EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

image
geras vardas ir pasitikėjimas yra svarbiausia ir politikoje, ir versle. Tik sukūrę aplinką, kurioje apsimoka būti sąžiningiems ir laikytis aukštesnių moralinių standartų, mes darome pažangą ir užtikriname visuomenės gerovę. Esu tikra, kad ši apskritojo stalo diskusija apie verslo aplinkos skaidrumą ir jos svarbą Lietuvos ir regiono ekonomikai paskatins aktyvesnį valdžios, verslo ir nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimą.
 
image
Gerbiamieji akademinės bendruomenės nariai, šiandieną susirinkome čia, kad pagerbtume tuos, kurie kurs Lietuvos mokslo ir pačios Lietuvos ateitį. Ateitis yra reikli. Globaliame pasaulyje nebereikia mokslo dėl mokslo.
 
image
Mieli renginio dalyviai, Meilės Lukšienės bendražygiai ir mokiniai, šiandien atidengiame atminimo lentą ypatingai asmenybei - Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narei, nepriklausomos Lietuvos nacionalinės švietimo sistemos kūrėjai, Tautìnės mokyklos idėjos autorei.
 
image
džiugu matyti kasmet augančią Jūsų bendruomenę, kuriančią pažangią mūsų modernios valstybės ateitį. LOGIN bendruomenė, šiandien jau tampa solidžiu susibūrimu. Organizacija, galinčia formuoti mūsų modernios valstybės ateitį.
 
image
Tikiu, kad Jūsų šiandieninis vizitas, pone Prezidente, ir čia, verslo forume, užsimezgę kontaktai bei diskusijos bus dar vienas pozityvus žingsnis link tvirtesnio mūsų šalims bei visuomenėms naudingo dialogo.
 
image

Jūsų Ekscelencija Prezidente, miela ponia Hajriunisa Giul, ponios ir ponai, dar kartą nuoširdžiai sveikinu Jus ir visą Turkijos delegaciją Lietuvoje. Mūsų šalys turi gražias ir ilgas bendradarbiavimo tradicijas. Šiandien tai patvirtina ir mūsų dvišaliai ryšiai, ir glaudus dialogas NATO, Jungtinėse Tautose bei Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje.

 
image

Mielieji, sveiki sulaukę šventų Velykų - gražiausios pavasario šventės! Bundanti gamta ir sugrįžtantys paukščiai suteikia mums vilties ir jėgų naujiems darbams. Įsileiskime pavasarį į namus ir širdis. Džiaukimės ir branginkime tai, kas pavyko, ką gyvenimas davė gero ir gražaus. Padėkime vieni kitiems suprasti, dirbti ir gyventi.

 
sveikinu šios kadencijos Seimo narius susirinkus į pirmąją pavasario sesiją. Prasideda politinis laikotarpis, per kurį galima ir būtina nuveikti svarbiausius kadencijos darbus. Prasideda atsakomybės metas, kai žmonių lūkesčiai turi virsti konkrečiais darbų rezultatais.
 
Sveiki, jaunieji kariai! šiandien Jūs prisiekėte būti ištikimi savo Tėvynei, gerbti jos Nepriklausomybę ir saugoti jos Laisvę. Prisiekėte ne tik drąsiai atsakyti už savo pačių sprendimus, bet ir rūpintis kitų žmonių gerove, saugia valstybės ateitimi. Sveikinu Jus prisiekus ir džiaugiuosi Jūsų ryžtu ir drąsa. Pasiryžote eiti nelengvu, tačiau atsakingu ir sąžiningu keliu. Šiame kelyje susidursite su begale iššūkių.
 
image

Gerbiamieji, šiandien pagerbsime žmones, kuriančius gerąją Lietuvos verslo praktiką. Stebėdami geriausių vadovų darbą, mes sekame, kaip tobulėja Lietuvos verslas. Dėkoju „Veido" žurnalui už pozityvią iniciatyvą. Už įvertintus sėkmingiausiai vadovaujančius lyderius. Metų vadovo rinkimai - geriausias įrodymas, kad tikruosius vadovus į priekį veda nauji iššūkiai, siekis mokytis, įžvelgti galimybes ir kurti ilgalaikę vertę. Tikri vadovai siekia būti geriausi ir tokias būti skatina savo komandas. Tai nugalėtojai, aplink save kuriantys nugalėtojus. Į juos turi lygiuotis visi, norintys sėkmingai plėtoti verslą Lietuvoje.

 
Atgal| 1 2 3 ... 11 12 13 14 15 ... 32 33 34 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-09-20 08:33

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

08:00 Prezidentės darbo susitikimas su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)


 
Prezidentė pasveikino NATO Karinio komiteto konferencijos dalyvius
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 66119226

Šiandien apsilankė: 31794

Dabar naršo: 2313

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.