EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

image

Mielieji, sveiki sulaukę šventų Velykų - gražiausios pavasario šventės! Bundanti gamta ir sugrįžtantys paukščiai suteikia mums vilties ir jėgų naujiems darbams. Įsileiskime pavasarį į namus ir širdis. Džiaukimės ir branginkime tai, kas pavyko, ką gyvenimas davė gero ir gražaus. Padėkime vieni kitiems suprasti, dirbti ir gyventi.

 
sveikinu šios kadencijos Seimo narius susirinkus į pirmąją pavasario sesiją. Prasideda politinis laikotarpis, per kurį galima ir būtina nuveikti svarbiausius kadencijos darbus. Prasideda atsakomybės metas, kai žmonių lūkesčiai turi virsti konkrečiais darbų rezultatais.
 
Sveiki, jaunieji kariai! šiandien Jūs prisiekėte būti ištikimi savo Tėvynei, gerbti jos Nepriklausomybę ir saugoti jos Laisvę. Prisiekėte ne tik drąsiai atsakyti už savo pačių sprendimus, bet ir rūpintis kitų žmonių gerove, saugia valstybės ateitimi. Sveikinu Jus prisiekus ir džiaugiuosi Jūsų ryžtu ir drąsa. Pasiryžote eiti nelengvu, tačiau atsakingu ir sąžiningu keliu. Šiame kelyje susidursite su begale iššūkių.
 
image

Gerbiamieji, šiandien pagerbsime žmones, kuriančius gerąją Lietuvos verslo praktiką. Stebėdami geriausių vadovų darbą, mes sekame, kaip tobulėja Lietuvos verslas. Dėkoju „Veido" žurnalui už pozityvią iniciatyvą. Už įvertintus sėkmingiausiai vadovaujančius lyderius. Metų vadovo rinkimai - geriausias įrodymas, kad tikruosius vadovus į priekį veda nauji iššūkiai, siekis mokytis, įžvelgti galimybes ir kurti ilgalaikę vertę. Tikri vadovai siekia būti geriausi ir tokias būti skatina savo komandas. Tai nugalėtojai, aplink save kuriantys nugalėtojus. Į juos turi lygiuotis visi, norintys sėkmingai plėtoti verslą Lietuvoje.

 
image

Mielieji, šiandien, kaip kasmet, vėl džiaugiamės gausiu tarptautinių konkursų laureatų būriu. Sveikinu Jus visus pasiekus pelnytą pripažinimą. Jūsų pergalės pristato Lietuvą kaip aukštos kultūros šalį, kurioje auga gabūs ir mylintys muziką vaikai. Tikiuosi, kad Jūsų kasmetė sėkmė paragins ne tik valstybę, bet ir verslininkus mecenatus investuoti į didžiausią mūsų pajėgumą - kultūrą. Nesustokite tobulėti, nes Jūs esate Lietuvos muzikos ir visos kultūros ateitis.

 
image
Mieli Knygų mugės dalyviai: rašytojai, leidėjai ir skaitytojai, šiomis dienomis žodį „knyga" tarkime garsiai, kad mus girdėtų ne tik sostinės, bet ir tolì nuo čia esantys skaitytojai. Knyga mus sujungia, nes knyga - tai kalba. Saugokime knygą, nes taip išsaugosime kalbą, gyvą bendravimą, nepamiršime savo tarmių, kurioms ir skirtì šie metai.
 
image

Brangieji, sveikinu visus, kurie šiandien švenčia Valstybės gimtadienį. Tegul ši diena visada būna mūsų lietuviškos vienybės ir meilės Tėvynei švente. Esame ypatinga tauta, kuriai įgimtas laisvės troškimas. Tai, kad atlaikėme daugeliui pražūtingas istorijos audras, nėra joks stebuklas! Tai - lietuvių nepalaužiamos valios ir vienybės rezultatas! Atlaikėme okupacijas, sibirus ir blokadas, nes mūsų širdyse įspaustas Vytis. Todėl Lietuva buvo, yra ir bus!

 
image

Gerbiamieji ceremonijos dalyviai, džiaugiuosi būtent šiandien, Vasario šešioliktąją, įteikdama valstybės apdovanojimus žmonėms, kurių pasiaukojimas ir darbai stiprina Lietuvą. Žmonėms, kurių pastangos ir geranoriškumas leidžia mums būti laisviems. Laisvė yra neatsiejama nuo žmonių. Ypač tų, kurie, galvodami apie savo laisvę, nepamiršta ir kito, esančio šalia. Nepamiršta valstybės, kuri mus visus sujungia, sutelkia, išlaisvina.

 
image

Gerbiami Nacionalinės premijos laureatai, svečiai, prasminga ir simboliška, kad Vasario 16-osios išvakarėse pagerbiame tuos, kurie laisvą valstybę atkūrė, ir tuos, kurie kuria ją šiandien. Laisvą valstybę, laisvą kultūrą ir laisvą žmogų. Jūs laisvę kuriate akmenyje ir medyje, scenoje, priešais orkestrą. Kuriate valstybę projektuodami erdvę, moderniose instaliacijose, žmogų - ieškodami prasmių ir reikšmių.

 
image

Gerbiamieji Nepriklausomybės Akto signatarų artimieji, ceremonijos dalyviai ir svečiai, rytoj iškilmingai minėsime devyniasdešimt penktąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Vasario šešioliktosios išvakarėse kviečiu atminti signatarus, kurių biografijos šiais metais paženklintos gimimo ar mirties metinėmis. Prisiminkime ir pagerbkime Nepriklausomybės Akto signatarus Saliamoną Banaitį, Kazį Bizauską, Vladą Mironą, Alfonsą Petrulį, Justiną Staugaitį ir Jokūbą Šerną.

 
Atgal| 1 2 3 ... 11 12 13 14 15 ... 31 32 33 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-07-15 16:36

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

Prezidentė su darbo vizitu lankysis Varšuvoje, kur dalyvaus Baltijos ir Višegrado šalių bei Rumunijos ir Bulgarijos Prezidentų susitikime (Lenkija)


 
Prezidentės pozicija dėl lėktuvo katastrofos Ukrainoje
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 64131117

Šiandien apsilankė: 13743

Dabar naršo: 1000

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.