nepriklausomybės priešaušriuose ir žengiant pirmuosius itin svarbius savarankiškos valstybės žingsnius.

 
Princesė Charlene ir aš norime dar kartą pasakyti, kaip giliai esame sujaudinti Jūsų nuostabaus priėmimo. Mus lydinti delegacija prisideda prie padėkos Jums. Leiskite pridurti, kad čia, tarp Jūsų, mes jaučiamės beveik kaip namie dėl Jūsų malonaus ir pagarbaus priėmimo bei rūpimų klausimų panašumo.
 
Jūsų Šviesybe Prince Albertai, Jūsų Šviesybe Princese Charlene,Mieli svečiai, leiskite Jus nuoširdžiai pasveikinti Jūsų pirmojo vizito į Lietuvą proga. Šiemet sukanka metai nuo mūsų diplomatinių santykių užmezgimo, tačiau mūsų ryšiai ir bendradarbiavimas siekia daug toliau.
 

Ekscelencija pone Prezidente, ponios ir ponai, pastaraisiais metais pasaulyje konfliktų vėl daugėja. Dėl jų tūkstančiai žmonių miršta, yra sužalojami ar praranda pastogę. Jie stabdo mūsų šalių vystymąsi ir sąlygoja atskirų regionų bei viso pasaulio ekonomikos stagnaciją. Mūsų bendras tikslas - surasti būdų, kaip sumažinti įtampą, nesutarimus ir konfliktus pasaulyje. Svarbiausias iššūkis šiuo atžvilgiu - suprasti pagrindines konfliktų priežastis ir sutelkti pastangas į prevenciją, o ne pasekmių šalinimą.

 
šiandien mes pagerbiame nepamiršusius žmogiškumo. Lietuvos piliečius, gelbėjusius šalies žydus nuo genocido. Tuos, kuriems žmogaus gyvybė buvo svarbiau už brutalios sistemos keliamą baimę. Ir savo drąsiu pavyzdžiu įrodžiusius, kad nėra aplinkybių pateisinti žiaurumui.
 
Atgal| 1 2 3 ... 13 14 15 16 17 ... 31 32 33 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-08-29 11:42

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

10:00 Prezidentė susitiks su Lietuvos Šaulių sąjungos vadovybe (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)


 
Prezidentės susitikimas su Lietuvos Šaulių sąjungos vadovybe ir vyr. patarėjo saugumo klausimais Valdemaro Sarapino komentaras žiniasklaidai
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 65982661

Šiandien apsilankė: 33248

Dabar naršo: 1573

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.